کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2016-03-03 ساعت 05:49)Danoosh نوشته:  
(2016-03-03 ساعت 03:45)Dokhmali نوشته:  سلام دوستان. من میخوام با هواپیمای قطری برم واشنگتن. بین دو تا پروازم هم کلا کمتر از 2 ساعت فاصله هست. شما میدونید هر دو تا کارت پرواز رو تو فرودگاه امام بهم میدن یا از دوهه به واشنگتن دوباره باید توی دوهه کارت پرواز بگیرم؟ دلم شور میزنه اگه از تهران تاخیر داشته باشه به پرواز بعدی نرسم!!

سلام
در فرودگاه امام خمینی, هر دو کارت پرواز رو دریافت میکنید.
موقع رد شدن از گیت در فرودگاه دوحه, کارت پرواز رو به معمور اون قسمت نشون بدید تا اجازه رد شدن سریعتر به شما رو بده.
اگر پرواز دوم رو از دست بدید, متعسفانه مسافرت طولانی تر شده و زمانتون تلف میشه.... البته هیچ نگرانی بابت هزینه وجود نداره.
در صورتی که پرواز دوم را از دست دادید, میتونید درخاست هتل بدید تا بصورت رایگان توسط قطر ایرویز برای شما تهیه بشه.
گرفتن هتل هم شرایطی داره (زمان تا پرواز بعدی حداقل 8 ساعت باشه و...) ... برای اطلاعات بیشتر هم به وبسایت قطر ارویز مراجعه کنید و یا بهشون ایمیل بزنید.

موفق باشید

**موقع رد شدن از گیت, در صورتی که زمان شما کم باشد (40 دقیقه یا کمتر) اجازه عبور داده میشود.
ببخشید دوست عزیز، شما خودتون یا کسی را میشناسید که در دوحه قطر ایرویز بهش هتل مجانی داده باشد. هتل کجا هست تو فرودگاه یا داخل شهر؟

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Dokhmali
(2016-03-03 ساعت 10:02)joybar نوشته:  ببخشید دوست عزیز، شما خودتون یا کسی را میشناسید که در دوحه قطر ایرویز بهش هتل مجانی داده باشد. هتل کجا هست  تو فرودگاه یا داخل شهر؟

سلام
بله... بر اساس تجربه دوستم, هتل خارج از فرودگاه بوده.. ماشین برای رفت و برگشت از طرف قطر ارویز موجود بوده

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، copol
این در صورتیه که تاخیر زیاد هواپیما باعث بشه هواپیمای دوم رو از دست بدید اگر داخل فرودگاه معطل بشید یا هر دلیلی غیر از این مسولیتی متوجه شرکت هواپیمایی نیست

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Dokhmali ، Danoosh ، battosai ، matin86 ، storagemeter
سلام
شرکت لوفتهانزا تعداد صندلی پروازی خودشو به تهران با تغییر نوع هواپیما بیشتر کرده و Boeing 747 را انتخاب کرده (از 8 فروردین)

بسیار تجربه عالی و راحت تری نسبت به دیگر تایپ ها دارد

[عکس: bssl2oihb92qmqvdk13v.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، copol ، Interuniversal ، milaveh
ایر فرانس خیلی خوبه که از چند وقت دیگه دوباره راه میفته. واحتمالش خیلی زیاده که مستقیم پرواز داشته باشه

2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
(2016-03-03 ساعت 03:45)Dokhmali نوشته:  سلام دوستان. من میخوام با هواپیمای قطری برم واشنگتن. بین دو تا پروازم هم کلا کمتر از 2 ساعت فاصله هست. شما میدونید هر دو تا کارت پرواز رو تو فرودگاه امام بهم میدن یا از دوهه به واشنگتن دوباره باید توی دوهه کارت پرواز بگیرم؟ دلم شور میزنه اگه از تهران تاخیر داشته باشه به پرواز بعدی نرسم!!

سلام دوست خوب
به نظر من كه أصلاً پول خودت را به شركت قطري نده و خودت را به دردسر نينداز
متاسفانه در يك سال گذشته به دليل مسائل سياسي رفتار شركت قطر با ايرانيان تبعيض أميز شده و من عليرغم اينكه در شش سال گذشته با قطر پرواز ميكردم و به راحتي در داخل دوحه هتل ميگرفتيم طي سال گذشته در يك مورد ١٩ ساعت در فرودگاه بدون هتل من را تا پرواز بعدي نگه داشتند و جالب اين بود كه كسي كه مسؤل تحويل پاسپورت ها جهت أخذ ويزا و هتل بود به مو با اطمينان گفت به دليل اينكه شما إيراني هستيد افيسر به شما ويزا به داخل دوحه نخواهد داد !!!
وقتي به دالاس رسيدم خواستم بليط برگشتم را كنسل كنم كه متوجه شدم در اكثر شهر هاي امريكا دفتر ندارند و بايد تلفني اين كار را انجام بدهم كه تا روزي كه پولم را پس گرفتم سه ماه طول كشيد
دوستان ديگر هم كه اخيراً با قطر سفر كردند ميگويند كه اصلاً هنگام بازرسي برخورد خوبي ندارند و وسائل داخل كوله پشتي يكي از دوستان را به نحو بدي بازرسي كردند و بيرون ريختند
البته تعدادي از دوستان بليط فروش تبليغ زيادي براي قطر ميكنند ولي من عليرغم اينكه كارت نقره اي كلاب قطر را دارم قيدش را زدم
پاسخ
تشکر کنندگان: abbas41 ، storagemeter ، behzadb57 ، copol
(2016-03-25 ساعت 06:01)kyakourosh نوشته:  

سلام دوست خوب
به نظر من كه أصلاً پول خودت را به شركت قطري نده و خودت را به دردسر نينداز
متاسفانه در يك سال گذشته به دليل مسائل سياسي رفتار شركت قطر با ايرانيان تبعيض أميز شده و من عليرغم اينكه در شش سال گذشته با قطر پرواز ميكردم و به راحتي در داخل دوحه هتل ميگرفتيم طي سال گذشته در يك مورد ١٩ ساعت در فرودگاه بدون هتل من را تا پرواز بعدي نگه داشتند و جالب اين بود كه كسي كه مسؤل تحويل پاسپورت ها جهت أخذ ويزا و هتل بود به مو با اطمينان گفت به دليل اينكه شما إيراني هستيد افيسر به شما ويزا به داخل دوحه نخواهد داد !!!
وقتي به دالاس رسيدم خواستم بليط برگشتم را كنسل كنم كه متوجه شدم در اكثر شهر هاي امريكا دفتر ندارند و بايد تلفني اين كار را انجام بدهم كه تا روزي كه پولم را پس گرفتم سه ماه طول كشيد
دوستان ديگر هم كه اخيراً با قطر سفر كردند ميگويند كه اصلاً هنگام بازرسي برخورد خوبي ندارند و وسائل داخل كوله پشتي يكي از دوستان را به نحو بدي بازرسي كردند و بيرون ريختند
البته تعدادي از دوستان بليط فروش تبليغ زيادي براي قطر ميكنند ولي من عليرغم اينكه كارت نقره اي كلاب قطر را دارم قيدش را زدم

سلام دوستان
سالنو مبارک
با حرفهای دوستمون موافقم پیشون به تن ماهم خورده کلآ سعی کنید با ایرلاینها عربی جایی نرید . دوستانی که تهران هستن با ایرلاینهای اروپایی برین من اخیرآ دوباربا هواپیمایی اتریشی رفتم یک باهم با هواپیماییSASرفتم خیلی خوب بود فقط شاید برای شما صرف غذا یا خوردنیهاش با زائقه شما متفاوت باشه که میتونید از خونه برای خودتون مختصر چیزی ببرید.قیمت هاشم تقریبآ یکی . خیلی خوبه من راضیم .
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، behzadb57 ، copol
سلام دوستان عزیز
ما اوایل جون با ویزای توریستی داریم میریم آ م ر ی ک ا
پرواز ما قطر ایر لاین است .قیمت بلیط رفت وبرگشت حدود 2میلیون ونیم (قیمت نسبت به ایرلاین های دیگه مناسب است)
چند پرسش
1-در سفر های قبل که با امارات بودحدود چند ساعت قبل از فرود در فرودگاه آ م ر ی ک ا فرم ها رو تو هواپیما پر میکردیم .آیا با این ایرلاین هم همینطور است؟
2-استاپ ما در دوحه به آ م ر ی ک ا حدود 2ساعت است .آیا در فرودگاه دوحه مشکلی به وجود میآورند چون درپست های قبلی از رفتار ماموران فرودگاه با ایرانی ها خیلی بد نوشته بودند
3-اکثر مسافران پرواز امارات هندی وپاکستانی بودند آیا با پرواز قطری هم همینطور است؟
ممنون میشوم دوستانی که دراین باره تجربیاتی دارند راهنمایی بفرمایند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-27 ساعت 00:08)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما اوایل جون با ویزای توریستی داریم میریم آ م ر ی ک ا
پرواز ما قطر ایر لاین است .قیمت بلیط رفت وبرگشت حدود 2میلیون ونیم (قیمت نسبت به ایرلاین های دیگه مناسب است)
چند پرسش
1-در سفر های قبل که با امارات بودحدود چند ساعت قبل از فرود در فرودگاه آ م ر ی ک ا فرم ها رو تو هواپیما پر میکردیم .آیا با این ایرلاین هم همینطور است؟
2-استاپ ما در دوحه به آ م ر ی ک ا حدود 2ساعت است .آیا در فرودگاه دوحه مشکلی به وجود میآورند چون درپست های قبلی از رفتار ماموران فرودگاه با ایرانی ها خیلی بد نوشته بودند
3-اکثر مسافران پرواز امارات هندی وپاکستانی بودند آیا با پرواز قطری هم همینطور است؟
ممنون میشوم دوستانی که دراین باره تجربیاتی دارند راهنمایی بفرمایند.

۱- تمام ایرلاینهای ورودی به آمریکا موظف هستند که فرم گمرک رو تو هواپیما توزیع کنند. قطر ایرویز هم به شما فرم گمرک رو داخل هواپیما میدهند.
۲- ۲ ساعت زمان کافی برای کارهای مربوطه هست.
۳- پرواز قطری هم بعلت ارزونی ، بیشتر از ایرلاین امارات ، مسافر عرب و هندی پاکستانی داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، copol
سلام
و ارزان ترین پروازها به آمریکا کدام پروازها هستند و جائی است که قیمتها را بروز بنویسه و آنلاین باشه ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
[عکس: 7xyw_941227.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، storagemeter ، واهیک آقاجانی ، behzadb57 ، copol ، behjan
(2016-03-30 ساعت 22:34)niceuser نوشته:  سلام
و ارزان ترین پروازها به آمریکا کدام پروازها هستند و جائی است که قیمتها را بروز بنویسه و آنلاین باشه ؟
ممنون

پیشنهاد میکنم سایت های زیر را چک کنید:

flighthub.com
skyscanner.com
cheapoair.com

من معمولا از این سایت ها میگیرم بلیط هامو.
ولی اگر داخل ایرانید و نمی تونید آنلاین بخرین لا اقل قیمت ها دستتون میاد.
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017
CC: Jan. 10, 2018
Visa Center: Montreal, Canada
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، copol
با سلام

با پرواز به امارات و فرودگاه دبی در بلیط شما هزینه عوارض فرودگاهی به مبلغ ده دلار لحاظ می شود حتی برای مسافرینی که ترانزیت هستند

لینک خبر

*سعی کنید ارزان صفر کنید حتی یک پنی Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، copol ، Danoosh ، abbas41 ، only_flight
سلام به همه ي دوستان.
پدر و مادر من بليط دارن براي لس آنجلس.با ايرلان Emirates (امارات)
چون من هنوز ويزام نيمده.پدر و مادرم مجبور شدن تنها برن.اما براشون ويلچر گرفتم.ساعت ٦:٣٠ صبح ميرسن دبي.ساعت ٨:٥٥ پرواز ميكنن لس آنجلس.با هواپيماي A380
دوستان كسي ميدونه اين ايرلاين چطور نسبت به ايرلايناي ديگه.
و اينكه بايد كاراي ويزاشونو چون بار اولشون هست كه ميخوان وارد آمريكا شدن دبي انجام بدن يا همون لس آنجلس.
دوستاني كه تجربه ويلچر دارن آيا همه كاراشونو براشون انجام ميدن تو فرودگاه دبي؟
Ankara
Interview 13 jan 2016
15 Aug ٢خطي
3 oct   اور شدن
4 oct سفارت ايميل فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-12 ساعت 02:05)Majid-h نوشته:  سلام به همه ي دوستان.
پدر و مادر من بليط دارن براي لس آنجلس.با ايرلان Emirates (امارات)
چون من هنوز ويزام نيمده.پدر و مادرم مجبور شدن تنها برن.اما براشون ويلچر گرفتم.ساعت ٦:٣٠ صبح ميرسن دبي.ساعت ٨:٥٥ پرواز ميكنن لس آنجلس.با هواپيماي A380
دوستان كسي ميدونه اين ايرلاين چطور نسبت به ايرلايناي ديگه.
و اينكه بايد كاراي ويزاشونو چون بار اولشون هست كه ميخوان وارد آمريكا شدن دبي انجام بدن يا همون لس آنجلس.
دوستاني كه تجربه ويلچر دارن آيا همه كاراشونو براشون انجام ميدن تو فرودگاه دبي؟

سلام
امارات ... قطری ... اتحاد ... تقریبن همه در یک سطح هستن و تفاوتی از نظر خدمات ندارند
البته دفاتر نمایندگی... امارات بهتره
بعد از ورود به خاک ایالات متحده, کارهای ویزا انجام میشه
در رابطه با ویلچر هم متعسفانه اطلاعی ندارم ...
ولی دو مورد رو دقت کنید

اول اینکه... برای این مورد میتونید با خود هواپیمایی امارات و همچنین فرودگاه دوبی ارتباط برقرار کنید و این مورد رو بپرسید (ایمیل بزنید و همچنین با نمایندگی امارات در تهران هماهنگ کنید)

مورد دوم.. در پروازهای بعد بخاطر شرایط پدر و مادر محترمتان, بهتره از هواپیمایی لوفت هانزا (ویا ارلاین های اروپایی) استفاده کنید ... چون 2 پرواز با زمان مناسب هست و خستگی پرواز کمتر میشه

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، sahar2016 ، Sam2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان