کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
من باید فردا مدارکمو ارسال کنم آنکارا، می خواستم بدونم که علاوه بر اصل ترجمه ها (که یک نسخه کپی مدرک اصلی هم بهشون منگنه شده) باید کپی دوباره از مدارک اصلی هم بگیرم یا همونی که با ترجمه ها هست کافیه؟
ممنون میشم یه نفر زود بهم جواب بده
Category: F2A
PD: Nov 2011
تشکر کنندگان:
در مورد تمام شدن اعتبار کارت ملی می توانید در توضیحات نامه تان پس از ترجمه اشاره کنید که مثلا دولت قراره کارت جدید ملی هوشمند جایگزینش کند
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، tamanna ، Ashkan78
(2011-07-17 ساعت 19:07)hvossoughi نوشته:  من باید فردا مدارکمو ارسال کنم آنکارا، می خواستم بدونم که علاوه بر اصل ترجمه ها (که یک نسخه کپی مدرک اصلی هم بهشون منگنه شده) باید کپی دوباره از مدارک اصلی هم بگیرم یا همونی که با ترجمه ها هست کافیه؟

دوست عزیز من چند روز پیش که مدارکم رو ارسال کردم از مدارک اصلی کپی گرفتن و ارسال کردم به نظر من فرستادنش از نفرستادنش بهتره شاید کمی هزینه پست زیاد بشه و ارزش رو داره.
موفق باشیدCool
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، Ashkan78 ، hvossoughi ، آمریکا
(2011-07-17 ساعت 19:07)hvossoughi نوشته:  من باید فردا مدارکمو ارسال کنم آنکارا، می خواستم بدونم که علاوه بر اصل ترجمه ها (که یک نسخه کپی مدرک اصلی هم بهشون منگنه شده) باید کپی دوباره از مدارک اصلی هم بگیرم یا همونی که با ترجمه ها هست کافیه؟

من فقط اصل ترجمه ها رو که بهش یه برگ کپی هم منگنه شده رو فرستادم بدون کپی اضافه، زمان مصاحبه هم سوالی یا مشکلی در این رابطه نبود.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، AmericanHamid ، hvossoughi
ضمنا اگه حداقل يك ماه وقت داريد، مي تونيد با مراجعه به دقاتر پيشخوان دولت، كارمت ملي جديد بگيريد كه منفضي هم نشده.

(2011-07-17 ساعت 22:51)MITA نوشته:  در مورد تمام شدن اعتبار کارت ملی می توانید در توضیحات نامه تان پس از ترجمه اشاره کنید که مثلا دولت قراره کارت جدید ملی هوشمند جایگزینش کند

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
ما اصل مدرک دیپلم همسرمو که برنده اصلیه رو گم کردیم‏!‏
اموزش وپرورش هم میگه به هیچ عنوان المثنی صادر نمیکنه‏!و فقط یه برگه تاییدیه دیپلم به ما داده‏!‏‏!‏
کسی میتونه اطلاعاتی در اینمورد به ما بده که ما چکار باید بکنیم !؟
اخه سفارت ترکیه اعلام کرده اصل مدرک دیپلم لازمه‏!‏‏!‏
دريافت نامه قبولي: پنجشنبه 6خرداد1389
دریافت ویزا:19 شهریور1390
تاریخ ورود به امریکا:1 اسفند 1390
تشکر کنندگان: nastaran86
(2011-07-22 ساعت 17:43)moeen نوشته:  ما اصل مدرک دیپلم همسرمو که برنده اصلیه رو گم کردیم‏!‏
اموزش وپرورش هم میگه به هیچ عنوان المثنی صادر نمیکنه‏!و فقط یه برگه تاییدیه دیپلم به ما داده‏!‏‏!‏
کسی میتونه اطلاعاتی در اینمورد به ما بده که ما چکار باید بکنیم !؟
اخه سفارت ترکیه اعلام کرده اصل مدرک دیپلم لازمه‏!‏‏!‏
دوست عزيز به خود انكار اي ميل بزن و توضيح بده انشا الله مشگلتون حله

تشکر کنندگان: tamanna ، ali_ho ، moeen
سلام
چه مدارکی رو باید ترجمه کنیم و با خودمون ببریم آمریکا؟ اونجا چیا به دردمون می خوره؟
تشکر کنندگان: tamanna ، nil2011
دوستان عزیز سلام
میخواستم بدونم ترجمه سند ازدواجمون رو باید فقط یکی داشته باشیم کافیه یا اینکه برای من و همسرم باید برای هر کدوم جداگونه داشته باشیم یعنی دوتا (دوبرگ ترجمه ) باشه ؟؟؟
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: tamanna
دوستان یه سئوال داشتم، من می خواستم بدونم ما برای مصاحبه می خواستیم فقط مدارک ترجمه شده اصل با کپی های اون رو ببریم. به نظر شما اصل مدارک هم نیاز هست ببریم؟
با توجه به اینکه مدارک به تأیید دادگستری و امور خارجه رسیده فکر می کنید بردن اصل مدارک ضروری است؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-30 ساعت 22:40)ardavan2535 نوشته:  دوستان یه سئوال داشتم، من می خواستم بدونم ما برای مصاحبه می خواستیم فقط مدارک ترجمه شده اصل با کپی های اون رو ببریم. به نظر شما اصل مدارک هم نیاز هست ببریم؟
با توجه به اینکه مدارک به تأیید دادگستری و امور خارجه رسیده فکر می کنید بردن اصل مدارک ضروری است؟
سلام
نظر من اینه ببرید
قبلا هم به یکی از آشناهای ما ایراد گرفته بودن
و اصل مدارکو خواسته بودن با وجود ترجمه و مهر ها
ضرر که نداره ببرید اسیر نشید.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
بردن اصل مدارك كاملا الزاميه. بردن ترجمه هاي رسمي به جاي اصل مدارك مثل اين مي مونه كه شما يك نفر رو به طور محضري وكيل خودتون بكنين و به مصاحبه بفرستين! خب وكيل رسمي شماست ديگه! Smile

خلاصه: هم ترجمه ها با كپي هاشون و هم اصل مدارك رو حتما ببرين.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: masoudeses ، alirezamk ، tamanna
(2011-07-30 ساعت 23:05)frozen mind نوشته:  بردن اصل مدارك كاملا الزاميه. بردن ترجمه هاي رسمي به جاي اصل مدارك مثل اين مي مونه كه شما يك نفر رو به طور محضري وكيل خودتون بكنين و به مصاحبه بفرستين! خب وكيل رسمي شماست ديگه! Smile

خلاصه: هم ترجمه ها با كپي هاشون و هم اصل مدارك رو حتما ببرين.

یعنی سند های خونه ها و ماشین و ..... هم ببرم؟!
فقط 8 تا سند خونه و ماشین هست
من امروز مداركم رو بردم ترجمه ولي گفتم بدون مهر دادگستري و خارجه. در ضمن قيمت هر شناسنامه هم 6000 تومان شد.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

(2011-07-31 ساعت 16:32)HOMAYON53 نوشته:  من امروز مداركم رو بردم ترجمه ولي گفتم بدون مهر دادگستري و خارجه. در ضمن قيمت هر شناسنامه هم 6000 تومان شد.

منهم امروز مداركم را بردم ترجمه شناسنامه 5000تومان سند ازدواج و خانه 8000و كارت پايان خدمت و دانشنامه 5000 البته بدون مهر داد گستري

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان