کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
(2010-02-21 ساعت 20:34)moghadas_h@hotmail.com نوشته:  میشه لطفا اونایی که خیلی امیدوارن -که ظاهرا آمارشون هم بیشتره- توضیح بدن علتش چیه؟ تا ما هم که اصلا امیدوار نیستیم بفهمیم کجای کارمون ایراد داره؟!
اگه این امیدواری زیاد به تغذیه و رژیم غذایی و آب و هوا و ... بستگی داره خوب به ما هم بگین.

این امیدواری فقط واسه عشق و علاقه بیش از حد به بلاد کفر و فساد هستش Big Grin Big Grin Big Grin !!!!
تشکر کنندگان:
(2010-02-21 ساعت 21:41)honareirani نوشته:  
(2010-02-21 ساعت 20:34)moghadas_h@hotmail.com نوشته:  میشه لطفا اونایی که خیلی امیدوارن -که ظاهرا آمارشون هم بیشتره- توضیح بدن علتش چیه؟ تا ما هم که اصلا امیدوار نیستیم بفهمیم کجای کارمون ایراد داره؟!
اگه این امیدواری زیاد به تغذیه و رژیم غذایی و آب و هوا و ... بستگی داره خوب به ما هم بگین.

این امیدواری فقط واسه عشق و علاقه بیش از حد به بلاد کفر و فساد هستش Big Grin Big Grin Big Grin !!!!

والا این سرزمین اشتباهی اسمش به بلاد کفر و فساد در رفته....
اینجا هم فسادش از بعضی کشورها به مراتب کمتره هم دین و ایمانشون خیلی بیشتره.........
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Behinaz ، Ashkan78 ، honareirani ، سارا کوچولو ، shahram1347 ، lexington
سلام به همه
من که امریکا چه بلاد کفر باشه چه نباشه بدجوری عاشقشم امیدوارم قسمت هممون بشه که به آرزوهامون برسیم مخصوصا به این بلاد کفر پر از گناه که بلکه یه ذره ایمان با خودمون وارد امریکا کنیم !!!!
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان: honareirani ، shahram1347 ، soltan
(2010-02-22 ساعت 11:55)giantboy94 نوشته:  سلام به همه
من که امریکا چه بلاد کفر باشه چه نباشه بدجوری عاشقشم امیدوارم قسمت هممون بشه که به آرزوهامون برسیم مخصوصا به این بلاد کفر پر از گناه که بلکه یه ذره ایمان با خودمون وارد امریکا کنیم !!!!

جاینت بوی جان
من که از موقعی که آمدم امریکا همان یک ذره گناهی هم که توی ایران می کردیم نتوانستیم بکنیم. فکر کنم از اینجا یک راست وارد بهشت می شوم!
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: soltan ، سارا کوچولو ، honareirani ، m.memari ، shahram1347
یک جور تست شانسه نمیشه هیچ حساب دیگه ای روش باز کرد هدف گزاری برای آینده باید روی اهداف مطمعن و منطقی باشه به هر حال این هم تیریست در تاریکی Wink
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک..Cool
تشکر کنندگان: shahram1347
با سلام خدمت دوستان

به نظر من استکبار جهانی !!! همه کارهای خود را روی نظم و ترتیب انجام میدهد و کمتر دچار اشتباه و خطا میشود ، فکر کنم عواملی مانند سطح تحصیلات و سایر گزینه ها حدود 10 درصد در شانس قبولی موثر باشد . درست فرستادن عکس و ارسال فایل خام و بدون روتوش هم موثر است . از همه موثر تر خواست خداست که امیدوارم همه دوستانی که آرزو دارند در این لاتاری برنده شوند به آرزوی خود برسند.
با سلام خدمت دوستان

به نظر من استکبار جهانی !!! همه کارهای خود را روی نظم و ترتیب انجام میدهد و کمتر دچار اشتباه و خطا میشود ، فکر کنم عواملی مانند سطح تحصیلات و سایر گزینه ها حدود 10 درصد در شانس قبولی موثر باشد . درست فرستادن عکس و ارسال فایل خام و بدون روتوش هم موثر است . از همه موثر تر خواست خداست که امیدوارم همه دوستانی که آرزو دارند در این لاتاری برنده شوند به آرزوی خود برسند.
(2010-02-27 ساعت 12:21)rs232 نوشته:  
(2010-02-22 ساعت 11:55)giantboy94 نوشته:  سلام به همه

جاینت بوی جان
من که از موقعی که آمدم امریکا همان یک ذره گناهی هم که توی ایران می کردیم نتوانستیم بکنیم. فکر کنم از اینجا یک راست وارد بهشت می شوم!

سلام
واقعا درست گفتید . Big Grin
یه حسی بهم میگه از بین Mercedeh و Behinaz یکیشون برنده میشه!
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
(2010-03-01 ساعت 15:53)beigebar نوشته:  یه حسی بهم میگه از بین Mercedeh و Behinaz یکیشون برنده میشه!

جدیییییییییییی؟واااااااای خدا از دهنت بشنوه!!!!!!حالا نمیشد حس کنی جفتمون برنده میشیم؟؟؟Big GrinWink
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
این سایتایی که پول میگیرن برای ثبت نام قضشون چیه؟
اگر تو لاتاری ثبت نام کنی جای دیگه یی نباید ثبت نام کنی؟
(2010-03-01 ساعت 19:40)Greatone نوشته:  این سایتایی که پول میگیرن برای ثبت نام قضشون چیه؟

خیر.کسی که 1 بار ثبت نام میکنه دیگه نباید تو هیج سایتی ثبت نام کنه وگرنه حذف میشه
henry ford
تشکر کنندگان:
(2010-03-01 ساعت 22:55)mercedeh نوشته:  
(2010-03-01 ساعت 19:40)Greatone نوشته:  این سایتایی که پول میگیرن برای ثبت نام قضشون چیه؟

خیر.کسی که 1 بار ثبت نام میکنه دیگه نباید تو هیج سایتی ثبت نام کنه وگرنه حذف میشه

کجا نوشته اینو؟
تشکر کنندگان:
(2010-03-01 ساعت 23:37)Greatone نوشته:  
(2010-03-01 ساعت 22:55)mercedeh نوشته:  

کجا نوشته اینو؟

توی همون صفحه آخر ثبت‌نام که بهتون confirmation number میده نوشته:
do not submit additional entry forms with this person as the primary entrant!multiple entries will disqualify the entrant from participation in the lottery
henry ford
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، behy_b ، usa.lover
سلام به همه دوستان
اسمش روشه دیگه لاتاری.....همه چیز به شانس بستگی داره یه نمونه بگم در کشور انگلستان کارتهای قرعه کشی فروخته میشود *بخت آزمایی خودمان* به نام یورو میلیون که سقف جایزه آن گاهی به 120 میلیون یورو میرسد بله اشتباه نخوندید 120 میلیون یورو که به ریال بزنید ماشین حساب هنگ میکنه..........
و هر جمعه قرعه کشی میشه، در 9 کشور اروپایی و هرهفته چند نفری میلیاردر میشن...اینم یه جورشه چی شد حرف به اینجا رسید...
آهان ما هم مثل همه امیدواریم .....
كيس نامبر:---
ارسال مدارك:
دريافت نامه دوم:
مصاحبه:
كليرنس:
دريافت ويزا:
دريافت گرين كارت:
خودش میبردت هرجا دلش خواست
به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
تشکر کنندگان: Behinaz
حقیقتش من قبلا الکی گفتم 60% Big Grin
من 3 تا شانس مستقیم خودم دارم 2 تا هم غیر مستقیم!
طبق محاسبات عموی نوید، 99% برنده میشم! اون 1% هم احتمال میدم عمو خودم ( عمو اوباما ) از حرفی که پارسال بهش زدم، لج کرده باشه و فرم منو حذف کرده باشه!!!
بی شوخی من امسال قبول میشم!
خداییش میبینم بچه هایی که گرین کارت برنده شدن و اصلا خوشحال نیستن و براشون یک چیز معمولی شده، حسرت میخورم !
خیلی از بچه هایی که بعد از قبولیشون با مهاجرسرا آشنا شدن، انگار گرین کارت براشون ارزشی نداره و خیلی خیلی سرد هستند! نمیدونم چرا !!!
به غیر از اون، جداً آمریکا عجب استراتژی به کار برده! در طی چند سالی که یک نفر را منتظر جوابهای لاتاری نگاه میدارند، طرف خودش کم کم سرد میشه و میکشه کنار...
ولی اگر همینطور سر لجبازی قبول نشم،حالا حالا ها دست بردار نیستم! حداقل تا 130 سالگی! Big Grin
به قول نوید، آمریکای $%^$ در رو بزار رو هم دارم میام...
مثلا همین نوید خودمون، اینقدر سرد شده که دیگه میلی به قبولی در لاتاری نداره! جدی میگم ها! بجاش میخواد گوشی و یه ماشین بخره بره تو مسیر تهران-قم کار کنه! Big Grin
یک دیگه از بچه ها هم هست که اسمش رو نمیارم چون بنم میکنه! Big Grin اونم مثل آهن گداخته ای که بزاریتش تو آب، سرد شده!
شاید هم من اشتباه کنم...
تشکر کنندگان: honareirani ، ChairMan ، laili ، payam_prz
از اون لحظه که لاتاری رو میبری چقدر طول میکشه پاتو بزاری تو خاک امریکا؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان