کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برگزاری گردهمایی مهاجرسراییان مقیم آمریکا
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s...iwloc=near

چقدر زیادیماااااا Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، payman R ، lexington
سلام این رو فقط جهت رجز خونی بعضیا که گفتن این گردهمایی برگزار نمی شه سریع بگم و برم که فردا به ادامۀ گردهماییمون بتونم برسم.گردهمایی ما امروز در پارک بلبوا ساعت3 بعد از ظهر شروع شد و تا 12 شب ادامه یافت. و فردا هم قراره بقیه اش رو بریم که دیگه جد وآباد گردهمایی درآد.
جاتون خالی خیلی خوش گذشت طوریکه می خواهیم حداقل هفته ای دو بار گردهمایی بذاریم تا بقیه دوستان هم از ایران برسند.
گردهماییمان خیلی مفید بود و همگی در عرض چند ساعت آنقدر با هم دوست و صمیمی شدیم که فکر می کنم روابطمانمان خیلی ادامه دارتر از این حرفها شود.جای همگی خالی!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: اليزا ، merdax ، ساشا ، honareirani ، ahmad2020 ، samin ، drkamrani1 ، behroozm ، m_s_1368 ، lexington
من که سر قولم هستم! 9تا20 اپریل کالیفرنیام،با قطارم میخوام از سن فرانسیسکو بیام لا!!!!
خلاصه بی مناسبت یه میتینگ بزاریم خوب میشه! من حیرون موندم اونهمه مهاجرسرایی توی LA الان کجان پس؟
باز اقلا این ms1368 بنده خدا درسته تنبله [عکس: haha.gif] ولی یه سازی میزنه بالاخره! من تو کف بقیه ام!
خلاصه روی من حساب کنین،طبق قرار
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، honareirani ، m_s_1368 ، lexington
توجه توجه
بدینوسیله به اطلاع میرساند گردهمایی مقیمان آمریکا هیچ گاه برگزار نخواهد شد .
این خط -------------- و این هم نشان <----------- (البته بر عکس)
کسانی که در گردهمایی شرکت کنند شناسایی و از این رو بسیار بسیار برایشان گران تمام خواهد شد .
من الله توفیقCool
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، lexington
بسیار عالی بود ، جو واقعاً صمیمی ! نمی دونیدددددد !! و گرنه از کانادا هم پا میشدید میومدید .
این میتینگ مشت محکمی بود بر تمام کسانی که گقتند میتینگ تشکیل نمی شود Big Grin

جا داره از تمام دوستان مخصوصاً : احمد و سارا تشکر محکم تری بنماییم. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani ، rasarasa ، lexington ، behroozm ، ahmad2020 ، drkamrani1
دوستان تمام کسانی که اعلام آمادگی کرده بودند و من قبلا لیست آنها را در یکی از ارسالهایم نوشته بودند آمدند ،فقط یکی از دوستان به دلیل اینکه گویا به سفر رفته بود نتوانست بیاید. ما 10 نفری شدیم ،خب از اول هم بیش از این نبودیم. دوستان همه از اهالی ولی آباد بودند و مهمانی از شهر دیگر نداشتیم .که البته باتوجه به دور بودن مسافتها در آمریکا قابل درک است. خلاصه که ولی آبادیها همه خوش قول هستند برایشان حرف در نیاورید.

در ضمن من به دوستان دالاسی پیشنهاد می کنم شما هم دور هم جمع شوید و از نزدیک با هم آشنا شوید، طبق تجربیات من ،برندگان لاتاری و مهاجرین جدید، بهترین آپشن برای دوستی و تبادل تجربه هستند و تا جاییکه من دیده ام ،همگی قابل اعتماد و از نظر سطح اجتماعی که در ایران داشته اند،نزدیک به هم هستند، پس مشترکات ذهنی فراوانی با هم دارند.همین که دغدغه ها نزدیک به هم است وهمه در شرایط مشابهی زندگی می کنند و مشکلات یکسانی دارند بین افراد نزدیکی و رفاقت و همدلی و صمیمیت ایجاد می کند.
از شانسی که دارید که همگی در یک شهرید و قابل دسترس، استفاده کنید.
ای بابا نکنه منتظرید من پاشم بیام دالاس شماها رو دور هم جمع کنم؟ !یکیتون داوطلب شه دیگه!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
اگه از دالاسي ها كسي اينكارو نمي كنه ، يكيتون براي من دعوتنامه بفرستيد كه باهاش بهم ويزا بدند پاشم بيام اونجا همه رو دور هم جمع كنم.Big Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، ChairMan ، Spiritual ، mahdis
(2010-04-05 ساعت 14:01)rasarasa نوشته:  دوستان تمام کسانی که اعلام آمادگی کرده بودند و من قبلا لیست آنها را در یکی از ارسالهایم نوشته بودند آمدند ،فقط یکی از دوستان به دلیل اینکه گویا به سفر رفته بود نتوانست بیاید. ما 10 نفری شدیم ،خب از اول هم بیش از این نبودیم. دوستان همه از اهالی ولی آباد بودند و مهمانی از شهر دیگر نداشتیم .که البته باتوجه به دور بودن مسافتها در آمریکا قابل درک است. خلاصه که ولی آبادیها همه خوش قول هستند برایشان حرف در نیاورید.

در ضمن من به دوستان دالاسی پیشنهاد می کنم شما هم دور هم جمع شوید و از نزدیک با هم آشنا شوید، طبق تجربیات من ،برندگان لاتاری و مهاجرین جدید، بهترین آپشن برای دوستی و تبادل تجربه هستند و تا جاییکه من دیده ام ،همگی قابل اعتماد و از نظر سطح اجتماعی که در ایران داشته اند،نزدیک به هم هستند، پس مشترکات ذهنی فراوانی با هم دارند.همین که دغدغه ها نزدیک به هم است وهمه در شرایط مشابهی زندگی می کنند و مشکلات یکسانی دارند بین افراد نزدیکی و رفاقت و همدلی و صمیمیت ایجاد می کند.
از شانسی که دارید که همگی در یک شهرید و قابل دسترس، استفاده کنید.
ای بابا نکنه منتظرید من پاشم بیام دالاس شماها رو دور هم جمع کنم؟ !یکیتون داوطلب شه دیگه!

ممنون از لطفتون و بسیار خوشحالم که با هم خوبید و دوست. من هم موافقم که غالباً ماها برای هم دوستان بهتری هستیم چون شرایط نزدیک تری به هم داریم. راستش اینجا فرد جدیدی اعلام آمادگی نکرد که بخوایم دور هم جمع بشیم. فقط علیرضای عزیز بود که با هم آشنایییم و مرتب همدیگرو می بینیم.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، rasarasa ، honareirani
آفرین بر بچه های «ولی آباد» و درود بر تکزاسی های هفت تیر کش

جا داره بنده به نوبه ی خودم بگم که خیلی دلم سوخت که فاصله ام زیاده و نمیتونستم بیام تا «ولی آباد» و جدی جدی دلم میخواست بین شما باشم؛ بیچاره دوستانی که توی ایرانند و لابد اونها هم خیلی دلشون میخواسته بین شماها باشند.

جناب تهرانی پور عزیز
یه جورایی انگار من به تکزاس نزدیکترم؛ ولی متاسفانه تا زمان تابستان و تعطیلی مدارس، نمیتونم خدمت برسم چراکه هم خودم بچه مدرسه ایم و هم دخترم. با اینحال اگه اقدامی کردید امیدوارم که بتونم بیام. در ضمن این «ولی آبادی»ها اگه زرنگند برای تابستان هم یه برنامه ای بذارند تا خراب شیم روی سرشون ن ن ن!!!!

همیشه ی روزگار خوش باد و دلتان شاد !!! منتظر شنیدن خبرهای بیشتری از گردهمآیی شما عزیزان هستم. راستی کی وقت دارید بشینیم پشت سر بقیه نخودچی بخوریم..... بهت گفتم که «سارا» با «احمد» یه ارتباطهایی داشتند؟ Cool زن اون یکی رو دیدی که چقدر خودش رو گرفته بود؟؟؟ Sad واه واه به اون یکی، هنوز هیچی نشده هی کلمه های انگلیسی رو وسط حرفهاش میگفت که واسه ما کلاس بیاد؟؟ Wink وای خواهر دیدی اون یکی رو؟ دور از همه از بس میخوره اینجوری شیکمش گنده بود؟؟ !!! Rolleyes

پیروز باشید....ارادتمند حمید......بدرود
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، tehranipoor ، rs232 ، honareirani ، payman R ، kianoush
سلام به همه دوستان
ما کامپیوتر نداشتیم و تازه این تاپیک رو دیدیم . ما دالاس هستیم و با گردهمایی موافق هستیم
منتظر هستیم
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington
آره تابستون باشه كه هم من بتونم بيام هم lexington Wink
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington
سلام
من تو Boston تک و تنها چرا نمی خواین اینجا همدیگرو ببینین ؟؟ اگر تو شهرهای بزرگ هم باشه من فکر می کنم حداقل 20 نفر جمع می شن . این خودش یک جمع شدن خوبه . حتی ممکنه با نفرات کمتر باشه ولی خیلی چیزا رو میشه با هم مشورت کنیم و کلی هم چیز یاد بگیریم.
تو Boston کیهست همسن الان اعلام کنه .

شهرام
پاسخ
تشکر کنندگان:
من که اومدم به همــــگی سر میزنم Big Grin
فقط مونده قبولی تو لاتاری
بقیش حله
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani
فکر کنم خانواده های مثل من که تنها باشند و کسی نداشته باشند زیاد هستند پس چقدر خوبه که یک روز در کنار هم باشیم و خانواده ها با هم آشنا شوند اگر موافقید هستید یک روز را در نظر بگیرید و گردهمایی در میسن پارک داشته باشیم . هرکسی موافق است برایم پیغام بگذارد و یک روز خاصی را اعلام کند. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، fairwall
سلام کتایون جان

میشه لطف کنی بگی این میسن کجاست و شامل بچه های کدوم منطقه میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان