کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2010-08-04 ساعت 22:28)Shayan1994 نوشته:  الآن 1 ماه و سه هفته و یک روز پر شد .

ولی نامه هنوز نیومده ،

به نظر شما چه کار کنم ؟
پیگیری کنم ؟
از NVC یا از جای دیگه ؟
با وکیل صحبت کنیم ؟
یه رراهنمایی کنید که من الآن باید چه کار کنم ؟

شایان عزیز

اولا شکر خدا کن . بعد هم حواستو روی کارهایی که برای رفتن باید انجام بدی متمرکز کن. پیگیری هم نیازی نیست. خودشون به موقع خبرتون می کنن. شما که این همه سال صبر کردید، چند روز هم روش. هر چقدر بیشتر فکر کنی، معذب تر خواهی شد. آرامش داشته باش . اگر خیلی برات مهمه ، petitioner تون می تونه زنگ بزن NVC و کنترل کنه که مدارکتون رسیده و آیا نقص داره یا نه.

البته هیج لزومی به این کار نیست، اما اگر خیالت آسوده تر میشه می تونید تماس بگیرید.

به قول معروف "اندکی صبر ، سحر نزدیک است "!
پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994 ، frozen mind ، pashaneco ، sohi
ما تقریبا ۱ هفته هست که فرم و مدارک دیگه و فرستادیم از Aguest 1
پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994
من 21جولای یعنی تقریبا یک ماه پیش civil document و فرم ds230رافرستادم و چند روز پیش که با nvc تماس گرفتم گفتند مدارک کامل شده و حالا در صدد گرفتن وقت مصاحبه از سفارت برای من هستند که البته نمیدونم چقدر طول میکشه ولی کسی که جواب من رو میداد گفت احتمالا مصاحبه در ماه سپتامبر خواهد بود.کیس من F4و محل مصاحبه من ANKهستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
وکیلمون با NVC چهار شنبه تماس گرفت .
بهش گفتند مدارکمون مراحل پایانیه و سه شنبه دو باره زنگ بزنه ، احتمالاً سه شنبه وقت مصاحبمون معلوم میشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
انگار منتظر بودن که من این موضوع را تو مهاجرسرا مطرح کنم.
الان که رفتم تو سایت دیدم کیس نامبر من هم ظاهر شده.
عجیبه ، 20 روز از اومدن نامه گذشته ، تازه یادشون افتاده تو سایت بذارن.
آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام با عرض تبریک اینکه وقت سفارتتون مشخص شده.
با عرض معذرت یک سؤال از خدمتتون داشتم، شما در این تاریخ مصاحبه قبل از 21 سال هستین یا طبق قانون مصوب سال 2002 مشکلی ندارین.
چون من تا 5 ماه دیگه 21 ساله میشم می خواستم ببینم که اگر وقت سفارت بعد از 21 سالگی شه مشکلی نداره.
البته یکی از دوستان در این سایت فرموده بودن که مشکلی پیش نمیاد مهم اینه که قبل از 21 سالگی اپلای کرده باشی.
خلاصه وضعیت در لینک زیر است.
اینجا
پاسخ
تشکر کنندگان: pashaneco
نصر من الله و فتح قریب !

بدین وسیله اعلام می شد که نامه دعوت به مصاحبه برای من هم رسید . گویا منتظر بودن تو مهاجرسرا به یه جایی برسم بعد وقت بدن ! آخرهای سپتامبر .

بنابراین از زمانی که مدارک آخر رو فرستادم تا الان شد دقیقا یک ماه و نیم ، و از زمان دریافت نامه دعوت به مصاحبه تا روز مصاحبه هم تقریبا همین حدود.

پاسخ
تشکر کنندگان: hanim ، Toranj ، pashaneco ، frozen mind ، Shayan1994 ، Kaveh90 ، Ashkan78 ، sasan_rock
سلام.
داداش من به همراه خواهرم چند وقت پیش کارنت شدن و همه ی مدارک و تمام پولارو هم واسشون فرستادیم. موقع تعیین وقت مصاحبه که شد یه نامه به داداشم اومد که شما تا 2 ماه دیگه 21 سالتون تمومه و خلاصه به گروه ف 2 ب منتقلش کردن. به خواهرم که 19 سالش بود وقت مصاحبه دادن و ویزاشم گرفت. اما داداشم افتاد با من!!

Periority Date:sep 2005
Category: F2B

تکمیل پرونده : ۱۶ مارچ ٢٠١١
در انتظار وقت مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، pashaneco
من هم امروز نامه دعوت به مصاحبه را دریافت کردم برای سپتامبر که از زمانی که مدارکم رو فرستادم تقریبا شد یک ماه البته نمیدونم که الان برای واکسیناسیون برم یا دو هفته مانده به پرواز وقت بهتری هستCool

فکر میکنم مصاحبه ما خیلی نزدیک و حتی شاید در یک روز باشه شاید همدیگر رو توی سفارت دیدیمWink

پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994 ، Kaveh90
کاوه عزیز
من نامۀ روز مصاحبه رو دقیقا در روز تولد 21 سالگیم دریافت کردم.
اما از اونجایی که طبق دستورالعمل nvc 60 روز قبل از تولدم از طریق نامه به آنها اطلاع داده بودیم و یکی دوبار هم از طریق تلفن از ایشان این مسئله را پرسیدیم، در جواب به ما گفتند که چون کیس شما از فلان مرحله ( دقیقا یادم نیست چی گفتن) گذشته و در انتظار تاریخ مصاحبه هستید ، اشکالی وجود ندارد.
حالا من یکی دو روزه که وسوسه شدم به سفارت آمریکا تو آنکارا نامه بدم و ازشون این مسئله رو بپرسم ولی هی به خودم میگم صبر کن، بالاخره مشخص میشه.
مسئله ای شده واسه خودشا
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90
خیلی ممنون از شما دوستان عزیز بخاطر جوابهایی که دادین.
ما تو مرحله ای هستیم که باید نامه ای واسمون بیاد که ازمون هزینه ها و مدارک را بخوان.
همش هم تو استرس اینم که آیا بشه همراه خانواده ام برم یا نه!
خلاصه وضعیت در لینک زیر است.
اینجا
پاسخ
(2010-08-18 ساعت 18:23)Kaveh90 نوشته:  خیلی ممنون از شما دوستان عزیز بخاطر جوابهایی که دادین.
ما تو مرحله ای هستیم که باید نامه ای واسمون بیاد که ازمون هزینه ها و مدارک را بخوان.
همش هم تو استرس اینم که آیا بشه همراه خانواده ام برم یا نه!

استرس نداشته باش، هر چند خود من از استرس زیاد مریض شده بودم.
ولی با اندکی صبر همه چیز انجام میشه .
این 21 سالگی هم بعد از مصاحبه من تکلیفش معلوم میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90
وای , خوش به حالت هستی بانو ، یه ذره از اون نامت به منم بده !!!
با ایمیل اومد ؟ یا پست ؟

ببینید ، من تا الان دقیقاً دو ماه و نه روز هست که صبر کردم ، ولی هنوز نیومده ، به وکیلمون هم که گفتم همه دوستای من نامشون بین 1 تا 2 ماه اومده ، پس چرا مال ما نیومده ، این جواب رو بهم داد :
your friend’s case may have taken that period of time but it doesn’t mean that yours will.
اینو که گرفتم داشتم دیوووووووووونه میشدم !!!!!!

پس حالا 2عا کنید مال ما هم بیاد ، یعنی میاد ؟!؟!؟!؟!
پاسخ
(2010-08-19 ساعت 10:35)Shayan1994 نوشته:  وای , خوش به حالت هستی بانو ، یه ذره از اون نامت به منم بده !!!
با ایمیل اومد ؟ یا پست ؟

ببینید ، من تا الان دقیقاً دو ماه و نه روز هست که صبر کردم ، ولی هنوز نیومده ، به وکیلمون هم که گفتم همه دوستای من نامشون بین 1 تا 2 ماه اومده ، پس چرا مال ما نیومده ، این جواب رو بهم داد :
your friend’s case may have taken that period of time but it doesn’t mean that yours will.
اینو که گرفتم داشتم دیوووووووووونه میشدم !!!!!!

پس حالا 2عا کنید مال ما هم بیاد ، یعنی میاد ؟!؟!؟!؟!

شایان جان کل نامه قابل شما رو نداره. کاش به دردت می خورد

برای من حدود 1.5 ماه طول کشید. نمی دونم به صورت کاغذی هم فرستادن یا نه اما همسر خواهرم که نماینده خودم در آمریکا معرفی کردم، ایمیل رو دریافت کردند و برای من هم فرستادند.

وکیلت هم حرف حساب زده : ) زیاد حساسیت به خرج نده. همین روزها خبرش میاد
پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994 ، pashaneco
برای من که خیلی بیش از اینها طول کشید شایان جان
فکر کنم در حدود چهار ماه در انتظار بودم.
ولی به قول معروف: ((دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره ))یا (( اندکی صبر، سحر نزدیک است ))
ایشالا به زودی نامۀ شما هم میرسه.
ضمنا جهت اطلاعت اگر برای نفر اصلی کیس ( که برای من، مادرم نفر اصلی هست) که کیس به نام اونه ، تو فرم DS230 یک آدرس ایمیل نوشته باشی ، نامه ها رو به اون آدرس برات میفرستن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان