کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-11 ساعت 21:51)behnamshokri نوشته:  سلام دوستان.
دیروز نتونستم به موقع به پست برسم.
امروز رفتم پست. متاسفانه پاسم رو سفید فرستادن، و به غیر از همون برگه صورتی که روز مصاحبه بهم داده بودن و موقع گرفتن پاسپورت ازم پس گرفتن، هیچ برگه یا توضیح اضافه ای که مشکل چیه وجود نداشت. روی برگه صورتی هم همچنان فقط گزینه AP تیک خورده.
سایت سیس چند ساعت پیش آپ داشتم. همچنان Administrative Process رو نشون می ده و همچنان به جای /، کلمه or وجود داره. روی سایت سفارت هم همچنان می زنه Processing Completed (expiration date 24 April 2016).
با آدرس اسکایپی که تو سایت سفارت هست تماس گرفتم. بعد از یه ربع توضیح دادن، طرف گفت ما تو واشنگتن هستیم و از سفارت آنکارا خبر نداریم!!!
به سایت سفارت هم ایمیل دادم، ولی انتظار نمیره ازشون که سریع جواب بدن.
فردا صبح زود برمی گردم آنکارا، می رم سفارت ببینم مشکلشون چیه.

ای بابا ایشالا مشکلی نباشه!
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، ....مهرشاد.... ، sanbad ، behnamshokri
ناراحت شدم ، اين داستان ها نشون ميده كلير شدن تازه شروع يه داستان ديگه است ...
فوريه هم نصفش گذشت خبر خوب نداشتيم كه هيييييچ ، دو تا اتفاق عجيب هم افتاد . دوشنبه هم پرزيدنت دي هست و تعطيل
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، armehraboon ، mana94 ، قرباني ، hosseinslm
ما بقی روزای هفته هم همچین با پرزیدنت دی فرقی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، sanbad ، mana94 ، ....مهرشاد.... ، milad_magnet ، roteil ، qazaleh ، hosseinslm
اي كاش سفارت امريكاتو ايران باز ميشد انقدر اواره اين كشور اون كشور نبوديم تا براي يه جواب بكوبيم بريم جاي ديگه ??
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، milad_magnet ، sarahnokhod ، roteil ، armehraboon ، behnamshokri
امروز هم ارمنستان 2 تا شماره دیگه اعلام کرده 
تو این هفته 9 تا شد 
امیدوارم هفته دیگه خبرای خوش واسه همه ما تو راه باشه
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
17 فوریه : کلیر شدن و اعلام شماره تو سایت سفارت
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، armehraboon
(2016-02-10 ساعت 20:47)مريم مريم نوشته:  
(2016-02-10 ساعت 15:59)alireza55 نوشته:  
(2016-02-10 ساعت 11:01)مريم مريم نوشته:  ارمنستان ٧ تا كيس اعلام كرده
میگم کجا اعلام شده ها رو نشون میده؟ یه جدول هست که کیس نامبر های مختلف از همه سفارت ها توش هستن ،بعضیاشونم خیلی قدیمین،از اونجا این اعلام شده ها رو میبینید ؟ اگه اره،میشه جریان این جدولو به من بگید من هر چی نگاه میکنم سر در نمیارم چی به چیه .

از اينجا
http://armenia.usembassy.gov/mobile/casenumber.html
همچين لينكي از ابوظبي نداريد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-12 ساعت 18:15)Sam-90 نوشته:  [quote pid='693282' dateline='1455121064']

از اينجا
http://armenia.usembassy.gov/mobile/casenumber.html
همچين لينكي از ابوظبي نداريد؟
[/quote]

ابوظبی لیستی اعلام نمی کنه !!! باید با اعلام شماره کیس چک کنید ، http://abudhabiivo.net/ قند شکن هم نمی خواد سایتش !!!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tomi
(2016-02-12 ساعت 00:56)مريم مريم نوشته:  9 فبريه به ساعت امريكا آپديت شد نامزدم،(تبديل به or نشد البته) شبش كه ميشد صبح ١٠ فيريه ارمنستان دوباره اپديت بدون or شد و همزمان كيس نامبرش تو ليست كليرنس ها ظاهر شد. ولي فرداش يهو شمارش از ليست حذف شد.

دوستان ارمنستان جواب تلفن و نميده، ايميل رو هم هي فقط يه چيز اماده از قبل ميفرستن و نه جواب سوال ما. كسي ايده اي داره چجوري بفهميم اوضاع چجوريه
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
سلام بچه ها
من امروز رفتم آنکارا، ولی چون جمعه بود، مامورای دم در نذاشتن برم تو.
دست از پا درازتر برگشتم استانبول. ایمیلمو چک کردم. دیدم بعد از اینکه از سفارت برگشتم بهم ایمیل دادن که ببخشید اشتباهی پاس سفید فرستادیم. پاستونو بیارین سفارت، با مامورای دم در هم هماهنگ کردیم که راهتون بدن.
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که خدا لعنتشون کنه، یه مشت زبون نفهم که یه کار ساده رو هم نمی تونن انجام بدن.
حالا باید دوباره سه شنبه برگردم آنکارا. به احتمال 99% پرواز جمعم رو هم از دست می دم.
امیدوارم همه شما عزیزان که منتظرید به زودی کلیر بشین و از این دردسرها هم نداشته باشین.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، sarahnokhod ، armehraboon ، itex
(2016-02-12 ساعت 23:35)behnamshokri نوشته:  سلام بچه ها
دست از پا درازتر برگشتم استانبول. ایمیلمو چک کردم. دیدم بعد از اینکه از سفارت برگشتم بهم ایمیل دادن که ببخشید اشتباهی پاس سفید فرستادیم. پاستونو بیارین سفارت، با مامورای دم در هم هماهنگ کردیم که راهتون بدن.
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که خدا لعنتشون کنه، یه مشت زبون نفهم که یه کار ساده رو هم نمی تونن انجام بدن.
حالا باید دوباره سه شنبه برگردم آنکارا. به احتمال 99% پرواز جمعم رو هم از دست می دم.
امیدوارم همه شما عزیزان که منتظرید به زودی کلیر بشین و از این دردسرها هم نداشته باشین.

دوست عزيز
شما كه مثل همه ما ايراني هستيد و كاملا با اين جور مشكلات كاملا اشنا اعصاب خودتان را خراب نكنيد
مطمعنا در سفارت كسي مشكلي با شما نداشته است و يك اشتباه اتفاق افتاده اشت و از ادم باشخصيتي مثل شما كاملا بعيد است كه با اين الفاظ ماموران دولت يك كشور را خطاب كنيد.
از اتفاقي كه برايتان افتاده همه ما متاسف هستيم و اميدوارم هر چه زودتر ويزايتان را بگيريد

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamshokri
(2016-02-02 ساعت 00:36)armehraboon نوشته:  
(2016-02-01 ساعت 23:58)samiraaa نوشته:  
(2016-02-01 ساعت 22:37)armehraboon نوشته:  با سلام

برگه سفیدی که روز مصاحبه دادند نقص مدرک توش خورده بود؟
سایت سیس رو که چک میکردید پیغام همیشگی ap رو می داد تو این مدت؟

جواب سوال دومتونُ یادم رفت ارمهربون جان عزیز.اره سیس دقیقا پیغامش مطابقِ همیشه بود

Administrative Processing

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days. Under the U.S. Immigration and Nationality Act, Immigrant Visas for "Diversity Visas" cannot be issued after September 30th of the year in which you were selected to apply for a Diversity Visa. For example, entrants into the Diversity Visa Program in Fall of 2011 were selected for Diversity Visa 2012 Program, and selectees MUST apply and receive their visa prior to September 30, 2012 otherwise they lose eligibility to receive a Diversity Immigrant Visa, regardless of additional administrative processing. In addition, please note that some immigrant visas may not be able to be issued if the annual numerical limit for that category has been reached.

سمیرا جان

از برگه شما برداشتم این هست که نقص مدرک خورده بودید. و باید برطرف می کردید این موضوع رو.
به نظر من همانظور که میلاد جان و سایر دوستان گفتند بهتره حصوری  برید سفارت و شانس خودتون رو امتحان کنید.
واقعا متاسفم از این بابت و از اینکه کار زیادی از ماها ساخته نیست.

كاملا دركتون مي كنم و بهتون حق ميدم

واقعا افرادي كه تو روند مهاجرت آمريكا كار مي كنند وجدان كاري خيلي ضعيفي دارن

انشالله به زودي ويزاتون رو بگيرين و راحت شين
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod ، behnamshokri

بازم خدارو شکر که هیچ مشکل خاصی نیست و ایمیل زدن که دوباره پاس رو بیارید
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، قرباني ، baran_bahar ، hosseinslm ، behnamshokri

سلام بهنام عزیز ، امیدوارم زودتر حل بشه ، و دو روزه issued بشی که بلیطت هم نسوزه ، ما رو بی خبر نزار ، نگرانتیم ، امیدوارم زود تر حل بشه .
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، behnamshokri
سميرااا چرا خبر نميدي پروندت به كجا رسيد ؟؟؟؟ حضوري رفتي يا پست كردي ؟؟؟ چي جواب دادن ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، milad_magnet ، hosseinslm ، behnamshokri
(2016-02-13 ساعت 00:58)قرباني نوشته:  
(2016-02-02 ساعت 00:36)armehraboon نوشته:  
(2016-02-01 ساعت 23:58)samiraaa نوشته:  جواب سوال دومتونُ یادم رفت ارمهربون جان عزیز.اره سیس دقیقا پیغامش مطابقِ همیشه بود

Administrative Processing

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days. Under the U.S. Immigration and Nationality Act, Immigrant Visas for "Diversity Visas" cannot be issued after September 30th of the year in which you were selected to apply for a Diversity Visa. For example, entrants into the Diversity Visa Program in Fall of 2011 were selected for Diversity Visa 2012 Program, and selectees MUST apply and receive their visa prior to September 30, 2012 otherwise they lose eligibility to receive a Diversity Immigrant Visa, regardless of additional administrative processing. In addition, please note that some immigrant visas may not be able to be issued if the annual numerical limit for that category has been reached.

سمیرا جان

از برگه شما برداشتم این هست که نقص مدرک خورده بودید. و باید برطرف می کردید این موضوع رو.
به نظر من همانظور که میلاد جان و سایر دوستان گفتند بهتره حصوری  برید سفارت و شانس خودتون رو امتحان کنید.
واقعا متاسفم از این بابت و از اینکه کار زیادی از ماها ساخته نیست.

كاملا دركتون مي كنم و بهتون حق ميدم

واقعا افرادي كه تو روند مهاجرت آمريكا كار مي كنند وجدان كاري خيلي ضعيفي دارن

انشالله به زودي ويزاتون رو بگيرين و راحت شين

سمیرا جان متن ما هم همیشه به همین شکل بوده و مطمئن هستم که که آفیسر گفت نیازی نیست مدارک پزشکی رو الان بیارید صبر کنید هرزمان که پروسه چک تمام شد بیارید تنها می تونم بگم شغلتون باعث طولانی شدن پروسه شده مثل ما
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، ....مهرشاد.... ، hosseinslm ، mani_badb0y ، قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان