کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2010-07-13 ساعت 23:14)To USA نوشته:  همونطور که میدونید مترجم یه کپی از نسخه فارسی مدرک رو به ترجمه پرچ میکنه. آیا اون کپی فارسی رو هم باید مهر کنند؟ مهر مترجم یا دادگستری یا خارجه؟
با توجه به ترجمه های خودم , 2 مهر رو کپی زده شده. مهر مترجم و مهری که نوشته شده " Copy conforms to the original " . احتمالا هم این اصولی هست که همه مترجم ها رعایت میکنند و باید رو کپی ها بزنن.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: To USA ، N.D ، sanaz2010
سلام
من دانشجو هستم و زمان پر کردن مدارک آخرین مدرک را دیپلم زدم....الان لازمه گواهی اشتغال به تحصیل ترجمه شده هم موقع مصاحبه ارائه بدم؟......البته تو فرمها گفتم که دانشجو هستم.
شماره کیس: 2010AS28000
تاریخ مصاحبه:2010August 24+Ankara
تاریخ clear شدن: Sep. 13
تاریخ دریافت ویزا:Sep.16.2010
ورود به سياتل:Feb.04.2011
تشکر کنندگان:
(2010-07-14 ساعت 11:37)apoornaki نوشته:  سلام
من دانشجو هستم و زمان پر کردن مدارک آخرین مدرک را دیپلم زدم....الان لازمه گواهی اشتغال به تحصیل ترجمه شده هم موقع مصاحبه ارائه بدم؟......البته تو فرمها گفتم که دانشجو هستم.

منم مثل شما بودم و فقط کارت دانشجویی و ترجمش رو بردم. البته اگه می تونید گواهی اشتغال به تحصیل بگیرید که چه بهتر.
کارت دانشجویی رو که بدید ترجمه بهتون میگند که نمیتونند به تایید جایی برسون و مهم هم نیست. فقط ترجمه ش کنید و با اصلش ببرید.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: sam_hash ، apoornaki ، farzad24
سلاممممممممممم

من از همه مدارکم یک سری ترجمه کردم واز طرفی شنیدم برای سفارت us در ابوظبی نیازی به ارسال کپی ومدارک اصلی نیست و زمان مصاحبه یکسری ازاصل مدارک واصل ترجمه آنها باید همراهت باشه . درسته یا نه ؟ ازطرفی روی کپی پرچ شده ترجمه های من نیز هیچ مهری به این شکل نیست "Copy
conforms to the original
تشکر کنندگان: To USA
(2010-07-21 ساعت 15:27)majmaj نوشته:  سلاممممممممممم

من از همه مدارکم یک سری ترجمه کردم واز طرفی شنیدم برای سفارت us در ابوظبی نیازی به ارسال کپی ومدارک اصلی نیست و زمان مصاحبه یکسری ازاصل مدارک واصل ترجمه آنها باید همراهت باشه . درسته یا نه ؟ ازطرفی روی کپی پرچ شده ترجمه های من نیز هیچ مهری به این شکل نیست "Copy
conforms to the original

درسته

همین ها کافیه

موفق باشید
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
سلام من ترجمه مدارک دیپلم و لیسانسم رو فرستادم. ولی توی نامه دوم یه فرم بود که سوابق کاری رو هم می خواست و من نوشتم. حالا موقع مصاحبه مدرکی برای اثبات سابقه کاری ازم نمی خوان؟ می خوام بدونم از شرکتم گواهی سابقه کار بگیرم یا نه؟
Case Number : 2010AS000275XX
دریافت نامه اول : June 2009
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول : July 2009
دریافت نامه دوم: July 18
مصاحبه: August 04
دریافت کلیرنس: 1/2 27 August و 1/2 Sep. 21
تاریخ دریافت ویزا : 1/2 4 Sep. و 1/2 25 Sep.
جمع تقریبی هزینه ها: 7.5 میلیون تومان (دو نفر در سه بار سفر)
تشکر کنندگان:
هر چیزی رو که کتبا یا شفاها ادعا کردید یا خواهید کرد رو باید بتونید با سند ثابت کنید. اگر میتونید گواهی بگیرید خب بگیرید. توی سفارت هم اگر خواستن ارائه بدین اگه هم نخواستن که هیچی. دست خالی نرین.
تشکر کنندگان:
(2010-07-22 ساعت 17:56)shgh57 نوشته:  سلام من ترجمه مدارک دیپلم و لیسانسم رو فرستادم. ولی توی نامه دوم یه فرم بود که سوابق کاری رو هم می خواست و من نوشتم. حالا موقع مصاحبه مدرکی برای اثبات سابقه کاری ازم نمی خوان؟ می خوام بدونم از شرکتم گواهی سابقه کار بگیرم یا نه؟
اگر محل مصاحبتون آنکاراست نیازی به این کار نیست.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
دوستان سلام.من مدارکو ترجمه کردم.دو مورد رو میخواستم بپرسم.
اول اینکه کپی پاسپورتمو برارب با اصل کنم یا نه؟پاسپورتمو تازه عوض کردم و پاسپورت قبلی رو دارم که کپی هر دو رو گرفتم.
دوم اینکه کارت ملی خانمم هم باید ترجمه شه؟
ممنونم از جوابتون Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان:
دوستان عزيز

من بدليل بدهي به دانشگاه و .... گواهي موقت دارم ولي توش زده كه قابل ترجمه نيست
بردم دارالترجمه و ترجمه كرد ولي هيچ مهري نزد

اگه اين ترجمه مورد قبول نيست ، پس چكار كنم ؟ ( به جز گرفتن مدرك اصلي ! )
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
سلام
من در كشور خليج واز من ترجمه مدرك دانشكاه (مدركم كارداني دانشكاه ازاد ابادان خرمشهر ) را ميخوان رفتم سفارة بهم ميكن بايد بري ايران از خانواده خواستم كه اين كار را برايم انجام بدن كفتن بايد خودت بري ما را نبذيرفتن ومن سه تا بجه دارم رفت وامدم خيلي سخت الان ميخوام يك هفته اي برم ايران ولي جكار كنم من ميرم اهواز ايا ميتونم اهواز كارم را تمام كنم يا بايد برم تهران واكه رفتم تهران كجا برم كه زحمتي نيست جوابم را بديد جون اولين بار ميرم تهران وبلد نيستم جكار كنم
؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-10 ساعت 02:32)Eskandari نوشته:  
(2010-06-10 ساعت 01:52)new king نوشته:  امروز دارالترجمه به من گفت واسه آمریکا مهر وزارت امور خارجه لازم نیست.بچه‌هایی‌ که رفتن مصاحبه لطفا راهنمایی‌ کنن.

کاری نداشته باش دارالترجمه چی میگه. سعی کن مهر رو حتما بزنی. احتمالا میخواد کار خودشو کم بکنه و اونجا نبره. چون مهر وزارت خارجه اونقدرا خرجی هم نداره که بخواد هزینه شما رو کم کنه.
ببر جای دیگه و اصلا نگو واسه سفارت میخوای...اینم یه راه.
هر دو مهر دادگستری و وزارت خارجه باید باشه. والسلام

دوست عزیز وگرامی آمریکا دادگستری و وزارت خارجه را هیچکدام رو قبول نداره . بهتره به Attachment که صفحه دو از فرم های سری دوم هستش آیتم شماره 12 دقت کنی.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
(2010-07-02 ساعت 18:58)Eskandari نوشته:  
(2010-07-02 ساعت 12:10)bluelady نوشته:  سلام
ببخشید من یه سئوال داشتم در مورد سابقه کار.من مدرک تا فوق لیسانس دارم ولی جهت احتیاط سابقه کار رو هم گرقتم که دادگستری تایید کرد ولی وزارت خارجه گفت چون از "به سفارت...." استفاده کردید تایید نمیکنه باید تهران ببرم به نظرتون تاییدیه دادگستری کافیه ؟

دوستمون کیانوش درست میگن. سابقه کار رو اصلا لازم ندارید. با این کار پرونده تون حجیم تر میشه. سعی کنید تا حد ممکن سبک بال تر باشید. Big Grin
سابقه رو اگه ترجمه ش هم کردید نگهش دارید اونور که رفتید لازمتون میشه.

دوستان گرامی
من فکر میکنم سابقه کار بردن یا نبردنش بستگی به فرم های سری اول داره. اگر در فرمهای DSP-122 و DS-230 قبلا" اعلام کردی به نظر من حتما" ببر. ولی تا ازت نخواستند نشون نده.
تشکر کنندگان:
كسي ميدونه مهر ناجيت را در تهران كجا دارن ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
(2010-07-24 ساعت 04:07)behbal نوشته:  دوست عزیز وگرامی آمریکا دادگستری و وزارت خارجه را هیچکدام رو قبول نداره . بهتره به Attachment که صفحه دو از فرم های سری دوم هستش آیتم شماره 12 دقت کنی.

swarn همون sworn خودمونه؟
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1552
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان