کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2010-06-18 ساعت 11:15)سمیه 2011 نوشته:  سلام من عضو جدیدم میخواستم ببینم اگه مدرک کاردانی داشته باشی باید کدوم قسمت پر کنی؟

وردت رو تبریک میگیم سمیه جان
تو قسمت مدرک های تحصیلی باید بنویسی Associated Degree که عنوان مدرک فوق دیپلم هم میشه Junior College Diploma
موفق باشی و پیروز
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
من چند تا سئوال در مورد فرم یس 230 داشتم اگر جوابم بدید ممنون می شوم
1) در سوال 2 چه باید بنویسم ؟ (من ازدواج کرده ام) اسم قبلی همسزم رو بنویسم قبل از ازدواح؟
2) دز سئوال 30 همسزم در سن 14- 16 دبی بوده لازم هست که این رو بنویسم ؟
3) در قسمت 33 با توجه به اینکه همسزم تا 16 سالگی در کویت بوده باید بنویسم اسم مدزسه اش در کویت؟ ولی مدرکی از مدزسه کویت نداریم.
4) در قسمت 39 چه بنویسم ؟ داداش همسزم برای ما در خواست لاتاری داده بود در آمریکا
5) جواب همه سئولات 40 no می شود؟
6) سئوال 43a , 43b را چه بزنم؟
7) در قسمت 31a با توجه به اینکه همسزم در لاتاری برنده شده وقتی فرم را برای خودم پر می کنم اسم همسزم را باید بنویسم آی همسزم فقط باید اسم من را در فرم خودش در این قسمت وارد کند؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان و بزرگان
یک سوال دارم، اونم اینکه برای ترجمه مدارک،( دیپلم پیش دانشگاهی ریاضی دارم) باید همه سال های دبیرستان را ترجمه کنم؟؟؟ یا اینکه سال 3 و پیش + ریز نمرات 3 ساله کافیه ؟؟؟؟
ممنون از همگی
انشاالله اونایی که نامشونا دریافت کردن، تمام پروسه را با موفقیت به اتمام برسونن، اونایی که هنوز نامه نگرفتن، ایشالا به زودی میگیرن، برا ما هم دعا کنید CoolWink
امریکا میبینمتون - God Bless America

شماره کیس: 2011AS0000xxxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: دیروز
محل دریافت: اصفهان
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:-
تاریخ کارنت شدن کیس :-
تاریخ دریافت نامه دوم:-
تاریخ مصاحبه:-
تاریخ دریافت ویزا :-
تشکر کنندگان:
(2010-06-19 ساعت 19:25)M03N نوشته:  سلام به همه دوستان و بزرگان
یک سوال دارم، اونم اینکه برای ترجمه مدارک،( دیپلم پیش دانشگاهی ریاضی دارم) باید همه سال های دبیرستان را ترجمه کنم؟؟؟ یا اینکه سال 3 و پیش + ریز نمرات 3 ساله کافیه ؟؟؟؟
ممنون از همگی
انشاالله اونایی که نامشونا دریافت کردن، تمام پروسه را با موفقیت به اتمام برسونن، اونایی که هنوز نامه نگرفتن، ایشالا به زودی میگیرن، برا ما هم دعا کنید CoolWink

ترجمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی کافیه.

تشکر کنندگان: M03N
دوستان چطوري يه فرم 122 محل تايپ را اضافه كردين؟ مي خوام بالاي فرم براي كيس نامبر ايجاد كنم آكروبات پروفشنال دارم
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان:
(2010-06-20 ساعت 02:49)mahmood_eng نوشته:  دوستان چطوري يه فرم 122 محل تايپ را اضافه كردين؟ مي خوام بالاي فرم براي كيس نامبر ايجاد كنم آكروبات پروفشنال دارم

از قسمت tools باید advanced editing و بعد text field رو انتخاب کنی بعد جایی که می خواهید با موس یک کادر بکشید.
می تونید روش راست کلیک کنید و پراپرتیس رو بزنید برای تنظیمات بیشتر.

اگر هم دردسر داره میتونید کیس نامبر رو دستی بالای همه صفحات بنویسید

موفق باشید

ویرایش: این فرم که آپدیت شده و میتونین کیس نامبر رو هم توش تایپ کنید، ضمیمه شده است

فایل‌های پیوست
.pdf   80148-DSP-122- ONLY PA print.pdf (اندازه 823.72 KB / تعداد دانلود: 323)
تشکر کنندگان: ravian
ممنون خيلي لطف كردين اماده 230 كه بشه كيس نامبر را وارد كرد دارين
(2010-06-20 ساعت 07:03)sarfarash نوشته:  
(2010-06-20 ساعت 02:49)mahmood_eng نوشته:  دوستان چطوري يه فرم 122 محل تايپ را اضافه كردين؟ مي خوام بالاي فرم براي كيس نامبر ايجاد كنم آكروبات پروفشنال دارم

از قسمت tools باید advanced editing و بعد text field رو انتخاب کنی بعد جایی که می خواهید با موس یک کادر بکشید.
می تونید روش راست کلیک کنید و پراپرتیس رو بزنید برای تنظیمات بیشتر.

اگر هم دردسر داره میتونید کیس نامبر رو دستی بالای همه صفحات بنویسید

موفق باشید

ویرایش: این فرم که آپدیت شده و میتونین کیس نامبر رو هم توش تایپ کنید، ضمیمه شده است
کیس12XXX
ابوظبي
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان:
(2010-06-19 ساعت 00:58)mjh نوشته:  من چند تا سئوال در مورد فرم یس 230 داشتم اگر جوابم بدید ممنون می شوم
1) در سوال 2 چه باید بنویسم ؟ (من ازدواج کرده ام) اسم قبلی همسزم رو بنویسم قبل از ازدواح؟
2) دز سئوال 30 همسزم در سن 14- 16 دبی بوده لازم هست که این رو بنویسم ؟
3) در قسمت 33 با توجه به اینکه همسزم تا 16 سالگی در کویت بوده باید بنویسم اسم مدزسه اش در کویت؟ ولی مدرکی از مدزسه کویت نداریم.
4) در قسمت 39 چه بنویسم ؟ داداش همسزم برای ما در خواست لاتاری داده بود در آمریکا
5) جواب همه سئولات 40 no می شود؟
6) سئوال 43a , 43b را چه بزنم؟
7) در قسمت 31a با توجه به اینکه همسزم در لاتاری برنده شده وقتی فرم را برای خودم پر می کنم اسم همسزم را باید بنویسم آی همسزم فقط باید اسم من را در فرم خودش در این قسمت وارد کند؟

دوست عزیز این سوالات را در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید دوستان حتما جوابتون را میدن .
تشکر کنندگان: User
(2010-06-13 ساعت 10:29)vahid tavassol نوشته:  من این فرم را با خودکار مشکی پر کردم اشکال داره با خیر ؟

با سلام در مورد فرم ۱۲۲ باید با دست خط خودمون پرش کنیم وگرنه دادن این فرم و دوباره تایپ کردن اطلاعات قبلی که تو فرم ۲۳۰ زدیم چه معنی میده ؟ !
تشکر کنندگان:
(2010-06-21 ساعت 17:49)babak2010 نوشته:  
(2010-06-13 ساعت 10:29)vahid tavassol نوشته:  من این فرم را با خودکار مشکی پر کردم اشکال داره با خیر ؟

با سلام در مورد فرم ۱۲۲ باید با دست خط خودمون پرش کنیم وگرنه دادن این فرم و دوباره تایپ کردن اطلاعات قبلی که تو فرم ۲۳۰ زدیم چه معنی میده ؟ !

فکر نمیکنم به این صورتی که شما فرمودید باشه .چون هم امسال و هم در سالهای گذشته دوستان زیادی فرم 122 را تایپ کرده فرستادند و مشکلی هم براشون پیش نیومده.احساس میکنم این تصور شما برای دوستان این سایت که مدارکشونو جدیدا ارسال کردند فقط باعث نگرانی و دلهره میشه پس خواهش میکنم اگر برای این موضوع منبع موثقی در دست دارید بفرمایید.
از مدیران محترم هم خواهش میکنم در مورد این موضوع نظر بدن.
شاد و پیروز باشید
(2010-06-22 ساعت 00:58)ravian نوشته:  
(2010-06-21 ساعت 17:49)babak2010 نوشته:  

فکر نمیکنم به این صورتی که شما فرمودید باشه .چون هم امسال و هم در سالهای گذشته دوستان زیادی فرم 122 را تایپ کرده فرستادند و مشکلی هم براشون پیش نیومده.احساس میکنم این تصور شما برای دوستان این سایت که مدارکشونو جدیدا ارسال کردند فقط باعث نگرانی و دلهره میشه پس خواهش میکنم اگر برای این موضوع منبع موثقی در دست دارید بفرمایید.
از مدیران محترم هم خواهش میکنم در مورد این موضوع نظر بدن.
شاد و پیروز باشید

هیچ فرقی نمیکنه فرمها رو چه تایپ کنید چه با دست پر کنید. 
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: ravian ، User
شما وقتي مي خواين براي يك اداره يا جايي نامه بنويسيد دستي مي نويسيد يا تايپي جواب اكثر افراد تايپي هست .. تايپ شكيل تر است من كه تايپ مي كنم فقط امضا را به ناچار بايد دستي انجام بديمBig Grin
کیس12XXX
ابوظبي
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
تشکر کنندگان: User ، mr.amir
در فرم 122قسمت 7c جايي كه نوشته ادرس employer بايد كامل بنويسيم يا مثل فرم d30 قسمت 32 نوشتن شهر و كشور كفايت مي كنه؟
کیس12XXX
ابوظبي
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
تشکر کنندگان:
(2010-06-23 ساعت 00:43)mahmood_eng نوشته:  در فرم 122قسمت 7c جايي كه نوشته ادرس employer بايد كامل بنويسيم يا مثل فرم d30 قسمت 32 نوشتن شهر و كشور كفايت مي كنه؟

دوست عزیز این قسمت ربطی به شهر یا کشور نداره شما در صورتی که در 5 سال گذشته در محلی شاغل بوده اید باید به ترتیب از جدیدترین به پایین بنویسید و در قسمت Name of Employer باید نام کارفرما یا کارفرمایان خودتون را اعلام کنید.
شاد و پیروز باشید
] در فم 122يك فيلد ادرس هم آدره كه تو فرم 230 بجاش location نوشته
(2010-06-23 ساعت 01:16)ravian نوشته:  
(2010-06-23 ساعت 00:43)mahmood_eng نوشته:  در فرم 122قسمت 7c جايي كه نوشته ادرس employer بايد كامل بنويسيم يا مثل فرم d30 قسمت 32 نوشتن شهر و كشور كفايت مي كنه؟

دوست عزیز این قسمت ربطی به شهر یا کشور نداره شما در صورتی که در 5 سال گذشته در محلی شاغل بوده اید باید به ترتیب از جدیدترین به پایین بنویسید و در قسمت Name of Employer باید نام کارفرما یا کارفرمایان خودتون را اعلام کنید.
شاد و پیروز باشید
کیس12XXX
ابوظبي
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان