کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
[php]سلام دوستان ایا برای کسی نامه مصاحبه امده ؟اگه جوابتون مثبته لطفا pd خود را اعلام کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-27 ساعت 16:40)پروانه نوشته:  [php]سلام دوستان ایا برای کسی نامه مصاحبه امده ؟اگه جوابتون مثبته لطفا pd خود را اعلام کنید
منم کنجکاو شدم بدونم آنکارا چرا نوبت مصاحبه ها رو عقب انداخته و اینکه بالاخره دوستان نامه هاشون اومده یا خیر؟؟؟؟
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام همچنان در حال انتظار هيچ خبرى نيست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-28 ساعت 19:43)Ninashdd نوشته:  سلام همچنان در حال انتظار هيچ خبرى نيست

واي چرا اينطوري ميكنن اخه؟
راستي شما اون فرم الكترونيكي رو پر كرديد؟ توي يه گروه خوندم كه بعد از واريز پول دسترسيمونبراي پر كردنش باز ميشه
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-29 ساعت 11:46)montazerf4 نوشته:  

راستي شما اون فرم الكترونيكي رو پر كرديد؟ توي يه گروه خوندم كه بعد از واريز پول دسترسيمونبراي پر كردنش باز ميشه
سلام من هم پول واريز كردم و رسيد هم از nvc امد سال 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: montazerf4
(2015-01-29 ساعت 12:29)Ninashdd نوشته:  

فرم ٢٦٠ رو پر كرديد؟
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-30 ساعت 13:31)montazerf4 نوشته:  
(2015-01-29 ساعت 12:29)Ninashdd نوشته:  

فرم ٢٦٠ رو پر كرديد؟

سلام من خواهرم برام انجام داد دقيق يادم نيست
پاسخ
تشکر کنندگان:
واقعا چه بلايى سر اين سفارت آنكارا اومده كه مثل لاك پشت داره ميره جلو الان 2 ماه از كارنت شدن من ميگذره اما خبرى از وقت

مصاحبه نيست اين همه انتظار 13 سال يكطرف و اين وقت مصاحبه اعصاب نگذاشته براى ما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من یک سوال داشتم. مادر بزرگم ۴ سال قبل درخواست ویزا مهاجرتی ۱۳۰ داده برای پسرش (پدر من) و الان تازه درخواست اپروو (قبول) شده. حالا ۲ تا سوالم اینه که:
۱- آیا ۴ سال پیش مادربزرگم برای عروسش (مادر من) هم میتونسته درخواست ۱۳۰ بده یا فقط برای پسرش (پدر من) میتونسته اقدام کنه؟ خب آخه الان مادرم چطور بره آمریکا همراه پدرم؟
۲- الان ۱۰۰ روز گذشته از قبول شدن درخواست ۱۳۰ پدرم توسط USCIS ولی هنوز از NVC - National Visa Center خبری نشده. چکار باید کنیم؟ آخه گفته بودن که ظرف ۳۰ تا ۹۰ روزه نامه لازم برای گرفتن وقت سفارت را پست میکنن برای مادر بزرگم.
--- با تشکر از همه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-09 ساعت 21:51)boston نوشته:  سلام. من یک سوال داشتم. مادر بزرگم ۴ سال قبل درخواست ویزا مهاجرتی ۱۳۰ داده برای پسرش (پدر من) و الان تازه درخواست اپروو (قبول) شده. حالا ۲ تا سوالم اینه که:
۱- آیا ۴ سال پیش مادربزرگم برای عروسش (مادر من) هم میتونسته درخواست ۱۳۰ بده یا فقط برای پسرش (پدر من) میتونسته اقدام کنه؟ خب آخه الان مادرم چطور بره آمریکا همراه پدرم؟
۲- الان ۱۰۰ روز گذشته از قبول شدن درخواست ۱۳۰ پدرم توسط USCIS ولی هنوز از NVC - National Visa Center خبری نشده. چکار باید کنیم؟ آخه گفته بودن که ظرف ۳۰ تا ۹۰ روزه نامه لازم برای گرفتن وقت سفارت را پست میکنن برای مادر بزرگم.
--- با تشکر از همه

سلام
1- پرونده ی پدر شما شامل خانواده ی ایشون هم میشه . یعنی همسر و فرزندان زیر 21 سال
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-10 ساعت 13:00)babak.n نوشته:  
(2015-02-09 ساعت 21:51)boston نوشته:  سلام. من یک سوال داشتم. مادر بزرگم ۴ سال قبل درخواست ویزا مهاجرتی ۱۳۰ داده برای پسرش (پدر من) و الان تازه درخواست اپروو (قبول) شده. حالا ۲ تا سوالم اینه که:
--- با تشکر از همه

سلام
1- پرونده ی پدر شما شامل خانواده ی ایشون هم میشه . یعنی همسر و فرزندان زیر 21 سال

سلام مرسي از جوابتون.. يعني فرزندان زير ٢١ سال در زمان تقاضا دادن يا در زمان قبولي درخواست؟ فرم ١٣٠ قبول شده برا پدرم اما من ٢٠ سالمه. اما چون category F3 بوده فكر كنم يه ٦-٧ سال ديگه نوبت پدرم بشه. تا اون زمان من ديگه زير ٢١ نخواهم بود... پس آيا شامل حال من هم ميشه چون الان ٢٠ سالمه؟ تشششششششكر!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-10 ساعت 19:20)boston نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 13:00)babak.n نوشته:  
--- با تشکر از همه

سلام

سلام مرسي از جوابتون.. يعني فرزندان زير ٢١ سال در زمان تقاضا دادن يا در زمان قبولي درخواست؟ فرم ١٣٠ قبول شده برا پدرم اما من ٢٠ سالمه. اما چون category F3 بوده فكر كنم يه ٦-٧ سال ديگه نوبت پدرم بشه. تا اون زمان من ديگه زير ٢١ نخواهم بود... پس آيا شامل حال من هم ميشه چون الان ٢٠ سالمه؟ تشششششششكر!
دیگه شامل حال شما نمیشه.
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من از طریق مادرم سال 2008 اقدام کردم و حدود 1.5 ماه دیگه مصاحبه دارم. مشکل اینجاست که مادرم الان دو ساله که برگشته. من یک سری مدارک دال بر domicile بودنش تهیه کردم ولی نمیدونم اینها اطلاعات دقیق دارن یا نه. شنیدم یه سری چیزای دقیق میخوان. از یکی هم شنیدم خواستن مادرش Los Angeles Times همون روزو دست بگیره بره یجای معروف عکس بندازه. کسی در این مورد اطلاع داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-11 ساعت 15:20)FSB نوشته:  من از طریق مادرم سال 2008 اقدام کردم و حدود 1.5 ماه دیگه مصاحبه دارم. مشکل اینجاست که مادرم الان دو ساله که برگشته. من یک سری مدارک دال بر domicile بودنش تهیه کردم ولی نمیدونم اینها اطلاعات دقیق دارن یا نه. شنیدم یه سری چیزای دقیق میخوان. از یکی هم شنیدم خواستن مادرش Los Angeles Times همون روزو دست بگیره بره یجای معروف عکس بندازه. کسی در این مورد اطلاع داره؟

دوست عزیز شما در کدوم دسته قراردارید . چون تا جائی که من میدونم فعلا سال 2007 داره بررسی میشه و هنوز هم به خیلی از بچه های 2007 نوبت مصاحبه نداده اند و فقط در ویزا بولتن کارنت شدند.
باید مادرتون در زمان مصاحبه آمریکا باشند . وکلا خیلی تاکید روی این مسئله دارند که مطلقا به کنسول دروغ نگین . قبل از مصاحبه تمام رفت و برگشت ها را از روی سایتهای ایرلاینها چک می کنند. سال گذشته یکی از دوستان ما به دلیل گفتن دروغ که petitioner الان در آمریکاست و نبود کیسش باطل شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-12 ساعت 10:28)faya نوشته:  
(2015-02-11 ساعت 15:20)FSB نوشته:  من از طریق مادرم سال 2008 اقدام کردم و حدود 1.5 ماه دیگه مصاحبه دارم. مشکل اینجاست که مادرم الان دو ساله که برگشته. من یک سری مدارک دال بر domicile بودنش تهیه کردم ولی نمیدونم اینها اطلاعات دقیق دارن یا نه. شنیدم یه سری چیزای دقیق میخوان. از یکی هم شنیدم خواستن مادرش Los Angeles Times همون روزو دست بگیره بره یجای معروف عکس بندازه. کسی در این مورد اطلاع داره؟

دوست عزیز شما در کدوم دسته قراردارید . چون تا جائی که من میدونم فعلا سال 2007 داره بررسی میشه و هنوز هم به خیلی از بچه های 2007 نوبت مصاحبه نداده اند و فقط در ویزا بولتن کارنت شدند.
باید مادرتون در زمان مصاحبه آمریکا باشند . وکلا خیلی تاکید روی این مسئله دارند که مطلقا به کنسول دروغ نگین . قبل از مصاحبه تمام رفت و برگشت ها را از روی سایتهای ایرلاینها چک می کنند. سال گذشته یکی از دوستان ما به دلیل گفتن دروغ که petitioner الان در آمریکاست و نبود کیسش باطل شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: