کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
با سلام من خانومم بارداره ..براي ثبت نام بايد چه كار كنم ؟آيا براي بچه اي كه متولد نشده بايد مشخصات پر كرد؟ اگه پر نكنم در صورت قبولي بعدا مشكلي پيش نمي ياد؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-13 ساعت 12:56)akbar1361 نوشته:  با سلام من خانومم بارداره ..براي ثبت نام بايد چه كار كنم ؟آيا براي بچه اي كه متولد نشده بايد مشخصات پر كرد؟ اگه پر نكنم در صورت قبولي بعدا مشكلي پيش نمي ياد؟

دوست عزیز
براي بچه اي كه متولد نشده لازم نیست مشخصات پر كرد...در صورت قبولي بعدا میشه اسم بچه را اضافه کرد.
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان:
(2009-11-11 ساعت 15:40)soltan نوشته:  دوستان عزیز یه مطلب خدمتتون میگم شاید به درد بخوره به هر حال اگر تکراریه منو ببخشید
شما میتونید اگر پرینتر ندارید و از کامپیوتر خودتون ثبت نام میکنید صفحه کانفیرم نامبر رو توی برنامه word
save کنید

اگر صفحه کانفیرم نامبر را توی ورد ذخیره کنند عکس بالای صفحه سایت تو صفحه ذخیره نمیشه من خودم یک بار این کار کردم بهتر هست از تکمه print screen در بالای صفحه کیبرداستفاده کنند وبعد یک صفحه ورد بازکنند ودر آنجا paste کنند کل صفحه در کامپیوتر ذخیره میشهShy
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان:
با سلام .من خانومم باداره و بچه تا 6 ماه ديگه متولد مي شه..آيا در فرم ثبت نام بايد تعداد فرزندان رو قيد كنم؟؟؟يا نياز نيست؟اگه پر نكم مشكلي پيش نمي آيد؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-13 ساعت 15:06)akbar1361 نوشته:  با سلام .من خانومم باداره و بچه تا 6 ماه ديگه متولد مي شه..آيا در فرم ثبت نام بايد تعداد فرزندان رو قيد كنم؟؟؟يا نياز نيست؟اگه پر نكم مشكلي پيش نمي آيد؟

نه، اصلا نیازی نیست. اگر قبول شدی بعد از متولد شدن فرزندتون طبق مدارک تاریخ تولدش می تونی ثابت کنی که بعد از ثبت نام بدنیا اومده.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
شما میتونین بعد ازقبولی تمام اطلاعات مربوط به تغییرات خانوادگی را عوض کنید. مثل طلاق، ازدواج، به دنیا آمدن بچه جدید و خدای ناکرده اتفاقات بد.
تشکر کنندگان:
کسی که 17 سالشه ، و یه بار به وسیله پدر و یه بار به وسیله ی مادر به عنوان فرزند ثبت نام شده ، میتونه خودش هم به تنهایی ثبت نام کنه ؟
ممنون .
تشکر کنندگان:
(2009-11-15 ساعت 21:22)lottary_gc نوشته:  کسی که 17 سالشه ، و یه بار به وسیله پدر و یه بار به وسیله ی مادر به عنوان فرزند ثبت نام شده ، میتونه خودش هم به تنهایی ثبت نام کنه ؟
ممنون .

سنش مانعی پیش نمیاره اما فقط باید دیپلم و حتما مدرک پیش دانشگاهی داشته باشه و یا 2 سال سابقه کار.
تشکر کنندگان: Lottery_GC
(2009-11-15 ساعت 21:28)beigebar نوشته:  
(2009-11-15 ساعت 21:22)lottary_gc نوشته:  کسی که 17 سالشه ، و یه بار به وسیله پدر و یه بار به وسیله ی مادر به عنوان فرزند ثبت نام شده ، میتونه خودش هم به تنهایی ثبت نام کنه ؟
ممنون .

سنش مانعی پیش نمیاره اما فقط باید دیپلم و حتما مدرک پیش دانشگاهی داشته باشه و یا 2 سال سابقه کار.
آها ، پس پیش دانشگاهی هم میخواد .
ممنون .
تشکر کنندگان:
[font=Tahoma]سلام

دوستان در قسمت First Name نام محمد رضا رو بایـد با فاصله بنویسم یا چسبیده بهم ; یعنی کدامیک از دو حالت زیـر درسته ؟؟؟ ( پاسپورت هم ندارم که بخوام از روی اون بنویسم )

MOHAMMAD REZA یـا MOHAMMADREZA
[/font]
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
تشکر کنندگان: hassan1358arab
با سلام
چسبیده.
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: j@vad
سلام من داداشم انگلیس زندگی میکنه اما اقامت نداره یعنی جواب نداره ادرسه انگلیس رو بنویسم یعنی بگم اونجا زندگی میکنه یا ایران
(2009-11-17 ساعت 19:48)saeedhei نوشته:  با سلام
چسبیده.
یعنی ما جدا نوشتیم مشکلی ایجاد میشه ؟؟؟؟ با فاصله
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
امیدوارم کسی باشه جواب سوال منو فوری بده!
الان دارم برای پدرم فرم رو پر می کنم . می خوام بدونم قسمتی که مربوط به تعداد فرزندان هست با توجه به اینکه من و خواهرم بالای 21 سال هتسم و ازدواج کردیم چی بزنم؟ 0؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 19:27)khanoomhana نوشته:  سلام به همگی
امیدوارم کسی باشه جواب سوال منو فوری بده!
الان دارم برای پدرم فرم رو پر می کنم . می خوام بدونم قسمتی که مربوط به تعداد فرزندان هست با توجه به اینکه من و خواهرم بالای 21 سال هتسم و ازدواج کردیم چی بزنم؟ 0؟

اگر هردو بالای 21 سال هستین و پدرت فرزند دیگری نداره اون فیلد را خالی بذار باشه و عددی توش ننویس.
تشکر کنندگان:
سلام مجدد
BEIGEBAR عزیز ممنون از پاسخت...من در مورد فرم پدر و مادرم همین کارو انجام دادم و فیلد مربوط به فرزندان رو خالی گذاشتم ولی در نهایت وقتی داشتم اطلاعات رو چک می کردم دیدم خودش اتوماتیک زده صفر!!!
یه سوال دیگه هم دارم همین امشب من چند تا فرم برای اعضای خانواده ام پر کردم و حسابی مشغول بودم اما الان بدجوری شک کردم اونم اینکه تو فرم همسرم تاریخ تولد پسرمون رو 5-6 روز این ور اونور زدم یعنی به جای 13 جولای، 7 جولای زدم البته مطمئن نیستم اما شک اعصاب آدم رو حسابی بهم می ریزه!!!!
می خوام ببینم در صورت قبولی مغایرت تاریخ تولد فرزند در این فرم و پاسپورت اونهم فقط در مورد روزش مشکلی ایجاد می کنه؟
یا کلا بسپرم به خدا و راحت بگیرم بخوابم؟!؟!؟!؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان