کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
امروز چقدر خلوته اینجا!!
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، قرباني
چه خلوت شده اینجا Sad ؟!!!  

هیچ خبر خوبی هم نشده چند وقته Sad ؟! فردا یعنی دوشنبه هم تعطیله اداره جات دولتی Sad ؟! چه خوب میشه نیمه دوم فوریه که از سه شنبه شروع میشه تعداد زیادی از بچه ها کلیر شن و کسایی هم که کلیر نشدن امیدوار بشن حداقل 
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
با سلام خدمت همه كاربران من عضو جديد هستم .اطفا من را راهنمايي كنيد كه كجا ميتونم اطلاعات كاربري را وارد كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-14 ساعت 18:15)milad_magnet نوشته:  چه خلوت شده اینجا Sad ؟!!!  

هیچ خبر خوبی هم نشده چند وقته Sad ؟! فردا یعنی دوشنبه هم تعطیله اداره جات دولتی Sad ؟! چه خوب میشه نیمه دوم فوریه که از سه شنبه شروع میشه تعداد زیادی از بچه ها کلیر شن و کسایی هم که کلیر نشدن امیدوار بشن حداقل 

میلاد جون حبر خوش که نباشه ، منطقیه این خلوتی !!!!!
به امید خبرهای خوش واسه همتون ، که کلی انرژی خوب بیاد ! این جا هم از سوتوکوری دربیاد
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
با سلام خدمت همه دوستان منتظر (يكيش خودم):shy: 
من مدت ٦ ماه است كه در انتظار تكميل administrative proccesing هستم .با كتگوري f2a .مصاحبه من در ايروان انجام شده و هيچ نقص مدركي نداشتم و در پايان پاسپورت به همراه  برگه ابي رنگ 221(g) به من تحويل داده شد و كنسول اعلام كرد كه مدارك من تكميل است فقط منتظر اتمام مراحل اداري بايد باشم. تنها آپديتي كه در سايت سيس داشتم ٣ روز بعد از مصاحبه و سه ماه بعد در جواب ايميل پيگيري از سفارت بوده، در ضمن از خدمت سربازي  معاف شدم و شغل حساس و دولتي هم نداشتم 
آيا ٦ ماه انتظار بي جواب با مشخصات بنده كمي شك برنگيز نيست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، قرباني
سلام دوستاي خوبم!
هنوزم مثل عادت گذشته چشم رو كه باز ميكنم ميام تو مهاجر سرا ...
مرسي به خاطر راهنمايي و كمك هاي تك تك تون.اميدوارم همه به زودي كلير بشيد .
منتظر خبر هاي خوب هستم .موفق باشيد .
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
(2016-02-15 ساعت 01:35)R-9 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان منتظر (يكيش خودم)Shy 
من مدت ٦ ماه است كه در انتظار تكميل administrative proccesing هستم .با كتگوري f2a .مصاحبه من در ايروان انجام شده و هيچ نقص مدركي نداشتم و در پايان پاسپورت به همراه  برگه ابي رنگ 221(g) به من تحويل داده شد و كنسول اعلام كرد كه مدارك من تكميل است فقط منتظر اتمام مراحل اداري بايد باشم. تنها آپديتي كه در سايت سيس داشتم ٣ روز بعد از مصاحبه و سه ماه بعد در جواب ايميل پيگيري از سفارت بوده، در ضمن از خدمت سربازي  معاف شدم و شغل حساس و دولتي هم نداشتم 

دوست عزیز متاسفانه هیچ کاری یا فکری درمورد پروسه چک اداری نمیشه کرد فقط باید صبرکنید اگه به جدول لیست منتظران که درپایین امضا دوست عزیزمون  itex  هست نظری بیاندازید متوجه میشید که افرادی نزدیک به دوساله که منتظر هستند وافرادی هم 34 روزه کلیر شدند
پاسخ
تشکر کنندگان: sanbad ، قرباني ، R-9 ، ....مهرشاد.... ، milad_magnet

با سلام به شما

اگه حدود شش ماه هست که گذشته، نه زیاد شک بر انگیز نیست.
متاسفانه روند کلیرنس کم و بیش همینه. ولی بهتره از یکی دو هفته دیگه مجددا ایمیل به سفارت بزنید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: R-9 ، ....مهرشاد....
ممنون از جواب هاي دوستان، البه من به تازگي عضو شدم ولي چند ماهيست به صورت مهمان روند كليرينس را از اين انجمن دنبال مي كنم، اميدوارم همگي دوستان به زودي ويزاهشون بگيرن!
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Nazanin_kh
(2016-02-15 ساعت 00:41)R-9 نوشته:  با سلام خدمت همه كاربران من عضو جديد هستم .اطفا من را راهنمايي كنيد كه كجا ميتونم اطلاعات كاربري را وارد كنم؟

سلام
خوش آمدید 
بالای صفحه قسمت کنترل پنل تمام تنظیمات میونید انجام بدین
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
17 فوریه : کلیر شدن و اعلام شماره تو سایت سفارت
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: R-9 ، ....مهرشاد.... ، armehraboon
سلام دوستان نمیدونم جای مطرح کردن اینجا سوال اینجا درسته یا نه جای بهتری پیدا نکردم.
من بعد از سه سال بیکاری(البته کارای زیادی انجام دادم ولی فعلا درآمدزایی به اون شکل نداشته) یه کار اداری توی یکی از مراکز تحقیقاتی روانشناسی بیمارستان سپاه به صورت قراردادی پیدا کردم. اگه برم اونجا آیا شانسی برای گرفتن ویزای دانشجویی برای دکترا تو رشته ی برق و کلیر شدن دارم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-15 ساعت 15:18)redown نوشته:  سلام دوستان نمیدونم جای مطرح کردن اینجا سوال اینجا درسته یا نه جای بهتری پیدا نکردم.
من بعد از سه سال بیکاری(البته کارای زیادی انجام دادم ولی فعلا درآمدزایی به اون شکل نداشته) یه کار اداری توی یکی از مراکز تحقیقاتی روانشناسی بیمارستان سپاه به صورت قراردادی پیدا کردم. اگه برم اونجا آیا شانسی برای گرفتن ویزای دانشجویی برای دکترا تو رشته ی برق و کلیر شدن دارم؟

دوست عزیز بهتره وارد این تاپیک ویزای دانشجویی و تحصیل در آمریکا  بشید و جواب سوالاتون را پیدا کنید این تاپیک مربوط به طی کردن پروسه اداری ویزاهای خانوادگی و ازدواجی هست و مطمئنا" کسی نمی تونه راهنمایی خیلی دقیق ودرستی در مورد سوالتون بکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، armehraboon ، ....مهرشاد.... ، roteil

فكر نكنم عجيب باشه ، شرايط همسر منم همينه ، هفته ديگه ميشه شش ماه ، رشته اش هم گرافيك و اصلااااحساس نيست ، شركت خودش بوده به كاراي دولتي هيچ ربطي نداشته ، سربازي هم نرفته !!! نقص پرونده هم نداشت ! پس شرايط كليرنس همينه ديكه كه قانون نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: sanbad ، R-9 ، ....مهرشاد.... ، armehraboon ، roteil ، hosseinslm ، ATYY
(2016-02-15 ساعت 22:07)Nazanin_kh نوشته:  

فكر نكنم عجيب باشه ، شرايط همسر منم همينه ، هفته ديگه ميشه شش ماه ، رشته اش هم گرافيك و اصلااااحساس نيست ، شركت خودش بوده به كاراي دولتي هيچ ربطي نداشته ، سربازي هم نرفته !!! نقص پرونده هم نداشت ! پس شرايط كليرنس همينه ديكه كه قانون نداره
به جز شغل دولتی، رشته ی حساس و سربازی سفر خارجی هم براشون مهمه... سفر خارجی داشتن همسراتون؟

CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: R-9 ، armehraboon
(2016-02-15 ساعت 22:24) pid=\694009' نوشته: به جز شغل دولتی، رشته ی حساس و سربازی سفر خارجی هم براشون مهمه... سفر خارجی داشتن همسراتون؟

اره داشت ولي همين جاهايي كه همه ميرن ، تركيه و دبي و تايلند مالزي و اينا ، متاسفانه اروپا نرفته
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد....

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان