کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هیوستون، ایالت تگزاس
(2016-07-18 ساعت 11:49)بهزااد نوشته:  دوستان مقیم هیوستون, چند تا سوال دارم, ممنون میشم پاسخ بدید...

طبیعتا هیچ وقت تبلیغات شبیه واقعیت به صورت محض نیست. البته اگر شما مبلغ هشتصد دلار برای یه خوابه دیدین نباید جای بدی باشه و معمولا اون محوطه و فضا رو به احتمال زیاد خواهید دید. بازم تاکید می کنم برای پسندیدن یه خونه حتما باید حضوری برین و ببینین. آپارتمانها معمولا یه واحد رو برای تبلیغ آماده می کنن و بعضا در زمان بازدید مشتری هم همون جا رو نشون میدن.
مبلغ اشاره شده در وبسایت مبلغ ماهیانه کرایه شماست اما هزینه تاسیسات به غیر از برق به اون اضافه میشه. هزینه هایی مثل آب و فاضلاب و جمع آوری زباله و غیره. بین 40 تا 70 دلار فک کنم تخمین خوبی باشه. من خودم 55 تا میدم. برق هم که کلا داستان جداگانه ای داره و اصلا به سیستم کرایه آپارتمان ارتباطی نداره. تقریبا به استثنایی تاسیسات شما هزینه اضافه دیگه ای پرداخت نمی کنین. البته در زمان انعقاد قرارداد شما بابت فرم پرکردن و رجیستر کردن یک بار باید هزینه هایی رو بدین. فکر کنم یه دویست تایی مجموعا میشه. مضافا این که یه دپازیت هم به عنوان ودیعه نزد آپارتمان به امانت می مونه.
عمدتا وسایل توی خونه شامل سیستم سرمایش گرمایش ، یخچال، گاز و مایکروویو و ماشین ظرفشویی هست. اگر تو واحد انتخابی لباسشویی و خشک کن هم باشه مبلغی از بابت اون شما رو شارژ می کنن ماهیانه. اگر هم نباشه که رایگان از لاندری آپارتمان استفاده می کنین که توصیه من اینه که حتما این یه قلم رو سعی کنین بگیرین. حتی می تونین اون رو کرایه هم بکنین. بقیه وسایلی که تو عکسای وبسایت میبینین رو خودتون باید زحمت بکشین و بحرین. تایویرین، میز و مبل و سرویس خواب و ...
امیدوارم تونسته باشم جواب سوالات شما رو بدم.
سوالی بود می تونین همینجا مطرح کنین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
(2016-07-19 ساعت 06:35)sce نوشته:  
(2016-07-18 ساعت 11:49)بهزااد نوشته:  دوستان مقیم هیوستون, چند تا سوال دارم, ممنون میشم پاسخ بدید...

طبیعتا هیچ وقت تبلیغات شبیه واقعیت به صورت محض نیست. البته اگر شما مبلغ هشتصد دلار برای یه خوابه دیدین نباید جای بدی باشه و معمولا اون محوطه و فضا رو به احتمال زیاد خواهید دید. بازم تاکید می کنم برای پسندیدن یه خونه حتما باید حضوری برین و ببینین. آپارتمانها معمولا یه واحد رو برای تبلیغ آماده می کنن و بعضا در زمان بازدید مشتری هم همون جا رو نشون میدن.
مبلغ اشاره شده در وبسایت مبلغ ماهیانه کرایه شماست اما هزینه تاسیسات به غیر از برق به اون اضافه میشه. هزینه هایی مثل آب و فاضلاب و جمع آوری زباله و غیره. بین 40 تا 70 دلار فک کنم تخمین خوبی باشه. من خودم 55 تا میدم. برق هم که کلا داستان جداگانه ای داره و اصلا به سیستم کرایه آپارتمان ارتباطی نداره. تقریبا به استثنایی تاسیسات شما هزینه اضافه دیگه ای پرداخت نمی کنین. البته در زمان انعقاد قرارداد شما بابت فرم پرکردن و رجیستر کردن یک بار باید هزینه هایی رو بدین. فکر کنم یه دویست تایی مجموعا میشه. مضافا این که یه دپازیت هم به عنوان ودیعه نزد آپارتمان به امانت می مونه.
عمدتا وسایل توی خونه شامل سیستم سرمایش گرمایش ، یخچال، گاز و مایکروویو و ماشین ظرفشویی هست. اگر تو واحد انتخابی لباسشویی و خشک کن هم باشه مبلغی از بابت اون شما رو شارژ می کنن ماهیانه. اگر هم نباشه که رایگان از لاندری آپارتمان استفاده می کنین که توصیه من اینه که حتما این یه قلم رو سعی کنین بگیرین. حتی می تونین اون رو کرایه هم بکنین. بقیه وسایلی که تو عکسای وبسایت میبینین رو خودتون باید زحمت بکشین و بحرین. تایویرین، میز و مبل و سرویس خواب و ...
امیدوارم تونسته باشم جواب سوالات شما رو بدم.
سوالی بود می تونین همینجا مطرح کنین.
موفق باشین.

دوست عزیز بابت پاسخ سوالاتم بینهایت سپاسگذارم, دو سوال دیگه برام پیش, یکی.اینکه این دیپازیت تقریبا مبلغش چقدر میتونه باشه و ایا بهمون برگردونده میشه ؟
دومی هم.اینکه برای خرید وسایلی که گفتید تقریبا چقدر باید هزینه بکنیم؟ میشه دست دوم بخریم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha ، alirezafarhang81
(2016-07-15 ساعت 06:03)saed.asefi نوشته:  سلام بر دوستان
من به همراه همسر و فرزندم حدود ۴روزاست که وارد هیستون شده ایم و به دنبال کار میگردم .
من حدود ۲۳ سال دبیر آموزش پرورش در ایران بودم در مقطع هنرستان در رشته های نقشه کشی صنعتی و ساخت و تولید
و متالورژی سابقه تدریس دارم و همچنین آشنا با نرم افزارهای اتوکد سالیدورک کتیا و پرو اینجینیر میباشم.

لذا از دوستانی که به اینجانب راهنمایی کنند نهایت تشکر را دارم.
آدرس ایمیل من:
‎saed.asefi@gmail.com

جناب آصفی من چند روزه منتظر تماس شما هستم و متاسفانه شماره تماسی از خودتون نه در ایمیلتون هست و نه اینجا. ممنون میشم با من تماس بگیرید. ما همچنان به دنبال نیروی خوب اتوکد کار برای شرکت مهندسی مان هستیم. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: belivand ، sheghi ، amirak7
دوستان منم تا 3 هفته دیگه میام هیوستون. Big Grin پاتوق ایرانیها کجاست Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha
(2016-07-29 ساعت 06:20)roxi62 نوشته:  دوستان منم تا 3 هفته دیگه میام هیوستون. Big Grin پاتوق ایرانیها کجاست Tongue

پاتوق ایرانی نداریم اینجا.
نهایتا چهارشنبه سوری یا سیزده بدر می تونین همه ایرانیها رو یه جا جمع ببینین. اگر هم کنسرتی باشه که بازم ایرانی ها رو مجتمع می بینین. در غیر این صورت شما باید خودتون با پیدا کردن دوست بتونین ارتباطات رو افزایش بدین و دور هم باشین. این دور هم نشینی ها هم عمدتا به یه شام آخر هفته توی رستوران های ایرانی سایه دور همی چند نفره تو خونه هست.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezafarhang81 ، pishtaz611
با سلام خدمت دوستان عزیز سوالی داشتم از خدمتتون. بهترین منطقه زندگی در هیوستون کدوم قسمت هست؟ بقول خودمون بالا شهرش کجاست؟ من هفته اینده ۱ سفر برای بررسی بیشتر ادامه زندگی به دالاس دارم و میخوام به هیوستون هم بیام ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که از کدوم قسمت این شهر بزرگ شروع کنم و تحقیق کنم ؟ کدوم منطقه منطقه خوبیه و سوال دیگه اینکه ایرانیها بیشتر ساکن کدوم منطقه هستن؟ با تشکر از همگی
CATEGORY: F2A
Case creation: 28 APR 2011
interview: 31JUL 2013
Abudhabi
status:clear 30Jun
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
(2016-08-01 ساعت 09:40)paeizan2001 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز سوالی داشتم از خدمتتون. بهترین منطقه زندگی در هیوستون کدوم قسمت هست؟ بقول خودمون بالا شهرش کجاست؟ من هفته اینده ۱ سفر برای بررسی بیشتر ادامه زندگی به دالاس دارم و میخوام به هیوستون هم بیام ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که از کدوم قسمت این شهر بزرگ شروع کنم و تحقیق کنم ؟ کدوم منطقه منطقه خوبیه و سوال دیگه اینکه ایرانیها بیشتر ساکن کدوم منطقه هستن؟ با تشکر از همگی

River Oaks.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به هیوستونی های عزیز . من ماه دیگه یعنی سپتامبر به هیوستون میام و نیاز مبرم به هم خونه دارم .آیا دختر مجرد هست که هم خونه بخواد یا اینکه کسی هست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر : ** 2016AS2///افراد منظور در کیس :1 نفر ///تاریخ مشاهده قبولی: 12 می/// تاریخ ارسال فرم : 10 June ///محل مصاحبه :Ankara ///تاریخ کارنت شدن :12 August ///تاریخ دریافت نامه دوم :2 نوابر CoolCool مقصد: هیوستون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-29 ساعت 23:05)sce نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 06:20)roxi62 نوشته:  دوستان منم تا 3 هفته دیگه میام هیوستون. Big Grin پاتوق ایرانیها کجاست Tongue

پاتوق ایرانی نداریم اینجا.
نهایتا چهارشنبه سوری یا سیزده بدر می تونین همه ایرانیها رو یه جا جمع ببینین. اگر هم کنسرتی باشه که بازم ایرانی ها رو مجتمع می بینین. در غیر این صورت شما باید خودتون با پیدا کردن دوست بتونین ارتباطات رو افزایش بدین و دور هم باشین. این دور هم نشینی ها هم عمدتا به یه شام آخر هفته توی رستوران های ایرانی سایه دور همی چند نفره تو خونه هست.
موفق باشین.

عزیز جان بنياد اسلامي و فرهنگي ايرانيان هيوستون به ادرس اینترنتی http://houstonbonyad.com/
جایی هست که می تونید ایرانیان را در اونجا ملاقات کنید هر چند جلساتشون را باید با هاشون تماس بگیری تا اطلاع رسانی کنند.
فقط من قبلا دودل بودم واسه هیوستون اومدن که الان شکم به بقیین تبدیل شده. در شرایط فعلی هیوستون یکی از بدترین انتخاب ها واسه امریکا اومدنه. لطفا بهترین شهرهای امریکا برا کار را در اینترنت سرچ کنید و تصمیم درست بگیرید.
ما برا کار شوهرم که نفتی بود به اینجا اومدیم که کاملا انتخاب اشتباهی بوده بعد ۸ ماه حتی یک مصاحبه نفتی هم نداشته. مصاحبه برا انواع کارها را ما داشتیم الا کار نفتی . لطفا دقت کنید تا بعدا پشیمان نشین.
ما به دلیل قرارداد خونه مون نمی تونیم جابجا نشیم چون حواستمون نبود و در صورت خاتمه قرارداد قبل موعد باید سه ماه کرایه را بهش بدیم که جابجایی صرف نمی کنه و گرنه جند ماه پیش از این شهر بی در و پیکر و بزرگ به درد نخور می رفتیم.
می دونید این شهر ۴ میلیونی از نیویورک ۱۲ میلیونی مساحت شهریش بیشتره!!! یعنی تو این شهر بدون ماشین اب خوردنت را هم نمی تونی تهیه کنی. خوب فکرهاتون را بکنید و بر اساس سابقه قبلی انتخاب محل نکنید که مثل ما پشیمون نشید.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: asal_s ، ho_tasha ، pishtaz611
(2016-08-03 ساعت 23:56)Rahro نوشته:  
(2016-08-01 ساعت 09:40)paeizan2001 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز سوالی داشتم از خدمتتون. بهترین منطقه زندگی در هیوستون کدوم قسمت هست؟ بقول خودمون بالا شهرش کجاست؟ من هفته اینده ۱ سفر برای بررسی بیشتر ادامه زندگی به دالاس دارم و میخوام به هیوستون هم بیام ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که از کدوم قسمت این شهر بزرگ شروع کنم و تحقیق کنم ؟ کدوم منطقه منطقه خوبیه و سوال دیگه اینکه ایرانیها بیشتر ساکن کدوم منطقه هستن؟ با تشکر از همگی

River Oaks.

خیابانهای هایتز- وودی درایو- واشنگتن- دورو بر دانشگاه رایس-خیابان مموریال درایو و الن پارک وی مناطف خوب و البته گران قیمت هستند.
برا بررسی شهر هم به یادداشت بالای من توجه کن.موفق باشی

ایرانی ها همه جا پخشن از شوگرلند تا لیگ سیتی و البته واشنگتن و جاهای دیگه ولی تجمع ایرانی ها در خیابان وست هایمر بیشتره. ولی خیلی روی ایرانی ها اینجا حساب باز نکن. نه که ادم های خوبی نیستند ولی هر کسی اونقدر گرفتار کار خودشه که ایرانی بودنش یادش می ره.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: asal_s ، sib 24 ، paeizan2001
دوستان ساكن هيستون سلام . آيا امكان دسترسي به حساب هاي بانكي داخل ايران و تبادل پول از اونجا وجود داره يا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ساكن هيستون سلام . آيا امكان دسترسي به حساب هاي بانكي داخل ايران و تبادل پول از اونجا وجود داره يا نه ؟

انتقال پول از ایران به آمریکا و برعکس با حساب های بانکی امکانپذیر نیست. اما اگر منظور شما کار با حساب های داخل ایران از طریق اینترنت است، بله. شما در هر جای دنیا به اینترنت دسترسی داشته باشید، می توانید با حساب های بانکی داخل ایران کار کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، shervin56
(2016-08-11 ساعت 10:47)Azer نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 23:56)Rahro نوشته:  

River Oaks.

خیابانهای هایتز- وودی درایو- واشنگتن- دورو بر دانشگاه رایس-خیابان مموریال درایو و الن پارک وی مناطف خوب و البته گران قیمت هستند.
برا بررسی شهر هم به یادداشت بالای من توجه کن.موفق باشی

ایرانی ها همه جا پخشن از شوگرلند تا لیگ سیتی و البته واشنگتن و جاهای دیگه ولی تجمع ایرانی ها در خیابان وست هایمر بیشتره. ولی خیلی روی ایرانی ها اینجا حساب باز نکن. نه که ادم های خوبی نیستند ولی هر کسی اونقدر گرفتار کار خودشه که ایرانی بودنش یادش می ره.
با سلام خانم آذر
در صورت امکان اگر میشه به من پیام بدین من هم حوزه کاریم نفتی هست اگر امکان داشته باشه بتونم از شوهرتون چندین سئوال بپرسم من هم سپتامبر 2016 برای هیوستون اقدام کردم ممنون میشم اگر بتونید کمکی بگکنید با تشکر.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,501)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-04 ساعت 06:53)pnasgari نوشته:  
(2010-03-07 ساعت 08:03)M!LAD نوشته:  سلام به همه دوستان
من خودم الان حدود 4 ماهی میشه که هوستون هستم . من که اینجارو دوست دارم فقط یکم آب و هواش مشنگه یعنی یه روز سرد یه روز گرم یه روز بارونی ولی در کل از نظر هزینه زندگی خیلی به صرفه هست و فروشگاهی مثل وال مارت و 99 سنت هست که خرید کردن از اونا خیلی صرفه اقتصادی داره . اینجا خیلی ایرانی داره و همشونم نسبتاً وضع مالی خوبی دارن و مردم اینجا هم مثل مردم خوزستان خودمون خون گرم هستند و از نظر مراکز علمی میشه هوستون کامینیتی کالج و یونیور سیتی هوستون رو نام برد . در کل اینجا خوبه و من دوستش دارم اگه سوالی بود من با کمال میل جواب میدم

مرسی از اطلاعات
من در کالیفرنیا  هستم و تو این 1 سال بیمه مدی کل داشتم و الان در حال رفتن به هیوستن تگزاس هستم. میتونم بیمه مدی کید بگیرم؟  مثل مدی کل کالیفرنیا برای افراد کم در امد رایگانه؟ ایا باید یه اداره سوشال سکوریتی مراجعه کنم؟ یا ان لاین هم میشه ؟ اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید؟ تلفن هاشون جواب نمیده. میخوام قبل اومدن به اونجا بدونم باید چیکار کنم.ممنون

سلام با آرزوی موفقیت های بیشتر برای شما ما هم برنده شدیم و قصدمون هیوستون.اونجا هزینه مهد برای بچه سه چهارساله چقدره؟مسکن الان چطوره؟و مهمتر وضعیت کار؟اگه بخایم تو روزای اول خونه خوب و مناسب پیدا کنیم شما چه پیشنهادی دارید؟ممنونم از راهنماییتون
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: adambarfi
Sad 
(2013-05-27 ساعت 02:29)مانترا نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 18:46)sce نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 12:46)مانترا نوشته:  و اولین پست هیوستونیه من در هیوستون ;-)

سلام.
آب و هوای این فصل هیوستون چطوره ؟

هوا گرم و شرجیه. از شمال گرمتر و از جنوب یه کم خنکتر و شرجییییییییییییییییییییییییییییییییییییBig Grin البته 7-8 شب به بعد باد خنکی میوزه و هوا بهتر میشه کلا

سلام وآرزوی موفقیت ما هم لاتاری 2017 را برنده شدیم و مکان مصاحبه مون را ایروان و مقصد را هیوستون اعلام کردیم لطفا در صورت تمایل بهم پیام بدید خیلی نیاز دارم از تجربیات کسی که از اونجا شروع کرده بدونم.البته میدونم بعد چهارسال بعید شما به اینجا سر بزنید.
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: adambarfi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان