کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به چه صورت در قرعه کشی گرین کارت 2011 شرکت نموده اید؟
به تنهایی
50.60%
127 50.60%
خانوادگی
28.29%
71 28.29%
هر دو
21.12%
53 21.12%
مجموع 251 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری شرکت کنندگان قرعه کشی گرین کارت 2011
(2010-04-20 ساعت 17:33)اليزا نوشته:  منم بار دومم بود شرکت ميکردم

من هم امسال بار دومم هست كه شركت مي كنم البته به صورت نامتوالي.Smileاميدوارم كه اين بار دومي شانس خوبي با خودش داشته باشه . چون واقعا نياز مبرمي به برنده شدن دارم...Big Grin
“Success comes in cans; failure in can'ts
تشکر کنندگان: mehran61 ، shahram1347
(2010-04-21 ساعت 17:24)elli نوشته:  
(2010-04-20 ساعت 17:33)اليزا نوشته:  منم بار دومم بود شرکت ميکردم

من هم امسال بار دومم هست كه شركت مي كنم البته به صورت نامتوالي.Smileاميدوارم كه اين بار دومي شانس خوبي با خودش داشته باشه . چون واقعا نياز مبرمي به برنده شدن دارم...Big Grin

امیدوارم که برنده شی Rolleyes منم نیاز مبرم دارم اصلا همه نیاز دارن Big Grin به هر حال خدا کنه یکی از این عزیزان قبول شن من با قبولی شماها هم خوشحال میشم
تشکر کنندگان: mehran61 ، mercedeh ، elli ، shahram1347
دوستان عزیز

سلام نگران نباشین من قبول شدم فقط بهم گفتن که باید صبر کنم تا نامم یادBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

انشالله همه ما اعضاء سایت قبول میشیم
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
(2010-04-27 ساعت 13:05)ashoury نوشته:  دوستان عزیز

سلام نگران نباشین من قبول شدم فقط بهم گفتن که باید صبر کنم تا نامم یادBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

انشالله همه ما اعضاء سایت قبول میشیم

سلام میشه بفرمایید چطور متوجه شدید که برنده شدید، چون تا جایی که دیدم تو سایت هنوز نمیشه سرچ کرد
تشکر کنندگان:
سلام به همه
FARZANSA جان یه کم که توی مهاجر سرا بچرخی به اینجور شوخی های بچه ها عادت میکنی
اون خنده های آخر جمله معنیه کل جمله رو نشون میده
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان:
(2009-11-07 ساعت 03:17).Seravin نوشته:  این تاپیک به درخواست honareirani عزیز جهت آمارگیری از تعداد شرکت کنندگان لاتاری 2011 ایجاد شده.

سلام
یک تاپیک جدید بگذارید بنام : اطلاعات DV2011
در این تاپیک هر اطلاعات جدیدی و نامه بود ضمیمه کنند یا کپی کنند برای درد و دل نباشد و فقط اطلاعات جامع و دقیق
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-04-27 ساعت 16:59)montazer نوشته:  
(2009-11-07 ساعت 03:17).Seravin نوشته:  این تاپیک به درخواست honareirani عزیز جهت آمارگیری از تعداد شرکت کنندگان لاتاری 2011 ایجاد شده.

سلام
یک تاپیک جدید بگذارید بنام : اطلاعات DV2011
در این تاپیک هر اطلاعات جدیدی و نامه بود ضمیمه کنند یا کپی کنند برای درد و دل نباشد و فقط اطلاعات جامع و دقیق
ممنون

دوست عزیز پیشنهادات خود را در تاپیک مربوطه مطرح نمایید
ممنون
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، laili
این لینکها را مطالعه کنید ضرر نداره

http://www.travel.state.gov/pdf/DV-2011instructions.pdf

http://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2009/sept/129956.htm

اگر هم نتونستید بفهمید از مترجم گوگل استفاده کنید مطالب خوبی داره تو این لینکها
تشکر کنندگان:
من تنهایی شرکت کردم و امسال هم اولین باره که ثبت نام کردم! خیلی امبدوار بودم به قبولی (یه کف مرتب واسه اعتماد به نفسم بزنید) اما امروز وقت کردم و این تاپیک رو خوندم یه کم استرس گرفتم!
دو تا سوال دارم اما هرچی گشتم تاپیک مربوط بهش رو پیدا کنم چیزی پیدا نکردم!
1. من الان هند هستم اما دنبال پذیرش از یک دانشگاه امریکا هستم و تا یک ماه دیگه تکلیفم معلوم میشه! می خواستم ببینم اگه شانس باهام بود و ویزا دانشجویی گرفتم و رفتم، گوش شیطون کر اگه برنده هم شدم، با توجه به اینکه آدرسم رو آدرس ایران دادم، تکلیفم چی میشه؟ یعنی اگه بردم باید دوباره برگردم هند و برم سفارت یا از همون امریکا هم میشه اقدام کرد؟
2. بازهم اگه ویزا دانشجویی گرفتم و رفتم امریکا ولی اگه امسال برنده نشدم، سال دیگه اگه امریکا باشم می تونم شرکت کنم؟
اگر می خواهی ملتی رو مطیع کنی، عقل رو از آنها بگیر و گرسنه نگهشان دار
حضرت چرچیل در وصف هند! [عکس: http://forum.p30pedia.com/images/smilies..._Sheep.gif]
تشکر کنندگان:
(2010-05-01 ساعت 20:30)ashool نوشته:  من تنهایی شرکت کردم و امسال هم اولین باره که ثبت نام کردم! خیلی امبدوار بودم به قبولی (یه کف مرتب واسه اعتماد به نفسم بزنید) اما امروز وقت کردم و این تاپیک رو خوندم یه کم استرس گرفتم!
دو تا سوال دارم اما هرچی گشتم تاپیک مربوط بهش رو پیدا کنم چیزی پیدا نکردم!
1. من الان هند هستم اما دنبال پذیرش از یک دانشگاه امریکا هستم و تا یک ماه دیگه تکلیفم معلوم میشه! می خواستم ببینم اگه شانس باهام بود و ویزا دانشجویی گرفتم و رفتم، گوش شیطون کر اگه برنده هم شدم، با توجه به اینکه آدرسم رو آدرس ایران دادم، تکلیفم چی میشه؟ یعنی اگه بردم باید دوباره برگردم هند و برم سفارت یا از همون امریکا هم میشه اقدام کرد؟
2. بازهم اگه ویزا دانشجویی گرفتم و رفتم امریکا ولی اگه امسال برنده نشدم، سال دیگه اگه امریکا باشم می تونم شرکت کنم؟

۱- از همون جا هم میشه اقدام کرد. محل مصاحبتون را خودتون تعیین می کنید.
۲- بله می تونید شرکت کنید

فقط یک نکته بگم که شرکت در لاتاری یک امتیاز منفی برای گرفتن ویزای دانشجویی محسوب میشه. به خاطر اینکه اون ها می خوان مطمئن بشن که شما اونجا بعد از درس خوندن بر می گردید به کشورتون. باید تا جایی که می تونید ثابت کنید قصد موندن ندارید.
تشکر کنندگان: ashool
(2010-05-01 ساعت 20:51)atm849 نوشته:  [quote='ashool' pid='46797' dateline='1272729606']
فقط یک نکته بگم که شرکت در لاتاری یک امتیاز منفی برای گرفتن ویزای دانشجویی محسوب میشه. به خاطر اینکه اون ها می خوان مطمئن بشن که شما اونجا بعد از درس خوندن بر می گردید به کشورتون. باید تا جایی که می تونید ثابت کنید قصد موندن ندارید.

خوب اگر کسی‌ برنده بشه دیگه احتیاجی به ویزای‌ دنشجوی نداره و از طریق گرین کارت میره اونجا درس میخونه و اگرم که برنده نشه اسم ادم که توی سفارت نمیره که متوجه بشن شرکت کردیم؟درسته؟
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: usa.lover ، ashool ، mehran61 ، honareirani
شرکت در لاتاری هیچ ربطی به شانس ویزای تحصیلی نداره!
بهتره بیشتر تحقیق کنید و بعد مشورت دهید!

ممنون
تشکر کنندگان: ashool ، honareirani
usa.lover تو لاتاری قبول شدی ؟
تشکر کنندگان: ashool
من هم باهاشون موافقم، برای ویزای تحصیلی اصلا نباید حرف از علاقه به موندن اونجا زد (حداقل تا وقتی که آدم خیالش راحت شه که ویزا میگیره)... جایی ثبت نمیشه اما خوب دلیلی هم نداره که آدم لو بده چون تاثیر مثبتی هم نداره
ممنون از راهنمایی هاتون... به امید اینکه سهمیه ایران امسال 70 میلیون گرین کارت باشه! D:
اگر می خواهی ملتی رو مطیع کنی، عقل رو از آنها بگیر و گرسنه نگهشان دار
حضرت چرچیل در وصف هند! [عکس: http://forum.p30pedia.com/images/smilies..._Sheep.gif]
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani
(2010-05-01 ساعت 22:17)usa.lover نوشته:  شرکت در لاتاری هیچ ربطی به شانس ویزای تحصیلی نداره!
بهتره بیشتر تحقیق کنید و بعد مشورت دهید!

ممنون

شما وقتی از یک دانشگاه آمریکا پذیرش می گیری و میری برای اخذ ویزا اکثر سوالات اونا طوریکه می خوان بفهمن که قصد موندن داری یا نه. اونا دیتابیس شرکت در لاتاری را دارن. پارسال یکی از بچه های شریف که برای ویزا رفته بود گفته بود بعد از تحصیل می خواد برگرده بعد بهش گفته بودن شما که می خوای برگردی چرا لاتاری شرکت کردی.
تشکر کنندگان: honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان