کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
مبارکه اقا خیلی مبارکه سراوین عزیز
خیلی خیلی خوشحال شدیم ما
تبریک صمیمانه به همه اونایی که کلیر شدن

casenumber:87xx
هر کجا باشم اسمان مال من است
پنجره. عشق .هوا .فکر. زمین مال من است
تشکر کنندگان: seravin
سراوین جان مبارکه ما اوصاف خوبیتونو از REZA22عزیز در ترکیه شنیدیم امیدواریم که راهنماییهای خوبت را پاسخگو باشیم...................
تشکر کنندگان: seravin ، reza22
تبريك سراوين عزيز به اميد كلير شدن همه (اونم زيره يك ماه)
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان: seravin ، mary joon
بشتابید!!!
انکارا لیست جدید اعلام کرد.
2010AS7000
تشکر کنندگان: king_of_sky ، seravin ، Ashkan78 ، f.o ، MajidShirzadeh ، drkamrani1 ، PEYMAN2010
بعد از اومدن کلیرنس و خوردن ویزا در پاسپورت حدود 4 ماه وقت هست بریم US
راهی هست که حتی با پرداخت پولی یا جریمه ای dead-line ورود به US رو عقب انداخت ؟
تشکر کنندگان:
(2010-01-16 ساعت 13:26)king_of_sky نوشته:  بعد از اومدن کلیرنس و خوردن ویزا در پاسپورت حدود 4 ماه وقت هست بریم US

فکر کنم 6 ماه وقت داریم.
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان: drkamrani1
(2010-01-16 ساعت 14:41)mary joon نوشته:  
(2010-01-16 ساعت 13:26)king_of_sky نوشته:  بعد از اومدن کلیرنس و خوردن ویزا در پاسپورت حدود 4 ماه وقت هست بریم US

فکر کنم 6 ماه وقت داریم.

توجه کنید که شما ۶ ماه اعتبار ویزاتون هستش از تاریخه انجام پزشکیتون....یعنی‌ اگر پزشکیتون را امروز انجام دادین و جواب چک امنیتی فردا در آمد (به طور مثال) تاریخ انقضا ویزاتونو به مدت ۶ ماه را از امروز میزنند.

در ضمن اگر تاریخ اعتبار بیشتری برای ویزاتون بخواین یعنی‌ مثلا پزشکیتون را ۵ ماه پیش انجام دادین و بهتون قرار هست که امروز ویزا به مدت ۱ ماه بدن...میتوانید تشریف بیارید و پزشکیتون را دوباره انجام بدید تا به مدت ۶ ماه اعتبار بهتون ویزا بدهند.
تشکر کنندگان: drkamrani1 ، mary joon ، PEYMAN2010

فکر کنم 6 ماه وقت داریم.

اونطور که من پستهای قبلی رو خونوم ظاهرا محدود کننده یا 4 ماه هست (6 ماه بعد صدور ویزا اما باید وقتی وارد خاک آمریکا می شیم 45 روز مانده باشه واسه صدور گرین کارت، یعنی عملا همون 4 ماهه باید کارامونو جمع کنیم بریم) و یا زمان اعتبار تست پزشکی، هر کدام زودتر باشه مهم هست.
پس،بعد از اومدن کلیرنس و خوردن ویزا در پاسپورت حدود 4 ماه وقت هست بریم US
تشکر کنندگان:
(2010-01-16 ساعت 15:16)king_of_sky نوشته:  

فکر کنم 6 ماه وقت داریم.

اونطور که من پستهای قبلی رو خونوم ظاهرا محدود کننده یا 4 ماه هست (6 ماه بعد صدور ویزا اما باید وقتی وارد خاک آمریکا می شیم 45 روز مانده باشه واسه صدور گرین کارت، یعنی عملا همون 4 ماهه باید کارامونو جمع کنیم بریم) و یا زمان اعتبار تست پزشکی، هر کدام زودتر باشه مهم هست.
پس،بعد از اومدن کلیرنس و خوردن ویزا در پاسپورت حدود 4 ماه وقت هست بریم US

من مسافری داشتم که ۳ هفته مانده بود پزشکیش ۶ ماهش پر بشه و ویزای ۳ هفته دادن بهشون.

البته اولشم ازشون پرسیدن که آیا میتوانید ظرف ۳ هفته بروید یا نه....که ایشان هم قبول کرد و گفتن که میتوانند ظرفه ۳ هفته بروند و ویزاشونم گرفتن و رفتن.
تشکر کنندگان: drkamrani1 ، mary joon
(2010-01-16 ساعت 15:14)POURIA RAHVARI نوشته:  

فکر کنم 6 ماه وقت داریم.

توجه کنید که شما ۶ ماه اعتبار ویزاتون هستش از تاریخه انجام پزشکیتون....یعنی‌ اگر پزشکیتون را امروز انجام دادین و جواب چک امنیتی فردا در آمد (به طور مثال) تاریخ انقضا ویزاتونو به مدت ۶ ماه را از امروز میزنند.

در ضمن اگر تاریخ اعتبار بیشتری برای ویزاتون بخواین یعنی‌ مثلا پزشکیتون را ۵ ماه پیش انجام دادین و بهتون قرار هست که امروز ویزا به مدت ۱ ماه بدن...میتوانید تشریف بیارید و پزشکیتون را دوباره انجام بدید تا به مدت ۶ ماه اعتبار بهتون ویزا بدهند.

من تو فروم خوندم (به جز تاریخ اعتبار تست پزشکی) درسته اعتبار ویزا 6 ماه هست ولی ما باید رو 4 ماه حساب کنیم، چون وقتی وارد US می شیم برای صدور گرین کارت باید 45 روز وقت مونده باشه، آیا این درسته ؟
تشکر کنندگان:
(2010-01-16 ساعت 15:23)king_of_sky نوشته:  

فکر کنم 6 ماه وقت داریم.

من تو فروم خوندم (به جز تاریخ اعتبار تست پزشکی) درسته اعتبار ویزا 6 ماه هست ولی ما باید رو 4 ماه حساب کنیم، چون وقتی وارد US می شیم برای صدور گرین کارت باید 45 روز وقت مونده باشه، آیا این درسته ؟

بله درسته چون اکثر جواب‌های چک امنیتی ۲ ماه میاد بخاطر همین اکثرا ۴ ماه وقت دارند.
(2010-01-16 ساعت 15:25)POURIA RAHVARI نوشته:  
(2010-01-16 ساعت 15:23)king_of_sky نوشته:  

فکر کنم 6 ماه وقت داریم.

بله درسته چون اکثر جواب‌های چک امنیتی ۲ ماه میاد بخاطر همین اکثرا ۴ ماه وقت دارند.

البته آن مسافر من هم که بهتون گفتم ۳ هفته وقت داشت...و سفارت با اینکه ۳ هفته وقت داشت مخالفتی نکرد و ویزاشونم دادند...احتمالا خودشون در فایلشون نتی گذاشتند در مورد این قضیه.
تشکر کنندگان:
دوستان 2 نکته اینجا هست که تو جواب دادن ها به اونا پاسخی ندادید
سوال یکم تخصصی هست ! دقت کنید !
1 آیا راهی هست که مدت 6 ماهه اعتبار ویزا رو زیادتر کنیم؟ مثلا یکی 10 ماه وقت لازم داشته باشه تا بعد از صدور ویزا بره
2 آیا باید از مهلتمون 45 روزمونده باشه تا وارد US بشیم؟، یا اگه ویزامون 6 ماه (180 روز) وقت داره،می تونیم مثلا روز 179 ام بریم؟
تشکر کنندگان:
(2010-01-16 ساعت 15:39)king_of_sky نوشته:  دوستان 2 نکته اینجا هست که تو جواب دادن ها به اونا پاسخی ندادید
1 آیا راهی هست که مدت 6 ماهه اعتبار ویزا رو زیادتر کنیم؟ مثلا یکی 10 ماه وقت لازم داشته باشه تا بعد از صدور ویزا بره
2 آیا باید از مهلتمون 45 روزمونده باشه تا وارد US بشیم؟، یا اگه ویزامون 6 ماه (150 روز) وقت داره،می تونیم مثلا روز 149 ام بریم؟

۶ ماه اعتبار را به هیچ عنوان نمی‌شه بیشترش کرد....این جواب سوال اول

مدت اعتبار ویزا هر چقدر باشه حتا اگر روز آخر هم وارد بشن به خاک آمریکا هیچ مشکلی‌ ندارد...فقط باید قبل از اتمام ویزا وارد آمریکا بشن.....این هم جواب سوال ۲
تشکر کنندگان: Behinaz ، admin ، king_of_sky ، sh-b ، mohsen324 ، maryamjay ، drkamrani1 ، PEYMAN2010 ، mary joon ، kavoshgarnet
(2010-01-16 ساعت 16:01)POURIA RAHVARI نوشته:  
(2010-01-16 ساعت 15:39)king_of_sky نوشته:  دوستان 2 نکته اینجا هست که تو جواب دادن ها به اونا پاسخی ندادید
2 آیا باید از مهلتمون 45 روزمونده باشه تا وارد US بشیم؟، یا اگه ویزامون 6 ماه (150 روز) وقت داره،می تونیم مثلا روز 149 ام بریم؟

مدت اعتبار ویزا هر چقدر باشه حتا اگر روز آخر هم وارد بشن به خاک آمریکا هیچ مشکلی‌ ندارد...فقط باید قبل از اتمام ویزا وارد آمریکا بشن.....این هم جواب سوال ۲

سلام
چراخودتونو گیج میکنید.شمادوتا تاریخ دارید.1- تاریخ دریافت ویزا 2- تاریخ انجام تست پزشکی.
اعتبارهرکدام ازموارد بالا جهت ورود به آمریکا 6 ماه است.اصلا" هم ربطی به اینکه 45روزقبل از6ماه واردبشین نداره.
حال اگرپس ازدریافت ویزادرمدت6ماه اعتبارآن واردآمریکاشدیددرحالیکه هنوزاززمان انجام تست پزشکی 6ماه نگذشته باشدکه هیچ.ولی اگرحتی یک روزهم ازآن گذشته باشد باید تست هارو مجددا" انجام بدید.خلاصه اینکه اگردرزمان اعتبارتست پزشکیتون بتونید برید دیگه لازم نیست یکباری دیگه قیافه کریح المنظر دکترهاونگیان(آونگان)پدرسوخته رو ببینید.OK?
تشکر کنندگان: mary joon ، honareirani
(2010-01-17 ساعت 09:50)mimi نوشته:  
(2010-01-16 ساعت 16:01)POURIA RAHVARI نوشته:  

سلام
چراخودتونو گیج میکنید.شمادوتا تاریخ دارید.1- تاریخ دریافت ویزا 2- تاریخ انجام تست پزشکی.
اعتبارهرکدام ازموارد بالا جهت ورود به آمریکا 6 ماه است.اصلا" هم ربطی به اینکه 45روزقبل از6ماه واردبشین نداره.
حال اگرپس ازدریافت ویزادرمدت6ماه اعتبارآن واردآمریکاشدیددرحالیکه هنوزاززمان انجام تست پزشکی 6ماه نگذشته باشدکه هیچ.ولی اگرحتی یک روزهم ازآن گذشته باشد باید تست هارو مجددا" انجام بدید.خلاصه اینکه اگردرزمان اعتبارتست پزشکیتون بتونید برید دیگه لازم نیست یکباری دیگه قیافه کریح المنظر دکترهاونگیان(آونگان)پدرسوخته رو ببینید.OK?

کسی دو ماه بعد از تاریخ مصاحبه ویزا گرفته و توی ویزا از همان روز 6 ماه وقت دادند. اگه در پایان مهلت ویزاش بره از تاریخ مدیکالش 8 ماه می گذره. کجا بهش گیر میدن؟ مدارک پزشکی کجا چک میشه؟
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: maryamjay

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان