کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور بعد از برنده شدن
با این وضعیت شانس بیاریم توی خرداد یا تیر مصاحبه شیم که تا ته تابستون باید منتظر بمونیم
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا

پوریا جان نمی خوای از پرسیدن این سوال تکراریت دست برداری . تا حالا 100 بار این سوالتو توی این تاپیک مطرح کردی !!!!
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان من چند وقت درگير امتحان هاي عقب افتاده دانشگاه بودم نشد بيام
كامنت ها رو كه خوندم چند تا سوال پيش اومد برام

1-اگه كليرنس بهمون بخوره آيا بعد تاييد بايد حتما خودمون براي گرفتن ويزا بريم اونجا؟
2- بالاخره پاسپورتمون بعد برگشت به ايران ازمون گرفته ميشه يا...بعد اينكه اگه مهر ويزا بخوره تو اون گير نميدن؟
3-من با كيس نامبرم حدودا اسفند ماه بايد برم مصاحبه و فقط 6 واحدم برا گرفتن ليسانس مي مونهوخدايي ارزش ول كردن نداره!!!!البته براي خروج بعدش حتما دنبال پذيرش هستم
تشکر کنندگان:
مرسی پوریا جان
حالا باز من دنبالش هستم اگه خبری شد.....
من مکانیک خواجه نصیرم. اگه بشه با هم در تماس باشیم بهتره
اون طوری راحت تر اطلاعات رد و بدل می کنیم
تشکر کنندگان:
n.o نوشته: 2- بالاخره پاسپورتمون بعد برگشت به ايران ازمون گرفته ميشه يا...بعد اينكه اگه مهر ويزا بخوره تو اون گير نميدن؟

نه نمیگیرند چون تا موقعی که دوباره توش مهر اجازه خروج نخوره نمی تونی باهاش خارج بشی و می شه گفت توی ایران بی اعتبار هستش .
نه گیر نمیدن همین اقایی که با همسرش و با پاس زیارتی رفته بودن مصاحبه وقتی برگشتند و کلیرنسشون اومد خانم ایشون به تنهایی رفت و ویزای هر 2 نفر گرفت و بعد برای بار دوم این اقا اجازه خروج گرفتن و توی پاسشون مهر زدن و با اینکه توی پاسش ویزای امریکا بوده کاری باهاش نداشتن و اجازه خروج هم بهش دادن
تشکر کنندگان: lorecance
joseph نوشته: کسانی که در سپاه خدمت کردن توی مصاحبه به مشکل برنمیخورن؟
چون شایعاتی در اینمورد به گوش میرسه. می خواستم بدونم صحت داره؟

نه مشکل خاصی پیش نمیاد فقط به احتمال زیاد اف بی ای چکت طول می کشه
تشکر کنندگان:
ramin2010 نوشته:
joseph نوشته: کسانی که در سپاه خدمت کردن توی مصاحبه به مشکل برنمیخورن؟
چون شایعاتی در اینمورد به گوش میرسه. می خواستم بدونم صحت داره؟

نه مشکل خاصی پیش نمیاد فقط به احتمال زیاد اف بی ای چکت طول می کشه

vezarat defa chi?
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

تشکر کنندگان:
نه دیگه،بالاخره وزارت خونس! سپاه باز یه هیولا شده میتونن بهش گیر بدن
ولی خوب آمریکاییا هم میدونن 90% جوونا اینجا باید سربازی برن،وقتیَم همچین قراری هست،مطمئنا" هتل داریوش که کسی نمیُفته!
یا وزارت دفاعه یا سپاهه یا نیروانتظامیه یا یکی دوتا جای دیگه
خلاصه به نظرم طوری باید اونجا بگین به یارو،که طرف اگه نمیدونه بفهمه آقا واقعا دست ما نیس کدوم جهنم دره ای میندازنمون،رحم هم ندارن!
ولی به نظرم آخر سیاهیش همون سپاهه که اونم فقط باعث تعویق و کش دادن قضیه میشه،رد نمیکنن کسیو برا این قضیه!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان:
من سه ماهه اقدام کردم برای معافی (سه برادری) و هنوز کارتم نیومده. می خواستم بدونم راهی برای گرفتن پاسپورت دارم؟
تشکر کنندگان:
سلام سلام
خبر خوب برای کسانی که اقدام کرده بودند برای معافی و هنوز کارتشون نیومده. طبق آخرین اخبار موثق از نظام وظیفه تهران کارتها از آذر ماه شروع میشه به توزیع و از اون خبر مهم تر اینکه الآن به اونا که اقدام کرده بودند نامه میدن که پاسپورت بگیرند! من خیالم راحت شد... خدارو شکر
تشکر کنندگان:
دوستان من پاس دارم ولی کارت پایان خدمتم گم شده ویک برگه از نظام وظیفه دارم همونو ترجمه کنم کافیه؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز کسانی که مهلت پاسپورتشون داره تمام میشه برن تمدید کنن که اگر ویزا بره تو پاسشون مصیبت دارن برای عوض کردن پاسپورت و دیگه پشیمانی سودی نداره منم رفتم و پاسپورتم تمدید کردم چون خرداد اعتبارش تمام می شد
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: honareirani
سلام :
دوستان يك سوال دارم خواهش مي كنم ، تمنا ميكنم فقط در صورتي كه از جوابتون مطمئن هستيد جواب بديد .
1- اگر برنده شدم من سربازي نرفتم ولي ميتونم ويزاي زيارتي بگيريم همونطور كه ميدونيم فقط يكبار مي توان به خارج از كشور سفر كرد در غير اينصورت برگرديم ايران هم و شانس بياريم وثيقه پس بدن بعدا چجوري براي دريافت ويزا دوباره برگرديم ؟
2- اگر خواستيم برنگرديم و مدت كارنت شدن بسيار طول كشيد و ويزا تمام شد راه حلي وجود دارد يا نه ؟
در كل به نظر شما با تجربه ها كسي كه مشكل سربازي داره شركت كنه يا نه؟
با تشكر از همه
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 18:09)zaniar نوشته:  سلام :
دوستان يك سوال دارم خواهش مي كنم ، تمنا ميكنم فقط در صورتي كه از جوابتون مطمئن هستيد جواب بديد .
1- اگر برنده شدم من سربازي نرفتم ولي ميتونم ويزاي زيارتي بگيريم همونطور كه ميدونيم فقط يكبار مي توان به خارج از كشور سفر كرد در غير اينصورت برگرديم ايران هم و شانس بياريم وثيقه پس بدن بعدا چجوري براي دريافت ويزا دوباره برگرديم ؟
2- اگر خواستيم برنگرديم و مدت كارنت شدن بسيار طول كشيد و ويزا تمام شد راه حلي وجود دارد يا نه ؟
با تشكر از همه

با سلام

حرف و حدیث در رابطه با خدمت و رفتن با ویزای زیارتی خیلی زیاده ولی کسی بطور قطعی در سایت اعلام ننموده و در صورت برنده شده بفرض اینکه ویزا یک ماهه هم بگیرید ولی کلیرنس بهتون بخوره واویلاست هیچی دیگه میشه آش شوله... پس بیگدار به آب نزنید اول کانالی برای خروج پیدا کنید و سپس ثبت نام نمائید یک مثال بزنم از بستگان ما برای زیارت مکه مراحل خروج را طی نمود ولی مصیبتها برای اثبات این قضیه کشید اداره گذرنامه اداره حج خود دانشگاه و هزار کاغذ بازی که دانشگاه یک گواهی برای اداره گذرنامه صادر نماید ، پس به این سادگی نیست که با پاس زیارتی راحت رفت و راحت بر نگشت .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 18:09)zaniar نوشته:  سلام :
با تشكر از همه
هیچی یه سفر یه روزه میری قبرس برمیگردی بعدشم تو میتونی 90 روز ترکیه بدونه ویزا باشی.من خودم می خوام اینکارو کنم
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان