کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به چه صورت در قرعه کشی گرین کارت 2011 شرکت نموده اید؟
به تنهایی
50.60%
127 50.60%
خانوادگی
28.29%
71 28.29%
هر دو
21.12%
53 21.12%
مجموع 251 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری شرکت کنندگان قرعه کشی گرین کارت 2011
من اون ارسالهای قبلی را پاک کردم(نذر)! میخوام راجع به موضوع این تایپیک حرف بزنم!Tongue راستش من یک اشتباه بزرگ کردم و میدونم تقریبا همه شما و همه اونهایی که از گرین کارت لاتاری خبر دارنn مرتکب میشن و توی این چند هفته متوجه شدم که اشتباه کردم! اونم اینه که برای همه جدو آبادم لاتاری ثبت نام کردم. حالا فرض کنید توی دنیا چند تا آدم که اصلا اگه اسمشون دربیاد فقط واسه سرگرمی میخوان برن آمریکا و یا هر از چند وقت یکبار برن یک سری و برگردند. در حالی که بعضی ها واقعا میخوان برن و بخاطر جستجوی خودشون توی لاتاری ثبت نام میکنند! البته بالاخره قرعه به اسم یکی می افته اما من یک لحظه احساس کردم که شاید جای کسایی رو که آرزو دارن مهاجرت کنند را تنگ کردم و واقعا پشیمانم! اما نمیتونم قول بدم دوباره سال دیگه خر نشمو این کارو نکنمTongue
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: honareirani ، Elf ، ashool ، idn
(2010-05-03 ساعت 16:09)loony نوشته:  من اون ارسالهای قبلی را پاک کردم(نذر)! میخوام راجع به موضوع این تایپیک حرف بزنم!Tongue راستش من یک اشتباه بزرگ کردم و میدونم تقریبا همه شما و همه اونهایی که از گرین کارت لاتاری خبر دارنn مرتکب میشن و توی این چند هفته متوجه شدم که اشتباه کردم! اونم اینه که برای همه جدو آبادم لاتاری ثبت نام کردم. حالا فرض کنید توی دنیا چند تا آدم که اصلا اگه اسمشون دربیاد فقط واسه سرگرمی میخوان برن آمریکا و یا هر از چند وقت یکبار برن یک سری و برگردند. در حالی که بعضی ها واقعا میخوان برن و بخاطر جستجوی خودشون توی لاتاری ثبت نام میکنند! البته بالاخره قرعه به اسم یکی می افته اما من یک لحظه احساس کردم که شاید جای کسایی رو که آرزو دارن مهاجرت کنند را تنگ کردم و واقعا پشیمانم! اما نمیتونم قول بدم دوباره سال دیگه خر نشمو این کارو نکنمTongue

ای بابا looni جان به ما رحم نمیکنی به خودت رحم کن کم نبودن کسایی که برنده شدنو به دلایل مختلف نرفتن.نمونش یکی‌ از دوستای خودم که یک بار بهش گفتم که تو قر عه کشی گرین کارت ثبت‌نام نمیکنی‌؟گفت من برنده هم شدم اما نرفتم!!!!!!!!!گفتم چرا گفت آخه سربازی نرفته بودم نمیتونستم!گفتم پس چرا ثبت نام کردی گفت خوب من چه میدونستم برنده میشم!واقعا من دیگه نمیدونستم چی‌ بهش بگم!!!
Sad
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: honareirani ، Ashkan78 ، Elf ، loony ، ashool ، Behinaz
(2010-05-03 ساعت 04:13)laili نوشته:  
(2010-05-03 ساعت 02:22)Elf نوشته:  چقدر مشتلق (درست نوشتم؟!) حاضرين بدين به پستچيه كه نامرو واستون مياره؟!
من 20 ت ميدم! جدي ميگم... ولي اولا كامل تخليه اطلاعاتيش ميكنم كه بازم از اين نامه ها هست ببري يا نه!
بعدشم ازاش قول ميگيرم كه نامه ها رو صحيح و سالم برسونه دست صاحباشون .مثل مال من!!!
اونايي كه نامرو گرفتن چيزي دادن به پستچيه؟!

به اميد قبوليه بچه هايي كه آينده برنامه ريزي شده اي براي خودشون دارن و 100 البته شرايطشم دارن...

من نزر(نظر)=> (اينم واسه اينكه مداد پاكنا گير ندن) كردم اگه قبول شدم يكيو(مجبورا خانم ) با خودم ببرم...حتما اين كارو خواهم كرد...
ولي گفته باشم شرايط دارم!!
1-حداقل ليسانس!
2-IELTS نمره 6.5 به بالا!
3-دارايي 20 هزار دلار واسه مخارج خودش...
4-سن تا 27 سال!
5-مطلقه هم نباشه واسمون دردسر شه!
6-كسايكه اسپانسر داشته باشن در اولويت هستن!!
7-زشت! هم نباشه!!!

اينم بگم كاملا صوري بوده..پس بيخودي عاشق اينا نشن!!!!!!

راستي تا كي ميشه يكو همراه خودمون ببريم؟! تا قبل مصاحبه هم ميشه؟! تا قابل نامه دوموم؟! تا قبل فرستادن فرمهاي اول؟! (2تاش يكي شد، نه؟)
از نظر درد سر چي؟! امكان داره شانس ويزا گرفتن كمتر شه؟!

ماشالله چقدر درد و دل و سوال توی این چند خط بود.................Smile
حالا جواب سوالاتون رو خط به خط میدم.......
من هیچی به پستچی ندادم چون اصلا ندیدمش...فکر کنم نمیدونست که چه پاکت مهمی رو آورده چون همینطوری پرت کرده بود وسط حیاط و رفته بود.....تقصیر خودش بود که شیرینی نگرفتSmile

در مورد مداد پاکنها (فکر کنم منظورتون به مدیرها بوده)خیالتون راحت باشه ما برای این چیزها گیر نمیدیم اثبات حرفم هم این تاپیکه:

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...8%A7%D8%AC

در ضمن عزیز جان اگه این مداد پاکنها نبودند که الان دیگه شما نمیتونستی با خیال راحت بشینی هزار تا سوال توی این سایت بپرسی....باید با صد تا پیلتر شکن وارد میشدی و کار خودت سخت میشدSmileاینم جای دست درد نکنی ما بدبختهاSmile

به امید خدا اگه برنده بشید و خواستید ثواب کنید بهتون پیشنهاد میدم این کار رو نکنید...چون شانس رو از اون بیچاره ها که شماره ی کیسشون بالاست میگیرید......هر ویزائی که استفاده بشه شانس بقیه کمتر میشه.....

Laili جان...دوست عزيز من منظورم از مداد پاكن مدير هاي خوب اين سايت نبودن...
باور بفرماييد...منظورم بعضي بچه ها بودن كه خوراك غلط املايي گرفتن هستن..

جالب اينكه بعد از نوشتن پست گفتم نكنه نذر نوشته ميشه!! و همونم شد... لول[/color][/size]
من هميشه از زحمات مديران عزيز اين سايت متشكر بوده و هستم...
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
تشکر کنندگان: usa.lover ، ashool ، laili ، honareirani
(2010-05-03 ساعت 16:20)mercedeh نوشته:  
(2010-05-03 ساعت 16:09)loony نوشته:  من اون ارسالهای قبلی را پاک کردم(نذر)! میخوام راجع به موضوع این تایپیک حرف بزنم!Tongue راستش من یک اشتباه بزرگ کردم و میدونم تقریبا همه شما و همه اونهایی که از گرین کارت لاتاری خبر دارنn مرتکب میشن و توی این چند هفته متوجه شدم که اشتباه کردم! اونم اینه که برای همه جدو آبادم لاتاری ثبت نام کردم. حالا فرض کنید توی دنیا چند تا آدم که اصلا اگه اسمشون دربیاد فقط واسه سرگرمی میخوان برن آمریکا و یا هر از چند وقت یکبار برن یک سری و برگردند. در حالی که بعضی ها واقعا میخوان برن و بخاطر جستجوی خودشون توی لاتاری ثبت نام میکنند! البته بالاخره قرعه به اسم یکی می افته اما من یک لحظه احساس کردم که شاید جای کسایی رو که آرزو دارن مهاجرت کنند را تنگ کردم و واقعا پشیمانم! اما نمیتونم قول بدم دوباره سال دیگه خر نشمو این کارو نکنمTongue

ای بابا looni جان به ما رحم نمیکنی به خودت رحم کن کم نبودن کسایی که برنده شدنو به دلایل مختلف نرفتن.نمونش یکی‌ از دوستای خودم که یک بار بهش گفتم که تو قر عه کشی گرین کارت ثبت‌نام نمیکنی‌؟گفت من برنده هم شدم اما نرفتم!!!!!!!!!گفتم چرا گفت آخه سربازی نرفته بودم نمیتونستم!گفتم پس چرا ثبت نام کردی گفت خوب من چه میدونستم برنده میشم!واقعا من دیگه نمیدونستم چی‌ بهش بگم!!!
Sad

درست میگی! من خودم تصمیم گرفتم سال دیگه حتی برای کسی که دوست داره بره ولی سوادشو نداره ثبت نام نکنم ! اما فکر میکنی همه اینکارو میکنن! اگه همه بچه های مهاجرسرا هم اینکار رو نکنن یه عالمه سایت هست که از آدمها پول میگیره و اینکارو میکنه! اما واقعا دوست دارم که کسی اینکارو نکنه تا کسایی که واقعا حقشونه برنده بشن. نه کسایی که واسه تفریح اینکارو میکنن یا واسه اینکه یه سر برن ؟آمریکا ببینن چه خبره برگردن خونه!
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: mercedeh ، ashool ، honareirani ، Behinaz
بنظر منم اصلا کار درستی نیست وقتی ادم میدونه شرایط رفتن ندارهثبت نام کنه و شانس برنده شدن دیگران رو پائین بیاره.....راستی افرادی که برنده میشن و نمیرن مجدد میتونن تو لاتاری شرکت کنن یا اینکه به هر شخص فقط یه بار شانس قرعه کشی میدن؟
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، loony ، ashool ، honareirani ، Behinaz ، hvm
شيما خانوم

من كسي رو مي شناسم كه در لاتاري سال 1999برنده شد، ولي به دليل اميدواري هاي ناشي از شرايط خاص Siaسي ايران در اون زمان، ترجيح داد پرونده اش رو پيگيري نكنه.

همين آدم سال 2010 هم برنده شده، الان ويزاشو گرفته و چند هفته ديگه هم رفتنيه. البته توي مصاحبه ازش پرسيدن كه چرا دفعه قبل نيومدي و اون هم راستشو گفته و مشكلي پيش نيومده.

(2010-05-03 ساعت 21:53)@Š!M نوشته:  بنظر منم اصلا کار درستی نیست وقتی ادم میدونه شرایط رفتن ندارهثبت نام کنه و شانس برنده شدن دیگران رو پائین بیاره.....راستی افرادی که برنده میشن و نمیرن مجدد میتونن تو لاتاری شرکت کنن یا اینکه به هر شخص فقط یه بار شانس قرعه کشی میدن؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، loony ، ashool ، honareirani
(2010-05-03 ساعت 21:53)@Š!M نوشته:  راستی افرادی که برنده میشن و نمیرن مجدد میتونن تو لاتاری شرکت کنن یا اینکه به هر شخص فقط یه بار شانس قرعه کشی میدن؟
هرکسی که برنده میشه و حتی مشغول انجام کارهای رفتنه هم می تونه شرکت کنه. مثلا برندگان ۲۰۱۰ میتونستند امسال هم ثبت نام کنن.
تشکر کنندگان: sh-b ، Ashkan78 ، یه مهاجر ، loony ، ashool ، honareirani
از نظر قانوني حرفت درسته اما من اين سوال رو از يه وكيل مهاجرتي كه دوستمه پرسيدم، بهم گفت بهتره ثبت نام نكني. منم كه برنده 2010 هستم به درستي يا نادرستي واسه 2011 ثبت نام نكردم.

(2010-05-03 ساعت 22:16)atm849 نوشته:  هرکسی که برنده میشه و حتی مشغول انجام کارهای رفتنه هم می تونه شرکت کنه. مثلا برندگان ۲۰۱۰ میتونستند امسال هم ثبت نام کنن.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: loony ، ashool ، honareirani
loony به نشانه اینکه واقعا پشیمونی، این دوره نه برای کسی ثبت نام کن، نه خودت شرکت کن... این کاری که کردی واقعا زشته! Big Grin
من واسه مامان و بابام (با اینکه شانس خودم هم بیشتر میشد) و حتی خواهرم به علت ناز کردن در ارسال عکس ثبت نام نکردم!
فهمیدم این عکس کافی نت که توی تاپیک دیگه هست برای کیه! واسه همین loony هست Big Grin
من هم در راستای نذر و بزرگواری Elf تصمیم گرفتم چه برنده بشم چه نشم، یه نذر هایی بکنم:
1. در صورت زبونم لال قبول نشدن:
سال دیگه برای اینکه شانس دیگرون رو بیشتر کنم و کار خیری انجام داده باشم، هر خانمی که شرایط یاد شده را دارد (البته حداقل حساب مالی با دو تا صفر اضافه یعنی 2 میلیون دلار) را ازدواج کرده (غلط دستوری نگیرین! دلم خواست اینجوری بگم) و در فرم سال آینده نامشون رو در فرم خودم اضافه کنم... دلیل دو صفر اضافی این هست که نه تنها خرج خودش رو داشته لاشه، بلکه به خاطر لطفی که کردم و اسمش رو در فرم خودم نوشتم، خرج اینجانب را نیز متقبل بشند که حتی اگه برنده نشدیم بتونیم به عنوان سرمایه گذار بریم!

2. در صورت قبولی:
سال بعد نیز با همان شرایط بالا ولی 4 تا صفر اضافه در مورد حساب بانکی ازدواج را رضایت داده و ثبت نام کنم و اسمش رو در فرم خودم بنویسم (چون اگه برنده شم یعنی بابا بزرگ لوک خوش شانس بودم) و این تعداد صفرها فقط به خاطر بزرگواری من در نوشتن نامشون در فرم بابابزرگ لوک خوش شانس هست!

از علاقه مندان، داوطلبان، کاندید ها، و کسایی که اصلا علاقه ای ندارند درخواست میشه رزومه خود به همراه اسکن فیش بانکی به مبلغ پانصد هزار تومن و همچنین استعلام موجودی حساب خود را برای من تا روز قبل از اعلام نتایج ارسال کنند تا ببینم بهتره برنده باشم یا بازنده! Big Grin

راستی دوستان، اگر نامه ای از امریکا و کی سی سی برای هر کدومتون ارسال شد، بدون اینکه بازش کنید، به همراه پاسپورت و شناسنامتون در یک پاکت بذارید و در اولین فرصت به صندوق پست بندازید و روش هم فراموش نکنید که آدرس منو بنویسید
با سپاس
4 می 2010
(امضا در پائین)
اگر می خواهی ملتی رو مطیع کنی، عقل رو از آنها بگیر و گرسنه نگهشان دار
حضرت چرچیل در وصف هند! [عکس: http://forum.p30pedia.com/images/smilies..._Sheep.gif]
تشکر کنندگان: honareirani
فکر می کنید چقدر تاثیر داره مگه ۱ میلیون نفر هم ثبت نام نکنن ۱۳ میلیون شرکت کننده میشه ۱۲ میلیون. یا مثلا تو آسیا ۴-۵ میلیون شرکت کننده یک مقدارش کم میشه. اونقدر تاثیر نداره که بخواین این کار رو بکنید
تشکر کنندگان: honareirani ، ashool
یعنی امکانش هست که بعد از قبولی ازدواج کرد و هنگام مصاحبه برای خانوم محترم هم ویزا گرفت؟

من در شُرُف ازدواج هستم ، اگر اینطوری بشه خیلی عالیه! (حالا کو که برنده شم!)
تشکر کنندگان: honareirani ، ashool
(2010-05-03 ساعت 23:56)استکبار نوشته:  یعنی امکانش هست که بعد از قبولی ازدواج کرد و هنگام مصاحبه برای خانوم محترم هم ویزا گرفت؟

من در شُرُف ازدواج هستم ، اگر اینطوری بشه خیلی عالیه! (حالا کو که برنده شم!)

استکبار عزیز:
بله. میشه ویزا گرفت.
تشکر کنندگان: ashool
[quote='ashool' pid='47179' dateline='1272913724']
loony به نشانه اینکه واقعا پشیمونی، این دوره نه برای کسی ثبت نام کن، نه خودت شرکت کن... این کاری که کردی واقعا زشته! Big Grin
من واسه مامان و بابام (با اینکه شانس خودم هم بیشتر میشد) و حتی خواهرم به علت ناز کردن در ارسال عکس ثبت نام نکردم!

ولی من که نمیدونستم دارم کار بدی میکنم . تازه فکر می کردم چه ادم خوش قلبی هستمTongue
تازه معلوم نیست که شما هم که برای مادر و پدرت و خواهرت ثبت نام نکردی از روی خوش جنسی ات بوده یا از روی بدجنسی!:Big Grin فقط خدا میدونه که کی توی دلش چی میگذره! من توی http://forums.immigration.com که میخونم دیدم که مخصوصا آفریقایی ها هر سال برای ۷۰ هشتاد نفر ثبت نام می کنند. حالا من که فقط برای ۳ نفر ثبت نام کردم. همین صدرا مدیر عزیز خودش در پستهای پارسال اشاره کرده بود برای ۷۰ نفر ثبت نام کردهBig Grin ولی امیدوارم که همه دیگه فقط برای خودشون ثبت نام کنند. چون فکرشو بکنین برای کسی که زبان انگلیسی در حد یک آدر س و اسم و فامیلی نوشتنم بلد نیست فردا بخواد بره آمریکا آیا واقعا می خواهد اونجا کارو زندگی کند یا اینکه همینطوری واسه اینکه این رو هم تجربه کنه و یا شاید اینکه شما بهش گفتین تیری در تاریکیه ثبت نام میکنه و خوب خوب نیست. من هم چون تازه بعد از خواندن خاطرات مبارک بعضی عزیزان که میگفتن اصلا تو فکر رفتن نبودن و یا حالا میشه بریم برگردیم و یا یک نفر میگفت الان ده ساله تفریحی میرن آمریکا و میان فکر کردم کار درستی نیست آدم برای کس دیگه ای ثبت نام بکنه. ولی بقیه اش دست من و شما نیست و هر کسی که بخت باهاش یار باشه اسمش در میاد.
تشکر کنندگان: honareirani ، Xman ، ashool
حالا دیگه گذشته ها گذشت loony له فکر درس گرفتن از گذشته باش و اشتباه رو تکرار نکن!Big Grin
این آفریقایی ها هم حق دارند، آخه هر 70 نفرشون روی هم یه آدم درست حسابی میشه! بعدشم اصلا کشور های دیگه هر کی واسه یه میلیون نفر ثبت نام کنه... برای ما که فرق نداره، ایران سهمیه خودش رو داره...
راستی نامه من اشتباه برای کسی نیومده؟ امریکایی ها هم آدمند و جایز الخطا! احتمالا نامه منو به آدرس یکی از شماها میفرسته... خواهش میکنم خیانت در امانت نکنید و پاکت براتون اومد، بدون اینکه باز کنید برای من بفرستید
اگر می خواهی ملتی رو مطیع کنی، عقل رو از آنها بگیر و گرسنه نگهشان دار
حضرت چرچیل در وصف هند! [عکس: http://forum.p30pedia.com/images/smilies..._Sheep.gif]
تشکر کنندگان: honareirani ، loony
آره خب می فرستیم چرا نفرستیم !
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان