کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امریکا
(2012-12-14 ساعت 20:27)سهیلی نوشته:  سلام دوستان عزیز
من چندتا سوال داشتم.
من تازه میخوام وارد آمریکا بشم و میخواستم بدونم که اونجا به من کار میدن؟ و اینکه پولی میدن؟

سلام
به محض ورود کار میدن؟

سهیلی جان نه کسی به شما کار و پول میده!
شما با چه ویزایی می خوای بری؟ اگه اجازه کار داشته باشی می تونی خودت دنبال کار بگردی.
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، soli asali ، Lecturer
سلام دوستان خوبم من و همسرم تو هیوستون زندگی‌ می‌کنیم و بهترین جا برای شروع هست اگر سوال دارید و میخواید راهنمایی‌ بگیرید به من پیغام شخصی‌ بدین تا شماره تلفن بدم بهم زنگ بزنین
پاسخ
تشکر کنندگان: FaFaGoodBoy ، Abo ، moon_rose ، HR.SHAHAB ، dana ، shadi79 ، Rouzbeh1976 ، mohamadsa ، tabim4 ، s.s.h ، soli asali ، GreenRoad ، sepehr_si ، Lady ، my hope ، rezijon ، Lecturer ، alirezanz
(2012-12-14 ساعت 20:42)maka2 نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 20:27)سهیلی نوشته:  سلام دوستان عزیز
من چندتا سوال داشتم.
من تازه میخوام وارد آمریکا بشم و میخواستم بدونم که اونجا به من کار میدن؟ و اینکه پولی میدن؟

سلام
به محض ورود کار میدن؟

سهیلی جان نه کسی به شما کار و پول میده!
شما با چه ویزایی می خوای بری؟ اگه اجازه کار داشته باشی می تونی خودت دنبال کار بگردی.

بله
اگه به صورت قانونی وارد بشین Smile و مدارک شناسایتون اومده باشه و اجازه کار داشته باشید میتونید کار پیدا کنید، پول کسب کنید و مثل بقیه به زندگیتون ادامه بدید
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: j1970 ، soli asali ، alirezanz ، Memolk ، alirezafarhang81
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
من یک مشکلی برام پیش اومده لطفا اگه کسی اطلاعاتی دارد راهنمایی کند.
من ویزام تا اخر شهریور بیشتر مهلت ندارد ولی بدلیل یسری مشکلات تا اون موقع نمیتونم وارد امریکا شم.حالا سوال من این است که ایا میشه قبل از اتمام مهلت ویزام به مدت محدودی وارد خاک امریکاشم مثلا 3 یا 5 روز سپس خارج شم و اواسط ابان برگردم امریکا؟؟؟
ایا اینکار امکان پذیر است و ایا برام مشکل ساز نمیشه؟
2013ASXXX56XX/ابوظبی/هفته دوم اپریل[/i]
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، soli asali
(2013-05-22 ساعت 23:08)viyanaa نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزیز.
من ویزام تا اخر شهریور بیشتر مهلت ندارد ولی بدلیل یسری مشکلات تا اون موقع نمیتونم وارد آمریکا شم.حالا سوال من این است که ایا میشه قبل از اتمام مهلت ویزام به مدت محدودی وارد خاک آمریکاشم مثلا 3 یا 5 روز سپس خارج شم و اواسط ابان برگردم آمریکا؟؟؟
شما کافی قبل از مهلت اتمام ویزاتون 1 روز امریکا باشید و برگردید مشکلی نخواهید داشت
تجربه این دوست هم کمکتون میکنه فقط 1 روز آمریکا بودن
http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid338327
http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid338098
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، apoornaki ، nora ، H Pier ، majorsoly ، azar1348 ، soli asali ، alirezafarhang81
(2013-05-23 ساعت 00:00)usa lover نوشته:  
من ویزام تا اخر شهریور بیشتر مهلت ندارد ولی بدلیل یسری مشکلات تا اون موقع نمیتونم وارد آمریکا شم.حالا سوال من این است که ایا میشه قبل از اتمام مهلت ویزام به مدت محدودی وارد خاک آمریکاشم مثلا 3 یا 5 روز سپس خارج شم و اواسط ابان برگردم آمریکا؟؟؟
شما کافی قبل از مهلت اتمام ویزاتون 1 روز آمریکا باشید و برگردید مشکلی نخواهید داشت

من این متن و لینکی که گذاشتبد رو کامل خوندم و خیلی کمکم کرد. اما یک سوال دارم. کسی که یکی دو روزه میره آمریکا و بر میگرده تا ویزا باطل نشه.. تا چند وفت میتونه بدون پاس سفید از آمریکا خارج بمونه؟
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، alirezanz
(2012-12-28 ساعت 07:35)sinsina نوشته:  سلام دوستان خوبم من و همسرم تو هیوستون زندگی‌ می‌کنیم و بهترین جا برای شروع هست اگر سوال دارید و میخواید راهنمایی‌ بگیرید به من پیغام شخصی‌ بدین تا شماره تلفن بدم بهم زنگ بزنین
سلام دوست عزیز، من 2 تا سوال دارم که اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
اول اینکه درامد یه حسابدار با سابقه در هیستون حدودا" چقدره؟ و کلا" بازار کار خوبی برای حسابداران هست؟
دوم اینکه در بدو ورود به آمریکا چه مقدار سختگیری برای ورود وسایل کامپیوتری انجام میدن؟ مثلا" من میتونم هارد کامپیوترم رو که حاوی mp3 , فیلم و غیره هست با خورم بیارم؟ یا اینکه به خاطر حق کپی رایت اصلا" مجوز ورود این جور تجهزات رو نمیدن!
دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد
شماره کیس: ***2014AS0005 - سفارت : آنکارا - تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي - ویزا: امیدوارم
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyboy ، soli asali ، shadi79
اگر در لس آنجلس به دنبال محل اقامت مناسب تر از هتل برای مدتی کوتاه می گردید ،

اگر برای گرفتن SSN ، افتتاح حساب بانکی ، گرفتن کردیت کارت و دریافت گواهینامه رانندگی ظرف مدت سه روز کاری تمایل دارید ،

اگر بدنبال مشاوری مطمئن و قابل اطمینان با اطلاعات بالا می گردید ،

باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

فقط کافیست با شماره تماس 0013104300060 یا 02185315315 تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، H Pier ، tabim4 ، shadi79 ، soli asali ، KIMIA2005 ، alirezanz
(2013-11-06 ساعت 15:01)peymanp76 نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم
الان ترکیش پرواز لندن و فرانکفورت و یه چند جای دیگه را از تهران گذاشته 99 دلار.
آیا من میتونم با ویزای آمریکا بلیت ترکیش را تا لندن یا فرانکفورت بگیرم و از اونجا به داخل آمریکا را با یه شرکت دیگه بگیرم؟ آخه اگر اینجوری بشه خیلی ارزونتر از سایر روش ها می شه.

بلی
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanp76 ، soli asali ، inforfang
دوستان عزیزی که میخوان از ایران بیان آمریکا، ما یه بلیطی گرفتیم که برامون مشکل ساز شد، مواظب باشید برای شما پیش نیاد. با ویزای آمریکا نمیشه دوتا استاپ توی اروپا داشت مگر اینکه ویزای شینگن داشته باشید. برای ما اینجوری بود که تهران-آمستردام-رم-واشنگتن، رفتیم تا فرودگاه و برگشت خوردیم و مجبور شدیم مجدد یه بلیط دیگه بگیریم
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
پاسخ
(2014-01-03 ساعت 06:03)honey62 نوشته:  دوستان عزیزی که میخوان از ایران بیان آمریکا، ما یه بلیطی گرفتیم که برامون مشکل ساز شد، مواظب باشید برای شما پیش نیاد. با ویزای آمریکا نمیشه دوتا استاپ توی اروپا داشت مگر اینکه ویزای شینگن داشته باشید. برای ما اینجوری بود که تهران-آمستردام-رم-واشنگتن، رفتیم تا فرودگاه و برگشت خوردیم و مجبور شدیم مجدد یه بلیط دیگه بگیریم

برای انگلیس هم اینجوری هستش ؟ برفرض » تهران ، رم ، لندن ، امریکا
NO امضاءTongue
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Lucky Luke
(2014-01-05 ساعت 23:44)shayan-usa1993 نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 06:03)honey62 نوشته:  دوستان عزیزی که میخوان از ایران بیان آمریکا، ما یه بلیطی گرفتیم که برامون مشکل ساز شد، مواظب باشید برای شما پیش نیاد. با ویزای آمریکا نمیشه دوتا استاپ توی اروپا داشت مگر اینکه ویزای شینگن داشته باشید. برای ما اینجوری بود که تهران-آمستردام-رم-واشنگتن، رفتیم تا فرودگاه و برگشت خوردیم و مجبور شدیم مجدد یه بلیط دیگه بگیریم

برای انگلیس هم اینجوری هستش ؟ برفرض » تهران ، رم ، لندن ، آمریکا

برای انگلیس رو نمیدونم، دوستم از پاریس رفته بود مشکلی نداشت، یه آژانس معتبر پیدا کنید و حتما بپرسید قبل از اینکه بلیط رو بخرید.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
پاسخ
تشکر کنندگان: dana ، soli asali ، amin arefi ، alirezanz ، inforfang
(2013-06-08 ساعت 00:39)H Pier نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 00:00)usa lover نوشته:  
شما کافی قبل از مهلت اتمام ویزاتون 1 روز آمریکا باشید و برگردید مشکلی نخواهید داشت

من این متن و لینکی که گذاشتبد رو کامل خوندم و خیلی کمکم کرد. اما یک سوال دارم. کسی که یکی دو روزه میره آمریکا و بر میگرده تا ویزا باطل نشه.. تا چند وفت میتونه بدون پاس سفید از آمریکا خارج بمونه؟

تا 6 ماه
کیس نامبر :2014AS26xx
رویت قبولی: ..... 1 May
ارسال فرمها: ..... 09/09/2013
کنسولگری :..... آنکارا به ایروان
نفرات کیس :..... 1 داریم میشیم 2
مصاحبه : ..... 18 دسامبر
دریافت ویزا:..... 20 دسامبر
مقصد: ..... کالیفرنیا

پاسخ
تشکر کنندگان: alirezafarhang81
سلام دوستان من 24 فروردین به لس آنجلس میرم برای دریافت گرین کارد( اولین سفر).
من فرم آبی us customs and border protection رو دانلود کردم ولی کیفیتش پایینه اگه میشه اگه میشه با کیفیت خوبشو بگذارید
آیا بجز این فرم فرمه دیگه ای هست که هنگام ورود پر کینم؟ اگه هست لطفا اسمش رو بگید.
چون من زبان انگلیسیم زیاد خوب نیست می خواستم فرم ها رو نمونه پر شده با خودم ببرم.
و چون دختر تنها هستم کسی پیشم نیست خیلی استرس دارم.
ممنون
کیس نامبر :2014AS26xx
رویت قبولی: ..... 1 May
ارسال فرمها: ..... 09/09/2013
کنسولگری :..... آنکارا به ایروان
نفرات کیس :..... 1 داریم میشیم 2
مصاحبه : ..... 18 دسامبر
دریافت ویزا:..... 20 دسامبر
مقصد: ..... کالیفرنیا

پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، mahdibashoma ، shadi79 ، mohammadg846 ، r.bazargan ، alirezanz
سلام
استرس نداره ، اینم فرم
در ضمن میتونین در گوگل هم سرچ کنین در قسمت Images

(2014-04-11 ساعت 23:13)ستاره.ستاره نوشته:  سلام دوستان من 24 فروردین به لس آنجلس میرم برای دریافت گرین کارد( اولین سفر).
من فرم آبی us customs and border protection رو دانلود کردم ولی کیفیتش پایینه اگه میشه اگه میشه با کیفیت خوبشو بگذارید
آیا بجز این فرم فرمه دیگه ای هست که هنگام ورود پر کینم؟ اگه هست لطفا اسمش رو بگید.
چون من زبان انگلیسیم زیاد خوب نیست می خواستم فرم ها رو نمونه پر شده با خودم ببرم.
و چون دختر تنها هستم کسی پیشم نیست خیلی استرس دارم.
ممنون

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

شماره کیس:Case Number 2012AS00011xxx
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:دسامبر
تاریخ دریافت ویزا: 2011 Dec
ورود :Apr 2012
محل زندگی :Orange County
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، alirz ، qeshmi ، philter ، rasool1 ، Lemony ، Elahvision ، مير منصور ، alirezanz ، amin arefi ، farid_ns

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان