کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام بر دوستان عزیز
آقا ما کلی عجله داشتیم برای مصاحبه و شونصد تا ایمیل زدیم به دوستان کی سی سی و شصت بار هم زنگ زدیم به اون اخوی در کی سی سی بالاخره تاریخ مصاحبمون رو گرفتیم امممممممممما...
یک مشکلی پیش اومده که امسال نمی تونم برم مصاحبه می خوام مصاحبه رو موکول کنم به ژانویه یا فوریه سال بعد.
حالا مزاحم دوستان کی سی سی بشیم یا سفارت ابوظبی؟ چی بنویسم ؟ دلیلش رو هم باید بنویسیم؟

مرسی Big Grin
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
تشکر کنندگان: sh-b
homeless عزیز منظورت از سال بعد سال 2011 که نیست؟
یعنی بهت قبل از ژانویه ی امسال وقت دادند؟
در هر صورت سوالت واضح نیست......
ولی برای تعویض زمان مصاحبه باید با کی سی سی در تماس باشی و ربطی به سفارت نداره.......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: sh-b ، homeless
(2009-11-20 ساعت 19:00)homeless نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
آقا ما کلی عجله داشتیم برای مصاحبه و شونصد تا ایمیل زدیم به دوستان کی سی سی و شصت بار هم زنگ زدیم به اون اخوی در کی سی سی بالاخره تاریخ مصاحبمون رو گرفتیم امممممممممما...
یک مشکلی پیش اومده که امسال نمی تونم برم مصاحبه می خوام مصاحبه رو موکول کنم به ژانویه یا فوریه سال بعد.
حالا مزاحم دوستان کی سی سی بشیم یا سفارت ابوظبی؟ چی بنویسم ؟ دلیلش رو هم باید بنویسیم؟

مرسی Big Grin

سلام دوسته عزیز
منم دقیقا مشکل شما رو دارم و از فوریه زودتر نمیتونم برم مصاحبه
توصیه میکنم بین فوریه و ژانویه همون فوریه رو انتخاب کنین چون ژانویه شروع سال جدید و سفارت ها سرشون خیلی شلوغ و همین طور امارات
من موقعی که کارنت شدم به سفارت میل زدم و گفتم یه وقت تو فوریه بهم بدین اونا هم گفتن ژانویه میل بزن تا وقت تو فوریه بهت بدیم
البته من همین جوری یه دلیلی هم گفتم که کاره درسی دارم
یه دفعه هم تلفن زدم گفتم مشکلی نیست یارو گفت لا مشکل(البته به فارسی هم گفت مشکلی نیست Big Grin
من که اینکارو کردم ایشالا تو فوریه هم به مشکل بر نخورم
موفق باشید
تشکر کنندگان: homeless
سلام
میخوام از kcc ّبپرسم مهلت ثبت نام من از 30 دقیقه بیشتر شد اما کانفیرم کد دریافت کردم و گفا موفقیت آمیز بوده ؟
آیا حذف شدم؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-22 ساعت 00:08)zaniar نوشته:  سلام
میخوام از kcc ّبپرسم مهلت ثبت نام من از 30 دقیقه بیشتر شد اما کانفیرم کد دریافت کردم و گفا موفقیت آمیز بوده ؟
آیا حذف شدم؟

نه عزیزم شما با موفقیت ثبت نام کردی نگران نباش.
تشکر کنندگان: parpar
سلام
لطفا کمک کنید
من چه جوری میتونم از KCC بپرسم تاریخ دقیق انجام قرعه کشی چه موقع است؟
تشکر کنندگان:
کسی اسپانسرشیپ سراغ داره؟ که اسپانسر بشه؟ حقیقتش این مسله شده قوز بالا قوز! چطور میشه حلش کرد؟
(2009-11-22 ساعت 00:47)drkamrani1 نوشته:  
(2009-11-22 ساعت 00:08)zaniar نوشته:  سلام
آیا حذف شدم؟

نه عزیزم شما با موفقیت ثبت نام کردی نگران نباش.

دقیقا و شما زمانی تائید میشی که نامه کانفرم و عدد مربوطه رو داشته باشی اگر بیشتر از سی دقیقه شده باشه اصلا فرمت به مرحله بعد نمیره و درجا اعلام خطا میده که دوباره پر کن! واسه خیلیها این اتفاق افتاده!
پس نگران نباش!
تشکر کنندگان:
زمان انجام قرعه كشي؟!

شايد منظورتون اينه كه از كي جوابها مشخص ميشه؟! معمولا از اواسط آپريل نامه ها ميرسه... بسته به ميزان فاصله از كي سي سي!
نتيجه ها رو هم از اول جولاي ميشه آنلاين چك كرد...

نمي دونم همين رو مي خواستي بدوني يا نه!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: parpar
(2009-11-24 ساعت 13:35)Monica نوشته:  زمان انجام قرعه كشي؟!

شايد منظورتون اينه كه از كي جوابها مشخص ميشه؟! معمولا از اواسط آپريل نامه ها ميرسه... بسته به ميزان فاصله از كي سي سي!

سلام MONICA
نه
ببینید الان همه دارن ثبت نام میکنن که تا چند روزه دیگه مهلتش هم تموم میشه و بعد KCC تویه روزی از بین کسایی که ثبت نام کردن یه عده رو به طور رندوم با کامپیوتر انتخاب میکنه.( قرعه کشی رو انجام میده)
من تاریخ دقیق اون روز رو میخام بپرسم
میتونید کمکم کنید؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-25 ساعت 23:41)erfan85 نوشته:  

سلام MONICA
نه
ببینید الان همه دارن ثبت نام میکنن که تا چند روزه دیگه مهلتش هم تموم میشه و بعد KCC تویه روزی از بین کسایی که ثبت نام کردن یه عده رو به طور رندوم با کامپیوتر انتخاب میکنه.( قرعه کشی رو انجام میده)
میتونید کمکم کنید؟

دوست عزیز قرعه کشی کی سی سی ، قرعه کشی بانک صادرات نیست که تاریخ دقیق اونو مشخص کنن. فقط یه تاریخی رو مشخص میکنن که شما چک کنین ببینین که آیا برنده شدید یا نه؟ در ضمن شما برای چی میخواهید تاریخ دقیق قرعه کشی رو بدونید مگه می خواهید برنامه های کی سی سی رو حک کنید؟!
تشکر کنندگان: parpar ، Monica
کسی اسپانسرشیپ سراغ داره؟ که اسپانسر بشه؟ حقیقتش این مسله شده قوز بالا قوز واسه افکارم! چطور میشه حلش کرد؟ البته میدونم جایی از تاپیک نوشته که سه راه حل دارید! سند ملکی و پول و اسپانسرشیپ! ولی حقیقتا اسپانسرشیپ به نظر میاد که نتیجه و جواب صددرصد بده! حالا کسی سراغ داره؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-26 ساعت 01:10)drkamrani1 نوشته:  
(2009-11-25 ساعت 23:41)erfan85 نوشته:  

سلام MONICA
نه
میتونید کمکم کنید؟

دوست عزیز قرعه کشی کی سی سی ، قرعه کشی بانک صادرات نیست که تاریخ دقیق اونو مشخص کنن. فقط یه تاریخی رو مشخص میکنن که شما چک کنین ببینین که آیا برنده شدید یا نه؟ در ضمن شما برای چی میخواهید تاریخ دقیق قرعه کشی رو بدونید مگه می خواهید برنامه های کی سی سی رو حک کنید؟!

پس قرعه کشی لاتاری چه جوریه؟
همینجوری اسم برنده ها رو کلاغه میاره؟
تو خود دستورالعمل ثبت نام گفته که قرعه کشی توسط رایانه انجام میشه
بالاخره یه روز این کارو انجام میدن دیگه؟ این طور نیست؟؟
حتما اون روز روز مهمی هست و تاریخ دقیق داره/
چه فرقی داره من برای چی بخوام؟
حالا اگه خودتون تاریخ رو میدونید ، بگید . اگه نمیدونید کمک کنید که چه جوری از KCC بپرسم
مگه اینجا تالار مکاتبه با KCC نیست؟
اون تاریخ واقعا برام مهمه خواهش میکنم کمک کنید
مرسی.
تشکر کنندگان:
ارفان جان،
روز دقیق قرعه کشی نه جائی اعلام میشه نه من فکر میکنم که کی سی سی در همچین موردی به شما جواب بده..شما میتونی به عنوان اولین نفر تو مهاجر سرا این سوال را ازشون بپرسی و به بقیه هم بگی جواب چی بوده....
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: Monica
من تاریخ های سابقه کاریم رو توی فرم ds-230 اشتباه نوشتم! که کلا با اونی که توی فرم dsp-122 بوده و درست بوده فرق داره! حالا چراشو خدا میدونه!!! به kcc ایمیل زدم تاریخ درستشو گفتم. مشکل الان حل شده یا به خاطراین تناقض بیچاره شدم؟! روی زمان کلیرنسم بنظرتون تاثیر می تونه داشته باشه یا الان که بهشون گفتم حل شده موضوع؟
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
تشکر کنندگان:
(2009-11-26 ساعت 22:32)shahin82 نوشته:  من تاریخ های ثابقه کاریم رو توی فرم ds-230 اشتباه نوشتم! که کلا با اونی که توی فرم dsp-122 بوده و درست بوده فرق داره! حالا چراشو خدا میدونه!!! به kcc ایمیل زدم تاریخ درستشو گفتم. مشکل الان حل شده یا به خاطراین تناقض بیچاره شدم؟! روی زمان کلیرنسم بنظرتون تاثیر می تونه داشته باشه یا الان که بهشون گفتم حل شده موضوع؟

باید منتظر بمونید تا کی سی سی به ایمیلتون جواب بده! اگر گفت که ایمیل شما رو به کیس تون الحاق کرده که تقریبا میشه گفت مشکل حل شده اما زمان مصاحبه حتما یادتون باشه که باز هم به آفیسر بگین... اگر هم جواب دیگه ای دادن اینجا بذارین تا ببینیم چی گفتن!Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: shahin82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان