کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به چه صورت در قرعه کشی گرین کارت 2011 شرکت نموده اید؟
به تنهایی
50.60%
127 50.60%
خانوادگی
28.29%
71 28.29%
هر دو
21.12%
53 21.12%
مجموع 251 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری شرکت کنندگان قرعه کشی گرین کارت 2011
من فکر می کنم مرسده راست میگه! اگه قبول نشدید(خدای نکرده) روال عادی گرفتن ویزای تحصیلی تون رو پیگری کنید مجبور که نیستید به یارو بگید من امسال لاتاری شرکت کرده بودم(عسس بیا منو بگیر Big Grin) اگرم قبول شدید که دیگه مشکلی نیست میتونید یه بلندگو بگیرید دستتون به همه خبر بدید. ویزای تحصیلیم نمی خواید. جناب اوباما خودش اسمتون رو تو دانشگاه مینویسه Tongue
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: usa.lover ، mercedeh
بچه ها جناب دکتر ارجمند ا.ح.م.د.ی نژاد امروز راهی نیویورک شد کاش بهش میگفتیم از سر راه دستش خالیه نامه های همهٔ برنده های ایران رو می‌گرفت میاورد!!!!
Big GrinBig GrinBig GrinTongue
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: sh-b ، ashool ، usa.lover ، elhaaam ، honareirani ، hvm ، alireza.nayyeri
بی خیال، میره اونجا نه تنها نامه ها رو دستش نمیدن، بلکه از سال دیگه سهمیه ایران هم صفر میکنند
اگر می خواهی ملتی رو مطیع کنی، عقل رو از آنها بگیر و گرسنه نگهشان دار
حضرت چرچیل در وصف هند! [عکس: http://forum.p30pedia.com/images/smilies..._Sheep.gif]
تشکر کنندگان: mercedeh ، Ali Sepehr ، usa.lover ، honareirani ، laili ، alireza.nayyeri
بچه ها لطفا قضیه رو ادامه ندید تا مجبور به پاک کردنش نشیم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، loony ، mehran61 ، ashool ، alireza.nayyeri
به روی چشم، شرمنده آقای صدرا... برای تضعیف روحیه دشمن و روحیه دادن به نیروی خودی بود... راستی دوستان یک سوال برام امروز پیش اومده... توی فرم ثبت نام، در آدرس لاین 1 هر کاری کردم آدرسم جا نشد! واسه همین نصفش رو در آدرس لاین 2 نوشتم! البته کدپستی و بقیه چیزاش درسته... مشکل پیش نمیاد؟ من می دونم الان نامم اداره پسته کنار نامه های همتون (اینم موج مثبت)
حضرت چرچیل در وصف هند! [عکس: http://forum.p30pedia.com/images/smilies..._Sheep.gif]
تشکر کنندگان: honareirani ، Ashkan78
(2010-05-02 ساعت 20:58)ashool نوشته:  به روی چشم، شرمنده آقای صدرا... برای تضعیف روحیه دشمن و روحیه دادن به نیروی خودی بود... راستی دوستان یک سوال برام امروز پیش اومده... توی فرم ثبت نام، در آدرس لاین 1 هر کاری کردم آدرسم جا نشد! واسه همین نصفش رو در آدرس لاین 2 نوشتم! البته کدپستی و بقیه چیزاش درسته... مشکل پیش نمیاد؟ من می دونم الان نامم اداره پسته کنار نامه های همتون (اینم موج مثبت)

اصلا اون آدرس لاین ۲ برای این هست که ادامه آدرس را بنویسید.
تشکر کنندگان: ashool
خوب خدا رو شکر... پس یه خبر خوش... نامه من و بقیه دوستانی که آدرس غرب تهران دادند توی گونی پستچی هست و فردا صبح گونی رو میذاره رو کولش و نامه همه رو میاره Big Grin
تشکر کنندگان: Elf ، idn
با سلام.من تازه واردم.من هم امسال شرکت کردم برای بار اول و برای خانواده هم فرم پر کردم و 2 تا از دوستام.به امید خدا هر کی از ته دل می خواد و شرایطش رو داره اسمش در می یاد.من که خیلی امیدوارم.بارها شده که تو زندگی به چیزایی رسیدم که محال بوده ولی چون از ته دل می خواستم بهشون رسیدم.
تشکر کنندگان: atm849 ، ashool ، honareirani
چقدر مشتلق (درست نوشتم؟!) حاضرين بدين به پستچيه كه نامرو واستون مياره؟!
من 20 ت ميدم! جدي ميگم... ولي اولا كامل تخليه اطلاعاتيش ميكنم كه بازم از اين نامه ها هست ببري يا نه!
بعدشم ازاش قول ميگيرم كه نامه ها رو صحيح و سالم برسونه دست صاحباشون .مثل مال من!!!
اونايي كه نامرو گرفتن چيزي دادن به پستچيه؟!

به اميد قبوليه بچه هايي كه آينده برنامه ريزي شده اي براي خودشون دارن و 100 البته شرايطشم دارن...

من نزر(نظر)و (نذر!)=> (اينم واسه اينكه مداد پاكنا گير ندن) كردم اگه قبول شدم يكيو(مجبورا خانم ) با خودم ببرم...حتما اين كارو خواهم كرد...
ولي گفته باشم شرايط دارم!!
1-حداقل ليسانس!
2-IELTS نمره 6.5 به بالا!
3-دارايي 20 هزار دلار واسه مخارج خودش...
4-سن تا 27 سال!
5-مطلقه هم نباشه واسمون دردسر شه!
6-كسايكه اسپانسر داشته باشن در اولويت هستن!!
7-زشت! هم نباشه!!!

اينم بگم كاملا صوري بوده..پس بيخودي عاشق اينا نشن!!!!!!

راستي تا كي ميشه يكو همراه خودمون ببريم؟! تا قبل مصاحبه هم ميشه؟! تا قابل نامه دوموم؟! تا قبل فرستادن فرمهاي اول؟! (2تاش يكي شد، نه؟)
از نظر درد سر چي؟! امكان داره شانس ويزا گرفتن كمتر شه؟!
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
تشکر کنندگان: ashool ، usa.lover ، honareirani
(2010-05-03 ساعت 02:22)Elf نوشته:  چقدر مشتلق (درست نوشتم؟!) حاضرين بدين به پستچيه كه نامرو واستون مياره؟!
من 20 ت ميدم! جدي ميگم... ولي اولا كامل تخليه اطلاعاتيش ميكنم كه بازم از اين نامه ها هست ببري يا نه!
بعدشم ازاش قول ميگيرم كه نامه ها رو صحيح و سالم برسونه دست صاحباشون .مثل مال من!!!

به اميد قبوليه بچه هايي كه آينده برنامه ريزي شده اي براي خودشون دارن و 100 البته شرايطشم دارن...

من نزر(نظر)=> (اينم واسه اينكه مداد پاكنا گير ندن) كردم اگه قبول شدم يكيو(مجبورا خانم ) با خودم ببرم...حتما اين كارو خواهم كرد...
1-حداقل ليسانس!
4-سن تا 27 سال!
7-زشت! هم نباشه!!!

راستي تا كي ميشه يكو همراه خودمون ببريم؟! تا قبل مصاحبه هم ميشه؟! تا قابل نامه دوموم؟! تا قبل فرستادن فرمهاي اول؟! (2تاش يكي شد، نه؟)

ماشالله چقدر درد و دل و سوال توی این چند خط بود.................Smile
حالا جواب سوالاتون رو خط به خط میدم.......
من هیچی به پستچی ندادم چون اصلا ندیدمش...فکر کنم نمیدونست که چه پاکت مهمی رو آورده چون همینطوری پرت کرده بود وسط حیاط و رفته بود.....تقصیر خودش بود که شیرینی نگرفتSmile

در مورد مداد پاکنها (فکر کنم منظورتون به مدیرها بوده)خیالتون راحت باشه ما برای این چیزها گیر نمیدیم اثبات حرفم هم این تاپیکه:

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...8%A7%D8%AC

در ضمن عزیز جان اگه این مداد پاکنها نبودند که الان دیگه شما نمیتونستی با خیال راحت بشینی هزار تا سوال توی این سایت بپرسی....باید با صد تا پیلتر شکن وارد میشدی و کار خودت سخت میشدSmileاینم جای دست درد نکنی ما بدبختهاSmile

به امید خدا اگه برنده بشید و خواستید ثواب کنید بهتون پیشنهاد میدم این کار رو نکنید...چون شانس رو از اون بیچاره ها که شماره ی کیسشون بالاست میگیرید......هر ویزائی که استفاده بشه شانس بقیه کمتر میشه.....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، اليزا ، sh-b ، R.F ، loony ، kianoush ، usa.lover ، honareirani ، Ali Sepehr ، Elf
بحث ناموسی شد Big Grin
پستچی بیاد حالا یه کاریش میکنیم (به شرطی که مثل پستچی فیلم چک اند لری نباشه)... شانس نداریم که... توی پاکت کی سی سی هم قبض تلفنشون رو میذارن میگن اینو پرداخت کن
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani ، Elf ، shabgard25
(2010-05-03 ساعت 02:22)Elf نوشته:  چقدر مشتلق (درست نوشتم؟!) حاضرين بدين به پستچيه كه نامرو واستون مياره؟!

من نزر(نظر)=> (اينم واسه اينكه مداد پاكنا گير ندن) كردم اگه قبول شدم يكيو(مجبورا خانم ) با خودم ببرم...حتما اين كارو خواهم كرد...
1-حداقل ليسانس!
4-سن تا 27 سال!
7-زشت! هم نباشه!!!

elfعزیز یک خورده فکر کن شاید چیزی رو از قلم انداخته باشی!!Big GrinBig Grinاینا که کاری نداره!!من الان خودم TOEFL,IELTS و GREدارم بابا توقعتو ببر بالا!
TongueBig GrinBig Grin
henry ford
تشکر کنندگان: loony ، honareirani ، Elf
این همه نوشتید ولی درست ننوشتید!
نذر
تشکر کنندگان: shabgard25
(2010-05-03 ساعت 15:43)honareirani نوشته:  این همه نوشتید ولی درست ننوشتید!
نذر

LOONI که گفت نذرBig Grin
henry ford
تشکر کنندگان: honareirani
(2010-05-03 ساعت 15:51)mercedeh نوشته:  
(2010-05-03 ساعت 15:43)honareirani نوشته:  این همه نوشتید ولی درست ننوشتید!
نذر

LOONI که گفت نذرBig Grin

عذر میخوام.
ندیده بودم!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان