کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - آنکارا
(2015-11-04 ساعت 11:05)behnamshokri نوشته:  از عزیزانی که منتظر کلیر شدن هستن، کسی می تونه به من بگه از چه سایتی وضعیتشون رو چک می کنن؟ (سفارت آنکارا)
https://ceac.state.gov/ceac/
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، behnamshokri
(2015-11-04 ساعت 21:36)shadoow نوشته:  
(2015-11-04 ساعت 11:05)behnamshokri نوشته:  از عزیزانی که منتظر کلیر شدن هستن، کسی می تونه به من بگه از چه سایتی وضعیتشون رو چک می کنن؟ (سفارت آنکارا)
https://ceac.state.gov/ceac/

ممنون Smile
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من امروز صبح آنکارا مصاحبه داشتم و متاسفانه ویزا نگرفتم و وارد پروسه AP شدم و باز هم انتظار و انتظار و انتظار?
فقط خود پروسه مصاحبه با آفیسر دو دقیقه هم طول نکشید. افیسر که یک خانم جوان بود فقط یک بار بهم نگاه کرد و تقریبن تمام اون دو سه دقیقه ی مصاحبه رو داشت با کیبورد یه چیزایی تایپ می کرد. .از اون همه مدرکی که تهیه کرده بودم به جز پاس آمریکایی همسرم هیچ چیز دیگه ای ازم نخواست و بعد هم گفت برو تا شمارت بیاد تو سایت و یک برگه هم داد که من از حقوقی که در آمریکا دارم با خبر شم که من رو واقعن گیج کرد که شما که ویزا ندادی چه لزومی داشت حالا این برگرو بهم بدی!!!
باورم نمی شه که بعد از دو دوسال انتظار هنوز این داستان به نتیجه نرسیده و نمی دونم قراره چقدر دیگه طول بکشه! خوتون حتمن در جریانید که برای ماها هر یک ساعت اندازه ی یک سال طول می کشه . وقتی لیست انتظار بچه ها رو نگاه می کنم و می بینم که کیس های cr1 حتی ، دو سال هم برای کلیر شدن در انتظار بودن نفسم بند میاد.
امیدوارم شما از رور مصاحبه، خاطره ی خوشی براتون به جا بمونه.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR ، armehraboon ، behjan
(2015-11-05 ساعت 14:17)qazaleh نوشته:  سلام دوستان. من امروز صبح آنکارا مصاحبه داشتم و متاسفانه ویزا نگرفتم و وارد پروسه AP شدم و باز هم انتظار و انتظار و انتظار?
فقط خود پروسه مصاحبه با آفیسر دو دقیقه هم طول نکشید. افیسر که یک خانم جوان بود فقط یک بار بهم نگاه کرد و تقریبن تمام اون دو سه دقیقه ی مصاحبه رو داشت با کیبورد یه چیزایی تایپ می کرد. .از اون همه مدرکی که تهیه کرده بودم به جز پاس آمریکایی همسرم هیچ چیز دیگه ای ازم نخواست و بعد هم گفت برو تا شمارت بیاد تو سایت و یک برگه هم داد که من از حقوقی که در آمریکا دارم با خبر شم که من رو واقعن گیج کرد که شما که ویزا ندادی چه لزومی داشت حالا این برگرو بهم بدی!!!
باورم نمی شه که بعد از دو دوسال انتظار هنوز این داستان به نتیجه نرسیده و نمی دونم قراره چقدر دیگه طول بکشه! خوتون حتمن در جریانید که برای ماها هر یک ساعت اندازه ی یک سال طول می کشه . وقتی لیست انتظار بچه ها رو نگاه می کنم و می بینم که کیس های cr1 حتی ، دو سال هم برای کلیر شدن در انتظار بودن نفسم بند میاد.

سلام. واقعا متاسفم. امیدوارم کار هممون خیلی زود درست بشه.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mahyar66 ، shadoow ، Tolu IR
(2015-11-05 ساعت 14:17)qazaleh نوشته:  سلام دوستان. من امروز صبح آنکارا مصاحبه داشتم و متاسفانه ویزا نگرفتم و وارد پروسه AP شدم و باز هم انتظار و انتظار و انتظار?

ايشالا به زودي كلير مي شي دوست عزيز
ميشه لطفا شرايط بگين كه باعث AP خوردن شد ؟
F2a , PD: 18 Aguest 2014
Approved :Jan 2015
Case number ,Invoiced number :March 2015
Ds 261 : July 31
120$ :aguest 6
320$: sep 10th
Ds 260: sep 17th  2015
إرسال مدارك : sep 21 2015
تكميل مدارك : october 22 2015
كارنت : 11 janurary
مصاحبه: اواخر february
انكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
(2015-11-05 ساعت 14:35)behnamshokri نوشته:  

سلام. واقعا متاسفم. امیدوارم کار هممون خیلی زود درست بشه.
سلام. بله واقعن. امیدوارم این مرحله هم تموم شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR
(2015-11-05 ساعت 14:59)mahyar66 نوشته:  

ايشالا به زودي كلير مي شي دوست عزيز
ميشه لطفا شرايط بگين كه باعث AP خوردن شد ؟
سلام. انشالا. راستش دقیقن نمی دونم چی باعثAP می شه.
من درسم تازه تموم شده. هیچ وقت شاغل نبودم. و هیچ وقت برای مهاجرت اقدام نکرده بودم. همسرم سیتیزن هست و توی مدارکم هیچ نقصی نبود. فکر نمی کردم مشکلی باشه اما خب اینطوری شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR
بچه ها کسی می دونه برگه ی صورتی که فقط قسمت administrative processingesh تیک خورده نه قسمت نقص مدرکش، برای کیس ازدواج با سیتیزن، معنیش چیه؟
و اینکه می شه بهم بگید اونایی که آنکارا مصاحبه داشتن دقیقن کدوم سایت رو چک می کنن که ببینن کلیر شدن یا نه؟ واقعن ممنون می شم اگه جواب بدین.
پاسخ
(2015-11-05 ساعت 20:26)qazaleh نوشته:  بچه ها کسی می دونه برگه ی صورتی که فقط قسمت administrative processingesh تیک خورده نه قسمت نقص مدرکش، برای کیس ازدواج با سیتیزن، معنیش چیه؟
و اینکه می شه بهم بگید اونایی که آنکارا مصاحبه داشتن دقیقن کدوم سایت رو چک می کنن که ببینن کلیر شدن یا نه؟ واقعن ممنون می شم اگه جواب بدین.
این لینک کارتون رو راه میندازه
http://turkey.usembassy.gov/mobile/iv_status_check.html

CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
(2015-11-05 ساعت 22:35)mobydick نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 20:26)qazaleh نوشته:  بچه ها کسی می دونه برگه ی صورتی که فقط قسمت administrative processingesh تیک خورده نه قسمت نقص مدرکش، برای کیس ازدواج با سیتیزن، معنیش چیه؟

خیلی ممنون
پاسخ
(2015-11-05 ساعت 22:42)qazaleh نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:35)mobydick نوشته:  

CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، shadoow
سلام دوستان
میشه لطفا منو راهنمایی کنید، آیا در هنگام مصاحبه در سفارت برای کیس ازدواجی ، هزینه ای برای صدور ویزا توسط سفارت دریافت میشه؟ اگر بله لطفا مبلغ رو میگید؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

از آن بچه‌ها که تازه رفتن آنکارا سوال داشتم

آیا قابل رفتن جایی و توی سایت خاصی‌ کاری باید بکنیم؟

مثلا من دیدمم میگم دفتر پست رو مشخص کنیم می‌شه راهنمائی کنید جریان چیه؟

ممنون از همگی‌
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-13 ساعت 02:52)behdad57 نوشته:  سلام دوستان

ممنون از همگی‌

شما تو همون سايتي كه وقت سفارت رو انتخاب ميكنيد بايد PTT ( پست انتخابي برأي دريافت ويزا) رو هم انتخاب كنيد و مبلغ حدودا ١٦٥$ هم پرداخت ميكنيد. يا دتون نره كه بعد از مشخص شدن وقت سفارت بايد بريد تو سايت دكتر و وقت بگيريد. مراحلي كه گفتم برأي ويزاي مهاجرتي ( خودم K1 ) و مصاحبه در انكارا هست.
ویزا K1
اقدام اولیه March 2015
اپرو May 2015
دریافت نامه مصاحبه July 2015
مصاحبه 2015 August
نتیجه Administrative Processing
تاريخ كلير شدن 2016 January 
تاریخ ورود به امریکا 2016 March
تاريخ سيتيزن شدن June 2021
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-13 ساعت 10:29)Hamed.nf نوشته:  
(2015-11-13 ساعت 02:52)behdad57 نوشته:  سلام دوستان

ممنون از همگی‌

شما تو همون سايتي كه وقت سفارت رو انتخاب ميكنيد بايد PTT ( پست انتخابي برأي دريافت ويزا) رو هم انتخاب كنيد و مبلغ حدودا ١٦٥$ هم پرداخت ميكنيد. يا دتون نره كه بعد از مشخص شدن وقت سفارت بايد بريد تو سايت دكتر و وقت بگيريد. مراحلي كه گفتم برأي ويزاي مهاجرتي ( خودم K1 ) و مصاحبه در انكارا هست.

وقتِ سفارتو من انتخاب نکردم . خودشون ایمیل زدن تاریخ و ساعت رو گفتن، حالا یعنی‌ چی‌؟؟؟؟؟ باید باز وقت بگیرم؟

لینک آن آدرسِ سایتو میدین؟

مرسی‌
پاسخ
تشکر کنندگان: طناز12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان