کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبادل نظر در مورد تکمیل فرم DS230
سلام دوستان
من سال تولدم رو در ثبت نام اینترنتی یک سال اشتباه نوشتم یعنی بعد گرفتن پاسپورت متوجه اشتباهم شدم به نظر شما تو فرم 230 چه سالی رو بزنم ؟ آیا کسی چنین تجربه ای داشته ؟ امکان داره به این خاطر ردم کنند؟ لطفا راهنماییم کنید!!!!!
تشکر کنندگان:
mahmoud جان تو فرم حتما تاریخ تولد صحیح رو بزن یعنی همون که تو پاسپورتت هست
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
mahmoud 2010 نوشته: سلام دوستان
من سال تولدم رو در ثبت نام اینترنتی یک سال اشتباه نوشتم یعنی بعد گرفتن پاسپورت متوجه اشتباهم شدم به نظر شما تو فرم 230 چه سالی رو بزنم ؟ آیا کسی چنین تجربه ای داشته ؟ امکان داره به این خاطر ردم کنند؟ لطفا راهنماییم کنید!!!!!

تاریخ تولتون رو مثل پاسپورتتون بنویسید و به KCC ایمیل بزنید و اطلاع بدید در مورد رد کردن کیستون هم بله متاسفانه 50% امکان داره افسر قبول نکنه و رفیوز بشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
elham نوشته:

تاریخ تولتون رو مثل پاسپورتتون بنویسید و به KCC ایمیل بزنید و اطلاع بدید در مورد رد کردن کیستون هم بله متاسفانه 50% امکان داره افسر قبول نکنه و رفیوز بشید.

متاسفانه یکی از بچه ها ی مهاجرسرا پژمان عزیز به خاطر همین اشتباه در تاریخ تولد رد شد اون هم اشتباهش یک سال بود بستگی به نظر افسرتون داره
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
با سلام
آقا / خانم kh1354
در خصوص سوال شما فقط این نکته را بگویم که اگر مغایرتی بین در شناسنامه و پاسپورت و فرمهای اولیه و فرمهای ارسالی وجود ندارد که نباید هم داشته باشد شما مشکلی نخواهی داشت و اگر در مورد دیپلم هم سوال فرمودن که این فامیلی اضافه چه شده که جواب شما در برگ آخر شناسنامه که ترجمه شده است مندرج خواهد بود و Other Names Used or Aliases در فرم DS-230
منظور این است که نام مستعار اگر دارید لطف فرموده و بنویسید (که احتمالا جهت تحقیقات محلی استفاده خواهند نمود) و نکته دیگر که داخل پرانتز نوشته نام خانوادگی زنان قبل از ازدواج می باشد (If married woman, give maiden name)مربوط به زنان ایرونی نمی شود. که خود دلیل محکمی از اقتدار زنان ایرانی می باشد .
در ضمن دوستان 2010 آبرو داری نمایند و در صورتی که اشتباههای مشابه نموده اند از راهنمایی های ارائه شده استفاده نمایند و یک ضرب اشتباه خود را عنوان ننمایند زیرا این اول آنکه باعث خواهد شد الهام خانم به ما 2010 ها شک کمتری نماید . و دوم اینکه مدیران محترم سایت از نتیجه راهنمایی های و زحمات خود برداشت اشتباه نخواهند نمود.
تشکر کنندگان:
PARSA جان اکثر اشتباهات پیش اومده مربوط به زمان ثبت نام اینترنتیه
که این فکر نمیکنم ربطی به عملکرد مدیران این سایت داشته باشه.....
RolleyesRolleyes
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr

قطعا اشتباهتون عمدی نبوده و وقتی اطلاع بدید مسئله حل شدست ولی متاسفانه سفارت ترکیه خیلی اذیت می کنه نسبت به سفارتهای دیگه
نمیدونم با ایرانیا مشکل دارن ؟؟؟!!!
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
سلام نگفتين فرمهاي اوليه بالاخره تا كي وقت داره؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام نگفتين وقت ارسال فرمهاي اوليه بالاخره تا كي هست؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
در خصوص مهلت من توسط ایمیل از KCC پرسیدم اونا هم این جواب را دادند.
[/align]
Interviews for the DV 2010 program will begin October 1, 2009, and process through September 30, 2010.

All DV 2010 cases must be completely processed by September 30, 2010.

شماره کیس:2010AS27000
دریافت نامه قبولی:July 2009
ارسال نامه اول:July 11,2009
مصاحبه: آنکارا
کارنت شدن:June 10,2010
مصاحبه:Aug 26
كليرنس:20 Sep
ويزا:Sep 24
Big Grinورود به امریکاBig Grines 1Big Grin
گرین کارت:2 ماه بعد
سوشالBig Grines 15
جمع تقریبی هزینه ها:7.500.000تومان
تشکر کنندگان:
jalaldaiy نوشته: در خصوص مهلت من توسط ایمیل از KCC پرسیدم اونا هم این جواب را دادند.
[/align]
Interviews for the DV 2010 program will begin October 1, 2009, and process through September 30, 2010.

All DV 2010 cases must be completely processed by September 30, 2010.

این زمانیه که مصاحبه های لاتاری 2010 جهت گرفتن ویزا شروع و به پایان میرسه
نه مهلت ارسال مدارک
شما هر چه سریعتر فرمهاتون رو بفرستید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
فرمهاي قابل تايپ 230پارت 1 و2كه توي صفحه اول همين تايپيك گذاشته شده با فرمهاي ارسالي kcc براي افراد انتخاب شده فرق داره اين فرمها بترتيب شامل 35و45 آيتم هست ولي فرمهاي كي سي سي 25و35 آيتم داره اين اشكالي بوجود نمياره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
gilat نوشته: فرمهاي قابل تايپ 230پارت 1 و2كه توي صفحه اول همين تايپيك گذاشته شده با فرمهاي ارسالي kcc براي افراد انتخاب شده فرق داره اين فرمها بترتيب شامل 35و45 آيتم هست ولي فرمهاي كي سي سي 25و35 آيتم داره اين اشكالي بوجود نمياره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه اشکالی به وجود نمیاره در ضمن این فرمی که دارای 45 آیتم هست آخرین ریویژن از فرم ds-230 هستش.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
ببخشيد بغير از عكس مدارك ديگه اي هم لازم هست با فرمهاي اوليه به kcc فرستاده بشه
تشکر کنندگان:
عکس +فرمها+برگه بارکد کیس نامبر
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان