کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2011-07-10 ساعت 17:28)sahary نوشته:  دوست عزیز خیلی ممنون ازپاسختون
من از تهران میخوام برم دالاس امروز به دفتر بریتیش و لوفتانزا زنگ زدم اواخر سپتامبر میرم دالاس بهم با هردوش یکطرفه تقریبا 1/400/000قیمت داد
klm چقدر میشه باهاش بار ببریم ..امارات چی شماره دفترش توتهرانو کسی داره بهم بده بپرسم؟
دوست عزیز:
مطمانید گفت 1/400/000 تومن؟؟!!!
ما هم میخواستیم بریم دالاس...که هر جا رفتیم گفتند به های سیزن خوردید. بلیط دو طرفه رو گفتند کم کم 2.800.000 !!!! لوفتهانزا هم همینطور چون از همه گرونتر بود
رفتیم دفتر klm کمترین نرخش رو داد 2.118.000(همین حدودا) برای اوایل جولای
بار هم میتونیم نفری 2 تا چمدون 23 کیلویی و یک ساک 5 کیلویی داخل کابین ببریم

(2011-07-11 ساعت 09:57)reza89 نوشته:  
(2011-07-10 ساعت 17:28)sahary نوشته:  
سلام - من ماه گذشته از تهران به دالاس با امارات پرواز داشتم 1550000 تومان رفت و برگشت و هر مسافر نیز دو چمدان 23 کیلویی میتوانست همراه داشته باشد و پذیرایی خوبی هم داشتند.

مگه تو های سیزن نرفتید؟؟
من قیمت گرفتم برای ماه جولای کم کم گفت 2.800.000 تومن!!!!!!!
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mml
(2011-07-11 ساعت 10:13)mitr.p نوشته:  
من از تهران میخوام برم دالاس امروز به دفتر بریتیش و لوفتانزا زنگ زدم اواخر سپتامبر میرم دالاس بهم با هردوش یکطرفه تقریبا 1/400/000قیمت داد
klm چقدر میشه باهاش بار ببریم ..امارات چی شماره دفترش توتهرانو کسی داره بهم بده بپرسم؟
دوست عزیز:
مطمانید گفت 1/400/000 تومن؟؟!!!
ما هم میخواستیم بریم دالاس...که هر جا رفتیم گفتند به های سیزن خوردید. بلیط دو طرفه رو گفتند کم کم 2.800.000 !!!! لوفتهانزا هم همینطور چون از همه گرونتر بود
رفتیم دفتر klm کمترین نرخش رو داد 2.118.000(همین حدودا) برای اوایل جولای
بار هم میتونیم نفری 2 تا چمدون 23 کیلویی و یک ساک 5 کیلویی داخل کابین ببریم

(2011-07-11 ساعت 09:57)reza89 نوشته:  
(2011-07-10 ساعت 17:28)sahary نوشته:  
سلام - من ماه گذشته از تهران به دالاس با امارات پرواز داشتم 1550000 تومان رفت و برگشت و هر مسافر نیز دو چمدان 23 کیلویی میتوانست همراه داشته باشد و پذیرایی خوبی هم داشتند.

مگه تو های سیزن نرفتید؟؟
من قیمت گرفتم برای ماه جولای کم کم گفت 2.800.000 تومن!!!!!!!

من برای 27 سپتامبر لوفتانزا سوال کردم گفت 1/468/000تومن
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p
سلام دوستان
من چند ماه پیش با ایرفلوت بلیط گرفتم، می خواستم بدونم چه جوری میتونم مایلج ثبت کنم؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
درباره تحریم اینطور میگن
ه گزارش عصر ايران ،‌ خلاصه صورت تحريم هما توسط وزارت خزانه داري آمريكا بدين شرح است:

1- هيچ شهروند آمريكا حق خريد بليت اين شركت را نخواهد داشت.

2- هيچ شهروند آمريكايي يا آمريكاييان ايراني تبار به هنگام مسافرت به ايران حتي در پروازهاي داخلي ايران نمي توانند از شركت ايران اير بليت خريداري كند.

3- هيچ شهروند آمريكا حق تشويق كردن به سفر يا ترتيب دادن سفر براي شهروندان ديگر اين كشور با شركت ايران اير را ندارد.

4- هيچ فرد يا شركت آمريكايي حق ندارد به عنوان جايزه يا پرداخت تسهيلات از خدمات شركت ايران اير استفاده كند.

5- شهروندان آمريكايي حق دريافت هيچ پولي از شركت ايران اير را ندارند . اين مساله شامل حال ايرانيان مقيم آمريكا كه احتمالا از شركت ايران اير بازنشسته شده اند و از اين شركت حقوق بازنشستگي دريافت مي كنند نيز مي شود .

من از تهران میخوام برم دالاس امروز به دفتر بریتیش و لوفتانزا زنگ زدم اواخر سپتامبر میرم دالاس بهم با هردوش یکطرفه تقریبا 1/400/000قیمت داد البته گفتم چه قدر بار میشه برد با گفت یه چمدون 23 کیلویی میشه برد پرسیدم اگه بخوام اولین مسیرو با ایران ایر برم گفت مثل اینکه آمریکا اعلام کرده که اگه کسی یه مسیرم با ایران ایر بیاد اجازه ورود به آمریکارو نداره البته میگفت هنوزبه ما بخشنامه نشده معلوم نیست شما چیزی شنیندید؟klm چقدر میشه باهاش بار ببریم ..امارات چی شماره دفترش توتهرانو کسی داره بهم بده بپرسم؟

پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، comrun ، Homer ، maaref
دوست عزیز
برای این موضوع در تاپیک های مختلف بحث شده و در آدرس زير، به تفصيل بحث شده است:

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid116109
(2011-07-12 ساعت 08:44)stealth نوشته:  سلام
درباره تحریم اینطور میگن
ه گزارش عصر ايران ،‌ خلاصه صورت تحريم هما توسط وزارت خزانه داري آمريكا بدين شرح است:

1- هيچ شهروند آمريكا حق خريد بليت اين شركت را نخواهد داشت.

2- هيچ شهروند آمريكايي يا آمريكاييان ايراني تبار به هنگام مسافرت به ايران حتي در پروازهاي داخلي ايران نمي توانند از شركت ايران اير بليت خريداري كند.

3- هيچ شهروند آمريكا حق تشويق كردن به سفر يا ترتيب دادن سفر براي شهروندان ديگر اين كشور با شركت ايران اير را ندارد.

4- هيچ فرد يا شركت آمريكايي حق ندارد به عنوان جايزه يا پرداخت تسهيلات از خدمات شركت ايران اير استفاده كند.

5- شهروندان آمريكايي حق دريافت هيچ پولي از شركت ايران اير را ندارند . اين مساله شامل حال ايرانيان مقيم آمريكا كه احتمالا از شركت ايران اير بازنشسته شده اند و از اين شركت حقوق بازنشستگي دريافت مي كنند نيز مي شود .

من از تهران میخوام برم دالاس امروز به دفتر بریتیش و لوفتانزا زنگ زدم اواخر سپتامبر میرم دالاس بهم با هردوش یکطرفه تقریبا 1/400/000قیمت داد البته گفتم چه قدر بار میشه برد با گفت یه چمدون 23 کیلویی میشه برد پرسیدم اگه بخوام اولین مسیرو با ایران ایر برم گفت مثل اینکه آمریکا اعلام کرده که اگه کسی یه مسیرم با ایران ایر بیاد اجازه ورود به آمریکارو نداره البته میگفت هنوزبه ما بخشنامه نشده معلوم نیست شما چیزی شنیندید؟klm چقدر میشه باهاش بار ببریم ..امارات چی شماره دفترش توتهرانو کسی داره بهم بده بپرسم؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Homer
(2011-07-10 ساعت 19:52)comrun نوشته:  
(2011-07-10 ساعت 17:28)sahary نوشته:  اگه بخوام اولین مسیرو با ایران ایر برم گفت مثل اینکه آمریکا اعلام کرده که اگه کسی یه مسیرم با ایران ایر بیاد اجازه ورود به آمریکارو نداره البته میگفت هنوزبه ما بخشنامه نشده معلوم نیست شما چیزی شنیندید؟
راجع به اون بخشنامه من چیزی نشنیدم و تا جایی که میدونم فقط خدمات به ایران ایر تحریم شده و به مسافری که با یک ایرلاین دیگه وارد آمریکا میشه، کاری نداره که (داخل ایران یا) کجای دنیا سوار ایران ایر شده بوده! احتمالا میخواسته هر دو مسیرشو لوفت هانزا بفروشه.

بله از 24 جون اجرایی شده .شهروندای امریکایی اجازه استفاده از پروازهای ایران ایر رو ندارن.البته من نمی دونم شرایط برای برندگان لاتاری که هنوز شهروند امریکا محسوب نمیشن به چه صورته

لینک فارسی خبر

http://www.stockholmian.com/news/persisk...ncrypt.htm
پاسخ
تشکر کنندگان: Homer ، vahidvm60 ، behzadb57 ، maaref ، tata63 ، sajigivilix
سلام دوستان
من چند ماه پیش با ایرفلوت بلیط گرفتم، می خواستم بدونم چه جوری میتونم مایلج ثبت کنم؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، MAHDI2012
آلیتالیا قیمت هاش خیلی خوبه ولی پذیرایی و برخورد مهمانداران بسیار خشک و برخی موارد نامناسب بود.
ولی امارات واقعا عالی بود 1- هواپیما نو بود.2-مهمانداران خیلی خوش اخلاق .3-پذیرایی خوب .4-بار مجاز 30 کیلو .5-رزرو شماره صندلی از طریق اینترنت خودتون انجام میدید.6-فاصله بین دو پرواز در دبی بسیار کم.7-ما که یک بچه 2 ماهه هم داشتیم خیلی نازمون رو هم میکشیدن. تنها خاطره بدش پرواز دبی تهران بود که برخی هم وطنها تو کارها و برخورداشون رعایت نمیکردند که خیلی خجالت آور بود.ولی با این حال مهمانداران با متانت برخورد میکردند.
شماره کیس : 2012AS00057XXX
کنسولگری:Ankara
تاریخ مصاحبه:18june2012،برگه آبی
تاریخ دریافت کلیرنس-ویزا:31July-9Aug
جمع تقریبی هزینه ها3نفرتادریافت ویزا:300 هزار عکس و ترجمه وپست،990دلار سفارت،1980000هزاربلیط ترکیش،1100دلار هتل،1117لیر معاینه پزشکی بیمارستان آمریکایی استانبول
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، الی الی ، MAHDI2012
ما اوایل بهمن 90 عازم آمریکا خواهیم بود
بهتره که چه وقتی برای تهیه ی بلیت اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، MAHDI2012
(2011-09-12 ساعت 15:34)pefa نوشته:  ما اوایل بهمن 90 عازم آمریکا خواهیم بود
هر چه زودتر اقدام کنید هزینه تان کمتر می شود . اگر مطمئن هستید زودتر اقدام کنید .
با آژانستان هم مشورت کنید . خلاصه از حالا به فکر باشید تا بدون استرس کارهایتان را انجام دهید.

پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، AmericanHamid ، MAHDI2012
من چند بار با ترکیش پرواز داشتم کسی تجربه ثبت مایلیج داشته؟

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:

هر چه زودتر بهتر.کدوم شهر؟
جمع تقریبی هزینه ها3نفرتادریافت ویزا:300 هزار عکس و ترجمه وپست،990دلار سفارت،1980000هزاربلیط ترکیش،1100دلار هتل،1117لیر معاینه پزشکی بیمارستان آمریکایی استانبول
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-09-18 ساعت 11:47)sal نوشته:  

شاید و باید داریم
شاید پورتلند شاید سیاتل شاید یکی از شهر های کالیفرنیا
در واقع من باید بعد از تعیین شهر اقدام کنم
اینو که نمی شه شناور گرفت. میشه؟
مثلا سیاتل رو بگیرم و بعدا تغییر بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-09-19 ساعت 03:01)pefa نوشته:  
(2011-09-18 ساعت 11:47)sal نوشته:  

شاید و باید داریم
شاید پورتلند شاید سیاتل شاید یکی از شهر های کالیفرنیا
در واقع من باید بعد از تعیین شهر اقدام کنم
اینو که نمی شه شناور گرفت. میشه؟
مثلا سیاتل رو بگیرم و بعدا تغییر بدم؟
باید اول تصمیم بگیرید وگرنه باید جریمه بدهید.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-09-12 ساعت 21:38)behzadb57 نوشته:  من چند بار با ترکیش پرواز داشتم کسی تجربه ثبت مایلیج داشته؟

اگر قبلا ثبت نام كرده ايد و عضو شده ايد، مي تونيد به سايت مراجعه كنيد و با وارد كردن اطلاعات پرواز كه قبلا انجام شده است، mileage رو ثبت كنيد كه البته محدوديت زماني داره و فكر كنم تا 6 ماه مهلت داشته باشيد براي claim كردن.
اگر قبل از پرواز عضو نشده ايد، بايد ابتدا عضو شويد ولي اينكه mileage هاي قبلي رو براتون ثبت كنند معلوم نيست. ميتونيد امتحان كنيد ببينيد error ميده يا خير؟
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان