کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا
سلام دوستان عزیز ساکن کالیفرنیا.عزیزانی که در زمینه گرفتن آی دی ایالتی اطلاعات دارند،آیا برای گرفتن آی دی کالفرنیا به اجاره کردن خانه نیاز هست یا با آدرس موقت در بدو ورود هم مثل آدرس هتل هم می توان آی دی یا گواهینامه گرفت؟ دوستان لطفا جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-03 ساعت 12:26)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
خيابان مركزي شهر لس آنجلس كه مال ها، رستورانها و اكثر فروشگاه ها در اونجا باشه، به چه اسمي هست؟ ميخوام كه دسترسي به مترو و اتوبوس هم داشته باشه. براي جستجو در airbnb ميخوام كه كوتاه مدت اجاره كنم.
ممنون

از دوستان كسي اطلاعي نداشت؟
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-01 ساعت 22:41)yaani63 نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 06:40)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیز مهاجر سرایی سلام.
اولا که از دوستان به خاطر کوتاهی هامون معذرت میخوام اما ما به شدت درگیر کارهای سفر و کارهایی بودیم که باید اینجا انجام میدادیم بودیم و خدا رو شکر تا حدی تو این کشور جاگیر شدیم و همچنان داریم کارهامون رو پیش میبریم. اما علت اصلی مزاحمت من و همسرم این هست که به دوستانی که به سلامتی کلیر شدن و قصد سفر به اینجا رو دارن و متاسفانه کسی رو تو آمریکا ندارند که روزهای اول همراهیشون کنه خصوصا خانمها و آقایونی که کلیر شدن و منتظر کلیرنس همسرشون هستن و زمان اکسپایر ویزاشون رسیده و باید به اینجا سفر کنن اطلاع بدیم که ما در خدمتتون هستیم و هر کاری که ازمون برمیاد انجام میدیم. ما در وودلند هیلز در لوس آنجلس ساکن هستیم و خیلی خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم. چون نمیدونم اجازه دارم یا نه که براتون اینجا شماره خودم و خانمم رو بنویسم به همین دلیل شماره نذاشتم ولی با ایمیلی که تو همین سایت اعلام کردم تو پروفایل میتونید تماس بگیرین و ما همه جوره در خدمتیم. لطفا این موضوع رو به سایر دوستان فعال تو بقیه صفخه ها هم اطلاع بدید.
با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت و کلیرنس هر چه سریعتر.
زهره و فرهاد.

سلام من چندتا سوال ازتون داشتم لطف ميكنيد به ايميل من پيام بديد چون من ايميل شما رو نتونستم پيدا كنم
ايميل:yaani63@yahoo.com

سلام من برای اواخر آگوست میخوام بیام و کسی رو ندارم که کمکم کنه! برای گرفتن خونه و مکانی برای زندگی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من يك خانم و به همراه پسر ١٤ ساله ام ٣١ اگوست مي ام لس انجلس و به يك خونه مبله براي يك هفته نياز دارم لطفا اگر خونه سراغ داريد كمكم كنيد
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میخواستم ببینم آیا در لس آنجلس جایی مثل پانسون وجود داره که برای ابتدای ورود بشه اونجا رفت!? بتونیم کالج بریم!?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی نیمه دوم شهریور مسافر لوس انجلس هست تا با هم همسفر بشیم؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان،

من و همسر و بچه شش ماه مان از برندگان 2014 هستیم. 10 روزه آمدیم لوس آنجلس. اینجا در وست وود دنبال خونه اجاره ای هستیم. اما هر جا می ریم نیاز به نشون دادن فیش حقوق داره که ما فعلا کار نداریم. ضامن هم نداریم. کسی جایی برای اجاره می شناسه که اینها را نخواد؟یه آپارتمان 1 خوابه می خواهیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،

من کارم Oracle developer هستش، از اینجا کسی هستش که در زمینه مرتبط کارکنه تو LA ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان وقتی در سایت craigslistمثلا قسمتhousingگزینه apts/housing rentرا انتخاب میکنیم اول این اطلاعات میاد کسی از دوستان میدونه دقیقا مفهوم این اطلاعات چیه؟
$9500 / 5br - 3512ft2 - One of a kind 3500 sq ft beach home on a 9200 square foot double lot i
مخصوصا منظور از $9500/5br
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-28 ساعت 13:33)آسمان نوشته:  سلام  ... میشه لطفا بگید از فرودگاه لوس آنچلس جطور میتونیم بریم اورنج کانتی و چند ساعت راه هست یعنی مناسبترین وسیله از نظر هزینه و امنیت چیه و آیا تو اورنج کانتی اجاره منزل ارزون هست یا نه خیلی ممنون میشم چواب بدید

دوست عزیز من در تاپیک اورنج کانتی توضیح دادم این سواتون را در ضمن پاسخ پیام خصوصی من برای شما ارسال نمیشه
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-11 ساعت 19:39)pupak نوشته:  سلام دوستان عزیز ساکن کالیفرنیا.عزیزانی که در زمینه گرفتن آی دی ایالتی اطلاعات دارند،آیا برای گرفتن آی دی کالفرنیا به اجاره کردن خانه نیاز هست یا با آدرس موقت در بدو ورود هم مثل آدرس هتل هم می توان آی دی یا گواهینامه گرفت؟ دوستان لطفا جواب بدید

همون ادرس موقت کافیه. ارسال میشه به اون ادرس.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-01 ساعت 17:09)sahar2016 نوشته:  دوستان وقتی در سایت craigslistمثلا قسمتhousingگزینه apts/housing rentرا انتخاب میکنیم اول این اطلاعات میاد کسی از دوستان میدونه دقیقا مفهوم این اطلاعات چیه؟
$9500 / 5br - 3512ft2 - One of a kind 3500 sq ft beach home on a 9200 square foot double lot i
مخصوصا منظور از $9500/5br

5br=5 bedroom پنج خوابه.. اینه که شما دیدید هاوس هست و پنج اتاق خوابه و ماهی 9500 و البته مخصوص ازما بهتران.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-07-13 ساعت 12:24)Rira_1982 نوشته:  
خيابان مركزي شهر لس آنجلس كه مال ها، رستورانها و اكثر فروشگاه ها در اونجا باشه، به چه اسمي هست؟ ميخوام كه دسترسي به مترو و اتوبوس هم داشته باشه. براي جستجو در airbnb ميخوام كه كوتاه مدت اجاره كنم.
ممنون

دقیقا کجای لس انجلس؟ اخه اینجا خیلی بزرگه.. مثلا ما حومه هستیم سن فرناندو ولی و خ اصلی ونچورا بلواره.. شما منظورتون کجای لس انجلسه؟ اگر خود لس انجلس منظورتونه پیکو بلوار نسبتا اصلیه.. 3rd استریت هم همینطور ..
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982
(2016-07-28 ساعت 21:37)ekhtera2000 نوشته:  سلام بر دوستان،

من و همسر و بچه شش ماه مان از برندگان 2014 هستیم. 10 روزه آمدیم لوس آنجلس. اینجا در وست وود دنبال خونه اجاره ای هستیم. اما هر جا می ریم نیاز به نشون دادن فیش حقوق داره که ما فعلا کار نداریم. ضامن هم نداریم. کسی جایی برای اجاره می شناسه که اینها را نخواد؟یه آپارتمان 1 خوابه می خواهیم

همونطور که دوستان گفتن یک یا چند ماه اجاره رو بریزید توی حساب بانکی و پرینت حساب رو نشون بدید.این پروسه اجاره کردن خونه یک مقدار شانسیه ما هم مثل شما اولش اذیت شدیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-05 ساعت 05:53)ali234 نوشته:  
(2016-07-13 ساعت 12:24)Rira_1982 نوشته:  
ممنون

دقیقا کجای لس انجلس؟ اخه اینجا خیلی بزرگه.. مثلا ما حومه هستیم سن فرناندو ولی و خ اصلی ونچورا بلواره.. شما منظورتون کجای لس انجلسه؟ اگر خود لس انجلس منظورتونه پیکو بلوار نسبتا اصلیه.. 3rd استریت هم همینطور ..

ممنون از جوابتون
3rd منظورتون سانتا مونيكا هستش ديگه؟
بازم ممنون
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان