کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
(2010-01-17 ساعت 10:05)darya نوشته:  
(2010-01-17 ساعت 09:50)mimi نوشته:  
(2010-01-16 ساعت 16:01)POURIA RAHVARI نوشته:  
(2010-01-16 ساعت 15:39)king_of_sky نوشته:  دوستان 2 نکته اینجا هست که تو جواب دادن ها به اونا پاسخی ندادید
سوال یکم تخصصی هست ! دقت کنید !
1 آیا راهی هست که مدت 6 ماهه اعتبار ویزا رو زیادتر کنیم؟ مثلا یکی 10 ماه وقت لازم داشته باشه تا بعد از صدور ویزا بره
2 آیا باید از مهلتمون 45 روزمونده باشه تا وارد US بشیم؟، یا اگه ویزامون 6 ماه (150 روز) وقت داره،می تونیم مثلا روز 149 ام بریم؟

۶ ماه اعتبار را به هیچ عنوان نمی‌شه بیشترش کرد....این جواب سوال اول

مدت اعتبار ویزا هر چقدر باشه حتا اگر روز آخر هم وارد بشن به خاک آمریکا هیچ مشکلی‌ ندارد...فقط باید قبل از اتمام ویزا وارد آمریکا بشن.....این هم جواب سوال ۲

سلام
چراخودتونو گیج میکنید.شمادوتا تاریخ دارید.1- تاریخ دریافت ویزا 2- تاریخ انجام تست پزشکی.
اعتبارهرکدام ازموارد بالا جهت ورود به آمریکا 6 ماه است.اصلا" هم ربطی به اینکه 45روزقبل از6ماه واردبشین نداره.
حال اگرپس ازدریافت ویزادرمدت6ماه اعتبارآن واردآمریکاشدیددرحالیکه هنوزاززمان انجام تست پزشکی 6ماه نگذشته باشدکه هیچ.ولی اگرحتی یک روزهم ازآن گذشته باشد باید تست هارو مجددا" انجام بدید.خلاصه اینکه اگردرزمان اعتبارتست پزشکیتون بتونید برید دیگه لازم نیست یکباری دیگه قیافه کریح المنظر دکترهاونگیان(آونگان)پدرسوخته رو ببینید.OK?

کسی دو ماه بعد از تاریخ مصاحبه ویزا گرفته و توی ویزا از همان روز 6 ماه وقت دادند. اگه در پایان مهلت ویزاش بره از تاریخ مدیکالش 8 ماه می گذره. کجا بهش گیر میدن؟ مدارک پزشکی کجا چک میشه؟

دوستان عزیز
در این خصوص من چون همین مشکل رو داشتم هم از دکتر اونگان (حضوری) و هم از خود سفارت آنکارا (با ایمیل) سوال کردم و مطمئن شدم که :
1- تا قبل از اینکه شش ماه مهلت ویزا تموم بشه میشه وارد آمریکا شد.
2- اعتبار مدیکال که در خیلی قسمتها به اون اشاره شده (بچه ها به خاطر تست سل سه ماه) فقط مربوط به قبل از گرفتن ویزا از سفارت است ولی اگر ویزا رو قبل از پایان اعتبار مدیکال از سفارت بگیرید نیازی به تجدید اون نیست و ادامه مدیکال در صورت نیاز در آمریکا پیگیری خواهد شد. و اگر به علت دیر اومدن جواب کلیرنس، اعتبار مدیکالتون تمام بشه نیاز هست که مدیکال رو تجدید کنید و بعد جهت دریافت ویزا به سفارت مراجعه کنید.

اگر بخواهید می تونین خودتون هم ایمیل بزنین بپرسین.
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
dead-line ورود به US را به هیچ وجه نمیشه عقب انداخت مخصوصا با پرداخت پول. بعنوان پیشنهاد میگم شما که قصد هزینه کردن دارین میتونید یه سفر یه روزه به امریکا داشته باشید تا مهر اداره مهاجرت تو پا ستون بخوره و بعد از اون ۶ ماه تا یک سال فرصت دارین. هزینش هم یه بلیت رفت و برگشت به امریکاست.

(2010-01-16 ساعت 13:26)king_of_sky نوشته:  بعد از اومدن کلیرنس و خوردن ویزا در پاسپورت حدود 4 ماه وقت هست بریم US
راهی هست که حتی با پرداخت پولی یا جریمه ای dead-line ورود به US رو عقب انداخت ؟
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: kavoshgarnet
سلام دوستان

من یک صفحه ای در وب سایت FBI پیدا کردم که در مورد کلیرنس که اونجا Name Check نامیده می شود توضیح داده همانطور که می دونین به همه قبل از مصاحبه یک کلیرنس می خوره که طبق گفته وب سایت فقط در data base اسم شما رو کامبیوتری چک می کنن نباشه جواب میدن no record که این کار ظرف 72 ساعت انجام میشه ولی در کلیرنس اصلی خودمون که اعصاب خورد کنه ایناmanualy اسم رو چک می کنن که 30 تا 60 روز زمان میبره.

من هم از هفته پیش به جمع منتظرین کلیرنس پیوسته ام واقعاً اعصاب خوردیه

آدرس وب سایت این هستش:
http://www.fbi.gov/page2/nationalnamecheck.htm
شماره کیس: 2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:may23
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: june 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:october 2009
تاریخ مصاحبه: Jan 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:Feb 5 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.5 ميليون تومان
تشکر کنندگان: seravin ، MajidShirzadeh ، mary joon ، Ashkan78 ، honareirani ، PEYMAN2010 ، mohsen324 ، sh-b ، homeless ، gmah ، sam_hash
جدول کلیرنس به روز شد .
فقط یه فایل نامبر اسیائی اضافه شده 2010AS1596
مبارکش باشه.
http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html
تشکر کنندگان: seravin ، drkamrani1 ، Shahoo52 ، king_of_sky
یک سوال بپرسم؟
این روند چک کردن از کی شروع میشه ؟ آیا از زمان مصاحبه یا قبل از اون ؟
اگر قبل از اون هست یعنی امکان داره یک نفر مثل من که مصاحبش رو مثلا یک ماه به تاخیر انداخته روز مصاحبه کلیرنس اومده باشه؟
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
تشکر کنندگان:
بچه ها یه سوال
مثلا اگه شماره من اعلام شد که من کلیر شدم اگه تا یک الی دو هفته بعدش برم ترکیه واسه گرفتن ویزا مشکلی پیش نمیاد به خاطر این تاخیر

casenumber:87xx
هر کجا باشم اسمان مال من است
پنجره. عشق .هوا .فکر. زمین مال من است
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، king_of_sky ، R.F
(2010-01-19 ساعت 22:27)PEYMAN2010 نوشته:  بچه ها یه سوال
مثلا اگه شماره من اعلام شد که من کلیر شدم اگه تا یک الی دو هفته بعدش برم ترکیه واسه گرفتن ویزا مشکلی پیش نمیاد به خاطر این تاخیر

تاریخ انقضای کلیرنس رو دقیقا جلوی کیس نامبر می نویسن شما تا اون تاریخ هم برای گرفتن ویزا مشکلی ندارید اما روال منطقیش اینه که بعد از دیدین شماره کیس خودتون تو سایت در اولین فرصت برای گرفتن ویزا اقدام کنید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: drkamrani1 ، Shahoo52 ، king_of_sky ، mary joon ، R.F ، PEYMAN2010
بچه ها آپدیت شد . بشتابیم شاید................................
تشکر کنندگان: laili ، Ashkan78 ، king_of_sky ، sh-b ، reza22 ، seravin ، drkamrani1 ، PEYMAN2010
سلام دوستان

میدونید ابو ظبی هر چند وقت یک بر up dateمی‌کنه، قبل از ۱۲ ژانویه آخرین باری کهup dateکرده بود کی‌ بود?
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

تشکر کنندگان:
(2010-01-20 ساعت 14:54)payman R نوشته:  سلام دوستان

میدونید ابو ظبی هر چند وقت یک بر up dateمی‌کنه، قبل از ۱۲ ژانویه آخرین باری کهup dateکرده بود کی‌ بود?

روال مشخصي نداره. هروقت کسي کليرنسش بياد، آپديت ميکنه. تاريخ قبلش 7 ژانويه بود.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: payman R
سلام

ابو ظبی آپدیت کرد
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، seravin ، f.o
ترکیه به روز کرد 22/1
کلیرهای جدید:

2010AS1297
2010AS15
2010AS2170
2010AS2320
2010AS240
2010AS49
2010AS704
2010AS7582
2010AS772

امیدوارم همشون از بچه های مهاجر سرا باشند . مبارکشون باشه
http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html
تشکر کنندگان: seravin ، R.F ، maryamjay ، f.o ، Shahoo52 ، merdax ، king_of_sky ، drkamrani1
من امروز دقیقا یک ماه از مصاحبه م می گذره. 22 دسامبر آنکارا مصاحبه داشتم. اموز هم توی لیست نبودم. از بچه هایی که با هم هتل بیوک ارچان بودیم و مصاحبه مون همزمان بود هنوز کسی clear نشده.
به امید clear شدن همه بر و بج
تشکر کنندگان: f.o ، mary joon
REZA22 عزیز ممنون امیدوارم سفر بعدی با هم باشیم ویک روز کلیر بشیم
تشکر کنندگان: reza22
ابوظبی آبدیت کرد ولی باز هم با گذشت نزدیک به 4 ماه شماره ما نبود
تشکر کنندگان: seravin ، king_of_sky ، drkamrani1 ، payman R ، io7o

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان