کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
من که دیگه شانسی نمی بینم از وفتی اینترنتی شده دارم شرکت می کنم .......... نمی دونم چرا همیشه لقمه رو باید از پشت سر بخورم ...... هیچ کاری راحت پیش نرفته ................. یک چیزی اگر همون سال اول برنده شدید که هیچ شانستون خیلی زیاد بوده والا هر سال بیشتر توی سربالائی می افتید و شانس شما کمتر می شه ...... نمی دونم چرا اینطوریه؟
تشکر کنندگان:
من که خیلی نیاز به رفتن به آمریکا دارم حاضرم به شدت کار کنم ولی قانون و نظم حاکم باشه

به امید موفقیت همه کسانی که نیاز دارند به رفتنSmile
تشکر کنندگان: usa.lover ، amir_ebrahimi99
(2010-03-17 ساعت 03:26)pagan نوشته:  من که دیگه شانسی نمی بینم از وفتی اینترنتی شده دارم شرکت می کنم .......... نمی دونم چرا همیشه لقمه رو باید از پشت سر بخورم ...... هیچ کاری راحت پیش نرفته ................. یک چیزی اگر همون سال اول برنده شدید که هیچ شانستون خیلی زیاد بوده والا هر سال بیشتر توی سربالائی می افتید و شانس شما کمتر می شه ...... نمی دونم چرا اینطوریه؟

سلام به همه
pagan عزیز اصلا اینطوری فکر نکن , اینترنتی بودن یا مثل قبل ارسال فرم از طریق پست یا حتی گذشت زمان هیچ تاثیری در روند قرعه کشی نداره در هر صورت شما یک شانس قبولی داری و اصلا هم به درصد قبولی فکر نکن چه 1میلیون نفر شرکت کنن چه 100 میلیون به هر حال همه 1 شانس قبولی داریم
و باید دید سرنوشت چی سر راهمون گذاشته
شما هم امیدوار باش مثل همه ماها
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان: usa.lover ، pagan ، Ashkan78
من نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر فاز منفی میدن,اگر روحیه مثبت داشته باشیم جواب مثبت هم میگیریم...

دست بچه هایی که باعث کاهش استرس میشن رو به گرمی می فشارم...

تشکر کنندگان: Ashkan78
دوستان عزیز من هم معتقدم اگر به هر چیزی با دید مثبت نگاه کنید ،درصورتیکه خیر و صلاح شما در آن باشد حتما باب میلتان رخ میدهد. من هم امیدوارم که برنده میشوم. توکل به خدا. امیدوارم همگی موفق باشید
تشکر کنندگان: usa.lover ، kavoshgarnet ، amir_ebrahimi99 ، ChairMan ، Ashkan78
(2010-03-17 ساعت 12:43)giantboy94 نوشته:  
(2010-03-17 ساعت 03:26)pagan نوشته:  من که دیگه شانسی نمی بینم از وفتی اینترنتی شده دارم شرکت می کنم .......... نمی دونم چرا همیشه لقمه رو باید از پشت سر بخورم ...... هیچ کاری راحت پیش نرفته ................. یک چیزی اگر همون سال اول برنده شدید که هیچ شانستون خیلی زیاد بوده والا هر سال بیشتر توی سربالائی می افتید و شانس شما کمتر می شه ...... نمی دونم چرا اینطوریه؟

سلام به همه
pagan عزیز اصلا اینطوری فکر نکن , اینترنتی بودن یا مثل قبل ارسال فرم از طریق پست یا حتی گذشت زمان هیچ تاثیری در روند قرعه کشی نداره در هر صورت شما یک شانس قبولی داری و اصلا هم به درصد قبولی فکر نکن چه 1میلیون نفر شرکت کنن چه 100 میلیون به هر حال همه 1 شانس قبولی داریم
و باید دید سرنوشت چی سر راهمون گذاشته
شما هم امیدوار باش مثل همه ماها

می دونم که شما بیشتر از من توی این زمینه تجربه دارید اماحقیقت اینه که هر چی بیشتر دقت میکنیم به این قضیه پی می بریم که اکثریت برندگان مربوط به اونهائی است که همون سال اول برنده لاتاری شدند حتی توی سایتهای غیر فارسی .. امیدوارم امسال حداقل یک نفر از اینجا جزء برندگان باشه
تشکر کنندگان: Ashkan78
دیگه تحمل ندارم .........
جوابم نمیاد که راحت بشیم بابا
2013 I WIN
تشکر کنندگان:
bobbyجان کلیرنس شما پس به کی خورد؟
از کنار من رد شد
شما که قبول شدی نگران چی هستی Smile
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: bobby
جهت اطلاع من در يازدهمين تلاش قبول شدم. من دوره اي رو كه لاتاري كاغذي و پستي بود رو كاملا يادمه.

(2010-03-19 ساعت 02:43)pagan نوشته:  می دونم که شما بیشتر از من توی این زمینه تجربنه دارید اماحقیقت اینه که هر چی بیشتر دقنت میکنیم به این قضیه پی می بریم که اکثریت برندگان مربوط به اونهائی است که همون سال اول برنده لاتاری شدند حتی توی سایتهای غیر فارسی .. امیدوارم امسال حداقل یک نفر از اینجا جزء برندگان بداشه
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: idn ، WIKIMAN ، sh-b ، usa.lover ، elli ، honareirani ، ChairMan ، amir_ebrahimi99
تاپیک برندگان لاتاری 2011 رو میبینم که از اول خرداد یکی یکی میایید میگید برنـــــــــده شدم
وبرندگان dv2010 و dv2009 ایها میان تبریک میگن
اولین برنده خـــــــــــــــــــــــودمم Big Grin
خیلیها امسال چشم به صندوق پستشون هستند ، من اصلا رو برنده نشدنم برنامه ریزی نکردم
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: nochen ، kavoshgarnet ، ChairMan ، amir_ebrahimi99

درود بر دوستان 2011 و سال نو خجسته باد.
دوستان گرامي من از 10 سال يا شايد هم خيلي بيشتر، از زمان فرمهاي كاغذي شركت كرده ام اما نه پيوسته و از وقتي كه اينترنتي شد يكسال در ميان شركت كرده ام ولي زماني كه اعلام كردند كه اعلام نتايج در سايت هم امكان پذير شده من بسيار اميدوار شدم و مطمئن بودم كه اگر برنده بشم خبردار خواهم شد و برنده شدم. اين بار ششم بود كه من ثبت نام كرده بودم.

اگر از دوستان كسي مطمئن است كه قبول مي شود يكي از معاني آن اين است كه آماده رفتن است و در صورت برنده شدن مانعي براي رفتن ندارد.
تشکر کنندگان: ChairMan ، bobby ، lexington ، pagan ، amir_ebrahimi99
تاپیک dv2009 رو می خوندم ، دیگه اشکم داشت در میومد ،قبل نتایج چه استرسی داشتن ، بعدش که خیلیا رفتن و خاطراتشون رو گفتن و از سایت تشکر کردن
خیلیا دیگه اینجا نمیان و الان در آمریکا هستند ، جایی که با فکر کردن بهش آرامش میگیرم
ان شا... تاپیک 2011 رو بیاییم و ببینیم که نصفیها ویزا گرفتن و نصف دیگه بچه هایی هم که الان تو استرس هستند منتظر کلیر شدنند ،
من هم سفر نامم رو نوشتم Big Grin
از الان بگم هرکی سفر نامه ننویسه نامرده ها
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، usa.lover ، ChairMan ، bobby ، lexington ، amir_ebrahimi99
ولی من مطمئنم که میزان تحصیلات و سن بسیار زیاد در میزان قبولی ها تاثیر داره!
از هر 30 نفری که میشناسم که قبول شده اند، 25 نفرشون فوق دیلم به بالا بودند!
از این 30 نفر، تنها 3 نفر زیر 21 بودند!
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan ، idn ، lexington
(2010-03-21 ساعت 21:56)idn نوشته:  bobbyجان کلیرنس شما پس به کی خورد؟
از کنار من رد شد
شما که قبول شدی نگران چی هستی Smile
والا اومد بخوره به ما که گفتیم برو پی کارت برادرBig GrinTongue
2013 I WIN
تشکر کنندگان: idn
(2010-03-22 ساعت 14:12)usa.lover نوشته:  ولی من مطمئنم که میزان تحصیلات و سن بسیار زیاد در میزان قبولی ها تاثیر داره!
از هر 30 نفری که میشناسم که قبول شده اند، 25 نفرشون فوق دیلم به بالا بودند!
از این 30 نفر، تنها 3 نفر زیر 21 بودند!

محمد جان من گمان مي كنم علت اين موضوع اينه كه بيشتر افرادي كه ثبت نام مي كنند، داراي سن بيشتر و تحصيلات بالاتر هستند.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، usa.lover ، OverLord ، lexington ، ChairMan ، idn ، amir_ebrahimi99

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان