کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
سلام صبح به خير...

بحث علما هم در سه چهار پست قبلي در همين زمينه هست.

(2010-01-07 ساعت 19:09)king_of_sky نوشته:  انکارا آپدیت شد !!!
بعد حدود 3 هفته !!!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: seravin ، Ali Sepehr ، krost ، PEYMAN2010
(2010-01-07 ساعت 19:23)Ashkan78 نوشته:  سلام صبح به خير...

بحث علما هم در سه چهار پست قبلي در همين زمينه هست.

(2010-01-07 ساعت 19:09)king_of_sky نوشته:  انکارا آپدیت شد !!!
بعد حدود 3 هفته !!!

ایراد از سایت بوده ! من پستهای قبل رو خوندم، مطلبی در این مورد نبود... !
تشکر کنندگان: krost
يه چيز جالب ما بيش از يك ماه پيش كلير شديم و ويزا رو هم رفتيم گرفتيم باز دو باره شماره كيسمون رو زدن .
اين يعني چي؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-01-08 ساعت 17:19)kash نوشته:  يه چيز جالب ما بيش از يك ماه پيش كلير شديم و ويزا رو هم رفتيم گرفتيم باز دو باره شماره كيسمون رو زدن .
اين يعني چي؟؟؟؟؟؟
لابد میخوان 2تا ویزا بهتون بدنBig Grin اما اینا فکر میکنن شا هنوز ویزاتون نرفتید بگیرید برای کسانی که یک خورده معطل می کنند بعد میرند ویزا بگیرند شمارشون تکراری میزنه تو سایت
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: kash ، krost
با سلام آیا مثل من که بیش از سه از مصاحبه گذشته باشد فرد دیگری هم است
آیا اقدام خاصی انجام داده متشکرم
تشکر کنندگان:
سلام
خوب بالاخره ما هم بعد از دو ماه و چند روز چشممون به جمال شماره مبارک در سایت کلیرنس روشن شد.
این آخریا مثل دیوونه ها شده بودم و سایت رو 5 دقیقه یک بار ریفرش می کردم. خدا رو شکر راحت شدم. حالا میریم که وارد مرحله بعد ماراتونمون بشیم. دیروز که سایت رو دیدم یک ربعی خوشحالی و بالا پایین پریدن و سپس دوباره استرس و فکر و برنامه ریزی برای بقیه مراحل.
ولی خودمونیما چه کار سختی انتخاب کردیم. هر چی هم پیش میریم سخت تر میشه! به هر حال با انرژی مثبت به پیش.
امیدوارم هر چه زودتر کلیرنس همه منتظران بیاد.
2010AS3xxx
(2010-01-13 ساعت 08:53)darya نوشته:  سلام
خوب بالاخره ما هم بعد از دو ماه و چند روز چشممون به جمال شماره مبارک در سایت کلیرنس روشن شد.
این آخریا مثل دیوونه ها شده بودم و سایت رو 5 دقیقه یک بار ریفرش می کردم. خدا رو شکر راحت شدم. حالا میریم که وارد مرحله بعد ماراتونمون بشیم. دیروز که سایت رو دیدم یک ربعی خوشحالی و بالا پایین پریدن و سپس دوباره استرس و فکر و برنامه ریزی برای بقیه مراحل.
ولی خودمونیما چه کار سختی انتخاب کردیم. هر چی هم پیش میریم سخت تر میشه! به هر حال با انرژی مثبت به پیش.

جدا" مبارکه.
ولی جای تعجب داره شماکه هر5دقیقه یک بارسایت رو چک میکردید چطور لیست آپدیت شده رو از 7ژانویه(17دیماه) تاحالاندیده بودید!!!
یالیست دیگه ایی درکاره و ماخبرنداریمSmileSmile
تشکر کنندگان:
(2010-01-10 ساعت 15:40)krost نوشته:  با سلام آیا مثل من که بیش از سه از مصاحبه گذشته باشد فرد دیگری هم است
آیا اقدام خاصی انجام داده متشکرم

بله دوست عزیز مال ما هم الان بیشتر از 3 ماه هست که هنوز نیومده...ولی جز ایمیل که یک بار به سفارت زدیم هیچ اقدام دیگری نکردیم
شماره کیس:2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 Jun
تاریخ کارنت شدن کیس: Oct
تاریخ دریافت نامه دوم:28sep
تاریخ مصاحبه:oct
تاریخ دریافت کلیرنس:1 June 2010
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: krost
(2010-01-13 ساعت 10:46)mimi نوشته:  
(2010-01-13 ساعت 08:53)darya نوشته:  سلام

جدا" مبارکه.
ولی جای تعجب داره شماکه هر5دقیقه یک بارسایت رو چک میکردید چطور لیست آپدیت شده رو از 7ژانویه(17دیماه) تاحالاندیده بودید!!!
یالیست دیگه ایی درکاره و ماخبرنداریمSmileSmile

مرسی
لیست 12 ژانویه ساعت 3:20 آپدیت شده. در ضمن من ابوظبی بودم.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
آنکارا همین الان آپدیت کرد...ما که باز هم نبودیم اما تعداد شماره ها زیاده انشا الله که خیلی از بچه ها ی مهاجرسرا کلیر شده باشند
شماره کیس:2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 Jun
تاریخ کارنت شدن کیس: Oct
تاریخ دریافت نامه دوم:28sep
تاریخ مصاحبه:oct
تاریخ دریافت کلیرنس:1 June 2010
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: seravin ، mary joon ، hamed_gh ، m.memari ، Hashem
بالاخره ما هم بعد از حدود 50 روز کلیر شدیم از تمامی دوستان خوبم که تو این مدت پی گیر کلیرنس من بودن تشکر میکنم.
2010AS3xxx
من مي دونستم آخرش تو Clear مي شي ... من مي دونستم.

(2010-01-13 ساعت 19:29)seravin نوشته:  بالاخره ما هم بعد از حدود 50 روز کلیر شدیم از تمامی دوستان خوبم که تو این مدت پی گیر کلیرنس من بودن تشکر میکنم.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: seravin ، mary joon ، R.F ، hamed_gh ، ساسان
مبارکه سراوین خان.
خیلی خوشحال شدم.
امیدوارم هرکسی منتظر این روز هستش زودتر به آرزوش برسه.
تشکر کنندگان: seravin ، m.memari
(2010-01-13 ساعت 19:29)seravin نوشته:  بالاخره ما هم بعد از حدود 50 روز کلیر شدیم از تمامی دوستان خوبم که تو این مدت پی گیر کلیرنس من بودن تشکر میکنم.

حالا نری حاجی حاجی مکه!!!!!!!!!! مبارکه. هوای بر و بچس و که داری بیشتر داشته باش خدا عوضت می ده
تشکر کنندگان: seravin ، Ashkan78 ، R.F ، MajidShirzadeh ، sh-b ، drkamrani1 ، maryamjay ، merdax ، PEYMAN2010
ما هم بالاخره بعد از 65 روز کلیر شدیم . امیدوارم کلیرنس همه هر چه زودتر بیاید .
---------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:2010AS000005XX
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20june 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیل دریافت کردم
تاریخ مصاحبه:09Nov 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان