کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
با تشكر از راهنماييتون.
ديروز و امروز درگير پاستور بوديم، واكسيناسيون انجان شد و كارت تزريقات زرد گرفته شد.

خلاصه كوتاهي براي دوستاني كه نامه مصاحبه انكارا ميگيرن:
١. اگر كارت زرد واكسيناسيون نداريد، ميريد پايينتر از ميدان انقلاب، ميدان پاستور، خيابان پاستور، خ١٢ فروردين و واكسيناسيون انجام ميديد. كزاز رو خودشون ميزنن، mmr و انفولانزا رو بيرون ميزنيد و گواهي تزريق ميبريد براشون كه اون ها را هم در كارت زرد تزريقتان ثبت كنن.
٢. براي اخذ ويزا در انكارا بايد از قبل اداره پستي را در سايت usvisa-info.com انتخاب كرده باشيد كه مداركتان پس از مصاحبه در انكارا به ان اداره ارسال بشه. در ان سايت ثبت نام ميكنيد و اداره پستي كه مي خواهيد مداركتان به ان ارسال بشه را انتخاب مي كنيد.
توجه: در همان سايت به ايرانيان پيشنهاد شده كه براي تسريع در پروسشان از فقط يك اداره و نشاني مخصوص كه خود سايت معرفي كرده استفاده شود. كه بنده هم همان رو انتخاب كردم. اسمش ulusptt هست تا جايي كه خاطرم هست.
٣. سايت doctorun.com سايتي هست كه يك ماه قبل از تاريخ معاينه بايد درونش وقت مديكال رو بگيريد. زودتر از يك ماه نميتونيد تاريخي را در سايت انتخاب كنيد، براي بزرگسالان بايد دير دير ديگه دوروز قبل از مصاحبتون وقت بگيريد كه جوابش قبل از مصاحبه اماده باشه. اگر كودك داشته باشيد هم ٤/٥ روز قبلش. به سايت بريد خودش توضيحات كامل رو داره.
٤. پليس +١٠ هم كه بايد درخواست گواهي سوء پيشينه بگيريد و بديد ترجمه. همچنين پيشنهاد ميشه كه اگر كارتان دولتي نيست يه گواهي شغلي ترجمه شده با خودتان ببريد.

تجربياتي كه تو اين ٢/٣ روز بعد از دريافت نامه مصاحبه بدست اوردم رو گفتم با دوستان قسمت كنم شايد كمك شما هم باشه.
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، ssprotest ، msar ، babak.n ، alibabax
سلام.امکان این که همه آزمایش ها اینجا انجام بشه هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2015-03-30 ساعت 12:24)Alisalimi نوشته:  با تشكر از راهنماييتون.
ديروز و امروز درگير پاستور بوديم، واكسيناسيون انجان شد و كارت تزريقات زرد گرفته شد.

خلاصه كوتاهي براي دوستاني كه نامه مصاحبه انكارا ميگيرن:
١. اگر كارت زرد واكسيناسيون نداريد، ميريد پايينتر از ميدان انقلاب، ميدان پاستور، خيابان پاستور، خ١٢ فروردين و واكسيناسيون انجام ميديد. كزاز رو خودشون ميزنن، mmr و انفولانزا رو بيرون ميزنيد و گواهي تزريق ميبريد براشون كه اون ها را هم در كارت زرد تزريقتان ثبت كنن.
٢. براي اخذ ويزا در انكارا بايد از قبل اداره پستي را در سايت usvisa-info.com انتخاب كرده باشيد كه مداركتان پس از مصاحبه در انكارا به ان اداره ارسال بشه. در ان سايت ثبت نام ميكنيد و اداره پستي كه مي خواهيد مداركتان به ان ارسال بشه را انتخاب مي كنيد.
توجه: در همان سايت به ايرانيان پيشنهاد شده كه براي تسريع در پروسشان از فقط يك اداره و نشاني مخصوص كه خود سايت معرفي كرده استفاده شود. كه بنده هم همان رو انتخاب كردم. اسمش ulusptt هست تا جايي كه خاطرم هست.
٣. سايت doctorun.com سايتي هست كه يك ماه قبل از تاريخ معاينه بايد درونش وقت مديكال رو بگيريد. زودتر از يك ماه نميتونيد تاريخي را در سايت انتخاب كنيد، براي بزرگسالان بايد دير دير ديگه دوروز قبل از مصاحبتون وقت بگيريد كه جوابش قبل از مصاحبه اماده باشه. اگر كودك داشته باشيد هم ٤/٥ روز قبلش. به سايت بريد خودش توضيحات كامل رو داره.
٤. پليس +١٠ هم كه بايد درخواست گواهي سوء پيشينه بگيريد و بديد ترجمه. همچنين پيشنهاد ميشه كه اگر كارتان دولتي نيست يه گواهي شغلي ترجمه شده با خودتان ببريد.

تجربياتي كه تو اين ٢/٣ روز بعد از دريافت نامه مصاحبه بدست اوردم رو گفتم با دوستان قسمت كنم شايد كمك شما هم باشه.
موفق باشيد
توضيحات شما درست است فقط كسي كه ايزان زندگي ميكنه نيازي به سو پيشنه نداره [/quote]
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

پاسخ
توي نامه مصاحبه اي كه براي ما اومده نوشته شده كه لازم هست.
قبلا توي سايت ها بنده هم خوانده بودم كه لازم نيست ولي الان نوشته اند كه لازم هست!
پاسخ
(2015-03-31 ساعت 21:59)Alisalimi نوشته:  توي نامه مصاحبه اي كه براي ما اومده نوشته شده كه لازم هست.
قبلا توي سايت ها بنده هم خوانده بودم كه لازم نيست ولي الان نوشته اند كه لازم هست!

شما کیستون چیه ؟؟
خیلی عجیبه
این همه سال من هیچوقت چنین چیزی نشنیدم
صراحطا خودشون میگن که اصلا سوء پیشینه ی ایران رو قبول ندارن !
پاسخ
تشکر کنندگان: Alisalimi ، msar
(2015-03-31 ساعت 21:59)Alisalimi نوشته:  توي نامه مصاحبه اي كه براي ما اومده نوشته شده كه لازم هست.

یکی از اقوام ما چند سال آلمان زندگی کرده بودن که سوءپیشینه رو گفتن از آلمان بگیرن
محال هست که از ایران چنین چیزی رو خواسته باشن
احتمالا شما 6 ماه بیشتر توی یک کشور دیگری هم مستقر بودید
پاسخ
از منم نخواستن ٦ مي مصاحبه دارم انكارا
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
بله بنده ٩ سال و تا سال ٩٤ المان زندگي كردم ولي توي نامه ما زده سوء پيشينه از كشوري كه الان توش زندگي مي كنيد كه ميشه ايران! پاسم هم پر ويزاي المان و اوروپا و چين هستش. شايد بخاطر اون باشه، نميدونم!
ما f4 هستيم و اواسط ارديبهشت در انكارا نوبت داريم.
پاسخ
(2015-04-02 ساعت 23:10)Alisalimi نوشته:  بله بنده ٩ سال و تا سال ٩٤ المان زندگي كردم ولي توي نامه ما زده سوء پيشينه از كشوري كه الان توش زندگي مي كنيد كه ميشه ايران! پاسم هم پر ويزاي المان و اوروپا و چين هستش. شايد بخاطر اون باشه، نميدونم!

سوپیشینه police certificateایران را سفارت ها قبول ندارند
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
(2015-04-02 ساعت 23:10)Alisalimi نوشته:  بله بنده ٩ سال و تا سال ٩٤ المان زندگي كردم ولي توي نامه ما زده سوء پيشينه از كشوري كه الان توش زندگي مي كنيد كه ميشه ايران! پاسم هم پر ويزاي المان و اوروپا و چين هستش. شايد بخاطر اون باشه، نميدونم!

شما باید هر چه سریعتر سوء پیشینه رو از کشور آلمان بگیرید وگرنه مثل فامیل ما میگن اول برید سوء پیشینه رو بیارید بعد دوباره پاس هاتون ببرید کنسولگری برای ویزا

تقریبا تا الان هیچ موردی مشاهده نشده که سوء پیشینه ایران رو بخوان
به نظرم برید تو سایت سفارت مورد نظر و براشون یک ایمیل بگذارید
حتما بهتون جواب میدن و از سردرگمی درمیایید
ذکر بکنید که آلمان زندگی کردید

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Alisalimi ، msar ، sib 24
با سلام به همه دوستان گل و دوستداشتنی و مهربوووووووووووووووووووووووون
من 1شنبه صبح به امید خدا میرسم آنکارا 2دوشنبه وقت دکتر انگان گرفتم و3شنبه وقت مصاحبه دارم .به نظرتون دکتر انگان همون روز 2شنبه جوابم رو میده؟؟؟؟؟اگه 3شنبه بعدالظهر جواب رو بده و من 3شنبه صبح بدون جواب مدیکال Sad برم اینترویو چی میشه ؟؟؟؟؟چون میترسیدم بلیط گیرم نیاد و فکر میکردم همون1شنبه میتونم برم دکتر اونگان اشتباه کردم 2 ماه پیش بلیط ترکیش ایر از اهواز خریدم 1.870.000تومان Sad حالا اگه بخوام عوضش کنم باید کلی جریمه بدم Sad باسپاس فراوووووووووووووووووووووووووون

category :F2B
prioritydate : 18july2006
case number :ank2009
current date :12 january2014
interview date :09 jone2015

پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
تمیدونم این چیه باب شده چند وقته؟ بعضی از بچه ها میان یک متنی رو توی چندتا تاپیک مختلف که ربطی به سوال هم نداره همزمان میفرستن !!!
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: samiraaa
(2010-02-20 ساعت 16:15)amir29 نوشته:  من تصور می کنم ابوظبی کلا از نظر رفت و آمد و اقامت راحت تر باشه

همسر من هتل و پرواز مستقیم ابوظبی گرفته هر وقت مصاحبه رفت نتیجش رو میگم بهتون
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Alisalimi
(2015-05-16 ساعت 02:44)samiraaa نوشته:  با سلام .... .به نظرتون دکتر انگان همون روز ۲شنبه جوابم رو میده؟؟؟؟؟اگه ۳شنبه بعدالظهر جواب رو بده و من ۳شنبه صبح بدون جواب مدیکال Sad برم اینترویو چی میشه ؟؟؟؟؟.......

نگران نباشید.تاریخ مصاحبه رو بگید تا عصر جواب رو میدن
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: samiraaa
[
با سلام .... .به نظرتون دکتر انگان همون روز ۲شنبه جوابم رو میده؟؟؟؟؟اگه ۳شنبه بعدالظهر جواب رو بده و من ۳شنبه صبح بدون جواب مدیکال Sad برم اینترویو چی میشه ؟؟؟؟؟.......

[/quote]

نگران نباشید.تاریخ مصاحبه رو بگید تا عصر جواب رو میدن
[/quote]

از صمیم قلب سپاسگزارم دوست عزیز خیالم رو راحت کردید .تَن کیو سُ ماچ

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان