کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
سلام دوستان
میخاستم بدانم اگر خواستیم به یک مقصد خاص در آمریکا از ایران بلیط بگیریم در چه سایت یا سایتهایی می توانیم مناسبترین قیمتها از ایرلاینهای مختلف را مشاهده کنیم ؟
با تشکر از پاسخ دوستان
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan
(2016-05-07 ساعت 11:43)alborz3718 نوشته:  سلام دوستان
میخاستم بدانم اگر خواستیم به یک مقصد خاص در آمریکا از ایران بلیط بگیریم در چه سایت یا سایتهایی می توانیم مناسبترین قیمتها از ایرلاینهای مختلف را مشاهده کنیم ؟
با تشکر از پاسخ دوستان
سلام سایت alibaba.comسایت خوبیه و قیمتهاشو مناسبه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: alborz3718 ، ed2008 ، sahar2016 ، behjan
با تشکر از پاسخ دوستان

سلام از سايت cheepoair چك كنيد بهتر است
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، alborz3718 ، sahar2016
(2016-05-07 ساعت 14:46)behjat نوشته:  
با تشکر از پاسخ دوستان

سلام بهجت خانم
سایت علی بابا که فرمودید باir. درسته یا com. چون من هر کاری میکنم با com. نمیتونم وارد شم
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-05-07 ساعت 18:53)omid40 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 14:46)behjat نوشته:  [quote='alborz3718' pid='709834' dateline='1462605210']
سلام دوستان
با تشکر از پاسخ دوستان

سلام بهجت خانم
سایت علی بابا که فرمودید باir. درسته یا com. چون من هر کاری میکنم با com. نمیتونم وارد شم
[/q
بله alibaba.irدرسته عذر میخوام من از همین سایت خرید کردم البته چند ماه پیش رفت و برگشت از لس آنجلس قیمت خیلی مناسب بود البته اگر تاریخ زود تر بخواهید قیمت گرانتر میشه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: omid40 ، behjan ، alborz3718 ، ed2008 ، sahar2016
علی بابا رو با ir. که میزنی یه سایت فارسی میاد که میتونی بلیط داخلی و خارجی رزرو کنی
آیا شما هم از همین سایت بلیط گرفتید ؟ \فکر کنم پرداخت در این سایت از طریق کارت شتاب امکان پذیره
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
پاسخ
باسلام خدمت دوستان بزرگوار لطفا در مورد فاصله دوپرواز از تهران به ابوظبی و سپس به امریکا اگر با پرواز الاتحاد سفر کنیم و بخواهیم در ابوظبی کارهای مهاجرتی انجام بدیم بنظر دوستان چند ساعت باید در نظر بگیریم که به پرواز دوم برسیم با سپاس از پاسختان
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

پاسخ
(2016-05-07 ساعت 19:20)omid40 نوشته:  علی بابا رو با ir. که میزنی یه سایت فارسی میاد که میتونی بلیط داخلی و خارجی رزرو کنی
آیا شما هم از همین سایت بلیط گرفتید ؟ \فکر کنم پرداخت در این سایت از طریق کارت شتاب امکان پذیره

بله ، البته من دخترم از ایران از آژانسی که با این سایت کار میکرد برامون بلیط رو گرفت ما نقدی پرداخت کردیم
پاسخ
تشکر کنندگان: omid40 ، behjan ، Daniela
(2016-05-07 ساعت 16:28)spv نوشته:  
با تشکر از پاسخ دوستان

سلام
ضمن تشكر از پاسخ شما دوست عزيز
موردي كه درباره اين سايت است كه بعضي مواقع قيمتهاي بسيار خوبي پيشنهاد مي دهد قيمتهايي كه حتي تاحدودي باوركردني نيستند . مثلا براي يك مقصد در آمريكا با پروازهاي تركيبي كه با تركيش از ايران شروع مي شود و سپس با اير كانادا ادامه پيدا ميكند قيمتي مي دهد كه حتي وقتي تو سايت خود تركيش هم مي روي خود سايت تركيش حدود 200 دلار بيشتر است !! با قيمتهاي آژانسها كه مقايسه كني كه ديگه تفاوت بيشتر هم ميشود.
بعضي دوستان گفتند كه قيمت ارزان اين سايت به خاطر غير قابل كنسل نمودن با تغيير تاريخ پرواز در آن است . در حاليكه در سايت تركيش هم پرواز مورد نظر غير قابل كنسل نمودن است ولي قيمتش بالاتر از سايت چيپو است .
من با سايت چيپو خيلي كار نكردم ولي چنتا سوال برام پيش آمده :
1-آيا اصلا براي ما ايراني هاقابل اعتماد است ؟
2- آيا در ان پرواز قابل رزرو نمودن است ؟
3-براي كسي كه كرديت كارد ندارد چه راهكاري توصيه مي نماييد ؟
4- فرض ما بليطي از اين سايت گرفتيم آيا بايستي به نمايندگي شركت هواپيمايي شروع كننده پرواز براي تاييد پرينت بليطمان مراجعه كنيم يا نه ؟ و اصلا انها اين تاييد را براي ما انجام ميدهند ؟
خيلي ببخشيد سوالاتم زياد شد ولي فكر كنم با اين تفاوتهاي خيلي زياد قيمتها در اين سايت با خود شركتهاي هواپيمايي و بدتر از آن آژانسهاي داخل ايران پاسخ اين سوالات راهگشاي بسياري از دوستان و باعث صرفه جويي قابل توجه اي باشد .
ممنون از پاسخ و وقتي كه براي اين منظور مي گذاريد .
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
با سلام
دوست عزيز شما اگر از طريق چيپو بخواهيد بليط بوك و يا رزرو بكنيد عملا شدنى نيست چون نياز به كرديت يا ويزاكارت داره اما شما ميتونيد ، از سايت چك كنيد هر پرواز را كه خواستيد از طريق اژانس بليط را تهيه كنيد ، من خودم همه بليط هاى خارجى را از اين راه انجام ميدم ، اگر خواستيد مى تونم كمكتون كنم خوشحال مي شوم كارى براى بچه هاى مهاجر سرا هرچند كوچك كرده باشم
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، mahdii
باسلام وعرض ادب از پیشکسوتان و دوستان بزرگوار دوستانی که از پرواز قطردر اولین ورودشان به ا مریکا استفاده کرده اند آیا در دوحه کارهای مهاجرتی را انجام می دهند یا فقط در ابوظبی با پرواز الاتحاد این امر امکان دارد با سپاس از راهنمایتان وآرزوی موفقیت و بهروزی شما
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 23:19)behjan نوشته:  باسلام وعرض ادب از پیشکسوتان و دوستان بزرگوار دوستانی که از پرواز قطردر اولین ورودشان به ا مریکا استفاده کرده اند آیا در دوحه کارهای مهاجرتی را انجام می دهند یا فقط در ابوظبی با پرواز الاتحاد این امر امکان دارد با سپاس از راهنمایتان وآرزوی موفقیت و بهروزی شما
سلام دوست عزیز
پرواز ما از قطر بود
کارهای مهاجرتی در فرودگاه امریکا انجام شد
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
(2016-05-13 ساعت 22:22)alborz3718 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 16:28)spv نوشته:  
با تشکر از پاسخ دوستان

سلام
ضمن تشكر از پاسخ شما دوست عزيز
موردي كه درباره اين سايت است كه بعضي مواقع قيمتهاي بسيار خوبي پيشنهاد مي دهد قيمتهايي كه حتي تاحدودي باوركردني نيستند . مثلا براي يك مقصد در آمريكا با پروازهاي تركيبي كه با تركيش از ايران شروع مي شود و سپس با اير كانادا ادامه پيدا ميكند قيمتي مي دهد كه حتي وقتي تو سايت خود تركيش هم مي روي خود سايت تركيش حدود 200 دلار بيشتر است !! با قيمتهاي آژانسها كه مقايسه كني كه ديگه تفاوت بيشتر هم ميشود.
بعضي دوستان گفتند كه قيمت ارزان اين سايت به خاطر غير قابل كنسل نمودن با تغيير تاريخ پرواز در آن است . در حاليكه در سايت تركيش هم پرواز مورد نظر غير قابل كنسل نمودن است ولي قيمتش بالاتر از سايت چيپو است .
من با سايت چيپو خيلي كار نكردم ولي چنتا سوال برام پيش آمده :
1-آيا اصلا براي ما ايراني هاقابل اعتماد است ؟
2- آيا در ان پرواز قابل رزرو نمودن است ؟
3-براي كسي كه كرديت كارد ندارد چه راهكاري توصيه مي نماييد ؟
4- فرض ما بليطي از اين سايت گرفتيم آيا بايستي به نمايندگي شركت هواپيمايي شروع كننده پرواز براي تاييد پرينت بليطمان مراجعه كنيم يا نه ؟ و اصلا انها اين تاييد را براي ما انجام ميدهند ؟
خيلي ببخشيد سوالاتم زياد شد ولي فكر كنم با اين تفاوتهاي خيلي زياد  قيمتها در اين سايت با خود شركتهاي هواپيمايي و بدتر از آن آژانسهاي داخل ايران پاسخ اين سوالات راهگشاي بسياري از دوستان و باعث صرفه جويي قابل توجه اي باشد .
ممنون از پاسخ و وقتي كه براي اين منظور مي گذاريد .

دوست عزیز من هم همین سوالات شما رو دارم یادمه دوستی گفته بودن قیمت این سایت به یورو هست.ویزا کارت که دوستان راهنمایی کرده بودن میتونیم از تهران تهیه کنیم.لطفا اگه به نتیجه رسیدید بقیه دوستان رو هم در جریان بزارید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
(2016-05-13 ساعت 23:19)behjan نوشته:  باسلام وعرض ادب از پیشکسوتان و دوستان بزرگوار  دوستانی که از پرواز قطردر اولین ورودشان به ا مریکا استفاده کرده اند آیا در دوحه کارهای مهاجرتی را انجام می دهند یا فقط در ابوظبی با پرواز الاتحاد این امر امکان دارد با سپاس از راهنمایتان وآرزوی موفقیت و بهروزی شما

فقط با الاتحاد تو ابوظبي كارهاي اوليه انجام ميشه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
Sky scanner ro ham check konid

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان