کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعلام دریافت نامه قبولی
سلام دوستان
میبخشید این سوال رو میپرسم؟
داخل پاکتی که از KCC میاد و نشان دهنده قبول شدن هست دقیقا چه چیز هایی میباشد ؟

با سپاس
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز..
خبر ندارید که نامه برای آدرس استرالیا و نیوزلند رسیده ؟ "یعنی یک ایرانی نامه رو به آدرس این 2 کشور دریافت کرده باشه ؟
تشکر کنندگان:
سلام من قبلا عضو شدو اما امروز نامه قبولی امد
سلام
باید مدارک تحصیلی ترجمه شده هم براشون بفرستیم ؟
تشکر کنندگان:
امیدوارم ... من که چشم خیلی روشنه
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
(2010-05-24 ساعت 22:29)saint نوشته:  سلام من قبلا عضو شدو اما امروز نامه قبولی امد

مبارک باشه.
کیس نامبرتون عالیه. حسابی تبریک میگم.
شما در کدوم منطقه پستی هستید؟
تشکر کنندگان:
(2010-05-23 ساعت 20:31)esi286 نوشته:  سلام دوستان
با عرض تبریک به همه عزیزانی که نامه هاشون اومده و به امید اومدن نامه دیگر عزیزان
یه سوال داشتم .من به جای آدرس منزل آدرس صندوق پستیم رو دادم.به نظر شما مشکلی که نداره؟

اشکال که نداره هیچ خیلی هم بهتره اسی جون.فقط حواست باشه که کارای کاپتان حساب مساب نداره.خودت مرتب به صندوق پستی سر بزن.بهر حال امکان چک کردن اینترنتی از ماه جولای هم هست.چاکریمShy
تشکر کنندگان: esi286
(2010-05-24 ساعت 10:17)jayjay نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 07:05)drkamrani1 نوشته:  دوستان 2011 که نامه قبولی رو دریافت نکردند نا امید نباشند. چون خود من که برنده 2010 هستم نامه قبولی( نامه اول ) رو هیچوقت دریافت نکردم و فقط با چک کردن در سایت در تاریخ 1 جولای برابر با 10 تیر ماه متوجه شدم که برنده شدم. و به خواست خدا چند روز دیگه هم میریم یو اس. حتماً کانفرمیشن نامبر خودتون حفظ کنید.
پیروز باشید.

drkamrani1 عزيز ميتونم بپرسم شما كه نامه ات نيومد اولش چيكار كردي؟
يعني ايميل زدي يا تلفن زدي به kcc
اگه ميشه يه كم توزيح بدين لطفا Big Grin
دوست عزیز وقتی که در تاریخ 10 تیر سایت رو چک کردم متن زیر رو دیدم:
انتخاب شونده عزیز، بر اساس اطلاعات داده شده شما در قرعه کشی برنده شده اید و باید یک نامه دریافت میکردید. در صورت عدم دریافت نامه تا تاریخ 1 آگوست از طریق ایمیل با کی سی سی تماس بگیرید.
من هم در تاریخ 1 آگوست به کی سی سی ایمیل زدم و در تاریخ 6 آگوست نامه قبولی و فرمها رو از طریق ایمیل دریافت کردم.
تشکر کنندگان: ADONIS ، Monica ، seravin ، Ashkan78 ، laili ، agadondol ، dalir ، esi286
سلام،

يه چيزي شبيه به اين!

البته پارسال براي خود من اتفاق جالبي افتاد. نامه ام رسيد اما سايت تا يكي دو هفته مي گفت برنده نشدي. دو هفته طول كشيد تا درستش كردن!

(2010-05-25 ساعت 04:04)drkamrani1 نوشته:  دوست عزیز وقتی که در تاریخ 10 تیر سایت رو چک کردم متن زیر رو دیدم:
انتخاب شونده عزیز، بر اساس اطلاعات داده شده شما در قرعه کشی برنده شده اید و باید یک نامه دریافت میکردید. در صورت عدم دریافت نامه تا تاریخ 1 آگوست از طریق ایمیل با کی سی سی تماس بگیرید.
من هم در تاریخ 1 آگوست به کی سی سی ایمیل زدم و در تاریخ 6 آگوست نامه قبولی و فرمها رو از طریق ایمیل دریافت کردم.

فایل‌های پیوست
.pdf   DV Status.pdf (اندازه 75.06 KB / تعداد دانلود: 188)
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: laili ، dalir ، R.F ، esi286 ، drkamrani1
(2010-05-24 ساعت 20:48)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان

با سپاس

دوست عزیز، داخل پاکت برگه برنده شدن شما و کیس نامبرتون به همراه توضیحات، و دو فرم 230 و 122 به همراه توضیحات کامل در مورد مدارک مورد نیاز، موجود میباشد.

خودتون بزودی میبینین Wink
شماره کیس: 2010AS00023xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:june 2009
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:july 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:july 2010
تاریخ مصاحبه:August 11 و August 12
تاریخ دریافت ویزا: روز مصاحبه Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:با گردش دو هفته ای و خرید،
دو نفر 10000$
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز به حرمت اعضای مهاجرسرا زمانی که اعلام می کنید برنده شدید حدود کیس نامبر، شهری که نامه توش دریافت شده، تاریخ ارسال نامه از KCC و تاریخ دریافت نامه توسط خودتون رو برای اطلاع بچه های منتظر مهاجرسرایی قرار بدید.
اگرم دوست داشتید اسکن نامه تون رو البته بدون مشخصات شخصی اینجا بذارید دوستاتون ببینند.

در آدرس شهرستان تا امروز کی نامه گرفته؟
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 09:39)m.amjadi نوشته:  

با سپاس

دوست عزیز، داخل پاکت برگه برنده شدن شما و کیس نامبرتون به همراه توضیحات، و دو فرم 230 و 122 به همراه توضیحات کامل در مورد مدارک مورد نیاز، موجود میباشد.

خودتون بزودی میبینین

البته توضیح دوستمون مربوط به داخل پاکت 2010 هست.پاکت های 2011 فرق کردن.

پاکت های امسال سایزش نصف A4 شدن و فقط نامه ای که شما برنده شدید و شماره کیستون, توش قرار داره. هیچ فرمی برای پر کردن توش وجود نداره. فرم ها رو باید از سایتی که تو پاکت بهش اشاره شده تهیه کرد و پر کرد.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، m.amjadi ، loveusa2010 ، esi286
سلام
من تازه عضو شدم ویه سوال داشتم
در روز 10 تیر که تو سایت لاتاری میزنه قبول شدیم یانه اگر به علت بد بودن عکس از قرعه کشی حذف شده باشیم متوجه میشیم یانه؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدین
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان:
دوستان در نامه امسال این چک کنین تاریخ لاتار نوشته اکتبر2009تاسپتامبر2011 فکر کنم اشتباه تایپی بوده
بعد قید نکرده 50000 نفر انتخاب میشه امسال.گفته 100000 نامه داده شده و ولی کل این 100000 نفر انتخاب نمیشه
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
(2010-05-25 ساعت 09:39)m.amjadi نوشته:  

با سپاس

خودتون بزودی میبینین Wink
در مورد نامه من كه اين طوري نيست فقط نامه قبولي توي پاكت بود
تشکر کنندگان: usa.lover

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان