کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات ما در اجاره خونه!
(2015-02-13 ساعت 01:38)sunyvail نوشته:  سلام

یک اتاق در یک خانه بسیار زیبا با قیمتی استثنائی در SF برا 1 ماه اجاره داده میشود

لطفا پیام بگذارید

سلام ببخشید WHERE IS SF
پاسخ
تشکر کنندگان:
بدون کردیت یا ضامن هم میشه خونه اجاره کرد؟کسی اگه میدونه راهنمایی کنه لطفا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 23:58)دختر پارس نوشته:  بدون کردیت یا ضامن هم میشه خونه اجاره کرد؟کسی اگه میدونه راهنمایی کنه لطفا.

بلی. ولی ضامن باید paystub یا فیش حقوقی نشون بده که تایید کنه درآمد کاقی نسبت به مقدار اجاره داره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 23:58)دختر پارس نوشته:  بدون کردیت یا ضامن هم میشه خونه اجاره کرد؟کسی اگه میدونه راهنمایی کنه لطفا.
بله بدون کردیت یا ضامن میشه خونه اجاره کرد. در این صورت بستگی داره کسی که به شما اجاره میده چه شرایطی براتون پیش بذاره. ممکنه بگه کرایه چند ماه رو پیش بدین یا ممکنه مبلغ Deposite رو ببره بالا که اون هم مهم نیست چون بالاخره در پایان قرارداد بهتون بر می گردونه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: amin arefi ، samane1363 ، Rira_1982
سلام
دوستان کسی تا به حال شده که مبلغ دپازیت بهش برنگرده یا مقدار زیادش به بهانه های مختلف کم بشه؟
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من اپارتمانی یک خوابه اجاره کردم در اورنج کانتی در نزدیکی ایرواین .خانم هستم و تنها زندگی میکنم اگر برای مدت خیلی کوتاه و موقت جایی بخواهید به من پیام خصوصی بدید چون سایت را زیاد چک نمی کنم.
در حال حاضر وقتم تقریبا ازاد است و شاید بتونم در یکسری کارهای اولیه هم راهنمایی و کمکتان کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، Sam-90 ، shadi79
(2015-07-03 ساعت 03:14)sasbk نوشته:  سلام دوستان
من اپارتمانی یک خوابه اجاره کردم در اورنج کانتی در نزدیکی ایرواین .خانم هستم و تنها زندگی میکنم اگر برای مدت خیلی کوتاه و موقت جایی بخواهید به من پیام خصوصی بدید چون سایت را زیاد چک نمی کنم.
در حال حاضر وقتم تقریبا ازاد است و شاید بتونم در یکسری کارهای اولیه هم راهنمایی و کمکتان کنم.

سلام دوست عزیز
ببخشید من وهمسرم و یک پسر 2 ساله 6 اگوست میرسیم لس انجلس کمکی که ما احتیاج داریم دیسترسی به صفحات اجاره ای روزنامه هفته بازاره چون روی سایت بروز نیست میخواهیم از اون طریق بتونیمخونه مورد نظرمونو اجاره کنیم فقط اگه بتونی از صفحات اجاره برای ما عکسی بزارین توی دو هفته به امدن ما ازتون ممنون میشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 13:05)hamidazimi نوشته:  

سلام دوست عزیز
ببخشید من وهمسرم و یک پسر ۲ ساله ۶ اگوست میرسیم لس انجلس کمکی که ما احتیاج داریم دیسترسی به صفحات اجاره ای روزنامه هفته بازاره چون روی سایت بروز نیست میخواهیم از اون طریق بتونیمخونه مورد نظرمونو اجاره کنیم فقط اگه بتونی از صفحات اجاره برای ما عکسی بزارین توی دو هفته به امدن ما ازتون ممنون میشیم
این ۲ صفحه واسه ۳ تا ۹ جولای هستش. امیدوارم به‌‌‌ دردتون بخوره --> -->
پاسخ
تشکر کنندگان: artam2 ، nora-nora ، amin arefi
(2015-07-10 ساعت 23:22)Maryam_Am نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 13:05)hamidazimi نوشته:  

سلام دوست عزیز
ببخشید من وهمسرم و یک پسر ۲ ساله ۶ اگوست میرسیم لس انجلس کمکی که ما احتیاج داریم دیسترسی به صفحات اجاره ای روزنامه هفته بازاره چون روی سایت بروز نیست میخواهیم از اون طریق بتونیمخونه مورد نظرمونو اجاره کنیم فقط اگه بتونی از صفحات اجاره برای ما عکسی بزارین توی دو هفته به امدن ما ازتون ممنون میشیم
این ۲ صفحه واسه ۳ تا ۹ جولای هستش. امیدوارم به‌‌‌ دردتون بخوره
۱۷ تا ۲۳ جولای --> -->
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Aghaman ، amin arefi
سلام كسي نزديك سن حوزه هست من و همسرم دنبال يه جاي مناسب براي يه حدود سه هفته هستيم يه آپارتمان يه خوابه كه خيلي گرون نباشه يا اگه سايتي هست كه بتونم از ايران زرزو كنم ميشه راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی تو آتلانتا دنبال همخونه ای نمیگرده? من قصد دارم اوایل مهر بیام آتلانتا دنبال خونه موقت میگردم
ممنون میشم راهنماییم کنید
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 19:37)nimamp3 نوشته:  سلام دوستان کسی تو آتلانتا دنبال همخونه ای نمیگرده? من قصد دارم اوایل مهر بیام آتلانتا دنبال خونه موقت میگردم
ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزيز تو فيس بوك ايرانيان اتلانتا را ادد كن اونجا احتمالاً به چيزايي پيدا كني
پاسخ
تشکر کنندگان:
اجاره اتاق در ویرجینیا
نزدیک مترو و شاپینگ سنتر
بهترین منطقه ویرجنیا
تماس ایران 09123027219
تماس وایبر 17033443830+
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 04:58)moqadam نوشته:  سلام
دوستان کسی تا به حال شده که مبلغ دپازیت بهش برنگرده یا مقدار زیادش به بهانه های مختلف کم بشه؟

معمولا به بهانه های مختلف از سر و تهش میزنن.
بعضی جاها یک آپشن هست که مبلغ کمتری رو به عنوان دیپازیت میدی ولی قابل برگشت نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، کسی در orange county, یا حتی لس آنجلس همخونه می خواد؟؟؟

ابوظبی *** 4xox *** ملاقات با افیسر: نیمه دوم مارچ *** وضعیت: کلییر 27 جولای*** ورود 4 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان