کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدرک تحصیلی و مسائل مرتبط
اگر مدرک را اشتباه به جای لیسانس ، فوق لیسانس بزنم و برنده بشم آیا تاثیر منفی داره و ردم می کنند؟برای اصلاح چکار باید بکنم؟
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان:
(2009-11-15 ساعت 01:18)pouya.pouya نوشته:  اگر مدرک را اشتباه به جای لیسانس ، فوق لیسانس بزنم و برنده بشم آیا تاثیر منفی داره و ردم می کنند؟برای اصلاح چکار باید بکنم؟

نگران نباشید . بعد از قبولی در فرم ها اصلاح شان میکنید و به کی سی سی اطلاع میدهید
تشکر کنندگان:
(2009-11-15 ساعت 01:18)pouya.pouya نوشته:  اگر مدرک را اشتباه به جای لیسانس ، فوق لیسانس بزنم و برنده بشم آیا تاثیر منفی داره و ردم می کنند؟برای اصلاح چکار باید بکنم؟

نه مشکلی پیش نمیاد. روز مصاحبه فقط دیپلم می خوان. اگرم گفتن مدرکت کو بگو نتونستم از دانشگاه بگیرم.

موفق باشی
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
سلام
من دانشجوی کارشناسی مدیریت هستم و مهر یا بهمن 89 مدرکم رو میگیرم ضمنا مدرک کاردانی مکانیک دانشگاه آزاد رو هم دارم من کدام گزینه را باید در فرم ثبت نام انتخاب کنم؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-17 ساعت 13:48)roman82 نوشته:  سلام
من دانشجوی کارشناسی مدیریت هستم و مهر یا بهمن 89 مدرکم رو میگیرم ضمنا مدرک کاردانی مکانیک دانشگاه آزاد رو هم دارم من کدام گزینه را باید در فرم ثبت نام انتخاب کنم؟

سلام هم می تونید بگید لیسانس دارید و هم می تونید بگید فوق دیپلم چون برای برنده شدن داشتن دیپلم کافیه. در هر حال اگر برنده شوید سال آینده تازه اعلام می شه و تا اون وقت شما مدرکتون رو گرفتید.

موفق باشید
تشکر کنندگان: roman82
دوست عزیز توجه کنید که هر اطلاعاتی که شما الان در سایت لاتاری ثبت میکنید، مربوط به الان است و همونطور که خود کا سی سی گفته باید همون مدارک و اطلاعاتی که در همان لحضه دارید را ثبت کنید.
پس اشتباه نکنید...
این را بیشتر برای کسانی میگویم که مثلا قراره یک ماه دیگه طلاق بگیرند و الان میخواهند تو فرم ثبت نام بزنند divorced. چون کاملا اشتباه هست.
در ضمن شما گزینه University degree را انتخاب کنید و فرقی ندارد که شما فوق دیپلم داری یا لیسانس. چون هر دوشون University degree هستند. البته چون سیستم تحصیلی ما با آمریکا و تمام دنیا فرق داره، این مشکل پیش میاد که فوق دیپلم یک university Degree نیست، چون اگر دقت کنید آنها به bachelor یا همون لیسانس میگویند: Degree و به فوق دیپلم میگویند: diploma . و به نظر من چون گزینه ای به نام diploma وجود نداره، باید همون Some university courses رو انتخاب کنیم. ولی از دید ایران ،فوق دیپلم هم یک degree هست. برای این مورد میتونید به کا سی سی ایمیل بزنید و بپرسید. همکاران من در خدمت شما هستند.:d
موفق باشید.
تشکر کنندگان: roman82 ، saeedhei ، honareirani
(2009-11-17 ساعت 15:37)usa.lover نوشته:  دوست عزیز توجه کنید که هر اطلاعاتی که شما الان در سایت لاتاری ثبت میکنید، مربوط به الان است و همونطور که خود کا سی سی گفته باید همون مدارک و اطلاعاتی که در همان لحضه دارید را ثبت کنید.
پس اشتباه نکنید...
این را بیشتر برای کسانی میگویم که مثلا قراره یک ماه دیگه طلاق بگیرند و الان میخواهند تو فرم ثبت نام بزنند divorced. چون کاملا اشتباه هست.
در ضمن شما گزینه University degree را انتخاب کنید و فرقی ندارد که شما فوق دیپلم داری یا لیسانس. چون هر دوشون University degree هستند. البته چون سیستم تحصیلی ما با آمریکا و تمام دنیا فرق داره، این مشکل پیش میاد که فوق دیپلم یک university Degree نیست، چون اگر دقت کنید آنها به bachelor یا همون لیسانس میگویند: Degree و به فوق دیپلم میگویند: diploma . و به نظر من چون گزینه ای به نام diploma وجود نداره، باید همون Some university courses رو انتخاب کنیم. ولی از دید ایران ،فوق دیپلم هم یک degree هست. برای این مورد میتونید به کا سی سی ایمیل بزنید و بپرسید. همکاران من در خدمت شما هستند.:d
موفق باشید.

با سلام
فوق دیپلم میشه associate degree و یه مدرک کاملا رسمی در آمریکا می باشد و مربوط به ایران نیست .
و در حال حاضر توسط چندین دانشگاه این مدرک صادر شده،برای اطلاعات بیشتر به این سایت دانشگاه آمریکایی مراجعه نمائید .
http://www.elearners.com/online-degrees/index.asp
منبع از سایت مهاجرسرا تاپیک زیر
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...3#pid25663

موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
سلام به همگی دوستان.
خسته نباشید.
من دانشجوی سال 4 پزشکی هستم. لطف می کنید بگید توی فرم چی بزنم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من 1 سؤال دارم اونم اينه که دوستم انصراف داده از دانشگاه ولی چون بالای 74 واحد پاس کرده بهش مدرک فوق ديپلم دادن.من بايد چه سطح مدرکی رو تو فرم براش تيک بزنم؟
شماره کیس: 2012xxxxxxxxx
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
من محصل هستم و پیش دانشگاهی من چی بزنم تحصیلاتم رو؟
تشکر کنندگان:
pi30و behy_b و imi6722 كاربران عزيز
جواب سوالاتونو دوستاي خوبم از اينجا بيدا كنين
1) Primary school only, دبستان
(2) High school, no degree, دبيرستان ناتمام
(3)high school degree ديپلم دبيرستان
(4) vocational school, هنرستان يا آموزشگاه فني يا خصوصي (يا هر نوع آموزشگاه تخصصي کوتاه مدت که براي آموزش يک فن يا حرفه گذرانده ايد)
(5) Some university courses, دانشگاه ناتمام يا فقط چند واحد دانشگاهي
(6) University degree, ليسانس دانشگاه
(7) Some graduate level courses, degree, فوق ليسانس ناتمام، يا فقط چند واحد فوق ليسانس
(8) Master degree فوق ليسانس
(9) Some doctorate level courses, دکتراي ( هر رشته اي) ناتمام يا فقط چند واحد دکترا
(10) Doctorate degree. مدرک دکتراي هر رشته اي
موفق باشيد
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: behy_b ، maryam5 ، hoda ، imi6722
(2009-11-19 ساعت 00:12)pi30 نوشته:  من محصل هستم و پیش دانشگاهی من چی بزنم تحصیلاتم رو؟

شما باید بزنید دیپلم چون اگر هم چیز دیگری را علامت بزنید و برنده شوید کیستون رد می شه چون شما زدید دبیرستان ناتمام . پس حتما بزنید دیپلم برای اونها مهم اینه که روز مصاحبه مدرک دیپلم قدیم و یا پیش دانشاهی ببرید . من هم دیپلم فنی حرفه ای بودم و زدم دیپلم و بعد از قبولی رفتم مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم و روز مصاحبه ارائه دادم و مشکلی هم پیش نیومد.

موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2009-11-19 ساعت 00:41)sh-b نوشته:  pi30و behy_b و imi6722 كاربران عزيز
(4) vocational school, هنرستان يا آموزشگاه فني يا خصوصي (يا هر نوع آموزشگاه تخصصي کوتاه مدت که براي آموزش يک فن يا حرفه گذرانده ايد)
(7) Some graduate level courses, degree, فوق ليسانس ناتمام، يا فقط چند واحد فوق ليسانس
(9) Some doctorate level courses, دکتراي ( هر رشته اي) ناتمام يا فقط چند واحد دکترا
موفق باشيد

sh-b عزیز خیلی ممنون از راهنمائیت ولی من الآن بزنم Some university courses یا بزنم Some doctorate level courses؟
تشکر کنندگان:
Some university courses
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: sh-b ، imi6722
(2009-11-19 ساعت 11:37)imi6722 نوشته:  
(2009-11-19 ساعت 00:41)sh-b نوشته:  pi30و behy_b و imi6722 كاربران عزيز
موفق باشيد

sh-b عزیز خیلی ممنون از راهنمائیت ولی من الآن بزنم Some university courses یا بزنم Some doctorate level courses؟

دوست خوبم همون طور كه دوست عزيزمون saeedheiكفتن
شما بايد اين كزينه رو علامت بزنينSome university courses Smile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: imi6722

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان