کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2015-12-25 ساعت 22:33)sf_home81 نوشته:  دوستان عزیز یک سئوال
آیا حجم بار در پروازهایی که دو بار 23 کیلویی مجاز داره برای بلیط کودک هم همین میزان مجاز هست؟
ما دونفر بزرگسال با یک کودک 4 ساله هستیم و از اونجا که قیمت بلیط کودک کمی ارزونتره آیا برای اون هم 2 تا 23 کیلو میشه برد؟
پرواز داخلی أمریکا نداریم و اولین ورودمون به آمریکا شهر مقصد هست.
یعنی میتونیم جمعا 6تا چمدون 23 کیلویی ببریم؟

بلی
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، nora
1.دوستان 2.30 دقیقه برای کارای مهاجرتی کافیه؟حدودا چقدر طول میکشه؟
2.من پرواز قطر میخوام بگیرم.احتمالا از شیکاگو به لاس وگاس.عوض کردن هواپیما چقدر طول میکشه؟
کلا دوستان نظر بدن ممنون میشم
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-26 ساعت 12:02)mohsen b.d نوشته:  1.دوستان 2.30 دقیقه برای کارای مهاجرتی کافیه؟حدودا چقدر طول میکشه؟
2.من پرواز قطر میخوام بگیرم.احتمالا از شیکاگو به لاس وگاس.عوض کردن هواپیما چقدر طول میکشه؟
 دوست عزیز به نظر من زمان بیشتری در نظر بگیرید بهتره ما با قطر آمدیم ۲/۴۵ دقیقه هم فاصله پرواز مون بود ولی نرسیدیم چون کارهای مهاجرتیمون طول کشید و به پرواز دوم نرسیدیم و مجبور شدیم برای روز بعد دوباره بلیط بگیریم ودوباره اون پرواز هم تاخیر داشت خلاصه دوروز تو هیوستون موندیم تا بالاخره به لس آنجلس رسیدیم البته دوشب اقامت رایگان گرفتیم ولی جایی که رزرو کرده بودیم رو ، دوشب از دست دادیم، حداقل ۴ ساعت زمان خوبیه، 
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres ، Daneshjo
سلام دوستان؛زمان ورود با ويزاي توريستي دوباره مصاحبه ميكنن يا بايد فرم پر كرد؟و چقدر تو فرودگاه(دالاس)معطلي داره؟
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-27 ساعت 08:48)behjat نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 12:02)mohsen b.d نوشته:  1.دوستان 2.30 دقیقه برای کارای مهاجرتی کافیه؟حدودا چقدر طول میکشه؟
 دوست عزیز به نظر من زمان بیشتری در نظر بگیرید بهتره ما با قطر آمدیم ۲/۴۵ دقیقه هم فاصله پرواز مون بود ولی نرسیدیم چون کارهای مهاجرتیمون طول کشید و به پرواز دوم نرسیدیم و مجبور شدیم برای روز بعد دوباره بلیط بگیریم ودوباره اون پرواز هم تاخیر داشت خلاصه دوروز تو هیوستون موندیم تا بالاخره به لس آنجلس رسیدیم البته دوشب اقامت رایگان گرفتیم ولی جایی که رزرو کرده بودیم رو ، دوشب از دست دادیم، حداقل ۴ ساعت زمان خوبیه، 

ممنون از جوابتون
پروازارو چک کردم قطر 2.30 توقف داره 3760 دیگه ایرلاینی نبود.فقط لوفتانزا که 4 ساعت بود ولی 3 4 ساعت پرواز بیشتر داره 4200
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-27 ساعت 12:02)mohsen b.d نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 08:48)behjat نوشته:  

ممنون از جوابتون
پروازارو چک کردم قطر 2.30 توقف داره 3760 دیگه ایرلاینی نبود.فقط لوفتانزا که 4 ساعت بود ولی 3 4 ساعت پرواز بیشتر داره 4200

چون در مقصد اول باید بارهارو بگیرید و ببرید تحویل آمریکن ایرلاین بدید معطلی زیاد داره باید یکسره بدویید تا برسید موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، mohsen b.d ، nora ، Daneshjo
با سلام خدمت دوستان،
من يک توصيه به دوستاني که قصد مسافرت به آمريکا را دارند، يک توصيه اکيد دارم، و اون اينکه در فرودگاه قطر همه به خصوص ايراني ها را به شدت در ايست بازرسي پروازهاي خروجي اذيت مي کنند. اگه دفعه بعد من بخوام به آمريکا و هر جايي که از ايران پرواز مستقيم نداره برم، اگه شده با کشتي برم، زميني برم، و يا با چند تا توقف بيشتر برم، مي رم ولي با هواپيماي قطري امکان نداره برم. خط هوايي و هواپيما (به غير از مسافرهاي پر سروصداي هندي) مشکلي نداره، ولي دوحه، دوحه، دوحه بدترين بازرسي را برا مسافرهاي ايراني مي کنه.
خواهشاً اطلاع رساني کنيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، matin86 ، sahar2016 ، fairy ، asher ، ali.b
(2016-02-02 ساعت 23:55)Azer نوشته:  با سلام خدمت دوستان،
من يک توصيه به دوستاني که قصد مسافرت به آمريکا را دارند، يک توصيه اکيد دارم، و اون اينکه در فرودگاه قطر همه به خصوص ايراني ها را به شدت در ايست بازرسي پروازهاي خروجي اذيت مي کنند. اگه دفعه بعد من بخوام به آمريکا و هر جايي که از ايران پرواز مستقيم نداره برم، اگه شده با کشتي برم، زميني برم، و يا با چند تا توقف بيشتر برم، مي رم ولي با هواپيماي قطري امکان نداره برم. خط هوايي و هواپيما (به غير از مسافرهاي پر سروصداي هندي) مشکلي نداره، ولي دوحه، دوحه، دوحه بدترين بازرسي را برا مسافرهاي ايراني مي کنه.

دوست عزیز  این به خاطر  جریانات  پیش اومده در سفارت عربستان  هست  خوب حقم دارند  دیگه اگر  سفارت  ایران هم  اتیش می زدند  ایران هم حق داشت با مسافران عربی  برخورد کند بهترین پرواز  ایرلاینهای اروپایی هست  و از انجایی هم که  بیشتر تروریستها عرب  هستند  کلا برای  ایرلاینهای  این چنینی  سخت گیرانه عمل می کنند  در قبال ما ایرانیان چه در ورود به  امریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016

دوست عزیز پس ما چه کنیم.دلار که بیش 3600 تومان است.وبلیط هم بسیار گران باز به نظر میاد پروازهای قطری از همه ارزانتر هستند.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-03 ساعت 11:20)a4542 نوشته:  

دوست عزیز پس ما چه کنیم.دلار که بیش 3600 تومان است.وبلیط هم بسیار گران باز به نظر میاد پروازهای قطری از همه ارزانتر هستند.

همه پروازها همین طور هستند با پرواز المانی و یا اماراتی هم برید همینطوره . تازه با ک ال ام نرفتید!
پاسخ
تشکر کنندگان:
نورا خانم سلام
من نفهمیدم منظورتون از همه ایرلانها همینه قیمت رو فرمودید یا اون بحث دوستمون در مورد گیت دوحه
چون مورد دومی رو من ندیدم در فرانکفورت یا حتی همین دوبی خودمون(البته از دیگر دوستان هم نشنیدم)
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، Danoosh ، matin86 ، khatarnak ، battosai ، fairy
با سلام خدمت اساتید بزرگ
من میخوام بین 15 اسفند لغایت 15 فرودین بلیط تهیه کنم . مقصدم آتلانتا هست و تعداد روز هم مهم نیست فقط نمیخوام کمتر از 10 روز بشه به نظر شما چه ایرلاینی بهتر و مقرون به صرفه تر است . با تشکر فراوان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من از قطر تا به حال نیومدم آمریکا ولی یکماه پیش اشتباه کردم و با اتخاد از ابوظبی آمدیم. فاجعه بود. دیوانه کننده. نمی دونم به خاطر این داستانهای جدید بود یا روال همیشه است. چون مرز توی ابوظبیه، خیلی سین جیم کردند و دوباره چک کردند مارا... اصلن توی سن فرانسیسکو اینطور نیست. توی آلمان هم همیشه عادی بود.
من همیشه از آلمان می اومدو، ایندفعه آژانس راضیمون کرد به اتخاد و فرودگاه بد، هواپیمای پر از مسافر ه... و غذای غیرقابل خوردن!!!!
پشیمون شدم.
از ترکیه، یکبار اومدم که اونجا هم چند برابر آلمان گیره!!!!
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، battosai ، Interuniversal ، nora ، j.modarres ، matin86
بریتیش ایروایز  از 5 ماه دیدگه  پروازاشو از ایران  شروع می کنه  

فکر کنم بریتیش  خوب  باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، matin86
از دوستان آیا کسی حدودی میدونه در هواپیمای ایرباس یا بویینگ 777 چه شماره صندلی هایی رو بال هستند؟
ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی کنند
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان