کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین نامه ها تو دنیا دریافت شدند!
سلام.
من امروز نامه رو دریافت کردم.
جالبه اصلاً یادم نبود شرکت کردم. اولین بارم بود که شرکت کرده بودم.
تشکر کنندگان:
سلام .
بهتون تبريك مي گم . اينطور كه پيداست داره هر روز يه تعدادي نامه دست هم وطناي عزيزمون مي رسه .
خيلي ها هم شايد به دستشون نامه رسيده ولي جزء اين سايت نيستن .
به هر حال وقتي آمار دقيق مي شه كه همه از هم خبر داشته باشيم .
فقط jMaster عزيز ، مي خواستم بدونم شما در كدوم شهر ساكن هستيد ؟
آيا اين نامه ها شهر به شهر مي آد يا كاملا تصادفيه ؟
كيس نامبر ها چي آيا اينها هم تصادفي هستن ؟ يعني ممكنه يكي 15 روز بعد نامه دستش برسه و لي كيس نامبرش از اوني كه روزاي قبل نامه رو دريافت كردن پايين تر باشه ؟
ممنون مي شم اگه به اين سوالات پاسخ بديد
تشکر کنندگان: jMaster
سلام
به خدا خیلی خوشحال میشم وقتی می بینم دوستان تک تک دارن به آرزوشون می رسن. آخه یه قانونی هست که میگه اگه مبینی آرزوی تو برای دیگری برآورده میشه یه نشونه از طرف خداست که یعنی داری به آرزوت نزدیک میشی.
jmaster عزیز تبریکات صمیمانه منو بپذیر و امیدوارم تا آخرش موفق و امیدوار باشی.Smile
برای من و بقیه بچه ها هم دعا کن.
تشکر کنندگان: jMaster ، farnoosh
سلام
تبریک میگم .
اميد وارم در بقيه مراحل هم موفق باشين.
راستی بچه ها
تمام برنده ها میگن اصلاً بهش فکر نکنین.من اگه بخوام به این موضوع فکر نکنم باید به این سایت سر نزنم که خیلی سخته یعنی اصلاً امکان نداره. حالا به نظر شما من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
دوست عزیز با شنیدن این خبر خیلی خیلی خوشحال شدم .مبارک باشه . انشا ا... همیشه تو زندگیت خوش شانس باشی.
دوباره سلام.
بسیار متشکرم از تبریکهای شما.
انشاالله همه به آرزوهاشون برسن.
من در کرمانشاه هستم. تو تاپیک شماره کیس برندگان 2009 هم شماره کیسمو نوشتم یه سوال هم اونجا پرسیدم که ممنون میشم اگه کسی بلده جواب بده.
در مورد سوالات دیگه هم من اصلاً اطلاعاتی در این مورد ندارم.خودمم کلی سوالای جورواجور دارم که امیدوارم بکمک دوستان حل بشه.
خوش باشید.
تشکر کنندگان:
فرنوش جان . معلومه که خیلی استرس برنده شدن تو لاتاری رو داری .
واقعا حق داری . زندگیت زیر و رو می شه .
دوباره متولد می شی و هزار و یک جور اتفاقات خوب و شیرین .
ولی دوستانه ازت می خوام که تمام زندگیت و وقتت و انرژیت رو صرف نکنی . چون دلزدگی شدید و شاید افسردگی مفرط بعدش برات حاصل شه .
تا حالا هم همه نامه ها صادر شده . روانت رو صاف کن و به خدا توکل کن . اگه برنده بشی هم من خوشحال خواهم شد و هم همه دوستای عزیز . اما ناراحتی فقط واسه خودت می مونه . پس به خودت مسلط باش و با قدرت برای هر نتیجه ای آماده شو .
برای همه تون دعا می کنم .
تشکر کنندگان:
اینجا هم بهت شادباش میگم جی مستر عزیز ... عجله نکن با آرامش همه مطالب رو چک کن و سفرنامه های دیگر دوستان رو بخون . دیگه کم کم مدارکت رو ترجمه کن و آماده باش . تو پیروز میشی . و از این بابت من خوشحالم.
فرنوش جان به نظرم آروم باش و کوشش نکن بهش فکر نکنی بزار اندیشه هات پرواز کنه . همونجوری که خوشی فکر کن . اینکه بهش فکر نکنم دلیل منطقی نیست . به امید اینکه همه اونایی که نیاز دارن به این تغییر سرنوشت برنده باشن و به زودی اینجا یه جسن بزرگ بگیریم.
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
انتظار خیلی سخته
تا حدودی توی اینترنت اطلاعات جمع آوری کرده بودم خواستم تا در اختیار باقی دوستان هم باشه

کمی اطلاعات درباه لاتاری امسال
DV visa Lottery 2009 results. Millions of people have applied online for this
American PR visa lottery which will be issued to 50,000 eligible people from eligible people. Nearly 100,000 persons will be selected as winners. Winning notification with furthere instructions will be sent to these winners, who are selected by the computer’s random selection. Announcing the winners will take place between May 2008 to July 2008 by regular postal mail along with further instructions

آرزو و تمنا و درخواست و خلاصه همه طور عجز از طرف شرکت کنندگان لاتاری امسال
Nashwan Says:
March 30, 2008 at 8:51 am
I love USA and there is strong relationship between my soul and USA soI do not give up I will apply US lottery every year for me and my familyand my friends in my conutry.Finally USA in our hearts whatever its too far from us but its close to our hearts .God bless USA and protect it from bad things.
Jackson Nyarangi Says:
April 11, 2008 at 7:13 am
Me and my wife been having a dream of living in the US,my wife as finally secured a dvlottery 2009 that she applyed,I now don’t know waht to do next,I really want to move with her to this beautful country.Please
inform me….can I,apply for the immigration documents along with her?
I need to move along with to the US, indeed i believe what God has put together nothing can do appart, please help….
Navoda Says:
April 21, 2008 at 5:05 am
I will win the lottery this time. this is the forth time I applied.
Regards
Love u all.
Good luck to you.
getachew Says:
April 13, 2008 at 3:46 pm
hello there!
this is Getachew from Ethiopia.I
HAVE APPLIED THE AMERICAN DV for about five years…i have a dream to live and work in the BIGGEST COUNTRY ON EARTH.DOES KKC STARTED SENDING NL FOR AFRICANS?
GOOOOOD LUCK AND LET OUR DREAM BE REAL!
یک آمار ازشرکت کنندگان و برندگان و اونائی که مردود شدن
http://www.greencard-us.org/results.htm

اینجناب بعد از 9 سال انتظار برنده شده
I received the letter on 3/31/08 dated 3/27/08. 2009SA000004xx
I am planning to do AOS and will send the reply to KCC today.
After 9 years of hoping to be a DV lottery winner, I get the letter this year when I am close to get AOS through employment (EB3, ROW, PD: Nov 2005), but I will keep this as a back up plan as well.
More information will be posted as it becomes available.

این هم بعد از 13 سال

I got my NL for DV 2009 March 31st. The letter is dated March 25th, 08 and was mailed Mar 27th, 08. Keep the hope up.. because they usually send them out in batches from what I hear. AF0001xxxx.
I have applied for this chance every year for the past 13 years and it's about time
I recieved the NL from KCC at my address in the US

بعد از 5 سال

I'm on the edge of my seat. Nervous. Next couple of weeks, come home from work, run to the mailbox, praying the big white envelope is there, and not just the usual bills and junk mail. Does anyone ever wonder if theirs got lost? Or misdirected to another address and that person just tosses it into the bin instead of returning it to the post office? Horrible thought, eh?

Good luck everyone. This is my fifth try. Two applications - mine and hubby's. We're in Australia.

برای پنجمین بار که شرکت میکنه و امیدوار

This is my fifth year playing the lotto,I pray god everyday that I can be selecetd, like you I check the mailbox daily and hop to see the big white envelope. I hope this year would be our year to receive a passport to a brighter future.

از آفریقا
Hi Guys,
I received my cousin's NL on April 7, 2008. Region: Africa. Oops! forgot to mention that it was received in the US.
Case number DV2009AF009xxx.
Good luck.

یک برنده دیگه
I recieved my NL dated March 19, 2008 in late March. I am an Australian citizen currently living in the US on a Student f1 Visa. My case number is in the hundreds i.e 1xx.

برنده بعد از 8 بار
Got my notice- Asia
Amazing I have been applying for the last 8 years finally got my notice

2009AS00005XXX
یک برنده دیگه از آفریقا
I just received a mail from KCC for one of my friends in Nigeria. Her number is 2009AF00012***. I am so happy for her, I am going to mail it to her tomorrow. I noticed that this year's packet has alot of additional information unlike the one i got last year for my hubby.

این بیچاره چه حالی داره
Hi

I got another NL today. Case Number SA000005XX

They are still sending letters in the US.
Unfortunately it wasnt for me. I've received 2 NL out of 6 I submitted this year for my friends and myself.

(Please have faith in GOD and never feel disappointed
این هم چند جمله جالب از یک برنده سال پیش

the clock is moving little by little.. every body should relax. Mails already being sent out to lucky winner. soon the will start arriving. Please make sure you keep checking your Mail Box from time to time.
If you are lucky to get one. Please Do not be in a hurry to fill the form to avoid mistakes.
Ask question before filling those areas you do not understand.
Make a photo copy of the forms after filling before sending to Kcc

دیر یا زود توهم میتونی من سال سومی هستم عجله نکن

منابع
http://www.immigrationportal.com/showthr...373&page=1

http://bbsnetting.wordpress.com/2008/03/...s-winners/
http://www.immigrationportal.com/showthr...ost1885435
تشکر کنندگان: honareirani
از قرار روشن است که این kcc میخواهد به شدت مرا دق دهد . من که برنده ام پس نکن این کار رو با من و نامه مرا زود وردار بیاد Big Grin ... اینم عجزو ناله من Smile
بابا خوب چیکار کنم برام مهمه . اون یارو تو آفریقا شماره کیسش سه رقمیه اونوقت ما اینجا داریم سماغ میک میزنیم . خدا رو خوش میاد آخه ؟ Smile اینم که به صدهزار نفر نامه مفرسته برنامه ای هست ها . یعنی اگه شمارت بالا باشه تازه باید یکسال با خودت کلنجار بری آخرشم روشن نیست چی میخواد بشه . ای واییییییییییی دوستان یکم به من دلداری بدید ، آب قند بیارید .
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
سلام به همگی .
یه سوالی داشتم . شما ها کسی رو می شناسید که در سالهای گذشته نامش رو تو ماه June یا July دریافت کرده باشه ؟
اصلا اگه این موقع دریافت کرده باشه به مصاحبه می رسه ؟
وقتی نامه ها April میان ، طرف واسه مصاحبه می ره March یا May سال بعد . اینکه می گن تا آخر جولای صبر کنید دیگه واسه چیه ؟
تشکر کنندگان:
توی یک فروم انگلیسی میگفتن مهلت ارسال تا جولای هست اما نامه هر سال زودتر ارسال میشه
و زودتر هم تموم میشه

زیاد جدی نگیر
At all it'll get turn to you

طبق آماری که سایتا دادن هر سال تعداد نامه های ارسالی افزایش پیدا میکنه و هر سال به تعداد ایرانیا هم تا حدودی اضافه شده
تا اینجا که معلومه بیشتر نامه های ساکنین آمریکا تا بحال ارسال شده

فقط باید امیدوار بود
استرالیا فراموش نشه کیس بدی نیست
من زیاد امیدی ندارم چون توی دادن ادرس اشتباه کردم مثل هر سال
از طرفی هم چون مشکلات دارم مطمئنم نامم رو این اطلاعات پدرسوخته باز میکنه که شاید هم اصلا به دستم نرسه

امیدوارم به تعداد برندگان ایرانی همینطور اضافه بشه
تشکر کنندگان:
خوبه که بحث آدرس رو مطرح کردی
در مورد آدرس هم یه سوال داشتم . اونجا که نوشته Adrees line 1 بعد Adrees Line 2 می خواستم ببینم باید جلوش چی می نوشتیم . در ضمن جلوی Zip Code / Postal Code چی ؟ همینطور در مورد In Care Of ؟ شک دارم باید اون چیزی رو که می نوشتم رو نوشته باشم .
تشکر کنندگان:
jMaster عزيز تبريك صميمانه منم بپذير

اوووووه چه خبره ، بچه ها شرمنده يه چند وفتي سر نزدم
عجب مراحل سختي داره ولي خوب چون ميبينم خوشحالي نامزدما منم خوشحال مي شم .:p
آخ اگه اسم منم در ميومد چي ميشد !!!!
اميدوارم همه به آرزوهاشون برسن
Smileیه روزی میرسه که همه چیز اونیه که ما میخواستیم.Wink

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان