کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور بعد از برنده شدن
سلام دوستان
یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین ...
من اگه خدا بخواد با این قوانین جدید دارم معاف میشم . می خوام ببینم موقعی که این قانون اجرایی شد و مدارکمو دادم و معافیم اوکی شد تا اومدن کارت معافی آیا میتونم برای مصاحبه با گذاشتن 15 میلیون وثیقه یه اجازه خروج یه ماهه بگیرم یا بازم باید برم دنباله دانشگاه ؟
( آخه 2 سال سربازی رفتن از اجازه خروج گرفتن تو دانشگاه ما راحتتره Sad( )
تشکر کنندگان:
(2009-11-25 ساعت 11:31)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان
یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین ...
من اگه خدا بخواد با این قوانین جدید دارم معاف میشم . می خوام ببینم موقعی که این قانون اجرایی شد و مدارکمو دادم و معافیم اوکی شد تا اومدن کارت معافی آیا میتونم برای مصاحبه با گذاشتن 15 میلیون وثیقه یه اجازه خروج یه ماهه بگیرم یا بازم باید برم دنباله دانشگاه ؟
( آخه 2 سال سربازی رفتن از اجازه خروج گرفتن تو دانشگاه ما راحتتره Sad( )
سلام حامد موفق باشي
من نميدانم معافي شما به چه دليلي است ولي در بيشتر موارد برگه اي به شما مي دهند به عنوان معافي موقت كه با آن برگه مي توانيد اقدام كنيد .
تشکر کنندگان: Monica ، hamed_gh
بچه ها شما که انقدر تحقیق می کنید ، به نظرتون به طریقی می شه بعد از دریافت گرین کارت ، از خود آمریکا دو سال اجازه خروج گرفت برگردیم بیایم سربازی رو تموم کنیم ؟!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
شما بعد از مدتي كه اون ور باشي با پرداخت جريمه ميتونيد برگرديد ايران
مثلا الان كساني كه قبل از 18 سالگي از ايران رفتند طبق قانون بايد 5 ميليون تومان در ازاي نرفتن به خدمت مقدس سربازي بپردازند سپس اجازه ورود مي گيرند.
تشکر کنندگان:
بهتره اين بحث آخر رو بيشتر از اين باز نكنيم به صلاح نيست.
تشکر کنندگان: Monica
دوستان كسي نتيجه اي تا الان نگرفته؟
تشکر کنندگان:
سلام اقا من پذیرش گرفتم برا مالزی برای رفتن به مصاحبه
1.روزی که می خوام برا مصاحبه برم ترکیه کسی از من نمی پرسه چرا ترکیه ،تو که برا مالزی پذیرش گرفتی

2.اصلا داخل پاسپورت چیزی منویسند مثلا این برای خروج به سمت مالزی صادر شده یا همچین چیز هایی؟

اگر جواب بدین ممنون می شم
تشکر کنندگان:
اصلا کار ندارن مگر تو مرز بهت گیر بدن دیگه بری ترکیه با ویزا کاری نمی تونن بکنن مگر اینکه برگردی اونوقت شاید یه کارایی باهات کنن
ویزاهای فرقش اینه که مهر سبز نداره وفقط برای یک بار خروج از کشور هست
تشکر کنندگان:
تا اونجا که من میدونم پاسپورت برای یک کشور صادر نمیشه
اون پاسپورت توی کل کشورا پذریفته شده است فقط یه مهر داره تویه یکی از صفحاتش که گفته شما از این تاریخ تا این تاریخ یکبار اجازه خروج داری که این هم فقط تو ایران معنی داره کشورای دیگه کاری به اون صفحه ندارند و با صفحه اولت کار دارن.من اینطور میدونم
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا

کسی از دوستان اگر اطلاعات داره لطفا من را راهنمایی کنه
تشکر کنندگان:
نه دوسته عزیز گفتم یک پاس معمولی که تویه اون توی ایران فقط توی اون تاریخ اجازه خروج داری و در مرز به اون تاریخ توجه میکنن که که اجازه داری بری همین.تا اونجا که من اطلاع دارم.بازم سئوال کنBig Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
یه بنده خدا هست 5 چوق میگیره وبهت کارت پایان خدمت میده البته به شرط هست اول خودن پاسپورت میگیری بعد پولشو میدی به نظرتون قابل اعتماد هست
یکی به من گفت موقع دادن پاسپورت متوجه جعلی بودن نمی شد موقع خروج از کشور یقه رو میگیرن ایا درست گفته؟
تشکر کنندگان:
(2009-12-02 ساعت 23:48)pi30 نوشته:  مشورت از دوستان
یه بنده خدا هست 5 چوق میگیره وبهت کارت پایان خدمت میده البته به شرط هست اول خودن پاسپورت میگیری بعد پولشو میدی به نظرتون قابل اعتماد هست
یکی به من گفت موقع دادن پاسپورت متوجه جعلی بودن نمی شد موقع خروج از کشور یقه رو میگیرن ایا درست گفته؟

دقیقاً درست گفته چون یک نفر همین بلا سرش اومد برای شناسنامه و خودش متوجه جعلی بودنش نشد موقعی که رفته بود ثبت احوال برگه مجرد بودن بگیره اونجا فهمید شناسنامه جعلیه خلاصه این کار نکنیدTongue
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان:
به نظر من هم این کار را نکنید قوانین این مملکت اینقدر درز لاره که اصلا لازم نیست این ریسک به این گنده ای را بکنید
تشکر کنندگان:
(2009-11-25 ساعت 16:05)Ali-J نوشته:  بچه ها شما که انقدر تحقیق می کنید ، به نظرتون به طریقی می شه بعد از دریافت گرین کارت ، از خود آمریکا دو سال اجازه خروج گرفت برگردیم بیایم سربازی رو تموم کنیم ؟!

100% میشه. کسی روو میشناسم که پارسال برنده شد و همینکار رو کرد. خود من هم قرار هست همینکار رو بکنم.
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: WIKIMAN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان