کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا
(2016-08-05 ساعت 05:56)Rira_1982 نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 05:53)ali234 نوشته:  
(2016-07-13 ساعت 12:24)Rira_1982 نوشته:  از دوستان كسي اطلاعي نداشت؟

دقیقا کجای لس انجلس؟ اخه اینجا خیلی بزرگه.. مثلا ما حومه هستیم سن فرناندو ولی و خ اصلی ونچورا بلواره.. شما منظورتون کجای لس انجلسه؟ اگر خود لس انجلس منظورتونه پیکو بلوار نسبتا اصلیه.. 3rd استریت هم همینطور ..

ممنون از جوابتون
3rd منظورتون سانتا مونيكا هستش ديگه؟
بازم ممنون

بله دوست عزیز. خواهش می کنم.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982
(2016-06-26 ساعت 08:18)publichb نوشته:  
(2016-06-25 ساعت 21:26)soufia نوشته:  دوست عزیز  نمیدونم دقیق منظورتان از امور اداری و دفتری چیه ولی باور بفرمایید بعنوان کسی که سه سال اینجا هستم و از بدو ورود هم تو دانشگاه کار پاره وقت داشتم و زبانم هم نسبتا خوبه  هنوز توانایی کار دفتری رو ندارم. اینا در امور کامپیوتری و تکنولوژی خیلی خیلی جلوتر هستن و  تمام کارا کامپیوتر ی انجام میشه ،شما در امور اداری باید توانایی جواب دادن به تلفنها، هماهنگ کردن وقتهایی جلسات و برنامه ها،تنظیم دستور کارا و پاسخگوی ایمیل هارو داشته باشید که 180 درجه با ایران متفاوته  باور کنید زبان عالی میخواد، من خودم الان این توانایی رو هنوز بعد از سه سال ندارم. خواهشا با توجه به سن بچه ها تون و چون من خودم این مراحل سخت رو گذراندم حتما قبل از اومدن  برنامه ریزی کامل داشته باشید ،مالی وکاری و زبانی و فرهنگی و تربیتی و ...... موفق باشید

کارهای اداری که گفتین همین منشی گری یا دستیاری تو ایران میشه البته در ایران هم اگر بخواهیم کار دفتری انجام بدیم بالاخره باید مقدمات کامپیوتر رو بلد باشیم که من خودم لیسانس کامپیوتر نرم افزار هستم و مشکلی از لحاظ یادگیری نرم افزار ندارم ولی اینکه شما میفرمایید باید توانایی جواب دادن به تلفنها، هماهنگ کردن وقتهایی جلسات و برنامه ها،تنظیم دستور کارا و پاسخگوی ایمیل هارو داشته باشید  خوب این لازمه یک کار اداری هست در ایران هم دقیقا همین طور هست دقیقا میشه همون منشی و دستیار مدیر عامل
فقط یه مشکل میمونه اونم زبان هستش که به امر شما اگر زبان قوی نداشته باشید پس یعنی هیچی اون کار ساده اداری هم نمیتونید انجام بدین
ولی خوب من علاوه بر کار اداری کارهایی مثل نصب دوربین و راه اندازی اولیه شبکه رو هم بلد هستم چون چند سالی در یک مدرسه کار می کردم تقریبا از هر چیز کامپیوتر که بگین در این 10 سال سابقه کاری تو ایران تونستم مرحله ای رو تجربه کنم ولی از دوره دیپلم تا کنون کارم بیشتر تایپ و صفحه آرایی بوده
ولی خوب مشکل اصلی ما زبان انگلیسی هست که حتی اگر خیلی هم خوب بلد باشیم بازهم به قول شما کم هست  Sad
چه کنیم دیگه میترسم یه روزی لاتاری قبول بشم دست زن و بچه هم رو بگیرم بیارم تو مملکت غریب بعد از یکماه نتونم دوام بیارم البته زنم فوق لیسانس ریاضی هستش میگن اونجا به کسانی که ریاضی خوندن بهتر کار میدن
ای کاش حداقل 500 میلیون تومنی داشتم حداقل اون رو صرف خرید خانه از آمریکا میکردم اون وقت شاید میشد یه امیدواری داشت که یه سقفی بالا سرم هست Sad

انشالله قبول میشید. کار اداری توی شرکتهای ایرانی-امریکایی می تونید استخدام بشید. از دوستان ما که لاتاری هستند و بعد از ما هم اومدن با شرایط شما خانمش اول توی بانک استخدام شد و بعد هم یک افیس با حقوق بالاتر از بانک .. همه اینها برمیگرده به زبان انگلیسی شما.. کلا با توجه به شرایط خاص کاری در ایران الان زیاد نمی بینم دوستانی که میان برگردن هر کاری حتی کار چیپ بهتر از برگشتن به ایرانه. البته این نظر منه و بعد از مدتی هم خب همه روی غلتک میوفتن و شرایط بهتر میشه. موفق باشید
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما میخواهیم برای نیمه دوم شهریور در لوس انجلس هتل استخر دار به خاطر بچه ها رزرو کنیم ایا در این فصل سال بچه ها میتونن شنا کنن.البته در استخر رو باز و هوا سرد نیست؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-08 ساعت 10:08)sahar2016 نوشته:  سلام دوستان ما میخواهیم برای نیمه دوم شهریور در لوس انجلس هتل استخر دار به خاطر بچه ها رزرو کنیم ایا در این فصل سال بچه ها میتونن شنا کنن.البته در استخر رو باز و هوا سرد نیست؟

سلام فعلا که هوا حسابی گرمه و مردم مرتب تو استخر واحدها شنا و بازی میکنند، فکر نمیکنم تا اواخر شهریور زیاد فرقی تو هوا ایجاد بشه حتما میتونن استفاده کنن
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
سلام به دوستان لس آنجلسی
یک پیشنهاد داشتم ، به نظر من خیلی خوب میشد اگر هرماه، یا هرفصل اقلا یکبار همین جمع فعال و یا تازه واردین یک جا،که به همه نزدیک باشه دورهم جمع شوند و از تجربیات همدیگه استفاده کنند من خودم وقتی ایرانیهای اینجا رو میبینم که اصلا به هم محلی نمیگذارند و از کنارهم سرد رد میشن خیلی دلم میگیره، درعوض نشده تا حال یک آمریکایی یا هر ملیت دیگه ای از کنار ما رد شن و لبخندی نزنن و سلامی نکنن، بهرحال با کنار هم بودن خیلی از مشکلات همدیگه رو میتونیم کم کنیم،نزدیک ما یک پارک هست هرآخرهفته مکزیکی ها با تمام وسایل تفریحی و غذایی حتی میز و صندلی یک روز خوب رو کنار هم میگذرونند، به امید دورهم بودن جمع صمیمی ما، این جمع میتونه حتی با دونفر شروع بشه پس یا علی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، sahar2016 ، shadi79 ، ali234 ، humsun ، Rira_1982
اره واقعا بهجت خانوم راست ميگين اين قضيه تو لوس انجلس بخاطر هواي خوبش خيلي به چشم مياد و ادم دلش ميگيره
دالاس هم كه ما يه بار رفته بوديم هندي ها هم اينطوري بودن اخر هفته ها تو پارك ، خانوادكي دور هم جمع ميشدن
ايشالله اكه ما مقصدمون مشخص شد و قرار شد نهايتا بيايم لوس انجلس، من و همسرم پايه اين مسئله هستيم Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjat ، ali234
(2016-08-08 ساعت 11:39)behjat نوشته:  سلام به دوستان لس آنجلسی
یک پیشنهاد داشتم ، به نظر من خیلی خوب میشد اگر هرماه، یا هرفصل اقلا یکبار همین جمع فعال و یا تازه واردین یک جا،که به همه نزدیک باشه دورهم جمع شوند و از تجربیات همدیگه استفاده کنند من خودم وقتی ایرانیهای اینجا رو میبینم که اصلا به هم محلی نمیگذارند و از کنارهم سرد رد میشن خیلی دلم میگیره، درعوض نشده تا حال یک آمریکایی یا هر ملیت دیگه ای از کنار ما رد شن و لبخندی نزنن و سلامی نکنن، بهرحال با کنار هم بودن خیلی از مشکلات همدیگه رو میتونیم کم کنیم،نزدیک ما یک پارک هست هرآخرهفته مکزیکی ها با تمام وسایل تفریحی و غذایی حتی میز و صندلی یک روز خوب رو کنار هم میگذرونند، به امید دورهم بودن جمع صمیمی ما، این جمع میتونه حتی با دونفر شروع بشه پس یا علی

پیشنهادخوبیه ..ولی خب شخصا برای ما که هم من و هم خانمم شش روز در هفته کار می کنیم و فقط یکشنبه رو‌ازادیم که اونم به خرید یا وقت گذاشتن برای کوچولومون میگذره ...اینجا متاسفانه یا خوشبختانه اکثرا بیزی هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، shadi79
(2016-08-11 ساعت 04:25)ali234 نوشته:  
(2016-08-08 ساعت 11:39)behjat نوشته:  سلام به دوستان لس آنجلسی

پیشنهادخوبیه ..ولی خب شخصا برای ما که هم من و هم خانمم شش روز در هفته کار می کنیم و فقط یکشنبه رو‌ازادیم که اونم به خرید یا وقت گذاشتن برای کوچولومون میگذره ...اینجا متاسفانه یا خوشبختانه اکثرا بیزی هستند.

سلام دوست عزیز چه از این بهتر که مشغول کار و تلاش هستید، ولی خوب همون ماهی یا دوماه یکبار، هم میشه روز تعطیل تو یک پارک قرار گذاشت و دور هم بود برای رفع دلتنگی های دوری از خانواده برای کوچولوها هم خوبه ساعتی باهم به بازی و شادی بگذرونید موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز اگر دختر خانمی دنباال خونه هست یک اتاق خواب با حمام دستشویی جدا شهر رسیدا خیابان ویکتوری و ویلبور به من لطفا پیام خصوصی بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-05 ساعت 06:04)ali234 نوشته:  
(2016-06-26 ساعت 08:18)publichb نوشته:  
(2016-06-25 ساعت 21:26)soufia نوشته:  دوست عزیز  نمیدونم دقیق منظورتان از امور اداری و دفتری چیه ولی باور بفرمایید بعنوان کسی که سه سال اینجا هستم و از بدو ورود هم تو دانشگاه کار پاره وقت داشتم و زبانم هم نسبتا خوبه  هنوز توانایی کار دفتری رو ندارم. اینا در امور کامپیوتری و تکنولوژی خیلی خیلی جلوتر هستن و  تمام کارا کامپیوتر ی انجام میشه ،شما در امور اداری باید توانایی جواب دادن به تلفنها، هماهنگ کردن وقتهایی جلسات و برنامه ها،تنظیم دستور کارا و پاسخگوی ایمیل هارو داشته باشید که 180 درجه با ایران متفاوته  باور کنید زبان عالی میخواد، من خودم الان این توانایی رو هنوز بعد از سه سال ندارم. خواهشا با توجه به سن بچه ها تون و چون من خودم این مراحل سخت رو گذراندم حتما قبل از اومدن  برنامه ریزی کامل داشته باشید ،مالی وکاری و زبانی و فرهنگی و تربیتی و ...... موفق باشید

کارهای اداری که گفتین همین منشی گری یا دستیاری تو ایران میشه البته در ایران هم اگر بخواهیم کار دفتری انجام بدیم بالاخره باید مقدمات کامپیوتر رو بلد باشیم که من خودم لیسانس کامپیوتر نرم افزار هستم و مشکلی از لحاظ یادگیری نرم افزار ندارم ولی اینکه شما میفرمایید باید توانایی جواب دادن به تلفنها، هماهنگ کردن وقتهایی جلسات و برنامه ها،تنظیم دستور کارا و پاسخگوی ایمیل هارو داشته باشید  خوب این لازمه یک کار اداری هست در ایران هم دقیقا همین طور هست دقیقا میشه همون منشی و دستیار مدیر عامل
فقط یه مشکل میمونه اونم زبان هستش که به امر شما اگر زبان قوی نداشته باشید پس یعنی هیچی اون کار ساده اداری هم نمیتونید انجام بدین
ولی خوب من علاوه بر کار اداری کارهایی مثل نصب دوربین و راه اندازی اولیه شبکه رو هم بلد هستم چون چند سالی در یک مدرسه کار می کردم تقریبا از هر چیز کامپیوتر که بگین در این 10 سال سابقه کاری تو ایران تونستم مرحله ای رو تجربه کنم ولی از دوره دیپلم تا کنون کارم بیشتر تایپ و صفحه آرایی بوده
ولی خوب مشکل اصلی ما زبان انگلیسی هست که حتی اگر خیلی هم خوب بلد باشیم بازهم به قول شما کم هست  Sad
چه کنیم دیگه میترسم یه روزی لاتاری قبول بشم دست زن و بچه هم رو بگیرم بیارم تو مملکت غریب بعد از یکماه نتونم دوام بیارم البته زنم فوق لیسانس ریاضی هستش میگن اونجا به کسانی که ریاضی خوندن بهتر کار میدن
ای کاش حداقل 500 میلیون تومنی داشتم حداقل اون رو صرف خرید خانه از آمریکا میکردم اون وقت شاید میشد یه امیدواری داشت که یه سقفی بالا سرم هست Sad

انشالله قبول میشید. کار اداری توی شرکتهای ایرانی-آمریکایی می تونید استخدام بشید. از دوستان ما که لاتاری هستند و بعد از ما هم اومدن با شرایط شما خانمش  اول توی بانک استخدام شد و بعد هم یک افیس با حقوق بالاتر از بانک .. همه اینها برمیگرده به زبان انگلیسی شما.. کلا با توجه به شرایط خاص کاری در ایران الان زیاد نمی بینم دوستانی که میان برگردن هر کاری حتی کار چیپ بهتر از برگشتن به ایرانه. البته این نظر منه و بعد از مدتی هم خب همه روی غلتک میوفتن و شرایط بهتر میشه. موفق باشید

ممنون از راهنماییتون فعلا که داریم هر سال ثبت نام می کنیم تا ببینیم چی میشه امیدوارم تا اون موقع که اسم منو خانمم در بیاد یه مقدار پولی جمع کنم برای خرید خانه این خیلی مهمه چون الان خودم خونه دارم از اجاره و کلی چیزهایه دیگه راحت هستم استرس ندارم سقف بالا سر باشه حالا یه فکری به حال شکم میشه کرد Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
سلام دوستان من دنبال یه هم خونه هستم،اتاق با حمام دستشویی جدا شهر رسیدا نزدیک ونتورا و پیرس کالج،به من پیام بدین اگر کسی رو سراغ دارین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-24 ساعت 07:26)hoorshid نوشته:  سلام دوستان من دنبال یه هم خونه هستم،اتاق با حمام دستشویی جدا شهر رسیدا نزدیک ونتورا و پیرس کالج،به من پیام بدین اگر کسی رو سراغ دارین

سلام دوست عزيز،پيام خصوصي شما بسته است.من حدودا ١.٥ ماه ديگه مي يام.كاش شما به من پيام خصوصي بديد،ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ندا خانوم
Salam font farsi nadaram agar kasi as losangeles hast k Betune rahnamaeem kone mamnun misham
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
با سلام خدمت دوستان
ممنون میشم اگه اطلاعاتی در مورد محله Laguna woods توی orange county دارین در اختیارم قرار بدین!
قیمت مسکن خیلی پایین بود توی این محله
پاسخ
تشکر کنندگان:
وست وود فکر میکنم با روحیه ما سازگارتره و کلا سمت انسینو هم مغازه های ایرانی زیاده. و ونچورا سمت وینتکا هم رستوران و سوپرمارکت ایرانی داره. ولی بهترینش وست وود هست

(2016-08-05 ساعت 05:56)Rira_1982 نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 05:53)ali234 نوشته:  
(2016-07-13 ساعت 12:24)Rira_1982 نوشته:  از دوستان كسي اطلاعي نداشت؟

دقیقا کجای لس انجلس؟ اخه اینجا خیلی بزرگه.. مثلا ما حومه هستیم سن فرناندو ولی و خ اصلی ونچورا بلواره.. شما منظورتون کجای لس انجلسه؟ اگر خود لس انجلس منظورتونه پیکو بلوار نسبتا اصلیه.. 3rd استریت هم همینطور ..

ممنون از جوابتون
3rd منظورتون سانتا مونيكا هستش ديگه؟
بازم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان