کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
جواب kcc
دوستان عزیز
من 2 روز پیش به kcc ایمیل زدم برای اینکه تاریخ مصاحبه رو بپرسم و بعد 1 روز دیشب جواب دادن و تاریخ مصاحبه رو گفتند June 29, 2009.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
جالبه كه منم اين كارو كردم
ولي گفتن بعد از 7 روز كاري تماس بگير
چيكار كنم دوبره ميل بزنم؟Sad
تشکر کنندگان:
الهام جان امكانش هست ميلتو اينجا اتچ كني؟
تشکر کنندگان:
سلام من این متن رو فرستادم

Case Number : 2009AS00000000
*****PA : elham
Date of birth : 00/00/0000
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : Iran

Dear Sir

According to the “VISA BULLETIN FOR MAY 2009” my case number is current. I will appreciate it if you could send me a copy of the second letter via e-mail for knowing the fixed date of our interview in embassy of the united state of America in Abu Dhabi, U.A.E

Sincerely
تشکر کنندگان:
این هم جواب kcc

Thank you for your inquiry

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Abu Dhabi on June 29, 2009. A notification letter will be mailed to you from KCC within the next 7-10 business days. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.
تشکر کنندگان:
elham jan salam
manam hamin allan ye e.mail feretadam albateh ba ye matne dige. hamoon lahzeh be sorat atumatic baram javab omad keberam to site va natayeje DV Program ro bebinam. chi kar bayad bokonam
sale gozashte baram form 230 , DSP-122 omad va baad az takmil posteshoon kardam va tahala hich khabari nashode. merci agar mano rahnamaei koni
تشکر کنندگان:
کیوان جان سلام
ممکنه بگید کیس نامبرتون چنده؟ و آیا کارنت شدید یا نه؟ در ضمن از پارسال که فرمهای نامه اول رو فرستادید به kcc ایمیل نزدید که رسیدن مدارکتون رو تایید کنه؟
در مورد ایمیل اتوماتیکی که براتون همون لحظه ارسال شده باید بگم که اون ایمیل برای همه ارسال میشه برای تایید کردن اینکه ایمیل شما رو دریافت کردند این هم متن ایمیل اتوماتیک
Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center

ولی شما باید 2 روز صبر کنید تا kcc جواب ایمیلتون رو بده
البته به من و یکی دیگه از دوستان خیلی زود جواب دادند 1 روزه و تاریخ مصاحبه رو گفتند حالا شما صبر کنید شاید جواب دادند.
تشکر کنندگان:
سلام مجدد
شماره کیس نامبر 26000 و نمیدونم کارنت شدم یا خیر.
ضمنا از پست پرسیدم تائید کرد مدارک رسیده .
از راهنمایی شما ممنونم .احتمالا باید منتظر جواب ایمیل طی روزهای اینده بمونم.
تشکر کنندگان:
اگر کیس نامبرتون 26000 هست که خوب مثل ما تازه این ماه کارنت شدید و در ماه JUNE مصاحبه دارید تا 1-2 روز دیگه KCC حتما جواب ایمیلتون رو میده نگران نباشید.
تشکر کنندگان:
مرسی . امیدوارم موفق و پیروز باشید.
تشکر کنندگان:
سلام
کیوان جان چون شنبه یکشنبه تعطیلند جزو روزهای کاری حساب نمیشه ممکنه دو یا سه شنبه جوابتان را بدهند
تشکر کنندگان:
کامران عزیز سلام و تبریک برای کارنت شدن شما , لطفا بگوید چطور میتونم با شما تماس بگیرم
تشکر کنندگان:
سلام
ممنون
لطفا پیام شخصی درهمین سایت بذارین
اگر ماوس کامپوتر را روی اسم من در گوشه سمت راست حرکت دهیدکلیک کنید صفحای باز میشود...........
تشکر کنندگان:
Thanks Mr. Kamran
تشکر کنندگان:
Question 
من ایمیل به KCC زدم ولی هنوز جواب ندادن.....
به Ankara ایمیل زدم اونها جواب دادن که اسم شما تو فایل های ما نیست با kcc تماس بگیرید...
نگرانم نکنه گم شده فایل مااااااا.....البته من trace کردم نامه من رسیده به دستشون با UPs فرستادم

case number 2009AS00029xxx
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان