کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2016-03-09 ساعت 12:47)abas_kashan نوشته:  سلام
شرکت لوفتهانزا تعداد صندلی پروازی خودشو به تهران با تغییر نوع هواپیما بیشتر کرده و Boeing 747 را انتخاب کرده (از 8 فروردین)

بسیار تجربه عالی و راحت تری نسبت به دیگر تایپ ها دارد

[عکس: bssl2oihb92qmqvdk13v.jpg]

سلام دوست عزیز.
راستش ما هم دنبال رزرو بلیط با شرایط و هواپیمایی مناسب هستیم. میخواستم ازتون سوال کنم که آیا برای ما که انشااله اولین سفرمون به امریکا خواهد بود استاپ هواپیمایی لوفتاتزا در کانادا نیازی به ویزای کانادا نداره؟ چون من شنیدم که نیاز به ویزای کانادا هست و امکان داره دردسرساز بشه. و اینکه به نظر شما استاپ دوساعته در فرودگاه فرانکفورت کافی هست برای رسیدن به پرواز بعدی؟
ممنون میشم شما و یا سایر دوستانیکه اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمایی کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان روزتون خوش
من اینشاا.. برای اواخر اپریل تا اوایل می میخوام بیام لس انجلس... Cool
میخواستم از کسانی که تجربه گرفتن بلیط رو دارن کمکم کنن تا یه بلیط با حداقل هزینه بوک کنم و با چندین استاپ... Smile
ایرلاینش مهم نیست...ازهرکجا هم بره مشکلی ندارم Rolleyes
باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان , از الاتحاد دارم بلیت رزرو میکنم , از تهران- ابوظبی , ابوظبی-شیکاگو , شیکاگو - اکلاهما ... پرواز رو فقط تا ابوظبی با الاتحاد زده , از اون به بعد به American airline تغیر پیدا میکنه Boeing 777,چمدون رو هم ۲ تا زده , ولی میخواستم بدونم واقعا american airline دو تا چمدون رو اجازه میده ؟ چون پرواز های داخلی فقط یک چمدون اجازه میدن , تو سایت شون هم که میرم کلی توضیحات داده ولی خیلی گیج کننده هست ,البته قید شده که " American airlines codeshares on Etihad airways " ,آژانسی که دارم ازشون خرید میکنم میگه حتی اگه تو بلیت نوشته باشه , باز احتمالش هست بار رو که تو شیکاگو تحویل بگیری , برای مسیر بعدی فقط یکی رو اجازه بدن ببری و مشکل پیش بیاد ! میخواستم بدونم دوستان با تجربه , اطلاعی دارند در این مورد ؟
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، storagemeter ، Pargosha
(2016-04-23 ساعت 15:45)inanna نوشته:  سلام دوستان , از الاتحاد دارم بلیت رزرو میکنم , از تهران- ابوظبی , ابوظبی-شیکاگو , شیکاگو - اکلاهما ... پرواز رو فقط  تا ابوظبی با الاتحاد زده , از اون به بعد به American airline تغیر پیدا میکنه Boeing 777,چمدون رو هم ۲ تا زده , ولی میخواستم بدونم واقعا american airline دو تا چمدون رو اجازه میده ؟ چون پرواز های داخلی فقط یک چمدون اجازه میدن , تو سایت شون هم که میرم کلی توضیحات داده ولی خیلی گیج کننده هست ,البته قید شده که "  American airlines codeshares on Etihad airways " ,آژانسی که دارم ازشون خرید میکنم میگه حتی اگه تو بلیت نوشته باشه , باز احتمالش هست بار رو که تو شیکاگو تحویل بگیری , برای مسیر بعدی فقط یکی رو اجازه بدن ببری و مشکل پیش بیاد  !   میخواستم بدونم دوستان با تجربه , اطلاعی دارند در این مورد ؟

سلام

نه مشکلی نیستش. اگر کل سفر رو یک بلیط باشه ایرلاین داخل آمریکا هم مجانی قبول میکنه ( تو تجربه من یکم به وزن بار carry on گیر دادن فقط)
تو فرودگاه شیکاگو تو همون جایی که بارهاتون رو میگیرین و چک میکنن (immigration area) گیشه american airlines هستش (درست قبل از اینکه از در خروجی immigration area خارج بشین) .
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، inanna ، storagemeter
(2016-04-24 ساعت 21:02)hamed_gh نوشته:  
(2016-04-23 ساعت 15:45)inanna نوشته:  سلام دوستان , از الاتحاد دارم بلیت رزرو میکنم , از تهران- ابوظبی , ابوظبی-شیکاگو , شیکاگو - اکلاهما ... پرواز رو فقط  تا ابوظبی با الاتحاد زده , از اون به بعد به American airline تغیر پیدا میکنه Boeing 777,چمدون رو هم ۲ تا زده , ولی میخواستم بدونم واقعا american airline دو تا چمدون رو اجازه میده ؟ چون پرواز های داخلی فقط یک چمدون اجازه میدن , تو سایت شون هم که میرم کلی توضیحات داده ولی خیلی گیج کننده هست ,البته قید شده که "  American airlines codeshares on Etihad airways " ,آژانسی که دارم ازشون خرید میکنم میگه حتی اگه تو بلیت نوشته باشه , باز احتمالش هست بار رو که تو شیکاگو تحویل بگیری , برای مسیر بعدی فقط یکی رو اجازه بدن ببری و مشکل پیش بیاد  !   میخواستم بدونم دوستان با تجربه , اطلاعی دارند در این مورد ؟

سلام

نه مشکلی نیستش. اگر کل سفر رو یک بلیط باشه ایرلاین داخل آمریکا هم مجانی قبول میکنه ( تو تجربه من یکم به وزن بار carry on  گیر دادن فقط)
تو فرودگاه شیکاگو تو همون جایی که بارهاتون رو میگیرین و چک میکنن (immigration area) گیشه american airlines هستش (درست قبل از اینکه از در خروجی immigration area خارج بشین) .

خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز , بله کل پرواز رو یک بلیت هست و هر سه پرواز رو هم زده ۲ چمدون, فکر کردم سوال کنم که خیالم راحت تر باشه Shy
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان گل سلام.دو هفته دیگه پرواز دارم و از هر ۵ تا ایرلاین ترکیش و قطری و امارات و لوفت هانزا و الیتالیا رزرو گرفتم ولی دیگه تا فردا شب باید تصمیم بگیرم.رنج قیمت کلی هم از ۶.۷۰۰ تا ۸.۵۰۰ هست.اگه دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم راهنمایی کنند. درود به همه دوستان و با آرزوی موفقیت .مقصد بوستون و کودک ۵ ساله هم داریم
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-25 ساعت 01:33)hamiham007 نوشته:  دوستان گل سلام.دو هفته دیگه پرواز دارم و از هر ۵ تا ایرلاین ترکیش و قطری و امارات و لوفت هانزا و الیتالیا رزرو گرفتم ولی دیگه تا فردا شب باید تصمیم بگیرم.رنج قیمت کلی هم از ۶.۷۰۰ تا ۸.۵۰۰ هست.اگه دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم راهنمایی کنند. درود به همه دوستان و با آرزوی موفقیت .مقصد بوستون و کودک ۵ ساله هم داریم

سلام دوست عزیز , من هم بلیتم رو بلاخره بعد از کلی سبک سنگین کردن , دیروز گرفتم و هنوز با هیچ کدوم از این ایرلاین ها تجربه ای ندارم که بتونم باهاتون share کنم , ولی نکاتی که به نظرم در انتخاب مهم بود و به تصمیم گیریم کمک کرد اینها بود :
۱: قاعدتا پایین ترین قیمت !

۲: طول کلی سفر ( حتما چک کنید , بعضی از option ها طول سفر به ۲۷ ساعت و حتی ۳۶ ساعت هم رسیده بود که مطمئنا stop طولانی در یکی از فرودگاه ها خواهید داشت که خوب با بچه اذیت میشید ) مثلا یکی از option ها با پرواز قطری ساعت ۱۲ شب میرسید دوحه و پرواز بعدی ۸ صبح بود ! درسته خود فرودگاه یک سری امکانات برای این مواقع داره ,  ولی طبق تجربه یک سری از دوستان در صفحات قبل , چند وقته با ایرانی ها اصلا خوب تا نمیکنند وخوب این خودش باعث شد من  شخصا به قطری اصلا فکر نکنم !      

۳: اگر پروازتون ۲ استاپه هست , زمان بین ۲ پروازتون داخل امریکا از همه مهمتره , بدو ورودتون به هر ایالتی هست, زمان مناسب  نیاز دارید برای کار های مهاجرتیتون , بستگی به شلوغی فرودگاه و صف " تازه مهاجرین " ۴, ۵ ساعت رو نیاز خواهید داشت حتما , که به پرواز بعدیتون با خیال راحت برسید .
خلاصه اینها مواردی بود که رو تصمیم گیری من تاثیر گذار بود ! امیدوارم کمک کننده بوده باشه   Shy سفر خوشی داشته باشید   Rolleyes
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: hamiham007 ، dv2017 ، storagemeter ، Pargosha ، copol ، matin.sh
(2016-04-25 ساعت 01:33)hamiham007 نوشته:  دوستان گل سلام.دو هفته دیگه پرواز دارم و از هر ۵ تا ایرلاین ترکیش و قطری و امارات و لوفت هانزا و الیتالیا رزرو گرفتم ولی دیگه تا فردا شب باید تصمیم بگیرم.رنج قیمت کلی هم از ۶.۷۰۰ تا ۸.۵۰۰ هست.اگه دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم راهنمایی کنند. درود به همه دوستان و با آرزوی موفقیت .مقصد بوستون و کودک ۵ ساله هم داریم
به ایرفرانس هم سری بزن قیمت هاش مشابه کشورهای خلیج فارسه و زمان سفر کمتره
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، dv2017 ، storagemeter ، Pargosha ، hamiham007 ، copol
دوستان میشه اگر تجربه دارید راهنمایی کنید که از آمریکا به ایران پرواز الاتحاد بهتره یا آستریا؟
قیمت تاریخ و ساعت پرواز تو یه رنجه
الاتحاد فقط ۳۰ دلار گرون تره
من تجربه قطر و یونایتد و کی ال ام رو دارم ولی اینا نه. ممنون میشم راهنمایی کنید

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2016-04-26 ساعت 20:44)شاپرک نوشته:  دوستان میشه اگر تجربه دارید راهنمایی کنید که از آمریکا به ایران پرواز الاتحاد بهتره یا آستریا؟

سلام شاپرک خوبین؟ من بودم با اتحاد میومدم دفعه بعد با اتریش.
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام و ارزوي موفقيت و سفري خوب
اما من بجاي شما بودم در اينده نزديك مقصدمو عوض ميكردم، يك نكته كه در كل مهمه سردي هواي بستونه، و زندگي عادي رو مختل ميكنه و در عين حال سرايط پيدا كار رو هم دشوار ميكنه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: hamiham007
(2016-04-27 ساعت 02:01)battosai نوشته:  
(2016-04-26 ساعت 20:44)شاپرک نوشته:  دوستان میشه اگر تجربه دارید راهنمایی کنید که از آمریکا به ایران پرواز الاتحاد بهتره یا آستریا؟

Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست عزیز اگر شرایط خرید امارات رو دارید از همه بهتره هم از نظر سرویس دهس و هم از نظر کیفیت هواپیما و سایر خدمات !
امارات این روزها آفرهای زیادی میزاره و با حدود 800-900 دلار برای مسیر دوطرفه است ، ترکیش هم همین رنج قیمته .لوفتانزا رو توصیه نمیکنم خیلی جالبه نیست !
یک نکته ای رو در مورد خرید بلیط یا آژانسها بگم و اون اینه که امارات برای هر بلیط 9% به آژانس مربوط کمیسیون میده و لوفتانزا 3%. پس اگر خواستید برای قیمت تخفیف بگیرید این رو مد نظر داشته باشید که روی بلیط امارات آژانس میتونه تخفیف بیشتری بده .
ضمنا این رو به همه دوستان بگم که حتما سعی کنید که مایلیج هاتون رو از همین ابتدا جمع کنید چون این مسیر خیلی طولانیه و قطعا تخفیفهای خوبی خواهید گرفت .
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، storagemeter ، hamiham007 ، amin arefi ، dv2017 ، inanna ، peymanmohajer ، aaraam ، شهرادلیلا
سپاسگذار از راهنمایی کامل شما

Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan
(2016-04-27 ساعت 08:17)mechanicalengineer نوشته:  

دوست عزیز اگر شرایط خرید امارات رو دارید از همه بهتره هم از نظر سرویس دهس و هم از نظر کیفیت هواپیما و سایر خدمات !
امارات این روزها آفرهای زیادی میزاره و با حدود 800-900 دلار برای مسیر دوطرفه است ، ترکیش هم همین رنج قیمته .لوفتانزا رو توصیه نمیکنم خیلی جالبه نیست !
یک نکته ای رو در مورد خرید بلیط یا آژانسها بگم و اون اینه که امارات برای هر بلیط 9% به آژانس مربوط کمیسیون میده و لوفتانزا 3%. پس اگر خواستید برای قیمت تخفیف بگیرید این رو مد نظر داشته باشید که روی بلیط امارات آژانس میتونه تخفیف بیشتری بده .
ضمنا این رو به همه دوستان بگم که حتما سعی کنید که مایلیج هاتون رو از همین ابتدا جمع کنید چون این مسیر خیلی طولانیه و قطعا تخفیفهای خوبی خواهید گرفت  .

با سلام
دوستان میشه در مورد این قضیه مایلج بیشتر توضیح بدین و در چه صورت تخفیف تعلق میگیره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان