کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
نظر دوستان راجع به امريكن ايرلاينز AA چيه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، payam62
دوستان کسی آدرس و شماره تلفن دفتر ترکیش در تهران رو میدونه؟
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، kaziar
کسی قیمت پرواز ها به آمریکا رو داره؟ من دیدم لس آنجلس رفت و برگشت 950 1طرفه 700 تومن
قیمت تور ترکیه حدود 650 تومنه.درسته؟؟
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo
(2010-01-22 ساعت 17:54)joseph نوشته:  دوستان کسی آدرس و شماره تلفن دفتر ترکیش در تهران رو میدونه؟

خ مطهری- بین قائم مقام و مدرس

(2010-01-22 ساعت 18:40)idn نوشته:  کسی قیمت پرواز ها به آمریکا رو داره؟ من دیدم لس آنجلس رفت و برگشت 950 1طرفه 700 تومن
قیمت تور ترکیه حدود 650 تومنه.درسته؟؟

مبدا، مقصد، تاریخ پرواز،یک طرفه/دوطرفه و ... برای قیمت دادن مهمه. سوالتون رو کامل مطرح کنید
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
پاسخ
تشکر کنندگان: joseph
ببخشید یادم رفت
از تهران 2 طرفه (حدود 1ماه می تونه بینش فاصله باشه؟)
برای مری لند و کالیفرنیا (جدا)
اگه قیمت داشتید ممنون میشم
تو روزنامه که انگار آمریکا تحریمه ، 1دونه پرواز به آمریکا ندیدم تو کل همشهری
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-22 ساعت 23:28)idn نوشته:  ببخشید یادم رفت
از تهران 2 طرفه (حدود 1ماه می تونه بینش فاصله باشه؟)
برای مری لند و کالیفرنیا (جدا)
اگه قیمت داشتید ممنون میشم
تو روزنامه که انگار آمریکا تحریمه ، 1دونه پرواز به آمریکا ندیدم تو کل همشهری

برای پیدا کردن پرواز هات به سایت travelocity.com مراجعه کنید.

روزنامه همشهری هم در پایین تمام صفحات که تبلیغ تور های بین المللی است من چندین مورد خوب دیدم. به راهنمای همشهری در این مورد مراجعه نکنید.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو
(2010-01-23 ساعت 18:47)meweadl نوشته:  
(2010-01-22 ساعت 23:28)idn نوشته:  

برای پیدا کردن پرواز هات به سایت travelocity.com مراجعه کنید.

روزنامه همشهری هم در پایین تمام صفحات که تبلیغ تور های بین المللی است من چندین مورد خوب دیدم. به راهنمای همشهری در این مورد مراجعه نکنید.

با این که ندیدم چند وقته ، 2باره یه نگاه میندازم
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ما می خواهیم بریم آلبوکوکی نیو مکزیکو. کسی از دوستان اطلاعی از بهترین و راحتترین پرواز داره کمکمون کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj
لوفتانزا در اعتصاب

FRANKFURT, Germany, Feb. 22 (UPI) -- Lufthansa Airlines said it would cancel hundreds of flights as its pilots' union began a four-day work stoppage Monday.

Lufthansa said it would move some passengers on international flights onto other airlines in the Star Alliance when it was possible and by booking others passengers on trains. The airline said with its available crews, it would maintain some flights, but the number of cancellations was growing as some crews the airline expected to work were failing to show up, The New York Times reported Monday.

The pilots' union, the Cockpit Association, voted to strike after Lufthansa refused to promise it would not move some jobs over to lesser paying foreign subsidiaries British Midland and Austrian Airlines.

Efforts by German transport minister Peter Ramsauer to bring the union and the airline back to the negotiating table were unsuccessful.

The airline said the four-day disruption would cost $34 million per day
.
در پی اعتصاب 4000 خلبان این ایرلاین در دنیا بیش از 800 پرواز بمدت 4 روز کنسل شد.(تا پنجشنبه)
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sara24 ، laili ، Ashkan78 ، سارا کوچولو
این اعتصاب در برنامه سفر حدود ۱۰ هزار مسافر در سراسر جهان اختلال ایجاد کرد.
این اعتصاب که قرار بود چهار روز ادامه یابد پس از ۲۴ ساعت متوقف شد. اما در همین مدت کوتاه نیز پروازهای بسیاری لغو و یا با تاخیر انجام شده است.

دلیل این اعتصاب نگرانی خلبان های لوفت هانزا و شرکت های تابعه آن از امنیت شغلی خود بود. به گفته مقام های اتحادیه خلبانها هیچ اقدامی دستکم تا ۹ مارس صورت نخواهد گرفت.

سخنگوی این اتحادیه گفت پس از یک جلسه استماع دو ساعته در دادگاه صنعتی فرانکفورت دو طرف به توافقی دست یافتند.

اما این اعتصاب در برنامه سفر حدود ۱۰ هزار مسافر در سراسر جهان اختلال ایجاد کرد.

لوفت هانزا کوشش کرد مسافرین داخلی را با قطار و مسافرین خارجی را با خطوط هوایی دیگر به مقاصدشان بفرستد.

این شرکت روزانه ۱۸۰۰ پرواز انجام می دهد که ۱۶۰ مورد از آن شامل مسافت های طولانی می شود. به گفته یک سخنگوی لوفت هانزا با وجود این اعتصاب ۹۶۰ مورد از پروازها انجام شد.

اعتصاب یاد شده از نیمه شب دوشنبه رسما متوقف می شود، اما هنوز معلوم نیست چه زمانی خدمات این شرکت هایی به وضعیت عادی باز خواهد گشت.

پیشنهاد روز یکشنبه لوفت هانزا برای مذاکرات قبل از آغاز اعتصاب مورد پذیرش واقع نشد.

پیتر رامساور وزیر حمل و نقل آلمان هشدار داده بود که این اعتصاب به اقتصاد آلمان و شهرت لوفت هانزا آسیب می زند.

بر اساس برآوردها، این اعتصاب روزانه ۳۴ میلیون دلار برای لوفت هانزا که یکی از بزرگترین شرکت های هوایی دنیاست هزینه ممکن است داشته باشد.

اعتصاب مذکور بدنبال نگرانی از استفاده فزاینده شرکت لوفت هانزا از خلبانان خارجی و یا شرکت های هوایی کشورهای دیگر که هزینه کمتری دارد انجام شد.

بر اساس وبسایت لوفت هانزا حقوق پایه یک خلبان تازه کار ۶۲ هزار یورو و کاپیتان ۱۱۵ هزار یورو است. به گزارش رسانه ها حقوق خلبانان ممکن است به ۳۲۵ هزار یورو بالغ شود.

خلبان های لوفت هانزا می گویند اگر چه درخواست حدود شش و نیم درصد اضافه حقوق را دارند، نگرانی اصلی آنان امنیت شغلی شان است.

اما آندریاس بارتلز یک سخنگوی لوفت هانزا به بی بی سی گفت نگرانی در مورد امنیت شغلی خلبانان بی اساس است.

وی تاکید کرد مشاغل لوفت هانزا به سایر شرکت های هوایی منتقل نخواهد شد.

لوفت هانزا مانند بسیاری از خطوط هوایی بین المللی دیگر، از کاهش تعداد مسافران صدمه خورده است. در جریان ۹ ماه اول سال گذشته میلادی فروش لوفت هانزا ۱۳ درصد کاهش یافت.

علاوه بر کاهش فروش، این شرکت با خطر رقابت با هواپیماهایی که بلیت ارزان می فروشند و نیز گرانتر شدن قیمت سوخت، مواجه است.

اعتصاب چهار هزار خلبان شرکت هواپیمایی لوفت هانزا پس از توافق مقام های اتحادیه خلبانها به از سرگیری مذاکرات متوقف شده است.
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، Ali Sepehr ، سارا کوچولو ، sara24 ، honareirani
سلام به همه دوستان
من ساکن تبریز هستم و قراره پس از مصاحبه عازم سانفرانسیسکو بشیم
پس از یک عالمه پرس و جو از تبریزی های ساکن آمریکا همگی بدون شک پرواز با ترکیش ایر لایزنز رو توصیه کردن.
1- تبریز به استانبول (همه روزه پرواز داره)
2- استانبول به لندن یا نیو یورک یا شیکاگو(همه روزه پرواز داره)
3- لندن یا شیکاگو یا نیو یورک به همه جای کالیفرنیا ( سانفرانسیسکو یا لس آنجلس)
زمان پرواز حدودا" 22 الی 27 ساعت با تاخیرات مجاز و غیر مجاز.

این سوال برای من پیش اومد که چرا همه می خوان برن به جنوب ایران (امارات - قطر و...) بعد از اونجا میرن آمریکا؟؟؟
ذاتا" بایستی هر قدر تونستیم با صرف هزینه کمتری ؛ بیشتر به غرب نزدیک تر بشیم .
همه کسانی هم که از پرواز هایی که از امارات یا قطر به مقصد آمریکا وجود داره استفاده کرده بودن از دست هندی و پاکستانی و اعراب جنوب خلیج فارس که با هاشون همسفر شده بودن کلی ناراحت بودن و غر غر می کردن.
ترکیش هر روز از تهران به استانبول پرواز داره و ترکیش یک شرکت فرا ملیتی هستش بر خلاف اسمش و طرف قرارداد با آمریکن ایر لاینز و بریتیش ایر ویز هستش .
فقط تنها تعریف خوبی که از پرواز امارات شنیدم این بود که حدود 18 ساعته از امارات یک راست رفته لس آنجلس.
فکر کنم بایستی این پرواز از 2 تا خلبان و2 تا کمک خلبان استفاده کرده باشه Big Grin
خوشبختی یعنی فاصله این بدبختی تا بدبختی دیگر ( چارلی چاپلین )

Case num:2010AS23300
دریافت نامه اول :2009 4July
ارسال نامه اول :2009 13July
کنسولگری:آنکارا
کارنت شدن کیس : for june 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، ساشا ، Ali Sepehr ، farzad24 ، joseph ، Hashem ، aadine ، Jav3 ، مانترا ، payam62 ، shaso ، godot
سلام
نظرتون در رابطه ایرفلوت چیه؟
قیمتهاش مناسبه و هواپیماهاش تماما ایر باس و بویننگ هستش (غیر از داستان توپلفها Sad) چیز خاصی از ایر فلوت نشنیدیم و هر روز هم کلی پرواز داره.
لطفا از ایر فلوت هر اطلاعاتی دارید بیان کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine ، payam62
اطلاعات من مال چند سال قبله که چند تا از آشنایان با ایر فلوت سفر کردن؛ اون‌ها می‌گفتن که هم کانکشن‌های خوبی نداره و هم کیفیت خدمات داخل پرواز جالب نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: reza22 ، payam62
(2010-03-07 ساعت 16:19)ساسان نوشته:  سلام به همه دوستان
من ساکن تبریز هستم و قراره پس از مصاحبه عازم سانفرانسیسکو بشیم
پس از یک عالمه پرس و جو از تبریزی های ساکن آمریکا همگی بدون شک پرواز با ترکیش ایر لایزنز رو توصیه کردن.
1- تبریز به استانبول (همه روزه پرواز داره)
2- استانبول به لندن یا نیو یورک یا شیکاگو(همه روزه پرواز داره)
3- لندن یا شیکاگو یا نیو یورک به همه جای کالیفرنیا ( سانفرانسیسکو یا لس آنجلس)
زمان پرواز حدودا" 22 الی 27 ساعت با تاخیرات مجاز و غیر مجاز.

این سوال برای من پیش اومد که چرا همه می خوان برن به جنوب ایران (امارات - قطر و...) بعد از اونجا میرن آمریکا؟؟؟
ذاتا" بایستی هر قدر تونستیم با صرف هزینه کمتری ؛ بیشتر به غرب نزدیک تر بشیم .
همه کسانی هم که از پرواز هایی که از امارات یا قطر به مقصد آمریکا وجود داره استفاده کرده بودن از دست هندی و پاکستانی و اعراب جنوب خلیج فارس که با هاشون همسفر شده بودن کلی ناراحت بودن و غر غر می کردن.
ترکیش هر روز از تهران به استانبول پرواز داره و ترکیش یک شرکت فرا ملیتی هستش بر خلاف اسمش و طرف قرارداد با آمریکن ایر لاینز و بریتیش ایر ویز هستش .
فقط تنها تعریف خوبی که از پرواز امارات شنیدم این بود که حدود 18 ساعته از امارات یک راست رفته لس آنجلس.
فکر کنم بایستی این پرواز از 2 تا خلبان و2 تا کمک خلبان استفاده کرده باشه Big Grin
من کاملا با این دوست همزبانم موافقم
اصلا به توصیه خانم laili(یکی از مدیران سایت) که هر چه میتونیم از هزینه سفر کاهش بدیم تا اونجا پول بیشتری برای زندگی اولیه داشته باشیم.
میشه یه کاری هم کرد که ارزون ولی با کیفیت تموم بشه:
مثلا میشه با قطار(بخاطر هزینه کمتر) به استانبول سفر کرد واز اونجا با ترکیش به آمریکا رفت.
از استانبول به لس آنجلس حدود 700 دلار میشه که با این تفاسیر هزینه اضافی ترانزیت هم نمیدی و با یک پرواز امن و راحت سفر میکنی.
از دفتر ترکیش در تهران هم میشه تمام هماهنگی ها روانجام داد.
این کار امتیاز بزرگی هم که داره اینه که در فرودگاه ایران اعصابت خورد نمیشه
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، honareirani ، homeless ، مانترا ، payam62 ، godot
دوست عزیز از استانبول به لوس آنجلس من رزرو گرفتم نفری 2000 لیر که حدود 1350 میشه... ولی منم موافقم ترکیش اکثرا مستقیم یا تو نیویورک توقف داره یا تو شیکاگو ، و این برای ما بهتره چون دیگه ویزای ترانزیت نمی خوایم.. و برای کساییکه می خوان بعد گرفتن ویزا از آنکارا برند بهترین حالته.. ولی از ایران کسائیکه مقیم آمریکا هستند کمتر می رند چون 2تا توقف داره ولی با klm , Lufthansa با یک توقف میرند لوس آنجلس... باز کسی اگه اطلاعات کاملتری داره ممنون میشم...
شماره کیس: 2010AS10300
تاریخ دریافت نامه قبولی: 18 Jun 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 25 Jun 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Viza Bulletin Jan 2010
تاریخ دریافت فرستادن نامه دوم: Dec 2009
تاریخ مصاحبه:Feb 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: March2010 2
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان