کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدرک تحصیلی و مسائل مرتبط
با سلام
من دیپلمه (11ساله فنی وحرفه ای)هستم.آخرش نفهمیدم میتونم در لاتاری امسال شرکت کنم یا نه؟
وقتی که در قسمت اطلاعات گزینه ی(vocational school=تحصیلات در هنرستان)رو گذاشته طبیعتا باید قابل قبول باشه؟
لطفا راهنماییم کنید
تشکر کنندگان:
(2009-10-29 ساعت 16:16)keraysler نوشته:  با سلام
من دیپلمه (11ساله فنی وحرفه ای)هستم.آخرش نفهمیدم میتونم در لاتاری امسال شرکت کنم یا نه؟
وقتی که در قسمت اطلاعات گزینه ی(vocational school=تحصیلات در هنرستان)رو گذاشته طبیعتا باید قابل قبول باشه؟
لطفا راهنماییم کنید
شما اگر سابقه کار دارید میتونید ولی اگر ندارید خیر.
اون تحصیلات در هنرستان هم برای کسانی هست که سابقه کار دارند
تشکر کنندگان:
با سلام.
برای ثبت نام مدرکی برای پاسپرت نمیخواد. من فعلا دانشجو هستم و فکر نکنم بتونم تا روز مصاحبه پاسپرت بگیرم برم سفارت ( داخل ایران که نیست باید رفت ترکیه یا جای دیگه) میشه زمان مصاحبه رو با مکاتبه و مطرح کردن مشکل خروج از کشور چند مدت به تعویق انداخت و مهلت گرفت؟
تشکر کنندگان:
(2009-10-29 ساعت 23:58)nima_rose نوشته:  با سلام.
برای ثبت نام مدرکی برای پاسپرت نمیخواد. من فعلا دانشجو هستم و فکر نکنم بتونم تا روز مصاحبه پاسپرت بگیرم برم سفارت ( داخل ایران که نیست باید رفت ترکیه یا جای دیگه) میشه زمان مصاحبه رو با مکاتبه و مطرح کردن مشکل خروج از کشور چند مدت به تعویق انداخت و مهلت گرفت؟
بله
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان. من توی وضعیت بدی قرار گرفتم وخواهش میکنم از دوستان اگر راهی وجود داره راهنمایی کنن و اگر نه خیلی راحت بگن که من کیسمو ببوسم بزارم کنار!
من تو فرمهای پاکت اول در قسمت مدرک تحصیلی گزینه hi school diploma رو زدم و قرار بود تا خرداد 88 دیپلم 11 ساله فنی وحرفه ای در رشته حسابداری رو دریافت کنم که به دلیل قبول نشدن در یکی از 6 مهارت حسابداری دیپلمم صادر نشدو به دلیل اماده شدن همون یک مهارت در بهمن 88 (تازه در صورت قبولی)حتی دردیماه هم دیپلمم صادر نمیشه و بر فرض صادر شدن هم اصل مدرک اماده نمیشه برای مصاحبه.در اینصورت مدرک دیپلم من در این پروسه به طور کل منتفیه.
در رابطه با اشتغال به کار هم من 3سال سابقه کار حسابداری در یک شرکت خصوصی دارم ولی بدون بیمه! با در نظر گرفتن همچین وضعیتی از همه دوستان خصوصا مدیران عزیز میخوام که راهنمهایی کنن و بگن که ایا امیدی هست برای ادامه این پروسه؟ ضمنا" کیس نامبر من 20000 هست.
ممنون از همه عزیزان.
تشکر کنندگان: prammainfatte
(2009-10-30 ساعت 13:49)farhad_free نوشته:  سلام به همه دوستان. من توی وضعیت بدی قرار گرفتم وخواهش میکنم از دوستان اگر راهی وجود داره راهنمایی کنن و اگر نه خیلی راحت بگن که من کیسمو ببوسم بزارم کنار!
من تو فرمهای پاکت اول در قسمت مدرک تحصیلی گزینه hi school diploma رو زدم و قرار بود تا خرداد 88 دیپلم 11 ساله فنی وحرفه ای در رشته حسابداری رو دریافت کنم که به دلیل قبول نشدن در یکی از 6 مهارت حسابداری دیپلمم صادر نشدو به دلیل اماده شدن همون یک مهارت در بهمن 88 (تازه در صورت قبولی)حتی دردیماه هم دیپلمم صادر نمیشه و بر فرض صادر شدن هم اصل مدرک اماده نمیشه برای مصاحبه.در اینصورت مدرک دیپلم من در این پروسه به طور کل منتفیه.
در رابطه با اشتغال به کار هم من 3سال سابقه کار حسابداری در یک شرکت خصوصی دارم ولی بدون بیمه! با در نظر گرفتن همچین وضعیتی از همه دوستان خصوصا مدیران عزیز میخوام که راهنمهایی کنن و بگن که ایا امیدی هست برای ادامه این پروسه؟ ضمنا" کیس نامبر من 20000 هست.
ممنون از همه عزیزان.
دوست عزیز تنها راه شما به نظر من خریدن مدرک دیپلم هست .
تازه شما اگر دیپلم هم میگرفتید قبول نبود چون 11 ساله بوده .
تشکر کنندگان:
سلام
من خیلی استرس دارم به من کمک کنید
من تا 3 دبیرستان درس خوندم و در لاتاری 2010 قبول شدم سابقه کار دارم و سربازی هم معاف شدم و تا به حال تو هیچ شرکت دولتی کار نکردم می خوام بدونم قبول می کنند من که 3 دبیرستان خوندم و دیپلم ندارم و ایا کسی بوده با این مشخصات ویزا گرفته؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2009-10-30 ساعت 23:38)alex_hander نوشته:  سلام
من خیلی استرس دارم به من کمک کنید
من تا 3 دبیرستان درس خوندم و در لاتاری 2010 قبول شدم سابقه کار دارم و سربازی هم معاف شدم و تا به حال تو هیچ شرکت دولتی کار نکردم می خوام بدونم قبول می کنند من که 3 دبیرستان خوندم و دیپلم ندارم و ایا کسی بوده با این مشخصات ویزا گرفته؟؟؟؟؟؟؟
اگه سابقه کار معتبری داشته باشید ترسی نداره.
تشکر کنندگان:
(2009-10-30 ساعت 23:27)paniya نوشته:  
(2009-10-27 ساعت 01:03)saeedhei نوشته:  همسر من دیپلم کاردانش در رشته هنر داره و این رشته پیش دانشگاهی نداره ضمنا" سابقه کارمرتبط هم نداره و با توجه به اینکه علاوه بر خودم، ایشون هم می خواد ثبت نام کنه دوستان چه راهی پیشنهاد میکنن؟

با سلام
در دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی پودمانی ثبت نام نمایند .
موفق و تندرست باشید .

دوست عزیز میشه در مورد دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی پودمانی مثلا"مدت زمان گرفتن مدرکش و اینکه در فرم ثبت نام مدرک روچی بزنم منو راهنمایی کنی
با سپاس فراوان.
تشکر کنندگان:
(2009-10-31 ساعت 00:28)paniya نوشته:  
(2009-10-30 ساعت 23:27)paniya نوشته:  
(2009-10-27 ساعت 01:03)saeedhei نوشته:  همسر من دیپلم کاردانش در رشته هنر داره و این رشته پیش دانشگاهی نداره ضمنا" سابقه کارمرتبط هم نداره و با توجه به اینکه علاوه بر خودم، ایشون هم می خواد ثبت نام کنه دوستان چه راهی پیشنهاد میکنن؟

با سلام
در دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی پودمانی ثبت نام نمایند .
موفق و تندرست باشید .

دوست عزیز میشه در مورد دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی پودمانی مثلا"مدت زمان گرفتن مدرکش و اینکه در فرم ثبت نام مدرک روچی بزنم منو راهنمایی کنی
با سپاس فراوان.

با سلام

مدت زمانش مهم نیست، چون شما دانشجو بودن رو نیاز دارید .
و گزینه چند واحد دانشگاهی رو علامت زده
Some University Courses

موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: ChairMan ، paniya
سعید جان یعنی میگی چند واحد دانشگاهی قبوله؟
منم همین مشکل رو دارم .
منم دیپلم 11 ساله فنی دارم و از بهمن ماه هم دانشجو میشوم .
منم همین رو بزنم ؟
یکی از بچه ها میگفت برای چند واحد دانشگاهی دانشگاه مدرک نمیده که ترجمه کنی .
تشکر کنندگان:
(2009-10-31 ساعت 10:38)NAV!D نوشته:  سعید جان یعنی میگی چند واحد دانشگاهی قبوله؟
منم همین مشکل رو دارم .
منم دیپلم 11 ساله فنی دارم و از بهمن ماه هم دانشجو میشوم .
منم همین رو بزنم ؟
یکی از بچه ها میگفت برای چند واحد دانشگاهی دانشگاه مدرک نمیده که ترجمه کنی .
با سلام
شاید منظور اون دوستمون 4 5 واحد بوده ولی شما تا ساله دیگه چند ترم رو پاس نموده اید پس هیچ مشکلی نداره و حتما در یک رشته پودمانی شرکت نمائید .

یک راه حل برای مشکل اون دوستان 4 5 واحدی : در همون ابتدای دانشجو شدن یک گواهی برای دانشگاه تهران قسمت ISIC گرفته

آی اس آی سی به معنی International Student Identity Card کارت شناسایی دانشجویی بین المللی می باشد و پس از دریافت این کارت معتبر حتی اگر دانشگاه هیچ مدرکی برای اثبات این مسئله نداد شما یک مدرک معتبر بین المللی دارید که در آمریکا هم معتبر می باشد . سایت ISIC در آمریکا :http://www.myisic.com/MyISIC/
تصویر روی کارت
[عکس: isic.jpg]
تصویر پشت کارت
[عکس: EstoniaISIC05_01b.jpg]

موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
سلام میخاستم ببینم بعد از برنده شدن در لاتاری و ارائه مدرک دیپلم دبیرستان به سفارت آمریکا (آیا مدرک نیاز به تایید از جایی داره آیا اون هم باید ترجمه بشه اگه باید بشه کجا و چجوری در کل شاید من بتونم مدرک یه سال پیش دانشگاهی رو بخرم)
من دیپلمه فنی هستم حالا میخاستم ببینم اگه بتونم این مدرکو بخرم بعدش جایی گیر نیفتم و برام دردسر بشه
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من تا سوم دبیرستان خوندم و بعد ترک تحصیل کردم البته در نظام جدید از اون موقع تا الان هم شغل آزاد دارم و برای خودم مغازه دارم دوره خاصی نگذروندم من باید چی کارکنم
تشکر کنندگان: Aimbetti
(2009-10-31 ساعت 16:44)matina نوشته:  سلام
دوستان من تا سوم دبیرستان خوندم و بعد ترک تحصیل کردم البته در نظام جدید از اون موقع تا الان هم شغل آزاد دارم و برای خودم مغازه دارم دوره خاصی نگذروندم من باید چی کارکنم

اگر دیپلم 12 ساله و سابقه کار با پرداخت بیمه ندارید نمیشود .
وقت هست شما برو پیش دانشگاهی هم بگیر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان