کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
(2010-03-08 ساعت 21:35)Greatone نوشته:  از اون لحظه که لاتاری رو میبری چقدر طول میکشه پاتو بزاری تو خاک امریکا؟

اول از همه بستگی به کیس نامبرت داره که چه شماره ای باشه!
در درجه بعد هم منتظر ماندن بعد از فرستادن مدارک سری اول و همچنین کامل کردن مدارک در سری دوم قبل از مصاحبه و ...
تشکر کنندگان: usa.lover
کی گفته من میل ندارم . محمد شایعه پراکنی میکنی؟ من خودمن خیلی هم دوست دارم برم .
ای امریکا من مجنونم و تو لیلی ....
میل به امریکا اومدنم هست خیلی ...
(2010-03-08 ساعت 21:49)honareirani نوشته:  
(2010-03-08 ساعت 21:35)Greatone نوشته:  از اون لحظه که لاتاری رو میبری چقدر طول میکشه پاتو بزاری تو خاک امریکا؟

در درجه بعد هم منتظر ماندن بعد از فرستادن مدارک سری اول و همچنین کامل کردن مدارک در سری دوم قبل از مصاحبه و ...

تقریبا چقدر؟
تشکر کنندگان:
(2010-03-09 ساعت 05:09)Greatone نوشته:  
(2010-03-08 ساعت 21:49)honareirani نوشته:  

تقریبا چقدر؟

به طور متوسط يكسال
تشکر کنندگان: maryam5 ، shahram1347 ، honareirani ، idn
كاشكي از همين الان ميشد تو سايت چك كرد كه ببينيم برنده شديم يا نه؟؟[عکس: bg23.gif]
“Success comes in cans; failure in can'ts
تشکر کنندگان: honareirani
من دلم خیلی روشنه که برنده میشم! ایشالا که برنده میشم و در میام از این چاردیواری!

الهی ، به امید تو! به امید تو!
تشکر کنندگان: idn ، soltan
(2010-03-09 ساعت 12:24)elli نوشته:  كاشكي از همين الان ميشد تو سايت چك كرد كه ببينيم برنده شديم يا نه؟؟[عکس: bg23.gif]

تیکه خیلی با حالی بود!!! Big Grin Big Grin Big Grin
نمیدونم شما اطلاع دارید یا نه، ولی باید عرض شود که سیاست این قرعه کشی این است که جلوی ورود مهاجران غیر قانونی رو بگیرند! Sad در واقع از تعدادشون کم کنند...
اگر قرار بود خیلی زود جوابها رو بدهند، کسایی که قبول نشدند، کار خودشون رو انجام میدادند ( غیر قانونی میرفتند ) !!! باز میشد همون آش و همون کاسه! Wink
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، honareirani
(2010-03-12 ساعت 13:59)usa.lover نوشته:  
(2010-03-09 ساعت 12:24)elli نوشته:  كاشكي از همين الان ميشد تو سايت چك كرد كه ببينيم برنده شديم يا نه؟؟[عکس: bg23.gif]

اگر قرار بود خیلی زود جوابها رو بدهند، کسایی که قبول نشدند، کار خودشون رو انجام میدادند ( غیر قانونی میرفتند ) !!! باز میشد همون آش و همون کاسه! Wink

نفهمیدم منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب مگه مهاجرها نمیتونند بعد از اینکه اعلام کردند و فهمیدند قبول نشدند اونوقت کار خودشون و بکنند؟مگه برای رفتن غیر قانونی زمان خاصی میخواد؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: shahram1347 ، Ashkan78 ، Ali Sepehr ، ChairMan
(2010-03-13 ساعت 03:38)laili نوشته:  

خب مگه مهاجرها نمیتونند بعد از اینکه اعلام کردند و فهمیدند قبول نشدند اونوقت کار خودشون و بکنند؟مگه برای رفتن غیر قانونی زمان خاصی میخواد؟

دقيقا من هم با ليلي عزيز موافقم. غير قانوني رفتن كه زمان نمي خوادBig Grinيه مساله ديگه هم هست كه خيلي از كساني كه نامه به دستشون نمي رسه تازه بعد از جولاي و با چك كردن سايت متوجه برنده شدنشون مي شن و براي باقي مراحل اقدام ميكنند. كلا من منظورم از جمله اول اين بود كه كاشكي مرحله استرس رو زودتر پشت سر مي ذاشتم و كمتر رويابافي مي كردمTongue
“Success comes in cans; failure in can'ts
تشکر کنندگان: laili ، Ashkan78 ، Ali Sepehr ، sh-b ، behy_b ، ChairMan
(2010-03-13 ساعت 11:18)elli نوشته:  
(2010-03-13 ساعت 03:38)laili نوشته:  

دقيقا من هم با ليلي عزيز موافقم. غير قانوني رفتن كه زمان نمي خوادBig Grinيه مساله ديگه هم هست كه خيلي از كساني كه نامه به دستشون نمي رسه تازه بعد از جولاي و با چك كردن سايت متوجه برنده شدنشون مي شن و براي باقي مراحل اقدام ميكنند. كلا من منظورم از جمله اول اين بود كه كاشكي مرحله استرس رو زودتر پشت سر مي ذاشتم و كمتر رويابافي مي كردمTongue

اگه استرسمون برای هیچ باشه، چی؟
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: honareirani
استرس زمانیه که شما نمی دونی چی پیش میاد ، اگه بدونید که استرس نمیشه Smile
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: kavoshgarnet
یادمه پارسال یکی تو مهاجرسرا بود و کارش فاز منفی دادن بود!
دو سه روز مونده بود به اعلام نتایج، ما همه شوق داشتیم، این آقا/خانم میومد ضد حال میداد و میگفت: مطمئنم هیچ کس از مهاجرسرا قبول نمیشه! تازه اگه قبول بشه بهش ویزا نمیدن Big Grin
دوست دارم آمار قبولی های مهاجرسراییها رو الان یه نگاهی بیاندازه!
این رو گفتم که هیچ وقت نا امید نشید، حتی اگر جواب منفی لاتاری رو دیدید! بالاخره فقط همین یک راه برای رسیدن به آمریکا وجود نداره که! این همه کیس! لاتاری نشد، ویزای کار، نشد، ویزای تحصیلی، نشد، ازدواج مصلحتی! Big Grin ، نشد، غیر مستقیم میریم!
من با شما شرط میبندم که امسال حداقل 10 نفر از بچه های فعال مهاجرسرا قبول میشوند! یکیش هم خودم!!! Wink
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، honareirani ، Ali Sepehr ، ChairMan
اقا 50 % قضیه واسه ازدواج از طرف من ok
یه نفر پیدا بشه واسه اون 50% دیگه اش رو ok کنه
فقط من یه جوری برم ، هرچند به لاتاری خیلی امید دارم
وقتی رفتم یه شرکت می خوام بزنم (خدمات کامپیوتری) از نصب وین گرفته تااا ...
خدمات کامپیوتری آیدین اگه دیدید ماله منهBig Grin
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani
(2010-03-15 ساعت 18:40)usa.lover نوشته:  یادمه پارسال یکی تو مهاجرسرا بود و کارش فاز منفی دادن بود!
دو سه روز مونده بود به اعلام نتایج، ما همه شوق داشتیم، این آقا/خانم میومد ضد حال میداد و میگفت: مطمئنم هیچ کس از مهاجرسرا قبول نمیشه! تازه اگه قبول بشه بهش ویزا نمیدن Big Grin
دوست دارم آمار قبولی های مهاجرسراییها رو الان یه نگاهی بیاندازه!
این رو گفتم که هیچ وقت نا امید نشید، حتی اگر جواب منفی لاتاری رو دیدید! بالاخره فقط همین یک راه برای رسیدن به آمریکا وجود نداره که! این همه کیس! لاتاری نشد، ویزای کار، نشد، ویزای تحصیلی، نشد، ازدواج مصلحتی! Big Grin ، نشد، غیر مستقیم میریم!
من با شما شرط میبندم که امسال حداقل 10 نفر از بچه های فعال مهاجرسرا قبول میشوند! یکیش هم خودم!!! Wink

به خدا نمی خوام افکار بچه ها رو منفی کنم اما خوب چیکارش کنم، ما هستیمو همین یه دونه شانس ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
یه تاپیک باز کنیم گرد همایی برندگان 2011 ببینم به جز من کیا برنده شدن
من هم حرف usa.lover که گفته بودن حد اقل 10 نفر از بچه های سایت برنده میشن رو تایید می کنم
تشکر کنندگان: usa.lover ، amir_ebrahimi99

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان