کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2016-05-14 ساعت 08:45)babisondes نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 23:19)behjan نوشته:  باسلام وعرض ادب از پیشکسوتان و دوستان بزرگوار  دوستانی که از پرواز قطردر اولین ورودشان به ا مریکا استفاده کرده اند آیا در دوحه کارهای مهاجرتی را انجام می دهند یا فقط در ابوظبی با پرواز الاتحاد این امر امکان دارد با سپاس از راهنمایتان وآرزوی موفقیت و بهروزی شما

فقط با الاتحاد تو ابوظبي كارهاي اوليه انجام ميشه

با سلام دوست بزرگوار خیلی ممنون از راهنمایتون با آرزوی سلامتی و موفقیت جنابعالی
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

پاسخ
تشکر کنندگان: babisondes
(2016-05-14 ساعت 09:23)vahid4573 نوشته:  Sky scanner ro ham check konid

اگه ويزا يا دبيت كارت داشته باشين ميتونين از اسكاي بليط تهيه كنين
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan
سلام دوستان ، كسي تا حالا با الايتاليا پرواز داشته ، ممنون مي شم اگر كسي تجربه اي داره بگه . من ي بچه كوچيك دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-14 ساعت 23:39)Daniela نوشته:  سلام دوستان ، كسي تا حالا با الايتاليا پرواز داشته ، ممنون  مي شم اگر كسي تجربه اي داره بگه . من ي بچه كوچيك دارم

خیلی ایرلاین مزخرفیه. هم من و هم خانمم با این ایرلاین تجربه پرواز داشتیم. هواپیماهای کهنه ، پذیرایی خیلی بد ، مهماندارهای بی مسئولیت و ...
این ایرلاین رو به هیچ عنوان توصیه نمی کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، Daniela ، storagemeter
جناب ماركو ممنون از پايسختون ، پس براي همينه كه بليطش ارزونه !
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 22:22)alborz3718 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 16:28)spv نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 11:43)alborz3718 نوشته:  سلام دوستان
میخاستم بدانم اگر خواستیم به یک مقصد خاص در آمریکا از ایران بلیط بگیریم در چه سایت یا سایتهایی می توانیم مناسبترین قیمتها از ایرلاینهای مختلف را مشاهده کنیم ؟
با تشکر از پاسخ دوستان

سلام از سايت cheepoair چك كنيد بهتر است

سلام
ضمن تشكر از پاسخ شما دوست عزيز
موردي كه درباره اين سايت است كه بعضي مواقع قيمتهاي بسيار خوبي پيشنهاد مي دهد قيمتهايي كه حتي تاحدودي باوركردني نيستند . مثلا براي يك مقصد در آمريكا با پروازهاي تركيبي كه با تركيش از ايران شروع مي شود و سپس با اير كانادا ادامه پيدا ميكند قيمتي مي دهد كه حتي وقتي تو سايت خود تركيش هم مي روي خود سايت تركيش حدود 200 دلار بيشتر است !! با قيمتهاي آژانسها كه مقايسه كني كه ديگه تفاوت بيشتر هم ميشود.
بعضي دوستان گفتند كه قيمت ارزان اين سايت به خاطر غير قابل كنسل نمودن با تغيير تاريخ پرواز در آن است . در حاليكه در سايت تركيش هم پرواز مورد نظر غير قابل كنسل نمودن است ولي قيمتش بالاتر از سايت چيپو است .
من با سايت چيپو خيلي كار نكردم ولي چنتا سوال برام پيش آمده :
1-آيا اصلا براي ما ايراني هاقابل اعتماد است ؟
2- آيا در ان پرواز قابل رزرو نمودن است ؟
3-براي كسي كه كرديت كارد ندارد چه راهكاري توصيه مي نماييد ؟
4- فرض ما بليطي از اين سايت گرفتيم آيا بايستي به نمايندگي شركت هواپيمايي شروع كننده پرواز براي تاييد پرينت بليطمان مراجعه كنيم يا نه ؟ و اصلا انها اين تاييد را براي ما انجام ميدهند ؟
خيلي ببخشيد سوالاتم زياد شد ولي فكر كنم با اين تفاوتهاي خيلي زياد  قيمتها در اين سايت با خود شركتهاي هواپيمايي و بدتر از آن آژانسهاي داخل ايران پاسخ اين سوالات راهگشاي بسياري از دوستان و باعث صرفه جويي قابل توجه اي باشد .
ممنون از پاسخ و وقتي كه براي اين منظور مي گذاريد .

سلام دوستان
من دو بار از این سایت بلیط خریدم یکبار رفت و برگشت با لوفتهانزا و یکبار هم امارات و هر دو بار از آمریکا و با کردیت کارت بخاطر همین از این نظر اطلاعات خاصی ندارم که بدون کردیت کارت چه راههای جایگزینی هست اما در مورد مطمئن بودن سایت بار اول منهم با دفتر لوفتهانزا تماس گرفتم و شماره بلیطمو تایید کردن همینطور تعداد چمدون مجاز رو 2تا زده بود که اون موقع قانون جدیدی بود و ما ازش اطلاع نداشتیم که در این مورد هم درستی اطلاعات چیپوایر رو تایید کردن. برای پرواز برگشت هم من یه پرواز داخلی هم داشتم که برنامشون تغییر کرده بود قبل برگشتم و از چیپوایر برام ایمیل اومد اطلاع دادن که هم هواپیمایی عوض شده هم ساعت پرواز سه ساعت عقب افتاده و ازم خواسته بود اگه با این تغییرات مشکلی ندارم تو همین ایمیل تایید کنم که برام بلیط جدید تایید بشه در غیر اینصورت با دفتر لوفتهانزا تو تهران تماس بگیرم تا بین پروازهای موجودشون در اون تاریخ یکی بهم بدن
بار دوم با امارات اصلا زنگ هم نزدم بهشون برای تایید و فقط ایمیل بلیطم که چیپوایر برام فرستاده بود تو گوشیم بود که اونم لازم نشد چون شما وقتی پاسپورتتونو میدین اسمتون تو سیستمشون هست و کارت پرواز براتون صادر میشه
موفق باشین
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
پاسخ
(2016-05-16 ساعت 16:18)aaraam نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 22:22)alborz3718 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 16:28)spv نوشته:  سلام از سايت cheepoair چك كنيد بهتر است

سلام
ضمن تشكر از پاسخ شما دوست عزيز
موردي كه درباره اين سايت است كه بعضي مواقع قيمتهاي بسيار خوبي پيشنهاد مي دهد قيمتهايي كه حتي تاحدودي باوركردني نيستند . مثلا براي يك مقصد در آمريكا با پروازهاي تركيبي كه با تركيش از ايران شروع مي شود و سپس با اير كانادا ادامه پيدا ميكند قيمتي مي دهد كه حتي وقتي تو سايت خود تركيش هم مي روي خود سايت تركيش حدود 200 دلار بيشتر است !! با قيمتهاي آژانسها كه مقايسه كني كه ديگه تفاوت بيشتر هم ميشود.
بعضي دوستان گفتند كه قيمت ارزان اين سايت به خاطر غير قابل كنسل نمودن با تغيير تاريخ پرواز در آن است . در حاليكه در سايت تركيش هم پرواز مورد نظر غير قابل كنسل نمودن است ولي قيمتش بالاتر از سايت چيپو است .
من با سايت چيپو خيلي كار نكردم ولي چنتا سوال برام پيش آمده :
1-آيا اصلا براي ما ايراني هاقابل اعتماد است ؟
2- آيا در ان پرواز قابل رزرو نمودن است ؟
3-براي كسي كه كرديت كارد ندارد چه راهكاري توصيه مي نماييد ؟
4- فرض ما بليطي از اين سايت گرفتيم آيا بايستي به نمايندگي شركت هواپيمايي شروع كننده پرواز براي تاييد پرينت بليطمان مراجعه كنيم يا نه ؟ و اصلا انها اين تاييد را براي ما انجام ميدهند ؟
خيلي ببخشيد سوالاتم زياد شد ولي فكر كنم با اين تفاوتهاي خيلي زياد  قيمتها در اين سايت با خود شركتهاي هواپيمايي و بدتر از آن آژانسهاي داخل ايران پاسخ اين سوالات راهگشاي بسياري از دوستان و باعث صرفه جويي قابل توجه اي باشد .
ممنون از پاسخ و وقتي كه براي اين منظور مي گذاريد .

سلام دوستان
من دو بار از این سایت بلیط خریدم یکبار رفت و برگشت با لوفتهانزا و یکبار هم امارات و هر دو بار از آمریکا و با کردیت کارت بخاطر همین از این نظر اطلاعات خاصی ندارم که بدون کردیت کارت چه راههای جایگزینی هست اما در مورد مطمئن بودن سایت بار اول منهم با دفتر لوفتهانزا تماس گرفتم و شماره بلیطمو تایید کردن همینطور تعداد چمدون مجاز رو 2تا زده بود که اون موقع قانون جدیدی بود و ما ازش اطلاع نداشتیم که در این مورد هم درستی اطلاعات چیپوایر رو تایید کردن. برای پرواز برگشت هم من یه پرواز داخلی هم داشتم که برنامشون تغییر کرده بود قبل برگشتم و از چیپوایر برام ایمیل اومد اطلاع دادن که هم هواپیمایی عوض شده هم ساعت پرواز سه ساعت عقب افتاده و ازم خواسته بود اگه با این تغییرات مشکلی ندارم تو همین ایمیل تایید کنم که برام بلیط جدید تایید بشه در غیر اینصورت با دفتر لوفتهانزا تو تهران تماس بگیرم تا بین پروازهای موجودشون در اون تاریخ یکی بهم بدن
بار دوم با امارات اصلا زنگ هم نزدم بهشون برای تایید و فقط ایمیل بلیطم که چیپوایر برام فرستاده بود تو گوشیم بود که اونم لازم نشد چون شما وقتی پاسپورتتونو میدین اسمتون تو سیستمشون هست و کارت پرواز براتون صادر میشه
موفق باشین
دوستاني كه ميخوان بليط بگيرند به اين چند مورد هم توجه كنند
١) در مورد سايت چيپ اير بايد بگم سايت معتبري ولي جهت اطلاع بايد بگم كه بعد از خريد بليط امكان تغيير تاريخ به هيچ عنوان نيست و اگر كنسل كنيد هم حداقل ٢٠٠ دلار جريمشه

٢)ا معمولا در امريكا آژانس هاي هواپيمايي كه براتون بليط ميگيرن هيچ مسئوليتي در مورد اينكه شما كلا ميتونيد با اون پرواز بدون ويزا سفر كنيد و ندارند و بعضي ها با ذهنيت وطن فكر ميكنند اگر براشون بليط صادر شده پس هيچ مشكلي وجود نداره . براي مثال اكر شما بخوايم بليط رو از اونجا تهيه كنيد و مسيرتهون دو توقف در اروپا داشته باشه ويزا لازمه حالا اگر از آژانس وطني بليط بگيريد ارنون ميپرسه و براتون بليط رو خريداري نميكنه ولي هموم پرواز رو از أرانس امريكايي بخوايد براتون بليط رو ميخره بدون هيج مشكلي !
ريشه اين قضيه اينه كه امريكايي از محدوديتهاي ويزاي ما با جزيئات خبر ندارند و خيلي از دوستام رو ديدم كه تا حالا ويزاي شينگن رو نشنيدند چي هست و وقتي براشون توضيح دادم به شوخي بهم گفت خداروشكر كه تو امريكا بدنيا اومدم، تازه هنوز بهش نگفته بودم كه ما سيستم كرديت كارت هم نداريم ? . و در كنار اين قضيه همه أرانس ها از جمله چيپ اير يك بندي در شرايط بليط دارند كه ويزا و ... بعهده مسافره پس اين رو خودتون چك كنيد چون تو فرودگاه نميذارن اون برواز رو سوار شيد !

٣) در مورد اينكه بليط رو از سايت هاي متفرقه بگيريد يا سايت ايرلاين، بنظرم اگر در سايت إيرلاينز ايميلتون رو براي دريافت نبود بذاريد ميتونيد از الرعاشات مطلع بشيد و مستقيم خريداري كنيد كه خيلي مطمءن تره ... إمارات معمولا سالي چند بار أفر داره كه رفت و بركشتتون حدود ٨٠٠" دلار تموم ميشه با كوتاه ترين مسير ، مطمءنه در ساير ساستها بليط با اين قيمّت برواز طولاني خواهد بود ...

اموفق باشيد
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، storagemeter ، dv2017 ، alborz3718 ، aaraam
سايت chipoair كاملا معتبره و من از وقتي اومدم آمريكا ( حدود ٥ سال ) تمام بليط ها مون رو از اين سايت گرفتيم و هيچ مشكلي نداشتيم من حتي بليط ها رو پيرينت هم نمي كنم و به دفتر ايرلاين مربوطه هم زنگ نمي زنم ولي تا حالا مشكلي نداشتم .
الان هم مي خوام از همين سايت براي ٣ هفته بعد از آمريكا به ايران بليط بگيرم با لوفتاتزا ، كه بليط تركيبي ميده يعني از آمريكا به ايران پرواز Austrian Airline هستش و پرواز برگشت با لوفتانزا ،
ممنون مي شم دوستاني كه راجع به Austrian Airline اطلاعات دارن ، نظر بدن ، چون من بايد با عجله بليط تهيه كنم . راجع به نوع پرواز و راحتي و پرسنل پرواز .....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 09:10)Daniela نوشته:  سايت chipoair كاملا معتبره و من از وقتي اومدم آمريكا ( حدود ٥ سال ) تمام بليط ها مون رو از اين سايت گرفتيم و هيچ مشكلي نداشتيم من حتي بليط ها رو پيرينت هم نمي كنم و به دفتر ايرلاين مربوطه هم زنگ نمي زنم ولي تا حالا مشكلي نداشتم .
الان هم مي خوام از همين سايت براي ٣ هفته بعد از آمريكا به ايران بليط بگيرم با لوفتاتزا  ، كه بليط تركيبي ميده يعني از آمريكا به ايران پرواز Austrian Airline هستش و پرواز برگشت با لوفتانزا ،
ممنون مي شم دوستاني كه راجع به Austrian Airline اطلاعات دارن ، نظر بدن ، چون من بايد با عجله بليط تهيه كنم .  راجع به نوع پرواز و راحتي و پرسنل پرواز .....

سلام, من یک بار با این پرواز از تهران به وین رفتم ( 11 سال پیش). الان که فکر می کنم می بینم که هواپیما خیلی کوچک بود مثل پرواز دبی به تهران. اما برای پروازهای طولانی مدت مطمئنا هواپیماهای بهتری را قرار می دهند( البته اگر مثل یونایتد به آلمان در کانکشن با لوفتاهنزا نباشSad ). بهترین راه چک کردن نظرات مردم در وبسایت های معتبر است.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
آیا در سایتهایی مثل چیپو یا ایر فیر یا کایاک امکان رزرو بلیط هم هست؟
و دوم اینکه ما که در ایران کردیت کارد ندارم آیا می شود از دوستانمان که کردیت کارد دارند برای ما بلیط تهیه نماید ؟ منظورم این است که مشخصات صاحب کردیت کارد با مسافران یکی نباشد؟
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام من میخواستم از سیت cheapoبلیطمو برای phoenix بگبرم با بریتیش که مستقیم از لندن میره بدون stop وتو سایت هم نشون مده با قیمت اما دفترش تو ایران هنوز باز نشده کسی تجربه خرید بریتیش تو این سایت رو داره ممنون راهنمایی کنید
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزی که تجربه سفر با امریکن ایرلاینز رو از مبدأ های اروپایی مثل فرانکفورت و رم و لندن داشتند میشه لطفا کمی در مورد امکانات داخل پرواز و وعده های غذایی توضیحات بدهند؟
وعده های غذایی در چند نوبت توزیع میشن و چه غذاهایی هستن و برای کودکان 4 تا 5 ساله به چه صورت هست؟ اینکه میگن در پروازهای امریکن ایرلاینز باید برای غذا پول پرداخت کنیم درسته یا نه؟ من حتی داخل سایتشون هم دیدم که قیمت وعده های غذایی رو نوشته!
ممنون میشم دوستانی که قبلا اینگونه پرواز داشتند کمی راهنمایی کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan
(2016-05-26 ساعت 18:35)sf_home81 نوشته:  دوستان عزیزی که تجربه سفر با امریکن ایرلاینز رو از مبدأ های اروپایی مثل فرانکفورت و رم و لندن داشتند میشه لطفا کمی در مورد امکانات داخل پرواز و وعده های غذایی توضیحات بدهند؟
وعده های غذایی در چند نوبت توزیع میشن و چه غذاهایی هستن و برای کودکان 4 تا 5 ساله به چه صورت هست؟ اینکه میگن در پروازهای امریکن ایرلاینز باید برای غذا پول پرداخت کنیم درسته یا نه؟ من حتی داخل سایتشون هم دیدم که قیمت وعده های غذایی رو نوشته!

من یک بار با پرواز United از واشنگتن به دابلین رفت و برگشت داشتم . پرواز و پذیرایی اش خوب و قابل قبول بود ولی به پای پرواز های اروپایی و عربی نمی رسید. تو پرواز غذای اضافی رو هم می تونستید سفارش بدهید و مهمون جیب میارک باشید ولی به نظر من پذیرایی رایگانش کفایت می کرد.
پاسخ
(2016-05-27 ساعت 00:31)marco250 نوشته:  
(2016-05-26 ساعت 18:35)sf_home81 نوشته:  دوستان عزیزی که تجربه سفر با امریکن ایرلاینز رو از مبدأ های اروپایی مثل فرانکفورت و رم و لندن داشتند میشه لطفا کمی در مورد امکانات داخل پرواز و وعده های غذایی توضیحات بدهند؟

من یک بار با پرواز United  از واشنگتن به دابلین رفت و برگشت داشتم . پرواز و پذیرایی اش خوب و قابل قبول بود ولی به پای پرواز های اروپایی و عربی نمی رسید.  تو پرواز غذای اضافی رو هم می تونستید سفارش بدهید و مهمون جیب میارک باشید ولی به نظر من پذیرایی رایگانش کفایت می کرد.

ممنون از پاسختون

دوستان دیگر اگر لطف کنن و اطلاعات بیشتری در این رابطه بدن ممنون میشم . فواصل بین پذیرایی ها. غذاهای وعده ها . و شرایط غذای بچه های 4_5 ساله
پاسخ
(2016-05-14 ساعت 10:24)babisondes نوشته:  
(2016-05-14 ساعت 09:23)vahid4573 نوشته:  Sky scanner ro ham check konid

اگه ويزا يا دبيت كارت داشته باشين ميتونين از اسكاي بليط تهيه كنين

دوست عزیز یه دوستی فرموده بودن قیمتهای این سایت بر اساس دلار دولتی هست.ایا به نظر شما اینگونه است؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان