کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات ما در اجاره خونه!
لطفا راهنمائی کنید
از دوستان پرسیده بودم برای پیدا کردن جائی جهت سکونت در بدو ورود ، بعضی از دوستان سایتهائی را معرفی کردند برای اجاره یک اتاق از یک منزل یا آپارتمان اما این سایتها فقط با گرفتن آبونمان اجازه برقراری ارتباط با مالک را میدهند و علیرغم فرستادن چند پیام برای مالکین جوابیه آنها را فقط در صورت پرداخت آبونمان قابل رویت برای ما میکنند. من از طریق دو سایت مختلف این را امتحان کردم .
سئوال: ما که یک زوج هستیم و ساعت 4 بعداز ظهر که وارد واشنگتن میشویم غیر از هتل یا هاستل راه دیگری برای اقامت فوری داریم یا خیر؟
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، taherifar
سلام
از دوستان کسی تجربه همخونه بودن با غیر ایرانی هارو داره ؟

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام
من دیروز رسیدم لوس آنجلس .دنباله خونه میگردم.٣٠ سال .حامد
پاسخ
سلام به همه
, من بلاخره بعد از ٣ روز رسیدنم به آمریکا, لوس آنجلس,یه خونه اجاره کردم,حسابه بانکی باز کردمو خیلی کارا ی دیگمو پیش بردم, ولی دیگه حرفه ای شدم تو پیدا کردن خوته و قیمتها . اگه سوالی دارد ا ازم بپرسید شا ید کمکی از دستم بر امد .تو منطقی سن فرناندو ولی .موفق و پیروز.
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، saman_aryan2012 ، taherifar ، goliii
دوستان ما باید صبر کنیم تا ssn بیاد بعدش بریم دنبال اجاره خونه یا اینکه مهم نیست و میتونیم خونه بدون ssn اجاره کنیم؟
پاسخ
سلام بچه ها
من دنبال یه اتاق یا هم خونه شددن تو سیاتل هستم
اگه کسی مایل به هم خونه شدن هست یا یه اتاق واسه اجاره سراغ داره بهم مسیج بده
مرسی
پاسخ
سلام بچه ها
من لاتاری 2014 بودم پارسال 2 ماه رفتم آمریکا به خاطره یه سری از مشکلات که اونجا واسم پیس اومد(شخصی) برگشتم
الان تقریبا 1 سال داره میشه که نرفتم
باید تا قبل از اکتبر آمریکا باشم
دنباله یه اتاق پیش یه خانواده یا هم خونه هستم
کسی رو میشناسین که مستاجر یا هم خونه بخواد؟
خیلی اورژانسیه Sad
مرسی
پاسخ
سلام دوستان

برای 2 ماه یه استودیو یا آپارتمان یک خوابه برای اجاره میخوام در ارواین کالیفرنیا
مرتب و تمیز باشه . دوستانی که موردی برای اجاره سراغ دارند لطفا پیام خصوصی بدن
لطفا با ذکر مشخصات کامل ، قیمت ، شرایط اجاره و عکس

متشکرم
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
پاسخ
دوستان سلام
یک اتاق در ویرجینیا منطقه فالس چرچ اجاره داده می شود اگر کسی تمایل داشت تماس بگیرید
نزدیک مترو و مرکز خرید -
5713456507 سارا
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
با سلام خدمت همه. لازم دونستم که چندتایی سایت برای تهیه خانه که خودم هم ازشون استفاده کردم بهتون معرفی کنم. مسلما سایت های دیگری هم هستند ولی من خودم با اینا برخورد داشتم و مناسب بودن:
1. اول از همه جایی رو که انتخاب کردید (ترجیحا نزدیک محل کار باشه براتون هزینه های کمتری داره) از نظر "امنیت" ، دسترسی محلی و امکانات موجود رو می توانید در سایت:
city-data.com
بررسی کنید. البته در قسمت (http://www.city-data.com/crime/) از نظر امنیت با جزییات نشون میده. یه کم هم توی سایت بگردید اطلاعات دیگه رو که بالا گفتم هم گیر میاد.
2. برای شروع با هزینه پایین مطمئنا راه هایی مثل زندگی با اقوام و آشنایان هست ولی اگه در محل انتخابی تون کسی رو ندارید می تونید از سایت www.airbnb.com استفاده کنید (bnb مخفف bed and breakfast) بعضی از مردم که اتاق یا اصلا خانه بزرگ دارن و می خوان پول دربیارن برای مدت "محدودی" اتاق یا خانه رو اجاره میدن که در مدت زمان کوتاه مقرون به صرفه است. البته گزینه هتل هم هست که کاملا به جیب خودتون بستگی داره. میتونید با تایین سقف قیمت و یا محدوده مورد نظرتون جای مناسب رو انتخاب کنبد ولی تاکید میکنم که حتما کامنت های افراد قبلی در مورد جا رو بخونین که آیا عکس هایی که گذشته واقعی هستند یا ازش راضی بودن؟
3. سایت zillow.com که برای خرید و فروش و اجاره خانه می باشد که کلی گزینه با انتخاب های مختلف آماده میکنه. این سایت ها درصد خودشون رو از اون فردی که تبلیغ کرده طبق توافق میگیرن بنابراین خیلی انتظار تغییر قیمت یا تخفیف نداشته باشید (گرچه zillow قیمت پیشنهادی فرد تبلیغ کننده رو با قیمت کارشناسی خودشون رو هم نشون میدن).
4. دست آخر هم سایت linkedin.com (اگه نظر من رو بخواین بهتر قبل هر چیز با این سایت شروع کنید) که می تونید رزومه کاریتون رو با مهارتاتون و تجربیات کاریتون توش به اشتراک بذارین و دنبال ""کار"" بگردید. البته می تونید حقوق های هر شغل را هم ببینبد ولی لازمش اینه ورژن premium سایت رو بخرین.

دست آخر براتون آرزوی موفقیت میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، Rock ، behjat ، behdadK ، Rooz ، nora-nora ، radman87 ، barfi1 ، مريم361 ، A_A ، nahid.t ، reza.aa ، mehdi2138
سلام دوستان من و همسرم 18 فوریه عازم لس آنجلس هستیم کسی مایل هست همخونه یا همسفر بشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

برای 26 روز از 4 فوریه یه استودیو یا آپارتمان یک خوابه برای اجاره میخوام در ارواین کالیفرنیا , مرتب و تمیز باشه . دوستانی که موردی برای اجاره سراغ دارند لطفا پیام خصوصی بدن
لطفا مشخصات و قیمت رو حتما برام بفرستین.

سپاسگزارم
Case Number:2014AS3XXX
3Person in case
Destination:Irvine,CA
Embassy:Yerevan
Move Time:Feb 2015
SSN:5 Days after Entry
Green Card: 42 Days after Entry
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam donbal ye vahed ye khabe dar san diego va losangeles hastam . dostani ke moredi soragh daran lotfan paiam khososi bezaran. mamnon
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستاني كه در منطقه valley لس آنجلس ميخوان ساكن بشن، اگه به كمك يا راهنمايي احتياج داشتين ميتونين واسم پيغام خصوصي بذارين در حد امكان سعي ميكنم كمكتون كنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستاني كه در منطقه valley لس آنجلس ميخوان ساكن بشن، اگه به كمك يا راهنمايي احتياج داشتين ميتونين واسم پيغام خصوصي بذارين در حد امكان سعي ميكنم كمكتون كنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان