کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2010-08-11 ساعت 09:13)mahdis نوشته:  دوستان سلام
وقت همگی بخیر
ما حدود 6 ماه هست که دالاس هستیم ، آپارتمان رو ۱ ساله قرارداد بستیم و الان که برای همسرم کار پیدا شده و محل کار ایشون با آپارتمان فاصله زیادی داره و میخواهیم جابجا بشیم میگن چون زودتر از موعد قرارداد میخواهیم بریم میگن باید مبلغ ۵۰۰$ باید جریمه پرداخت کنیم . ما میتونیم با یکی از دوستانی که قصد اومدن به دالاس دارن به توافق برسیم که ایشون جای ما بیان و ما دیگه این مبلغ رو ندیم و دوستی که میاد هم ، زمانی صرف گشتن آپارتمان نکنن .
موفق باشید

سلام
شما توی خود دالاس هستید؟ما توی مک اینی هستیم.دوست دارم اگر نزدیک باشید ملاقاتی با شما داشته باشم
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، free_free ، kourosh2011 ، maaref ، SH1A2R3 ، siakhatar666 ، mohamadir ، Alex 2014 ، milspider ، leader-m
سلام مهدیس خانم قبل از امدن به دالاس چطور میشه خونه برای یکماه اجاره کرد راهی داره؟ ما میخوایم اگه بشه اواسط اکتبر بیاییم اون طرفا.
شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، kourosh2011 ، SH1A2R3 ، siakhatar666 ، ghasoo ، mohamadir ، Alex 2014 ، milspider ، leader-m
سلام دوستان.کسی در حال حاضر تو دالاس و شهرای اطراف کالج زبان میره؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، SH1A2R3 ، mohamadir ، Alex 2014 ، milspider
(2010-08-13 ساعت 08:38)fidell نوشته:  سلام مهدیس خانم قبل از امدن به دالاس چطور میشه خونه برای یکماه اجاره کرد راهی داره؟ ما میخوایم اگه بشه اواسط اکتبر بیاییم اون طرفا.

سلام دوست عزیز
شما فقط برای ۱ ماه میخواهید ؟؟

چون من سوال کردم برای ۱ ماه جائی نیست که اجاره بدن ، با این حال با من در ارتباط باشد اگه موردی پیدا شد بگم خدمتتون
موفق باشید
(2010-08-13 ساعت 22:44)sib 24 نوشته:  سلام دوستان.کسی در حال حاضر تو دالاس و شهرای اطراف کالج زبان میره؟

سلام سیب عزیز
بله ما ریچلند کالج کلاس زبان میریم
سوالی هست ؟؟؟؟
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
سلام به همه دوستان
من هم قصد دارم در ابتداي كار، دالاس رو انتخاب كنم. احتمالا ماه اكتبر بليط بگيرم. در مورد گرفتن خونه براي چند ماه و رفتن به كلاس زبان نياز به كمك دوستان دارم.قصدم اينه كه اگه در ماههاي اول كار پيدا نكردم، حداقل در جهت تقويت زبان اقدام مثبتي انجام داده باشم.
[font=Verdana]Don't worry ... Be Happy[/font] Cool

شماره کیس: 2010AS00017xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 , July 01
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009 , August 01
کنسولگری: Ankara
تاريخ كارنت شدن: 2010 June
تاريخ دريافت نامه دوم : 2010 , 08 May
پاسخ
تشکر کنندگان: online27H ، Hossein81 ، free_free ، kourosh2011 ، maaref ، SH1A2R3 ، sam11 ، siakhatar666 ، ghasoo ، mohamadir ، mehdi2014 ، Alex 2014 ، milspider ، copol
(2010-08-15 ساعت 06:30)alphabeta نوشته:  سلام به همه دوستان
من هم قصد دارم در ابتداي كار، دالاس رو انتخاب كنم. احتمالا ماه اكتبر بليط بگيرم. در مورد گرفتن خونه براي چند ماه و رفتن به كلاس زبان نياز به كمك دوستان دارم.قصدم اينه كه اگه در ماههاي اول كار پيدا نكردم، حداقل در جهت تقويت زبان اقدام مثبتي انجام داده باشم.

سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر
هر کمکی از دست ما بر بیاد در خدمتیم
سوال ، کاری و یا کمکی خواستید ما هستیم
در ضمن کلاس زبان فکر خیلی خوبیه حتما" پیگیری کنید البته راهنمایتون میکنیم
موفق باشید
پاسخ
(2010-08-15 ساعت 10:00)mahdis نوشته:  

سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر
موفق باشید

ممنون. من فكر ميكردم كلاس زبان مجاني در دالاس هست، اما يك نفر ميگفت كلاس زبان مجاني فقط براي افرادي كه سيتيزن آمريكا هستن وجود داره. شما اطلاعي در اين مورد دارين؟

پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، SH1A2R3 ، mohamadir ، Alex 2014 ، milspider
(2010-08-16 ساعت 01:22)alphabeta نوشته:  

سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر
موفق باشید

ممنون. من فكر ميكردم كلاس زبان مجاني در دالاس هست، اما يك نفر ميگفت كلاس زبان مجاني فقط براي افرادي كه سيتيزن آمريكا هستن وجود داره. شما اطلاعي در اين مورد دارين؟

سلام
وقت بخیر
کلیساها کلاس زبان مجانی هست و یه سری کلاس ها هست که همکار همسرم گفتن مجانی هست و مدرسه هست و قرار به ما آدرس بدن ما بریم
کلاس زبان مجانی هست
هزینه کلاس های ما ۵۰$ و کتاب هم حدود ۴۰$
موفق باشید
پاسخ
(2010-08-16 ساعت 08:40)mahdis نوشته:  

سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر
موفق باشید

سلام
وقت بخیر
کلیساها کلاس زبان مجانی هست و یه سری کلاس ها هست که همکار همسرم گفتن مجانی هست و مدرسه هست و قرار به ما آدرس بدن ما بریم
کلاس زبان مجانی هست
موفق باشید

ممنون از پاسختون.
50 دلار براي هر ترم؟ ميشه در مورد زمانبندي كلاسها و سطح اونا كمي توضيح بدين؟

پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، kourosh2011 ، sorena ، siakhatar666 ، mohamadir ، Alex 2014 ، milspider
با سلام
مرسی مهدیس عزیز از اطلاعات خوب و دست اول شما . لطفآ در مورد پیدا کردن کار و حداقل دستمزد و پیدا کردن خانه جهت اجاره 2 ماهه هم صحبت بفرمایید . چون من کسی را امریکا ندارم و اطلاعات کافی هم در مورد امریکا ندارم و نیاز به یک نفر در ابتدا ورود جهت کمک و راهنمایی دارم و اگر دوستی جهت هم خانه یافت شود استقبال می کنم .( هنوز هم ایالتی جهت کار و زندگی انتخاب نکرده ام ) با توجه به اینکه تحصیلات دانشگاهی و 9 سال سابقه کار در رشته خودم را دارم آیا میشود مدرک ایران را آنجا تبدیل کرده و کار پیدا کرد چه مدت طول می کشد ؟ با تشکر جان منتظر یاری و راهنمایی سبز شما دوستان از آنسوی کره زمین هستم .
کیس نامبر :***13
تاریخ کارنت شدن: بولتن March 2010
دریافت نامه دوم: 15/5/2010
تاریخ مصاحبه اول : 26 may
تاریخ مصاحبه دوم : 3 August
کنسولگری: آنکارا
تاریخ دریافت کلیرنس: منتظرم
[color=#000080]تاریخ دریافت ویزا : مهر 89

ورود به امریکا : سیاتل ۲۷/۱/۲۰۱۱

پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، kourosh2011 ، maaref ، siakhatar666 ، ghasoo ، mohamadir ، Alex 2014 ، milspider
(2010-08-16 ساعت 17:11)alphabeta نوشته:  
(2010-08-16 ساعت 08:40)mahdis نوشته:  

سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر
موفق باشید

سلام
وقت بخیر
کلاس زبان مجانی هست
موفق باشید

ممنون از پاسختون.
50 دلار براي هر ترم؟ ميشه در مورد زمانبندي كلاسها و سطح اونا كمي توضيح بدين؟

سلام
وقت بخیر
۵۰$ برای ترم تابستون بود برای ترم های آینده رو نمیدونم احتماله اینکه ۱۰$ بالا پایین بشه هست . در خصوص سطح کلاس از شما تست میگیرن و تعین سطح میکنن و شما طبق اون کلاس بر میدارید میتونید کلاس پایین تر هم بردارید
موفق باشید
(2010-08-16 ساعت 23:49)jan نوشته:  با سلام
مرسی مهدیس عزیز از اطلاعات خوب و دست اول شما . لطفآ در مورد پیدا کردن کار و حداقل دستمزد و پیدا کردن خانه جهت اجاره 2 ماهه هم صحبت بفرمایید . چون من کسی را امریکا ندارم و اطلاعات کافی هم در مورد امریکا ندارم و نیاز به یک نفر در ابتدا ورود جهت کمک و راهنمایی دارم و اگر دوستی جهت هم خانه یافت شود استقبال می کنم .( هنوز هم ایالتی جهت کار و زندگی انتخاب نکرده ام ) با توجه به اینکه تحصیلات دانشگاهی و 9 سال سابقه کار در رشته خودم را دارم آیا میشود مدرک ایران را آنجا تبدیل کرده و کار پیدا کرد چه مدت طول می کشد ؟ با تشکر جان منتظر یاری و راهنمایی سبز شما دوستان از آنسوی کره زمین هستم .

سلام دوست عزیز
پیدا کردن کار بستگی به خودمون داره که توقع ما چی باشه از کار اگه سخت نگیرید کار هست ، حداقل دستمزد از ۷$ شروع میشه ( ساعتی ) و حداکثر ۱۲-۱۳$میتونید پیدا کنید . شما کی قراره که انشالله بیاید ؟؟؟
ما برای مدرک سوال کردیم گفتن بله میشه .
دوستانی که اومدن از فروشگاه ها شروع کردن و تا اینجا راضی هستیم ( خدا رو شکر )
خواهش میکنم
سوالی ، کاری ، کمکی خواستید ما در خدمتیم
موفق باشید
پاسخ
سلام به دوستان عزیز

میخواستم بدونم کسی در مورد شهر سنت انتونیو در تگزاس اطلاعاتی دارد که من راهنمایی بکنه؟متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، SH1A2R3 ، mitme ، mohamadir
سلام منم دست اخر دالاس رو انتخاب کردم-واسه اوایل 2011انشاالاه اونجام-اوضا کار و مسکن چهطوری-بازم مرسیییی دارین همتوووووونن
case:19###
Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، kourosh2011 ، SH1A2R3 ، ghasoo ، mohamadir
مهدیس خانم یه جایی خوندم بیشتر آمار رستوران ها در آمریکا به نسبت جمعیت در دالاس هستش ، چیزی در این مورد شنیدید یا نه؟

اگه اینجوری باشه اونجا بایستی کار تو رستوران ها زیاد باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: kourosh2011 ، SH1A2R3 ، sorena ، mohamadir ، milspider

سلام دوستان
من ی کاری تحقیق کوچک روی مدار جغرافیایی کره زمین (کمر بندکره زمین) انجام دادم و توی موقعیت جفرافیایی بین 30تا 40 درجه که رینج آب و هوایی آن شبیه به مرکز و شمال ایران هست به نکاتی پی بردم.
مثلا زیر خط 34 درجه که شهرهای ایالت تگزاس واقع شدن برابری داره با کرمان و جنوب اصفان و خوزستان (البته وضعیت کوهها در نواحی مختلف تاثیرگذاره)
حالا به عقیده شما می توان برحسب این شاخصه ها آب
و هوای مناطق متجانس در امریکا رو بحث و بررسی کرد؟
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، SH1A2R3 ، siakhatar666 ، mohamadir ، lighthouse ، milspider

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان