کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
من یک دوست داشتم تو فرودگاه برده بودنش پشت
پرونده گذاشتن جلوش
سوابق خدمتش رو و کارش رو بهش نشون دادن گفتن درسته ؟
رفیق ما هم گفته بله درسته ( یعنی می گفت من دیگه حرفی برای گفتن نداشتم)
گفتن چرا دروغ گفتی ؟
پس از نظر استعلام و محل خدمت و ... به هیچ عنوان دروغ نگید.
=====
یکجا زرنگی می کنه آدم یه آوانسی می گیره ولی جای دیگه از دماغش در میاد
ماشاء الله همه سپاهی و بسیجی ها دارن می رن آمریکا چه خبره ؟ ما داریم از دست اینها اینجا فرار می کنیم خخخخخخ
=====
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، armehraboon ، hosseinslm ، inanna ، storagemeter
(2016-05-31 ساعت 20:41)ep30lon نوشته:  من یک دوست داشتم تو فرودگاه برده بودنش پشت
پرونده گذاشتن جلوش
گفتن چرا دروغ گفتی ؟
=====
ماشاء الله همه سپاهی و بسیجی ها دارن می رن آمریکا چه خبره ؟ ما داریم از دست اینها اینجا فرار می کنیم خخخخخخ
=====

به نظر شما کسری خدمت از طریق بسیج نگیرم؟نمیارزه به ریسکش؟نمیخوام ریسک کنمفردا بگیرم بعد افسیر بگه چرا کمتر خدمت کردی جوابی ندارم بگم
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، mohammadnaderi
سلام
من فكر ميكنم كه نبايد فرصت ها رو از دست داد خيلي ها بودن كه خدمت سربازيشون تو س پ ا بوده اما برا مهاجرتشون مشكلي پيش نيومده اگه شما فرصتي داريد كه ميتونيد از اون استفاده كنيد حتما اين مار رو انجام بديد مواردي كه باعث ميشه يك فرد كلير نشه كاملا مشخص است و خدمت در س پ ا يا ب س ي ج از جمله مواردي نيست كه مانع كلير شدن يه فرد بشه
حالا يك در هزار هم ممكنه يه نَفَر بدشانسي بياره كه البته اين براي هر موردي صادق است

EB3
interwove:september20/2016
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان: Partov ، hosseinslm
(2016-05-31 ساعت 23:17)Partov نوشته:  به نظر شما کسری خدمت از طریق بسیج نگیرم؟نمیارزه به ریسکش؟نمیخوام ریسک کنمفردا بگیرم بعد افسیر بگه چرا کمتر خدمت کردی جوابی ندارم بگم

من هم كسرى خدمت داشتم ولى علتش بسيج نبود، سربازيم هم تو ارتش بود، موقع مصاحبه هم ازم نپرسيدن چرا كمتر خدمت كردى. اين يه تصميم شخصى براى شماست و كسى نميتونه نسخه بپيچه براش. فقط حواستون رو به چند مسئله بديد مثل اينكه -فكر كنم- بسيج از نظر اونها يه سازمان تروريستيه و شما داوطلبانه رفتيد توش ولى سربازاى سپاه(كه اون هم از نظر اونا سازمان تروريستيه) اجبارى ميرن و خيلى فرق ميكنه

بيشتر تحقيق كنيد

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Partov ، armehraboon ، storagemeter
(2016-05-31 ساعت 23:17)Partov نوشته:  
(2016-05-31 ساعت 20:41)ep30lon نوشته:  من یک دوست داشتم تو فرودگاه برده بودنش پشت
پرونده گذاشتن جلوش
گفتن چرا دروغ گفتی ؟
=====
=====

به نظر شما کسری خدمت از طریق بسیج نگیرم؟نمیارزه به ریسکش؟نمیخوام ریسک کنمفردا بگیرم بعد افسیر بگه چرا کمتر خدمت کردی جوابی ندارم بگم

منظور من رو نگرفتی
سئوال اولت این بود که آیا اینها دسترسی به اطلاعات دارند؟ جواب : بله دارند.
آیا می تونند استعلام بگیرند؟ جواب بله می تواند بگیرند.
در فضای سیاسی هرچند ما فکر می کنیم ایران آمریکا باهم رابطه ندارند ولی خیلی چیزها رو می دونند. از کجا و چطوری من نمی دونم ولی من خودم در روابط کاری خودم اینطور فرض می کنم که می دونند.

کسری خدمت ، من خدمت نکردم بدونم چرا و چطوری میشه ولی اگر گرفتی و انجام شد ازت پرسیدن راستش بگو من منظورم این بود
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: Partov ، قرباني ، storagemeter
(2016-06-01 ساعت 17:09)mobydick نوشته:  
(2016-06-01 ساعت 15:36)ep30lon نوشته:  
(2016-05-31 ساعت 23:17)Partov نوشته:  به نظر شما کسری خدمت از طریق بسیج نگیرم؟نمیارزه به ریسکش؟نمیخوام ریسک کنمفردا بگیرم بعد افسیر بگه چرا کمتر خدمت کردی جوابی ندارم بگم

منظور من رو نگرفتی
در فضای سیاسی هرچند ما فکر می کنیم ایران آمریکا باهم رابطه ندارند ولی خیلی چیزها رو می دونند. از کجا و چطوری من نمی دونم ولی من خودم در روابط کاری خودم اینطور فرض می کنم که می دونند.

کسری خدمت ، من خدمت نکردم بدونم چرا و چطوری میشه ولی اگر گرفتی و انجام شد ازت پرسیدن راستش بگو من منظورم این بود
این فرضیه ی استعلام گرفتن نهاد های دولتی آمریکا از نظام وظیفه به نظرم دیگه داره از اون حالت خنده آورش خارج میشه!! ینی شما میگی یه سازمان دولتی آمریکا از نظام وظیفه درخواست میکنه که ؛ آقای فلانی که اومده مصاحبه ما نمی دونیم کجا خدمت کرده لطف کنین بگین تو سپاه بوده یا ارتش؟ و اینکه تو سربازی چیکار می کرده؟ ...! بعد نظام وظیفه ی ایران هم جواب میده ایشون مثلاً تو سپاه بوده و پاسبخش قرارگاه بوده و اینم سوابقش که ضمیمه ی نامه شده!!!!
خدای من ... خدای من
ببین ما با چه کسایی تو صف صدور ویزا منتظریم!
البته آرزوی موفقیت و سرعت پیشرفت پرونده واسه همه جای خود داره.همه بدون استثناء

روند اداری بین کشورها و داشتن اطلاعات از هم دیگه شاید به نوعی که من و شما فکر می کنیم نباشه
شاید این وسط خیلی عوامل دیگه هم دخیل باشه
همونطوری که شما الان تو مرحله AP هستی و یا خیلی های دیگه
شاید نیازی نباشه که نامه بزنند و یا تلفن بکنند و استعلام بگیرند.
روند اداری که شما بالا تشریح کردید بله خیلی خنده دار و دقیقا هم هست ( البته می دونم که شما اینطوری فکر نمیکنی)
ولی شاید روند دریافت اطلاعات فرق کنه
همانطور که در یک مثال براتون گفتم که دوست خود بنده بهش نشون دادن پرونده ای حاوی تمام اطلاعات خدمت و تحصیلی و ... ( البته ویزاش توریستی بود)
پس کمی صبورانه به نظر من مطالب رو بخونید و بازم همچون سه مطلب قبلی اشاره اصلی من این هست که حقیقت رو بگید.
و فکر نکنید که الان شما عقل کل هستید و بقیه زیر خط فقر.
ما اینجا هستیم تا از اطلاعات هم استفاده کنیم. ( حتی به نظر من اطلاعات غلط هم می تونه بخشهایی از این پروسه رو روشن کنه)
انشاء الله همه مشکلات حل بشه
حتی ویزاهای برادران بسیج و مومنین
التماس دعا
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: Babak.T ، storagemeter
(2016-06-02 ساعت 01:22)ep30lon نوشته:  
(2016-06-01 ساعت 17:09)mobydick نوشته:  
(2016-06-01 ساعت 15:36)ep30lon نوشته:  منظور من رو نگرفتی

این فرضیه ی استعلام گرفتن نهاد های دولتی آمریکا از نظام وظیفه به نظرم دیگه داره از اون حالت خنده آورش خارج میشه!! ینی شما میگی یه سازمان دولتی آمریکا از نظام وظیفه درخواست میکنه که ؛ آقای فلانی که اومده مصاحبه ما نمی دونیم کجا خدمت کرده لطف کنین بگین تو سپاه بوده یا ارتش؟ و اینکه تو سربازی چیکار می کرده؟ ...! بعد نظام وظیفه ی ایران هم جواب میده ایشون مثلاً تو سپاه بوده و پاسبخش قرارگاه بوده و اینم سوابقش که ضمیمه ی نامه شده!!!!
خدای من ... خدای من
ببین ما با چه کسایی تو صف صدور ویزا منتظریم!
البته آرزوی موفقیت و سرعت پیشرفت پرونده واسه همه جای خود داره.همه بدون استثناء

روند اداری بین کشورها و داشتن اطلاعات از هم دیگه شاید به نوعی که من و شما فکر می کنیم نباشه
شاید این وسط خیلی عوامل دیگه هم دخیل باشه
همونطوری که شما الان تو مرحله AP هستی و یا خیلی های دیگه
شاید نیازی نباشه که نامه بزنند و یا تلفن بکنند و استعلام بگیرند.
روند اداری که شما بالا تشریح کردید بله خیلی خنده دار و دقیقا هم هست ( البته می دونم که شما اینطوری فکر نمیکنی)
ولی شاید روند دریافت اطلاعات فرق کنه
همانطور که در یک مثال براتون گفتم که دوست خود بنده بهش نشون دادن پرونده ای حاوی تمام اطلاعات خدمت و تحصیلی و ... ( البته ویزاش توریستی بود)
پس کمی صبورانه به نظر من مطالب رو بخونید و بازم همچون سه مطلب قبلی اشاره اصلی من این هست که حقیقت رو بگید.
و فکر نکنید که الان شما عقل کل هستید و بقیه زیر خط فقر.
ما اینجا هستیم تا از اطلاعات هم استفاده کنیم. ( حتی به نظر من اطلاعات غلط هم می تونه بخشهایی از این پروسه رو روشن کنه)
انشاء الله همه مشکلات حل بشه
حتی ویزاهای برادران بسیج و م.من
التماس دعا
بله در مورد متفاوت بودن روند دریافت اطلاعات کاملاً درست میگین و قابل پیش بینی به نظر میرسه... در هر صورت امیدوارم تمام کسانی که درگیر این پروسه هستن کارشون هرچه سریع تر به سرانجام برسه.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستا سایت سفارت آنکارا آپدیت هاش چه جوریاس واسه شما؟ منظمه؟ به نظرتون برداشت خاصی میشه داشت ازش؟ به اندازه ی آپدیت های سیس قابل تفسیر هست؟
ممنون
CR1
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-31 ساعت 16:17)Partov نوشته:  بچه ها آیا کسری خدمت از طریق ب.س.ی.ج برای افسر ویزا سوال بر انگیزه و میپرسه چرا کمتر خدمت کردی؟
و آیا آنها میتواند استعلام بگیرن برای محل اینکه کجا خدمت کردی و وظیفه ات چه بوده؟
چون همه ی کارت های پایان خدمت شبیه هم هستن من شنیده ام که اگر در س.پ.ا.ه خدمت کرده باشی ویزا نمیدن بهت
با اینکه الان در کارتها ب جای درجه فقط اسم سرباز را میارن و اگه ما بگیم ارتش خدمت کردیم و کسری خدمتم هم برای تشویقی بوده میفهمن و میتوانند استهلام بگیرند؟

ببین دوست عزیز ‎889‎ بار اونم فقط تو ‎287‎ ارسال از من تشکر شده ! و اون رتبه ی 5 ینی پنج نفر مستقیماً و به طور ویژه از من تشکر کردن و این معنیش اینه که من به ندرت پیش میاد که باعث ناراحتی کسی بشم واگه جایی هم جواب رک و صریحی دادم هدفم راهنمایی و کمک به بقیه بوده همونطور که خودم اینجا از تجربه و اطلاعات دیگران استفاده کردم و می کنم وظیفه ی خودم میدونم تجربه و اطلاعاتی که دارم رو در اختیار بقیه قرار بدم. در مورد شما هم باز میگم جوابی به آفیر بدین که نه دقیق باشه نه دور از واقعیت. منم کسری خدمت داشتم ولی نه از بسیج ولی بازم هیچ سولی نشد که چرا خدمتت کوتاه بوده. محل خدمت و شرح وظایف رو می پرسن فقط.
اما ماجرای استعلام از اون قضایایی هست که باید رک و صریح و قاطع در موردش حرف زد چون از طرفی به شدت پرت و بی معناست و از طرف دیگه باید خیلی بی تعارف رد شه چون میتونه باعث اضطراب و نگرانی بیجا واسه بقیه بشه.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان امروز از سفارت برای من ایمیل اومد و نوشته بودن که مدارک نقص پروندت کامل شد.خداروشکر که یه خبر خوب دادند حالا فقط منتظر کلیر شدنم...
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، storagemeter ، mobydick ، armehraboon
دوستای گلم سلام
امیدوارم که پر انرژی و شاد باشید و امیدوار
آخه انتظار خیلی سخته اما خوب زندگی همش انتظاره واسه رسیدن به چیزایی که دوست داری پس یه وقت نکنه خسته شید
دوتا سوال بنده ی حقیر داشتم ممنون میشم هر کی رد میشه و وقت کرد اون دستای قشنگشو بزاره رو کیبورد و چند خطی برام بنویسه و منو آگاه کنه

1-آیا ap همون کلیرنس هست دیگه؟یعنی تو همین مراحل اداری که داره طی میکنه مثلا fbi check و .... رو ap با کلیرنس میگن؟

2-cese همون مخفف سایت cease.state.gov برای وزارت امور خارجه آمریکاس که ویزا رو صادر میکنه؟و شماره کیس کسایی که رفتن مصاحبه هر چند وقت یه بار آپدیت میشه؟این آپدیته از چی خبر میده؟چه اتفاقی میفته که بعضی ها آپدیت میشن یعنی هی پروسه بررسی پرونده ی شما با اون شماره که توی کلیرنس داره تکمیل تر میشه و در آخر یه روز آپدیت آخر میخوره و یا میکن ریجکت شدی یا بیا ویزاتو بگیر؟تا چند تا آپدیت تو سایت ممکنه بخوری؟
ببخشید سوالام زیاد شد اما من اول راهم میخوام اصطلاحات رو که به کار میبرید بخونم و از مطالب استفاده کنم
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-06-02 ساعت 17:53)Partov نوشته:  دوستای گلم سلام
آخه انتظار خیلی سخته اما خوب زندگی همش انتظاره واسه رسیدن به چیزایی که دوست داری پس یه وقت نکنه خسته شید
دوتا سوال بنده ی حقیر داشتم ممنون میشم هر کی رد میشه و وقت کرد اون دستای قشنگشو بزاره رو کیبورد و چند خطی برام بنویسه و منو آگاه کنه

1-آیا ap همون کلیرنس هست دیگه؟یعنی تو همین مراحل اداری که داره طی میکنه مثلا fbi check و .... رو ap با کلیرنس میگن؟

2-cese همون مخفف سایت cease.state.gov برای وزارت امور خارجه آمریکاس که ویزا رو صادر میکنه؟و شماره کیس کسایی که رفتن مصاحبه هر چند وقت یه بار آپدیت میشه؟این آپدیته از چی خبر میده؟چه اتفاقی میفته که بعضی ها آپدیت میشن یعنی هی پروسه بررسی پرونده ی شما با اون شماره که توی کلیرنس داره تکمیل تر میشه و در آخر یه روز آپدیت آخر میخوره و یا میکن ریجکت شدی یا بیا ویزاتو بگیر؟تا چند تا آپدیت تو سایت ممکنه بخوری؟
ببخشید سوالام زیاد شد اما من اول راهم میخوام اصطلاحات رو که به کار میبرید بخونم و از مطالب استفاده کنم
در سایت سیس اپدیت های پرونده نشان داده میشه ولی اصلا معلوم نیست که چندبار باید اپدیت بشی تا کلیر بشی وا سه هر پرونده تفاوت داره
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Partov
(2016-06-02 ساعت 17:48)mobydick نوشته:  
(2016-05-31 ساعت 16:17)Partov نوشته:  بچه ها آیا کسری خدمت از طریق ب.س.ی.ج برای افسر ویزا سوال بر انگیزه و میپرسه چرا کمتر خدمت کردی؟
و آیا آنها میتواند استعلام بگیرن برای محل اینکه کجا خدمت کردی و وظیفه ات چه بوده؟
چون همه ی کارت های پایان خدمت شبیه هم هستن من شنیده ام که اگر در س.پ.ا.ه خدمت کرده باشی ویزا نمیدن بهت
با اینکه الان در کارتها ب جای درجه فقط اسم سرباز را میارن و اگه ما بگیم ارتش خدمت کردیم و کسری خدمتم هم برای تشویقی بوده میفهمن و میتوانند استهلام بگیرند؟

ببین دوست عزیز ‎889‎ بار اونم فقط تو ‎287‎ ارسال از من تشکر شده ! و اون رتبه ی 5 ینی پنج نفر مستقیماً و به طور ویژه از من تشکر کردن و این معنیش اینه که من به ندرت پیش میاد که باعث ناراحتی کسی بشم واگه جایی هم جواب رک و صریحی دادم هدفم راهنمایی و کمک به بقیه بوده همونطور که خودم اینجا از تجربه و اطلاعات دیگران استفاده کردم و می کنم وظیفه ی خودم میدونم تجربه و اطلاعاتی که دارم رو در اختیار بقیه قرار بدم. در مورد شما هم باز میگم جوابی به آفیر بدین که نه دقیق باشه نه دور از واقعیت. منم کسری خدمت داشتم ولی نه از بسیج ولی بازم هیچ سولی نشد که چرا خدمتت کوتاه بوده. محل خدمت و شرح وظایف رو می پرسن فقط.
اما ماجرای استعلام از اون قضایایی هست که باید رک و صریح و قاطع در موردش حرف زد چون از طرفی به شدت پرت و بی معناست و از طرف دیگه باید خیلی بی تعارف رد شه چون میتونه باعث اضطراب و نگرانی بیجا واسه بقیه بشه.

سلام
یه لحظه خودتونو بزارید جای من و من بیام جای شما
شما تازه اومدی توی داستان ویزا و شک و تردید داری و اومدی تو جایی که همه بچه ها هر کدومشون برای خودشون آفیسری هستن و ویزا ریجکت میکنن
بعد شما همین سوال رو بپرسی من به یه حالتی که شما هیچی بارت نیس حقیرانه جوابتو بدم دقیقا اینو
ما رو باش با کی تو صف ویزا وایسادم
نارحت میشی یا نمیشی؟آدما هیچ وقت اشتباهشونو قبول نمیکنن و مقاومت میکنن
منم نیومدم رو شونه شما بشینم بگم حتما شما پاسخ بنده رو بده تو روخدا
این طرز بیان شما زیبا نیست
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Babak.T
(2016-06-02 ساعت 18:00)Partov نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 17:48)mobydick نوشته:  

سلام
یه لحظه خودتونو بزارید جای من و من بیام جای شما
شما تازه اومدی توی داستان ویزا و شک و تردید داری و اومدی تو جایی که همه بچه ها هر کدومشون برای خودشون آفیسری هستن و ویزا ریجکت میکنن
بعد شما همین سوال رو بپرسی من به یه حالتی که شما هیچی بارت نیس حقیرانه جوابتو بدم دقیقا اینو
ما رو باش با کی تو صف ویزا وایسادم
نارحت میشی یا نمیشی؟آدما هیچ وقت اشتباهشونو قبول نمیکنن و مقاومت میکنن
منم نیومدم رو شونه شما بشینم بگم حتما شما پاسخ بنده رو بده تو روخدا
این طرز بیان شما زیبا نیست
موفق باشید
من جواب شخص شما رو ندادم . جواب به موضوعی بود که مطرح شد حالا از جانب هرکسی... منم خیلی رک و صریح برخورد می کنم به خصوص وقتی با موضوع به شدت پرت و بی موردی مثل استعلام از نظام وظیفه مواجه میشم! واسه همه هم بدون استثناء آرزوی موفقیت و پیشرفت سریع کارشون رو دارم.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-02 ساعت 17:53)Partov نوشته:  دوستای گلم سلام

سلام دوست خوبم ،
١: منظور از AP مخفف Administrative processing هست كه يعني مراحل اداري ، حلا اين مراحل اداري fbi chek هم شاملش هست و يا حتي چندين استعلام ديگه از سازمانهايه دولتي و امنيتيه ا م ر ي ك ا ، ولي ديگه روتين بعضي صحبت ها به fbi check هم جا افتاده ، و اين كه ميگه كلير يا كلرينس clear يا clearnceمنظور از پاك بودن و اينكه در استعلامات مراحل اداري مشكلي از لحاظ امنيتي نداشته !!!

٢: بلكه اگه ديد جايي دوستان مي گن سيس يا ceac همون سايت هستش ، راستش هنوز كسي نمي دوني مراحل اداري چه جوريه !!!! راستش هروقت كيستون آپديت شد يعني دارن يه كاري رو پروندتون انجام مي دن ، كه نشون از اينه كه ممكنه حبري بشه ، راستش من تا حالا بجز تو كيس هايه لاتاري كه زمان دارن واسه گرفتن ويزا و تا اخر سپتامبر هست نديدم كسي تو كتگوريه ديگه ريجكت بشه ، اگه بوده من تاحالا نديدم ، تعداد آپديت ها هم متفاوته !!! هم جور ديده شده ، كسي كه بعد مصاحبه يه آپ داشته ، و چند ماه بعد با يه آپ كلير شده !! يا كسي مه چنتا آپرخورده و بعد كلير شده !! مشخص نيست اين موضوع
اميدوارم كامل بوده باشه
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، Partov ، sanbad ، شهرام 2

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان