کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعلام دریافت نامه قبولی
سلام دوستان
با عرض تبریک به همه عزیزانی که نامه هاشون اومده و به امید اومدن نامه دیگر عزیزان
یه سوال داشتم .من به جای آدرس منزل آدرس صندوق پستیم رو دادم.به نظر شما مشکلی که نداره؟
تشکر کنندگان: Ashkan78
نامه با شما ره 2011AS0000095XX
31 ارديبهشت
تهران

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، esi286 ، Nightsky007 ، hamed_gh ، Elf ، Monica ، Xman ، agadondol ، mehran61 ، گریت کش ، jayjay ، cky ، honareirani
اشكالي نداره...

اگه نامه ات هم نرسه، Confirmation Code ثبت نامت رو كه داري.... چك مي كني..

نتيجه گيري اخلاقي: نگران نباش

(2010-05-23 ساعت 20:31)esi286 نوشته:  سلام دوستان
با عرض تبریک به همه عزیزانی که نامه هاشون اومده و به امید اومدن نامه دیگر عزیزان
یه سوال داشتم .من به جای آدرس منزل آدرس صندوق پستیم رو دادم.به نظر شما مشکلی که نداره؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: esi286 ، Nightsky007 ، Monica
(2010-05-23 ساعت 20:34)rayan.s نوشته:  نامه با شما ره 2011AS0000095XX
31 اردئبهشت
تهران

دوست من سلام
اول تبریک میگم و خیلی خوشحالم
میشه بیشتر توضیح بدید مثلا منطقه پستی

راستی 31 اردیبهشت جمعه بوده لطفا بیشتر توضیح بدید
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Nightsky007 ، honareirani
اينم يه نامه قبولي مربوط به بستگان يكي از دوستان. اين نامه ديروز (1 خرداد) رسيده و Case Number هم 17XXX هست. منطقه پستي 19.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: esi286 ، mohajerusa2011 ، Nightsky007 ، R.F ، atm849 ، Xman ، lexington ، mehran61 ، گریت کش ، jayjay ، cky ، mary joon ، honareirani
برای اطلاع دوستان، من آرشیو 2010 رو که نگاه می کردم (تاپیک دریافت نامه قبولی) دیدم خیلی از بچه های 2010 تا ماه july هم نامه قبولی دریافت می کردند. به نظرم نگران نباشید میاد. شاید خوب باشه یه نگاهی به اون تاپیک بندازید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، esi286 ، Nightsky007 ، yazdan ، Monica ، Xman ، agadondol ، honareirani
(2010-05-23 ساعت 20:16)bahram_fadakar نوشته:  
(2010-05-23 ساعت 20:00)jahanshahloo نوشته:  دوستانی که تجربه دارند لطفا بگن تا کی باید منتظر نامه ها باشیم؟اصلا تا چه مدت زمان ممکنه نامه طول بکشه که به ما برسه؟؟؟ ایا تمام نامه ها با هم ارسال میشوند؟؟؟؟؟چون بعضی دوستان در تهران نامه هاشونو دریافت کردند.اصلا هنوز امیدوار باشیم یا نه چون منم تهرانم؟؟

پارسال که تا آخرای خرداد اومدن نامه ها ادامه داشت بعضی نامه ها هم اصلاً به خاطر خطای اداره پست اصلا نميرسه

تا آخر خرداد هم نه, بیشتر. نامه من دقیقا 31 تیر رسید!
و وقتی وارد سایت شدم دیدم خیلی وقت هست که نامه ها اومده بوده!

پس اصلا نگران نباشید که چرا الان یه چندتا نامه اومده و شما توش نبودید و دیگه امیدی نیست. نه اصلا اینطوری نیست. حالا حالاها نامه می فرستند.
در ثانی شما کار خودتون رو که ثبت نام تو لاتاری بوده انجام دادید, بقیش رو بسپورید به خدا. خودش صلاح همه چیز رو میدونه.Smile
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Ashkan78 ، Monica ، Xman ، lexington ، mehran61 ، cky ، honareirani
(2010-05-23 ساعت 20:31)esi286 نوشته:  سلام دوستان

نه تنها مشکلی نداره بلکه نسبت به آدرس مطمئن تر هست. چون خطراتی مثل باد و بارون و همسایه فضول و عمله سرکوچه و از این حرف هارو نداره. بعد شملره صندوق پستی یک عدد Unique (یکتا) هست ولی آدرس ممکنه تو یک منطقه مثلا دو تا کوچه به یک نام باشه و احتمال اشتباه بیشتر بشه.
ولی از همه این حرف ها گذشته به قول اشکان اول جولای --> سایت لاتاری --> کانفرمیشن کد --> مشاهده نتیجه
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Monica ، laili ، lexington ، esi286 ، honareirani
لطفا بچه هاي شهرستاني بيشتر همكاري كنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و اگه كسي نامه قبولي دريافت كرد (ايشالا)
اعلام كنه
با تشكر
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، joseph ، Xman ، agadondol ، User ، esi286 ، honareirani
دوستان 2011 که نامه قبولی رو دریافت نکردند نا امید نباشند. چون خود من که برنده 2010 هستم نامه قبولی( نامه اول ) رو هیچوقت دریافت نکردم و فقط با چک کردن در سایت در تاریخ 1 جولای برابر با 10 تیر ماه متوجه شدم که برنده شدم. و به خواست خدا چند روز دیگه هم میریم یو اس. حتماً کانفرمیشن نامبر خودتون حفظ کنید.
پیروز باشید.
تشکر کنندگان: ADONIS ، Xman ، agadondol ، lexington ، Nightsky007 ، fairwall ، mehran61 ، behy_b ، laili ، cky ، jayjay ، esi286 ، honareirani ، mercedeh
(2010-05-24 ساعت 00:18)yazdan نوشته:  لطفا بچه هاي شهرستاني بيشتر همكاري كنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و اگه كسي نامه قبولي دريافت كرد (ايشالا)
اعلام كنه
با تشكر

من از خدامه همکاری کنم من از خدامه اعلام کنم شما واسه تست یه نامه تقلبی لاتاری به آدرس خونمون بفرستید ببینید چه جوری همکاری می کنم پدر همکاری رو درمیارم پدر اعلام و علامت تعجب رو در میارم میگید نه ؟ .....
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: User ، Nashmi2003 ، nasr ، Xman ، honareirani
(2010-05-24 ساعت 07:05)drkamrani1 نوشته:  دوستان 2011 که نامه قبولی رو دریافت نکردند نا امید نباشند. چون خود من که برنده 2010 هستم نامه قبولی( نامه اول ) رو هیچوقت دریافت نکردم و فقط با چک کردن در سایت در تاریخ 1 جولای برابر با 10 تیر ماه متوجه شدم که برنده شدم. و به خواست خدا چند روز دیگه هم میریم یو اس. حتماً کانفرمیشن نامبر خودتون حفظ کنید.
پیروز باشید.

drkamrani1 عزيز ميتونم بپرسم شما كه نامه ات نيومد اولش چيكار كردي؟
يعني ايميل زدي يا تلفن زدي به kcc
اگه ميشه يه كم توزيح بدين لطفا Big Grin
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان:
از بچه های قدیمی و عضو سایت الان فقط Ali-J نامش رو گرفته یا بازم کسی هست ؟
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
از قدیمی ها نه ولی سه نفر(فکر کنم) بعد از گرفتن نامه عضو سایت شدند که پست هاشون تو تاپیک های مختلف هستش
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، User
مثل اینه که امسال نامه ها خیلی زیادن ! Smile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان