کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
سلام شايد سوالم تكراري باشه
ولي براي اينكه مطمئن شم ميپرسم
من تو سايت لاتاري خوندم تا 30 نوامبر وقت ثبت نا م هست
و الان هم 9 نوامبره يعني تقريبا" 20 روز مونده تا پايان مهلت پبت نام
درسته ؟
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
تشکر کنندگان:
(2009-11-09 ساعت 13:06)تسكا نوشته:  سلام شايد سوالم تكراري باشه
ولي براي اينكه مطمئن شم ميپرسم
من تو سايت لاتاري خوندم تا 30 نوامبر وقت ثبت نا م هست
و الان هم 9 نوامبره يعني تقريبا" 20 روز مونده تا پايان مهلت پبت نام
درسته ؟

ثبت نام لاتاری 2011 در تاریخ Monday, November 30, 2009 که برابر است با دوشنبه، ۰۹ آذر ۱۳۸۸ پایان می یابد.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
با سلام
این اسم و فامیلهای ایرانی اخرش کار دست من داد.من نمیدونم ما چرا باید چند یدک دنبال اسم و فامیلمون داشته باشیم.بهر حال سرتان را درد نیارم .توی فرم جای میدل نیم و فرست نیم را جابجا نوشتم.حالا نمیدونم اگه قبول شدم چجوری برایشان توضیح بدم.ایا این باعث ردی میشه؟ممنون از جوابتان
تشکر کنندگان:
(2009-11-09 ساعت 22:57)henri نوشته:  با سلام
این اسم و فامیلهای ایرانی اخرش کار دست من داد.من نمیدونم ما چرا باید چند یدک دنبال اسم و فامیلمون داشته باشیم.بهر حال سرتان را درد نیارم .توی فرم جای میدل نیم و فرست نیم را جابجا نوشتم.حالا نمیدونم اگه قبول شدم چجوری برایشان توضیح بدم.ایا این باعث ردی میشه؟ممنون از جوابتان

هنری جان،

ابدا باعث ردی نمیشه...فقط یادت باشه که اگر به امید خدا قبول شدی شما را به این اسم اشتباهی میشناسند و شما میتونی بعدا با یه ایمیل این را تصحیح کنی...فقط یه نکته، ما ایرانیها میدل نیم نداریم و شما باید در آینده طبق پاسپورت اطلاعاتتو ارائه بدی....
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان:
(2009-11-09 ساعت 22:57)henri نوشته:  با سلام

برادر جان، 100% قابل تصحیح هستش. فقط تو قبول شو بقیش با kcc ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
سوال؟
اسم میثم باید چه جوری به ا نگلیسی نوسته بشه؟
با حرف e یا a ؟
یعنی
meysam or maysam؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-10 ساعت 18:42)meysi نوشته:  سوال؟
اسم میثم باید چه جوری به ا نگلیسی نوسته بشه؟
با حرف e یا a ؟
یعنی
meysam or maysam؟

من فکر میکنم Maysam بهتر باشه ولی نهایتا باید با پاسپورتتون یکی باشه که در آینده مشکلی پیش نیاد...اگر هنوز پاسپورت ندارین این موضوع را موقع درخواست پاسپورت مد نظر داشته باشین...
تشکر کنندگان:
سلام

پسوند فامیلی باید جدا باشه یا سرهم؟
من در حال حاضر پاسپورت ندارم !!
از کجا میتونم مطمین شم؟
البته maysam خیلی شبیه تلفظ میشه تا meysam اما عموما meysam هستند
نمیدونم چرا!
بهتر نیست قبل از apply از اداره گذرنامه بپرسم!
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
تشکر کنندگان:
ممنون از دوستان عزیزی که واقعاً وقت میذارن و زحمت می کشن و جواب میدند
من 2 تا سوال داشتم :
اول اینکه من تو یه سایتی در مورد ثبت نام فرد متاهل خوندم یه چیزایی و ذهنم به هم ریخت اگر ممکنه یکی توضیح بده ثبت اطلاعات همسر و فرزند دقیقا به چه صورت هستش ... همش توی یک فرم هست یا جداگانه هستش و ...
دوم اینکه به نظر شما کسی که سید هستش باید Seyed رو تو First Name با اسمش با Space بنویسه یا چسبیده به هم ؟
ممنــــــــون .
تشکر کنندگان:
میثم جان،

پاسپورت را از پلیس +10 میگیری ولی خودت میتونی موقع پر کردن فرمها اسمتو همونطور که میخوای بنویسی و قبل از صدور پاسپورت هم یه پرینتر از مشخصاتت میدن چک کنی و امضاء کنی که همه چیز درسته....پسوند فامیلی هم اگه مثل من اسم فامیلت یه تریلی نمیشه سر هم بنویسی بهتره چون ممکن قسمت اول را با میدل نیم که ما نداریم اشتباه بگیرن...
تشکر کنندگان:
خیلی ممنون و سپاس گذارم
اینطور که من فهمیدم دست خود من هست اینکه با e باشه یا با a !!
در مورد پسوند هم با تفکیک جا میشه
در مورد پلیس+10 هم حق با شماست من جدیدا از همون جا کارای معافیم رو درست کردم و منتظر کارت هستم.
از reply شما ممنونم
Smile
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
تشکر کنندگان:
(2009-11-10 ساعت 21:18)meysi نوشته:  خیلی ممنون و سپاس گذارم
در مورد پلیس+10 هم حق با شماست من جدیدا از همون جا کارای معافیم رو درست کردم و منتظر کارت هستم.
از reply شما ممنونم
Smile

e یا a دسته خودته....
(2009-11-10 ساعت 20:27)lottary_gc نوشته:  ممنون از دوستان عزیزی که واقعاً وقت میذارن و زحمت می کشن و جواب میدند
من 2 تا سوال داشتم :
اول اینکه من تو یه سایتی در مورد ثبت نام فرد متاهل خوندم یه چیزایی و ذهنم به هم ریخت اگر ممکنه یکی توضیح بده ثبت اطلاعات همسر و فرزند دقیقا به چه صورت هستش ... همش توی یک فرم هست یا جداگانه هستش و ...
دوم اینکه به نظر شما کسی که سید هستش باید Seyed رو تو First Name با اسمش با Space بنویسه یا چسبیده به هم ؟
ممنــــــــون .
دوست عزیز،

توی یک فرم هست.... شما میتونی یکبار خودتو بعنوان متقاضی اصلی ثبت نام کنی و اطلاعات خانواده را هم باید وارد کنی و یکبار همسرتو بعنوان متقاضی اصلی ثبت نام کنی و دوباره اطلاعات خانواده را وارد کنی. این طوری دوبار شانش برنده شدن دارین....در مورد اسم با سید، من تجربه ندارم....اگه پاسپورت دارین عین همون بنویسین.....
تشکر کنندگان: Lottery_GC
(2009-11-10 ساعت 20:27)lottary_gc نوشته:  ممنون از دوستان عزیزی که واقعاً وقت میذارن و زحمت می کشن و جواب میدند
من 2 تا سوال داشتم :
ممنــــــــون .

اگر فرم را دیده باشی متوجه می شید که صفحه اول باید برای متقاضی اول پر شود و در انتها عکس فرد ضمیمه شود در انتها وقتی می نویسید متاهل هستید یک صفحه دبگر باز می شود که در صفحه بعد اول مشخصات همسر و عکس را می گذارید سپس مشخثات فرزند و عکسش را بعد بع شما یک شماره می ده که باید ذخیره کنید که اینترنتی پیگیری کنید و به همین ترتیب یک فرم دیگر را به نام همسرتون پر می کنید و در جای همسر اسم و مشخصات خودتون رو می نویسید

موفق باشید
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
(2009-11-10 ساعت 21:36)Hamid55 نوشته:  
(2009-11-10 ساعت 21:18)meysi نوشته:  خیلی ممنون و سپاس گذارم
از reply شما ممنونم
Smile

e یا a دسته خودته....
من 2 تا سوال داشتم :
ممنــــــــون .
دوست عزیز،

توی یک فرم هست.... شما میتونی یکبار خودتو بعنوان متقاضی اصلی ثبت نام کنی و اطلاعات خانواده را هم باید وارد کنی و یکبار همسرتو بعنوان متقاضی اصلی ثبت نام کنی و دوباره اطلاعات خانواده را وارد کنی. این طوری دوبار شانش برنده شدن دارین....در مورد اسم با سید، من تجربه ندارم....اگه پاسپورت دارین عین همون بنویسین.....

با سلام
اگر پاسپورت داريد كه دقيقا بر اساس آن بنويسيد وگرنه شناسنامه را بردار و بر اساس مشخصات آن بنويس مثلا اسم هست سيد امير كه نوشته ميشود در فرست نيم بصورت چسبيده : seyedamir و فاميلي هم اگر دو بخش است چسبيده به هم بايد باشد.
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
دوستان عزیز یه مطلب خدمتتون میگم شاید به درد بخوره به هر حال اگر تکراریه منو ببخشید
شما میتونید اگر پرینتر ندارید و از کامپیوتر خودتون ثبت نام میکنید صفحه کانفیرم نامبر رو توی برنامه word
save کنید
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان