کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربه ما در گرفتن گواهینامه
(2010-09-02 ساعت 22:29)payman R نوشته:  
(2010-08-30 ساعت 21:32)payman R نوشته:  سلام دوستان

می‌خواستم بدونم ما که امتحان رانندگی‌ را در ایالت کالیفرنیا دادیم معمولا چقدر طول میکشه تا کارتمون بیاد. الان بهمون گواهینامه موقت ۳ ماه دادن.

ممنون
دوستاني كه كاليفرنيا مخصوصا طرفاي سانفرانسيسكو هستند ميشه لطفا جواب بدن؟

من در لوس آنجلس هستم، 1 هفته بعد آمد.. شاید هم کمتر .... ولی میدونم بیشتر از 1 هفته نشد...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، payman R ، maaref ، armanbala ، SH1A2R3 ، nedaba
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان
من در شهر مک اینی تگزاس هستم.کتاب آئین نامه که به نظرم خوندنش سخت و زمانگیره.میخوام بدونم اون نمونه سوال های کالیفرنیا اینجا کاربرد داره که فقط همون و بخونم؟
راه آسون چی پیشنهاد می کنید؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: shaan ، maaref ، armanbala ، SH1A2R3 ، nedaba
سلام دوستان ایالت تگزاس هستم.دیروز امتحان رانندگی رو دادم و قبول شدم.هورااااااااا
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، khashayar6310 ، fairwall ، shaan ، Jav3 ، maaref ، aden ، armanbala ، MPU ، SH1A2R3 ، nedaba
سلام دوستان .منم امتحان این نامه قبول شدم .مرسی از کسایی که سوالا رو گذاشتن .دقیقن همون سوال ها بود من فقط گزینه هارو میخوندم .البته من قبلا کل کتاب و خونده بودم گفتم شیاد لازم بشه .و با نشون دادانه ترجمه گواهینامم تونستم گواهی نامه موقت بگیرم تا امتحانه شهر بدم.اگه ونو نداشتم باید تا امتحان عملم با حضور کسی رانندگی میکردم.البته من اصلش و ایران گذاشتم ولی باید همراهتون باشه اصل گواهی نامه .من یه ایرانی پیدا کردم اونجا کارآمو راه انداخت .
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، shaan ، armido ، maaref ، najibi ، armanbala ، Lucky Luke ، SH1A2R3 ، ali234 ، nedaba
(2010-09-10 ساعت 01:33)f.o نوشته:  سلام دوستان .منم امتحان این نامه قبول شدم .مرسی از کسایی که سوالا رو گذاشتن .دقیقن همون سوال ها بود من فقط گزینه هارو میخوندم .البته من قبلا کل کتاب و خونده بودم گفتم شیاد لازم بشه .و با نشون دادانه ترجمه گواهینامم تونستم گواهی نامه موقت بگیرم تا امتحانه شهر بدم.اگه ونو نداشتم باید تا امتحان عملم با حضور کسی رانندگی میکردم.البته من اصلش و ایران گذاشتم ولی باید همراهتون باشه اصل گواهی نامه .من یه ایرانی پیدا کردم اونجا کارآمو راه انداخت .

دوست گرامی
مبارکتون باشه. میخواستم بدونم تو LA امتحان دادید.؟ گواهینامه بین المللی رو شنیدم تو کالیفرنیا قبول نمیکنن.! حتما باید ترجمه گواهینامه باشه به همراه اصلش.؟ کمی جزئیاتو بگید ممنون میشم.

Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: f.o ، maaref ، armanbala ، SH1A2R3 ، nedaba
از دوستان كسي كتاب // آيين نامه // و // نمونه سوالات // مربوط به Washington DC, MD را دارد ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، SH1A2R3 ، nedaba
dost azi man dar yeki az shahrai atrafe LA emtehan dadam.Thousand oaks .va gavahi binol melali vase ranandegi ghabod nadaran faghat aslesho edare DMV mibine va bet gavahi name movaghat mide ,mashrot bar inke
emtehan katbisho ghabol shode bashi

لطفا فارسی تایپ کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، maaref ، SH1A2R3 ، nedaba
یک سوال فنی :
توی کانادا درسن16 سالگی مdشه گواهینامه g2 گرفت { اگر اسمش رو اشتباه نوشته باشم } و میشه رانندگی کنی به شرطی که یکی که چند ساله گواهیامه داره کنارت بشینه .
میخواستم بدونم توی آمریکا به چه صورته ؟
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

پاسخ
گواهینامه بین‌المللی واسه اونایی که رزیدنت هستن قبول نیست ، و با اون اجازه رانندگی‌ ندارین البته طبق قانون کالیفرنیا جاهای دیگه رو نمیدونم
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، shaan ، maaref ، SH1A2R3 ، nedaba
سلام دوستان

امروز بعد از يك ماه كه هم امتحان شهر و هم ايين نامه را دادم برام نامه اومده كه دوباره بياييد عكس بگيريد؟ مگه اينا قبل از اينكه امتحان ايين نامه را بديم عكس را چك نميكنن. ايا براي كسي همچين موردي پيش اومده! اونم بعد از اين همه مدت.
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

پاسخ
متاسفانه به دليل داشتن اينترنت Dial up ، نميتوانم فايل مربوط به امتحان گواهينامه مربوط به ايالت مريلند را دانلود كنم

http://www.mva.maryland.gov/Resources/DL-002B.pdf
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

پاسخ
تشکر کنندگان: alirezaee ، maaref ، Lucky Luke ، SH1A2R3 ، nedaba
(2010-10-05 ساعت 02:00)payman R نوشته:  سلام دوستان

امروز بعد از يك ماه كه هم امتحان شهر و هم ايين نامه را دادم برام نامه اومده كه دوباره بياييد عكس بگيريد؟ مگه اينا قبل از اينكه امتحان ايين نامه را بديم عكس را چك نميكنن. ايا براي كسي همچين موردي پيش اومده! اونم بعد از اين همه مدت.

به احتمال قوی عکستان را گم کرده اند. برای یکی از دوستان ما این مورد پیش آمده بود... گفتند: sorry!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: payman R ، laili ، maaref ، SH1A2R3 ، nedaba
(2010-09-22 ساعت 22:34)f.o نوشته:  dost azi man dar yeki az shahrai atrafe LA emtehan dadam.Thousand oaks .va gavahi binol melali vase ranandegi ghabod nadaran faghat aslesho edare DMV mibine va bet gavahi name movaghat mide ,mashrot bar inke

لطفا فارسی تایپ کنید
سلام.من ددر لس انجلس هستم .میشه بگید واسه رانندگی ایا با همین گواهی نامه ایرانی میشه رانندگی کرد؟
اگه نمیشه چه کار باید کرد؟

زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
(2010-10-07 ساعت 02:54)Soofia نوشته:  
(2010-09-22 ساعت 22:34)f.o نوشته:  dost azi man dar yeki az shahrai atrafe LA emtehan dadam.Thousand oaks .va gavahi binol melali vase ranandegi ghabod nadaran faghat aslesho edare DMV mibine va bet gavahi name movaghat mide ,mashrot bar inke

لطفا فارسی تایپ کنید
سلام.من ددر لس انجلس هستم .میشه بگید واسه رانندگی ایا با همین گواهی نامه ایرانی میشه رانندگی کرد؟
اگه نمیشه چه کار باید کرد؟

نه نمیشه..... تنها کاری که میشه کرد اینه که این تاپیک را از اول بخوانید... بعدا یک دفتر دی ام وی نزدیکتان پیدا کنید و بروید سراغش.......
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Soofia ، king_of_sky ، mina_s ، rayan.s ، maaref ، SH1A2R3 ، ali234 ، nedaba
یادتان باشد اگر پرمیت رانندگی گرفتید و تا زمان امتحان عملی خواستید رانندگی کنید(در کنار کسی که گواهینامه رانندگی دارد)، حتما اول اسمتان را در فرم بیمه ماشین اضافه کنید.. یعنی اگر در این وضعیت تصادف کنید، بیمه هیچ مسولیتی در مورد خسارتهایی که شما یا باعثش شدید و یا به شما وارد آمده قبول نمیکند چون شما در لیست بیمه ماشین نبوده اید.... این پرمیت از طرف اداره راهنمایی و رانندگی برای فقط طرز رانندگی شما صادر شده که تایید میکند شما قوانین را میدانید...
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، laili ، hamed_gh ، Soofia ، mina_s ، maaref ، najibi ، armanbala ، Lucky Luke ، SH1A2R3 ، ali234 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان