کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
به طور دقیق نمیشه گفت تاثیر داره یا نه ، اما اکثر اونهایی که قبول شدند دیپلم به بالا بودند و دلیلش هم کاوشگر جان گفتند
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، usa.lover ، kavoshgarnet ، OverLord ، lexington ، ChairMan ، amir_ebrahimi99
Exclamation 
میدونید من فکر میکنم این لاتری به همین سادگی هم نیست حتما پروسه پیچیده دارد و همینجوری هر کسی را انتخاب نمی کنند قبلش تحقیقات هم می کنند!! نه؟
تشکر کنندگان:
(2010-03-22 ساعت 22:02)nhzgroup نوشته:  میدونید من فکر میکنم این لاتری به همین سادگی هم نیست حتما پروسه پیچیده دارد و همینجوری هر کسی را انتخاب نمی کنند قبلش تحقیقات هم می کنند!! نه؟

درود بر شما!
به مهاجرسرا خوش اومدید! Wink
دوست عزیز نه به اون لاتری گفتنتون نه به این فکر کردنتون درباره لاتاری! SmileWinkTongue
به هیچ وجه تحقیق نمیکنند! چون میلیونها نفر در این لاتاری شرکت میکنند!
لاتاری گرین کارت کاملا توسط کامپیوتر انجام میشه!!!
نگران نباش دوست عزیز!!! فقط امیدوار باش...

کاوشگرنت عزیز، منم همینطور فکر میکنم ولی امکان هم داره که به کسانی که مدرک دانشگاهی دارند، سهمیه بیشتری برای قرعه کشی تعلق بگیره!
چون در فرم ثبت نام هم این موضوع رو خواستن که بدونن، پس به احتمال زیاد، خبریه! Big Grin
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، OverLord ، lexington ، ChairMan ، idn ، nhzgroup ، sh-b ، Ali Sepehr ، ساسان ، amir_ebrahimi99
سلام به همگیBig Grin
کسی خبری داره از برنده های 2011Big Grin
سال قبل این موقع ها در یافت نامه ها شروع شده بود و کیس های پایین نامه هاشون رو دریافت میکردنBig Grin
اگه خبری بود حتما" به من اطلاع بدین تا ما برنده های 2010 واسه اولین برنده 2011 که بیاد توی مهاجر سرا مراسم رقص و پایکوبی مقابل در ورودی کی سی سی برگذار کنیم.Big Grin
صدرا جون به گوش باش من یه جورایی سر سال تحویل آرزو کردم 2 یا 3 نفر از کسانی که دوستشون دارم امسال برنده بشن یکی شون هم شما هستی صدرا ..............Big Grin
آخه راستش شما و خیلی از دوستان که برنده نشده بودن با نیت خیر یه عالمه واسه مادوستان 2010 زحمت کشیدنBig Grin
اگه یه وقت خبری شد زود من رو خبر کنیدBig Grin
خوشبختی یعنی فاصله این بدبختی تا بدبختی دیگر ( چارلی چاپلین )

Case num:2010AS23300
دریافت نامه اول :2009 4July
ارسال نامه اول :2009 13July
کنسولگری:آنکارا
کارنت شدن کیس : for june 2010
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، usa.lover ، sh-b ، amir_ebrahimi99 ، laili ، idn
دوستان یک پیشنهاد خوب به همتون می دم که واقعا در زندگیتون تاثیر خیلی زیادی داره,شاید بعضی هاتون تجربه کرده باشید...

بهتون پیشنهاد میدم فیلم راز (THE SECRET) رو تهیه کنید و ببینید,فکر بد به سرتون نیاد,این فیلم از کانال 4 هم پخش شده...

روی من که خیلی تاثیر گذاشته.

برای همین میدونم که 100% برنده هستم.
.
.
.
از همه خواهش میکنم که من رو ببخشن چون مثل همه دوستان فعال نیستم

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ساسان ، ChairMan
با عرض پوزش، لاتاری 2011 برگزار شده !!؟ چون من برای اولین بار قصد دارم شرکت کنم میخوام بدونم دقیقا زمانش کیه !!؟
تشکر کنندگان: ساسان
سلام

مهلت ثبت نامش گذشته. شما اگه علاقه منديد براي لاتاري 2012 اقدام كنيد. ثبت نامش هم از اواسط مهر شروع مي شه و تا اواسط آذر ادامه داره.

(2010-03-25 ساعت 03:09)Snowman نوشته:  با عرض پوزش، لاتاری 2011 برگزار شده !!؟ چون من برای اولین بار قصد دارم شرکت کنم میخوام بدونم دقیقا زمانش کیه !!؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ساسان ، Snowman
پارسال اولین برنده seravin بود............راستی الان کجاست؟قرار بود بیاد طرفهای ما ....کسی خبری ازش داره ؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: usa.lover ، ساسان ، kavoshgarnet
من خبر دارم!
اما... Big Grin اما مجانی نمیشه! مژدگانی بدید تا جیک و پوکش رو بگم! Big Grin Big Grin Big Grin
نه شوخی کردم، ساسان هم رفتنی شد!
ولی لیلی خانم شوخی میکنیدکه از ایشون خبر ندارید؟ Big Grin
ساسان همیشه میگفت شما فرم ثبت نام لاتاری رو درست پر کنید و عکستون مناسب باشه، به احتمال زیاد قبول میشید! چون تا چند سال پیش، همه هم تو فرم هم تو عکس مشکل داشتند، و نمیدونستند که فرمشون حذف میشه، بعد می انداختن گردن شانس!
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، ساسان ، honareirani ، laili ، amir_ebrahimi99
(2010-03-22 ساعت 22:02)nhzgroup نوشته:  میدونید من فکر میکنم این لاتری به همین سادگی هم نیست حتما پروسه پیچیده دارد و همینجوری هر کسی را انتخاب نمی کنند قبلش تحقیقات هم می کنند!! نه؟

نه..................
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، usa.lover
یعنی اگر یه آدم بی خود هم بیاد قبول می کنند؟
تشکر کنندگان:
(2010-03-25 ساعت 22:25)nhzgroup نوشته:  یعنی اگر یه آدم بی خود هم بیاد قبول می کنند؟

بله..................
تشکر کنندگان:
us.lover عزیز این روزا خیلی‌ فعال شده توی هر تاپیکی نظر میده واقعا خسته نباشه! Big Grinتولدشم که هست دیگه پر انرژیتر شده Tongueمحمد جان اصلا ناراحت نبشیا چون میدونم که ساله دیگه برات توی آمریکا تولد باحالی‌ میگیریمWinkبازم تولدت مبارک
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: usa.lover
(2010-03-25 ساعت 22:25)nhzgroup نوشته:  یعنی اگر یه آدم بی خود هم بیاد قبول می کنند؟

منظور شما دقیقا از اینکه قبول میکنند چی هست؟
اگه منظورتون قبولی اولیه ی لاتاریه که باید بگم بله قبول میکنند چون عملا وقتی قرعه کشی میشه هیچ تفاوتی بین افراد واجد شرایط و فاقد شرایط وجود نداره
و این انتخاب به صورت کاملا شانسی و تصادفی انجام میشه....
اگه منظورتون بعد از قرعه کشی است که اون زمان شما باید یه شرایط اولیه ای رو داشته باشید مثل حداقل مدرک تحصیلی که از نظر اونها داشتن دیپلم 12 ساله است...یا داشتن اسپانسر و ساپورت مالی....و شرایط دیگه که مورد تائید افسر پرونده قبل و بعد از مصاحبه خواهد بود...
حالا منظورتون از آدم بیخود چی هست؟
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، nhzgroup ، kavoshgarnet ، amir_ebrahimi99 ، honareirani
من قبلا سر دو موضوع به نحوه قرعه كشي شك داشتم. يكي اش همين مساله مدرك تحصيلي بود كه مي ديدم بين دوستان و آشنايان بيشتر پزشكان متخصص و داروساز و مخ هاي مهندسي قبول مي شدند ولي بعدها ديدم كه نخير چند نفري هم كه اصلا ديپلم نداشتند هم برنده شده اند كه فكر كنم اين مساله برمي گرده به ميزان اطلاع مردم تا به تحصيلات. يعني كساني كه تحصيلات بيشتري دارند قاعدتا در امور مسايل مهاجرتي واردتر هستند.
مساله دوم ..مساله آدرس پستي بود. چون بازهم با توجه به مشاهداتم مي ديدم اغلب كساني كه برنده مي شن آدرسي غير از ايران تو فايلشون ذكر كرده بودند. كه بعدا با آشنايي با اين فروم و ديدن بچه هايي كه از ايران قبول شدند. به اين نتيجه رسيدم كه قرعه كشي واقعا قرعه كشي ايه. پس اميدوارم كه شانس پاشنه در خونمون رو امسال از جا بكنه!!!![عکس: bl8.gif]
“Success comes in cans; failure in can'ts
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، laili ، amir_ebrahimi99 ، nhzgroup ، WIKIMAN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان