کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
من پیام خصوصی میخام بدم نمیشه میگه باید 25 تا پست بزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-11 ساعت 00:17)linda2014 نوشته:  من پیام خصوصی میخام بدم نمیشه میگه باید 25 تا پست بزارم

بله برای ارسال پست خصوصی باید ۲۵تا پست ارسال کرده باشبن.اگه سوالاون شخصی نیس بهتره همینجا بگین شاید جواب های بیشتری بگیرین

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
بنده تازه با این فروم اشنا شدم....به دلایل زیادی قصد مهاجرت به امریکا رو دارم....ولی کمی شرایطم خاص هست و از هر روشی نمیتونم برای اقامت اقدام کنم.....فقط بجز روش درس خوندن در دانشگاه های امریکا و شاید لاتاری..پس از تحقیق.یه روشی بنام ویزای eb3 پیدا کردم که فکر میکنم شرایطش خوب باشه....ببخشید اگه اطلاعاتی در مورد این روش دارید لطفا بهم بگید.اصلا همچین روشی وجود داره؟....(ببخشید که سوال بی ربط به تایپک پرسیدم.)
ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 04:58)meysam313 نوشته:  سلام.
بنده تازه با این فروم اشنا شدم....به دلایل زیادی قصد مهاجرت به آمریکا رو دارم....ولی کمی شرایطم خاص هست و از هر روشی نمیتونم برای اقامت اقدام کنم.....فقط بجز روش درس خوندن در دانشگاه های آمریکا و شاید لاتاری..پس از تحقیق.یه روشی بنام ویزای eb3 پیدا کردم که فکر میکنم شرایطش خوب باشه....ببخشید اگه اطلاعاتی در مورد این روش دارید لطفا بهم بگید.اصلا همچین روشی وجود داره؟....(ببخشید که سوال بی ربط به تایپک پرسیدم.)
ممنون.

دوست من اگر به تاپیک EB3 مراجعه کنید و آن را مظالعه نمایید قطعا بهتر راهنمایی خواهید شد ، دوستان در آن تاپیک تخصصی بحث میکنند و حداقل میتوانید از تجربیات آنها بهتر استفاده کنید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون...تایپک مربوطه بهش رو پیدا کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman
(2015-06-08 ساعت 20:10)fffrantic نوشته:  اگه از دوستان کسی بتونه منو راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم من دو ماه دیگه با همسرم میام لوس انجلس برای ورود کجا باید اقامت کرد؟متل یا هتل مناسب میشناسید؟دوستان دانشگاه من در وست وود هست من کجا باید خونه بگیرم؟تا ۱۵۰۰ میتونم اجاره بدم.جایی نزدیک به وست وود حتی داخل وست وود اصلا ایده ای ندارم

۱۵۰۰ برای اجاره یک آپارتمان مناسب (با لباس شوی و خشک کن داخل واحدin unit) کم هستش ، اگر با استفاده از لباس شویی عمومی (in building) مشکل ندارید شاید بتونید پیدا کنید. یک آپارتمان یک خوابه 800 sqf (تقریبا ۷۰ متری) با امکانات مناسب حدود ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار اجاره اش میشه. در ضمن چون نه کار میکنید و نه کردیت اسکور دارید ، فقط انتخاب های محدودی خواهید داشت ، بهتره از دانشگاه بپرسید معمولا اون ها ساختمات های که به دانشجوها اجاره میدند را میشناسند.
پاسخ
تشکر کنندگان: j1970
سلام به همه. من ی سوال دارم لطفا منو راهنمایی کنید. بازار رشته پرستاری در امریکا چطوره؟؟ و در کدوم ایالت ها بازار کارش بهتره؟؟؟ طبق تخقیقاتی که من کردم ی شغل با امنیت بالا در آمریکاست. دوستانی که امریکا تشریف دارین ایا واقعا همینطوره و با داشتن مدرک لیسانس پرستاری از دانشگاهای ایران و بیشتر از8 سال سابقه کار و دونستن زیان می تونیم به راحتی اونجا کار پیدا کنیم.
ی دنیا ممنون از راهنمایی شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام شغل پرستاری طبق آشنایان و دوستانی که اونجا دارم بسیار خوب براش کار گیر میاد، فقط باید بدونین چطور میخواین برین آمریکا که بعدش برید پرستار بشین! Smileز
No one dies a virgin, life f#cks us all...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 20:39)dadgw نوشته:  سلام شغل پرستاری طبق آشنایان و دوستانی که اونجا دارم بسیار خوب براش کار گیر میاد، فقط باید بدونین چطور میخواین برین آمریکا که بعدش برید پرستار بشین! Smileز

بله رفتنش سختره تا کار گیر اوردن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خوبم سلام ..من وشوهرم نوامبر راهی لوس آنجلس هستیم....اولین باره خوشحالم که جواب کلیرنس چک همسرم هم اومد و از این بلا تکلیفی در امدیم....من واقعا در مورد زندگی در لوس آنجلس گیج شدم...چه جوریه محیط ؟ بعضیا میگن واسه ایرانیا از همه جا بهتره...یه عده میگن مشکلات فرهنگی زیاده....البته ما دیگه بلیطمون رو هم گزفتیم و از مرحله تصمیم گیری گذشتیم...ولی خوب هرچی اطلاعات آدم بیشتر باشه سزخوردگی و اشتباهاتش کمتر میشه....میشه بگین آدم حدودا اونجا چه قدر بیکار میمونه حتی کار جنرال و اینکه چه جوری میشه خونه گرفت؟ فرهنگ آدما چه طور؟این چیزیه که حتی یه نفر که ساکن سن دیگوست خیلی ما رو ترسوندSad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-21 ساعت 14:22)meri2400 نوشته:  دوستان خوبم سلام ..من وشوهرم نوامبر راهی لوس آنجلس هستیم....اولین باره خوشحالم که جواب کلیرنس چک همسرم هم اومد و از این بلا تکلیفی در امدیم....من واقعا در مورد زندگی در لوس آنجلس گیج شدم...چه جوریه محیط ؟ بعضیا میگن واسه ایرانیا از همه جا بهتره...یه عده میگن مشکلات فرهنگی زیاده....البته ما دیگه بلیطمون رو هم گزفتیم و از مرحله تصمیم گیری گذشتیم...ولی خوب هرچی اطلاعات آدم بیشتر باشه سزخوردگی و اشتباهاتش کمتر میشه....میشه بگین آدم حدودا اونجا چه قدر بیکار میمونه حتی کار جنرال و اینکه چه جوری میشه خونه گرفت؟ فرهنگ آدما چه طور؟این چیزیه که حتی یه نفر که ساکن سن دیگوست خیلی ما رو ترسوندSad

خیلی خوش حالم و امیدوارم موفق باشین.
لس انجلس محله زیاد داره که خیلی با هم فرق دارن و حتی یه محله هم منطقه امن و نا امن داره. لس انجلس اب و هوای خیلی متفاوتی داره که باطبع ما همخونی داره.برای انتخاب محله شما بهتر بگین چه قد اجاره حاظرین بدین؟سرمایتون چقده؟راستی تو لس انجلس بدون ماشین کاملا فلج میشین.
امیدوارم موفق باشین

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان: meri2400
ما متراژ برامون مهم نیست با 1000 تا میشه Studio گرفت.؟Shy.....ماشین هم یه کاریش میکنیم....در ضمن این که محله ایرانی باشه یا نه مهم نیست ولی امنیتش قطعا مهمه...مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: 1234560 ، سلام مهاجر ، ریحانا
جدیدا یه سری ایرانیای ساکن آمریکا دم از برگشتن میزنن قضیه چیه جدیه یا دارن فیگور میان؟؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، pishtaz611
(2015-07-22 ساعت 15:12)tabiatgard نوشته:  جدیدا یه سری ایرانیای ساکن آمریکا دم از برگشتن میزنن قضیه چیه جدیه یا دارن فیگور میان؟؟!!

سلام
منم شنیدم ... مثلن دوتا خواننده خواهر و برادر هم هستن, اونا هم درخواست برگشت به ایران رو دادن
البته باید علنی اعلام بشه
حبیب و فریدون که برگشتن... شاید بعضی هاشون هم بخوان برگردن

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: tabiatgard ، pishtaz611
سلام دوستان
من برنده لاتاری 2016 هستم . کارشناسی ارشد مکانیک دارم از یه دانشگاه بین المللی از قبرس و به زبان انگلیسی خوندم و مدرک گرفتم، تو ایران هم تاییدش کردم . می خواستم بدونم تو لوس آ نجلس می توتنم کار گیر بیارم با این مدرک ؟ یا بهتره از اونجا مدرک بگیرم ؟ ، از کجا می تونم تو لوس آ زود کار پیدا کنم ؟

با تشکر
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: idn ، nazi56 ، pishtaz611

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان