کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آموزش زبان انگلیسی
به نظر من ابتدا سعی کنید پایه انگلیسی رو یاد بگیرید که این کار با اموزشگاه رفتن مرتفع میشه حالا چون اکثر ما (بغیر از اون عده که از قبل دستی بر آتش داشتند و از قبل آموزش های دیدند) تا اونجا که من می دونم اکثر اموزشگاه های ایران بر پایه انگلیسی امریکایی هست تدریس شون، جدای از اینکه یکجا اسم در کرده و میگن خیلی خوبه.... یه نکته رو باید در نظر بگیرید که ظرفیت کلاس های اونجا چند نفره است ایا استاد میرسه با شما بخوبی کار کنه؟!؟!؟ یا از طرف دیگه اساتید اش ایا واقعا کیفیت لازم رو دارند یا نه ؟ سواد لازم!

به هر حال با توجه به سلیقه و مشاوره دوستان و تمکن خودتون یه جا رو انتخاب کنید و ذهن تون رو خیلی در گیر نکنید.

حالا چیزی که مهمه شما باید انگلیسی رو امریکایی صحبت کنید که البته نباید این رو با لحجه امریکایی اشتباه گرفت.
چیزی که اموزشگاه یاد میده پایه است ولی در بطن جامعه از slang , phrase , expression , idiom , .... استفاده میشه که به کرات در انگلیسی یه امریکایی (البته در بریتیش هم هست اما ما می خواهیم در امریکا زندگی کنیم) استفاده میشه و بدون دونستن اون ها شما واقعا گیج میشین.

تو این مرحله باید از کتاب ، فیلم ، اخبار ، ... استفاده کنید.

در هر صورت برای شما ارزوی موفقیت میکنم

(2013-09-30 ساعت 13:55)kamix نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
من 7 ماه فرصت دارم داخل ایران که زبانمو تقویت کنم با خوندن پست های این تاپیک متوجه شدم که برای زندگی در آمریکا انگلیسی را باید با لهجه آمریکایی آموزش ببینیم ،می خواستم لطف کنید اکر آموزشگاه خوبی رو سراغ دارید که دوره های فشرده مکالمه زبان با لهجه آمریکایی داره معرفی کنید .اگر در قوانین سایت تبلیغ محسوب میشه بی زحمت پیغام خصوصی بذارین
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، amin arefi ، Saeedv13 ، sib 24 ، kamix ، msar
با سلام خدمت همه ، دوستان عزيز اگر كسي از شما قصد يادگيري زبان داره بنده كلاس خصوصي در موسسه كيش اير تهران با يكي از اساتيد معروفش ميخوام بگيرم خوشحال ميشم يك نفر يا دو نفر ديگه اضافه شن ، چون اولا شرايطمون يكي هست يعني از قبول شده هاي لاتاري هستيم باهدفي يكسان و سيستم آموزش استاد امريكن هست دوم اينكه هزينه كلاس خصوصي تقسيم ميشه ، هركس تمايل داشت با پيام خصوصي هر چه سريعتر بنده رو در جريان بذاره
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام خسته نباشید.میدونم که شما تجربه بالایی دارید.میخواستم بدونم اگه بچه کلاس اول را در ایران بگذرونه تا پایه فارسی ان قوی بشه و بعد برای شروع کلاس دوم بیاد امریکا بهتره؟ویا نه از همون کلاس اول بیاد امریکا و شروع کنه؟ممنون
Shyافسوس چقدر زود دیر میشه
پاسخ
سلام
دوستان اگر کسی قصد داره کلاس خصوصی ایلتس بر داره برام پیغام بذاره ، تا باهم برداریم.هدف من آکادمیک هست 6.5
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، WandaLinge
سلام
بعضی از دوستان احساس می کنند کسایی که توی ایران هستند اساتید خوبی نیستند pronunciation ضعیفی دارند این موسسات و خانه های زبان خیلی استاد های جالبی نداره اساتید با سواد و کار درستی که دانشگاه درس زبان خونند بچه هایی که لیسانس و فوق لیسانس در دانشگاه تهران و تربیت مدرس گرفتند و الان در حال خوندن دکتری رشته آموزش زبان در چنین دانشگاه هایی هستند خودشون 20 تا native هستند
ولی این دسته از اساتید هیچ وقت نمی یاند توی آموزشگاه به خاطر 40 یا 50 تومان به شما زبان اصولی کار کنند

سعی کنید پیش کسی انگلیسی یاد بگیرید که اصولی بهتون آموزش بده این تجربه من در یادگیری زیان و تا شما استاد دانشگاه مثلا فرودسی مشهد یا تربیت مدرس باهاتون انگلیسی صحبت نکنه شما هیچ وقت تفاوت اجساس نمیکنید با فردی که اصلا رشتش زبان نیست و کوجه بازاری توی حتی آمریکا با آزمون خطا یاد گرفته
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، زری وحدتی ، msar ، LindaHah
سلام دوستان
یه خواهشی داشتم
دنبال یه سری منابع ساده هستم که بتونم خودمو برای آیلتس آماده کنم
اگه کتابی چیزی میشناسید بهم معرفی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، JackieLyday
(2014-04-27 ساعت 19:25)manis نوشته:  سلام دوستان
یه خواهشی داشتم
دنبال یه سری منابع ساده هستم که بتونم خودمو برای آیلتس آماده کنم
اگه کتابی چیزی میشناسید بهم معرفی کنید

سلام
خود من از این منابع استفاده می کنم و بسیار منابع اصولی و خوبیه
نویسنده این کتاب هم دکتر سید حسن سید رضایی که دکتری آموزش زبان انگلیسی و در دانشگاه تربیت مدرس تحصیل کرده ،در این کتاب ها علاوه بر اینکه با آیتم های آیلتس آشنا می شید استراتژی های آزمون آیلتس هم آشنا می شید نمونه های زیادی هم مثال زده
کتاب (Sharp IELTS Reading) انتشارات رهنما
کتاب (Sharp IELTS Writing) انتشارات رهنما
اما بخش Speaking
کتاب TOP IELTS Speaking انتشارات سرفراز
که نویسنده آقای دکتر سید رضایی آقای دکتر فرید قائمی

در خصوص  
listening
new insight into ielts
cambridge ielts که 9 تا کتاب
اگر این بخش مشکل دارید میتونید از کتاب های Tactics For Listening که سه سطح داره شروع کنید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، asher ، msar ، Vanessaceart ، Debraphome
سلام دوستان. دخترم 4 سال و نیمه است. کدوم موسسه زبان بذارمش که امریکن باشه و بیشتر تاکیدشون روی مکالمه باشه؟ ممنون
پاسخ
سلام به همه
برای دوستان مهاجر خودخوان.
این تجربه پیشنهادی من بر اساس خرید تمام مجموعه های آموزشی زبان موجود در بازاره و توسط خودم بدست اومده برای خودخوان.
کامل ترین مجموعه زبان تصویری خود خوان مجموعه 4 دی وی دی انگلیش تودی هست (فقط گران نخرید قیمت واقعیش 9 هزار تومنه و فقط از کتاب فروشی بخرید)
لهجه بریتیش داره اما مهم نیست چونکه تفاوت ها رو با امریکن میگه و در اصل هر دو لهجه رو تا حدوی با هم آموزش میده
بسیار کامل هستش به شرطی که تمام جملات کاربردی رو یاد بگیرید و تمرینات رو کامل درس به درس انجام بدید.تو همین مجموعه قواعد زبان رو هم یک معلم نیتیو کامل و ساده بصورت تصویری تدریس میکنه ( باید تمام جملات قشنگ این مجموعه رو با تکرار و تکرار ملکه ذهن خودتون کنید)
در کنار این مجموعه کتاب های انگلیش ریزالت(بریتیش) که بر عکس سایر مجموعه کتاب ها خسته کننده نیستند و برای خود خوان جذاب هستند رو هم بخونید البته
این مجموعه آموزش تصویری اسپکینگ هم داره و جواب تمام فعالیت های کتاب رو هم در پایان هر کتاب نوشته و دیگه تقریبا نیاز به هیچ معلمی ندارید
تاکید انگلیش ریزالت اسپکینگ هست و کتاب های ریزالت با آموزش از صفر گنجینه لغات شما به مرور بیشتر و بیشتر میکنه.
بعد خوندن اینها بسته به هوش تون نیاز به 2 تا 6 ماه کلاس اسپکینگ دارید برای روان شدن و کاربردی کردن تمام کلمات و قواعد یاد گرفته شده
چرا 2 تا 6 ماه فقط مکالمه ؟؟؟ چونکه شما نیاز به مکالمه روون دارید و قرار نیست برای آزمون های مثل تافل و آیلتس فقط برا قبولی خودتون رو آماده کنید. من افرادی رو میشناسم نمره 7 ایلتس دارند اما اسم خیلی چیزهای ساده رو به انگلیسی نمیدونند چرا؟چون فقط نمره زبان رو با تکنیک آزمون گرفتند اما قراره ما یادگیری زبانه نه نمره گیری.
با آرزوی موفق برای همه دوستان خودخوان.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، redbull ، farzad021 ، sib 24 ، msar ، foruzanfar
(2015-04-09 ساعت 03:14)reza0611 نوشته:  سلام به همه
برای دوستان مهاجر خودخوان.
این تجربه پیشنهادی من بر اساس خرید تمام مجموعه های آموزشی زبان موجود در بازاره و توسط خودم بدست اومده برای خودخوان.
کامل ترین مجموعه زبان تصویری خود خوان مجموعه 4 دی وی دی انگلیش تودی هست (فقط گران نخرید قیمت واقعیش 9 هزار تومنه و فقط از کتاب فروشی بخرید)
لهجه بریتیش داره اما مهم نیست چونکه تفاوت ها رو با امریکن میگه و در اصل هر دو لهجه رو تا حدوی با هم آموزش میده
بسیار کامل هستش به شرطی که تمام جملات کاربردی رو یاد بگیرید و تمرینات رو کامل درس به درس انجام بدید.تو همین مجموعه قواعد زبان رو هم یک معلم نیتیو کامل و ساده بصورت تصویری تدریس میکنه ( باید تمام جملات قشنگ این مجموعه رو با تکرار و تکرار ملکه ذهن خودتون کنید)
در کنار این مجموعه کتاب های انگلیش ریزالت(بریتیش) که بر عکس سایر مجموعه کتاب ها خسته کننده نیستند و برای خود خوان جذاب هستند رو هم بخونید البته
این مجموعه آموزش تصویری اسپکینگ هم داره و جواب تمام فعالیت های کتاب رو هم در پایان هر کتاب نوشته و دیگه تقریبا نیاز به هیچ معلمی ندارید
تاکید انگلیش ریزالت اسپکینگ هست و کتاب های ریزالت با آموزش از صفر گنجینه لغات شما به مرور بیشتر و بیشتر میکنه.
بعد خوندن اینها بسته به هوش تون نیاز به 2 تا 6 ماه کلاس اسپکینگ دارید برای روان شدن و کاربردی کردن تمام کلمات و قواعد یاد گرفته شده
چرا 2 تا 6 ماه فقط مکالمه ؟؟؟ چونکه شما نیاز به مکالمه روون دارید و قرار نیست برای آزمون های مثل تافل و آیلتس فقط برا قبولی خودتون رو آماده کنید. من افرادی رو میشناسم نمره 7 ایلتس دارند اما اسم خیلی چیزهای ساده رو به انگلیسی نمیدونند چرا؟چون فقط نمره زبان رو با تکنیک آزمون گرفتند اما قراره ما یادگیری زبانه نه نمره گیری.
با آرزوی موفق برای همه دوستان خودخوان.

در مورد کتاب حق با شماست
آموزشگاهی که من میرفتم این کتاب را به همراهOXFORD WORD SKILL و OXFORD GRAMMAR تدریس میکرد (و کتابهاشم همگی چاپ آکسفورد بودن و با بهترین کیفیت و اساتید همه از آکسفورد لایسنس گرفته بودن و مداک مارو هم آکسفورد صادر میکرد)
پیشنهاد من اینه که پایه رو در آموزشگاه قوی کنید که بتونید خودتون راه رو ادامه بدید
اما دقت کنید چه آموزشگاهی انتخاب میکنید
و بهترین کتابها هم همین 3 سری کتاب چاپ آکسفورد هستند
واقعا از هر لحاظ بی نقص هستن
برای خودخوان هم همین مجموعه انگلیش تودی خیلی خیلی خوبه همونطور که شما فرمودید،اما
English Today هم 26 دی وی دی هست در اصل! حالا شاید شما یه سطح خاص رو دارید که 4 دی وی دی هست
میتونید از اینــــــــــــجا دانلود هم بفرمایید
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: reza0611 ، msar
سلام خدمت دوستان مهاجر سرایی.خود بنده به عنوان کسی که پنج سال و شش ماه تو اموزشگاه گزرونده یه نصیحتی دارم.درسته که برخی دوستان اموزشگاه رو توصیه نمیکنن ولی اگه چند ترمی ر. اموزشگاه شرکت کنین هم باعث میشه پایه قوی تر بشه هم کسی رو دارین که تو کلاس باهاش انگلیسی صحبت کننین.ولی بازم تا تو موقعیت قرار نگیرین اگه کل عمرتونم تو موسسه ها بگزرونین بازم کم میارین.اگه میخواید خودتوون از گرامری خودتونو قوی کنین کتاب toefle موسسه long manخیلی خوبه که جاپ امریکاس.خودمم تو اموزشگاه همینو میخونم و از لحاظ قواعد خیلی خوبه.اگه برای لغات میخواین کتاب1100هم خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان: javadgorgani ، sib 24 ، msar
English Today هم 26 دی وی دی هست در اصل! حالا شاید شما یه سطح خاص رو دارید که 4 دی وی دی هست

...................................................................................................................................................

بله من هم اول رفتم و مجموعه 26 دی وی دی رو خریدم که بعد متوجه شدم چه کلاه گشادی سرم گذاشتند
شما میتونید پکیج فشرده 4 دی وی دی رو بخرید که فقط نوع فرمت ذخیره فایل ها کم حجم هستش و مثل 26 دی وی دی کامله
فریب سایت های جعلی بدون نشان اعتماد رو نخورید دانلود رایگان این سایت ها اکثرا تله ست که شما ترغیب بشید و خرید اینترنتی کنید و برای شما بجای 50 هزار تومن پول مجموعه ، یک سی دی سوخته بفرستند مثل سایت میهن دانلود که این کلاه رو سر من گذاشت
من الان 4 دی وی دی رو 9800 خریدم
بله کتاب های اکسفورد هم کتاب های عالی هستند سطح زرد و قرمزش رو دارم
در مورد 1100 کتاب بسیار سختی هست برای شروع و دلزگی ایجاد میکنه بخصوص اینکه سطح بندی نیست

این منابع جذاب ترین منابع برای خودخوان هستند
انگلیش تودی
انگلیش ریزالت
فور کرنر های همراه سی دی تصویری اثر جکسی ریچارد
حواستون باشه فور کورنر حجیم نخرید یک نمونه جدید اومده که کتابهای نازکی هستند
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، msar ، WandaLinge ، JackieLyday
سلام

از دوستانی که قصد مهاجرت دارن یا مهاجرت کردن لطفا راهنمایی کنید کدوم موسسه رو برای یادگیری زبان انتخاب کردین ؟ خیلی دوست دارم بدونم کسانی که پاییه ضعیف یا متوسط دارن و قصد مهاجرت دارن براشون کدوم موسسه بهتره و قبل از مهاجرت شون از چه طریق مهارت صحبت کردن و گوش دادن شون رو بالا بردن .. البته توضیحات دوستان رو چند صفحه اول خوندم من واقعا سردرگم شدم درباره موسسات هم تو هر سایتی هرکسی هم یه چیزی میگه ..

یه نکته اینکه من تمایل دارم موسسه ای رو برای یادگیری زبان انتخاب کنم که به صورت مختلط کلاس ها رو برگزار میکنه برای من مزیتش اینه که علاوه بر اینکه میشه همراه یا دوست مون (خانم یا اقا) هم تو یه کلاس باشه به نظرم کلاس مختلط تو انگیزه بیشتر و تلاش برای یادگیری تاثیر داره والبته اعتماد به نفس برای صحبت کردن هم به نظر من بالاتر میره Tongue

ممنون میشم دوستان به خصوص دوستانی که قصد مهاجرت دارن یا مهاجرت کردن تجربه ای اگر دارن به اشتراک بذارن
پاسخ
تشکر کنندگان: asher ، sce ، msar
دوستان آندرلاین که در آدرس ایمیل ها استفاده میشه به انگلیسی اسم دیگه ایی هم داره! کسی میدونه چیه؟
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: Vanessaceart
(2015-05-06 ساعت 14:15)Haghighat نوشته:  دوستان آندرلاین که در آدرس ایمیل ها استفاده میشه به انگلیسی اسم دیگه ایی هم داره! کسی میدونه چیه؟

underscore عامیانه تر هست
همچنین این ها هم استفاده میشه:
understrike, underbar, low line, downspace, low dash
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، vahidbaq ، JackieLyday

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان